Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 08:18




Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
19021
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2009, 12:08 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 січня 2010, 17:13
Написано: 3
"Не любіть світу, а ні того, шо в світі..."


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проюлема(((((
19022
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2009, 12:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Не любіть світу, ані того, що в світі. Коли любить хто світ, у тім немає любови Отцівської, бо все, що в світі: пожадливість тілесна, і пожадливість очам, і пиха життєва, це не від Отця, а від світу. (1Iван.2:15-16)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проюлема(((((
19143
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2009, 04:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Якщо я правильно зрозумів, тобі, Джулі, подобаються лише невіруючі, так? І ти сама себе в цьому осуджуєш. Я знаю про таке, не тільки тобі подобаються невіруючі хлопці, я думаю більшість сестер (хто чесніші) також підпишуться під твоїми словами. Це цікаве питання, дійсно, чим невіручі хлопці так приваблюють наших сестер, або іншими словами, чого не вистачає віруючим хлопцям? Питання в першу чергу до сестер, хоча є такі брати, яким подобаються невіруючі дівчата і таких не менше. Ітак, люди, які не знають Бога приваблюють нас. Чому?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
19147
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2009, 13:22 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 січня 2010, 17:13
Написано: 3
Я навіть це пояснити не можу. Незнаю, що в них краще. І важко зрозуміти, що віруючим хлопцям не вистачає. Здається, що ж вони навпаки краще. Але.........


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
19197
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2009, 11:46 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 травня 2010, 08:12
Написано: 13
Буду судити по собі: з невіруючими хлопцями легше іноді спілкуватись: вони знають, що з тобою в них нічого не буду, і ти це знаєш. До віруючих інколи не знаєш на якій козі під"їхати. В очах відразу питання: може, хоче на собі одружити. Звичайно, не всі так.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
19198
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2009, 12:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я думаю так: якщо нам подобаються невіруючі, то потрібно перевірити своє серце, про що ми думаємо - про земне чи про духовне?
Якщо ми думаємо як влаштувати своє життя на землі, то звісно, що нам подобається світ і все що в світі.

Але якщо для нас все земне - марнота, і ми живемо вірою в Бога, про речі Господні клопочемося, як догодити Богу, то яким би не був він принцом чи вона принцесою - не будуть вони нас приваблювати, бо ми будемо розуміти, що то все пустота і лише пастка диявольська, аби відлучити нас від любові до Бога.

Тому я вважаю, що якщо нам подобаються невіруючі, то це для нас знак, що в нас охолола любов до Бога.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
19201
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2009, 02:01 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 січня 2013, 13:46
Написано: 142
Yuly написав:
І важко зрозуміти, що віруючим хлопцям не вистачає.
Я думаю, що спавжнім віруючим все вистачає. А от тим хто відійшов від Бога починає подобатись світське і гріховне. Невіруючі хлопці це один тільки приклад. Сюди можна віднести і одяг, музику та ін. Тому це признак втрати звязку з Богом. Треба негайно на коліна і молити Бога звільнити від цього, щоб не сталася біда як з Євою і "плодом"!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
19202
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2009, 02:11 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 січня 2013, 13:46
Написано: 142
Настя написав:
Буду судити по собі: з невіруючими хлопцями легше іноді спілкуватись: вони знають, що з тобою в них нічого не буду, і ти це знаєш.
Ти помиляєшся. У диявола ціль звести навіть вибраних. І він для цього буде використовувати всякі методи, він покаже що тут нічого небезпечного немає: тільки поспілкуйся, потоваришуйся і все.
Так колись Діна дочка Якова вийшла подивитись на дочок навколишніш народів, а кінець був печальний. Неварто так легковажно відноситись одцього. Хоча для невіруючих хлопців звести віруючу дівчину, а потім кинути-це не сором, а навіть гордість. І таких прикладів маса, бо за цим стоїть ворог душ людських.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
19219
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2009, 10:56 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 жовтня 2021, 23:31
Написано: 40
A.M.S написав:
Настя написав:
Буду судити по собі: з невіруючими хлопцями легше іноді спілкуватись: вони знають, що з тобою в них нічого не буду, і ти це знаєш.
Ти помиляєшся. У диявола ціль звести навіть вибраних. І він для цього буде використовувати всякі методи, він покаже що тут нічого небезпечного немає: тільки поспілкуйся, потоваришуйся і все.
Так колись Діна дочка Якова вийшла подивитись на дочок навколишніш народів, а кінець був печальний. Неварто так легковажно відноситись одцього. Хоча для невіруючих хлопців звести віруючу дівчину, а потім кинути-це не сором, а навіть гордість. І таких прикладів маса, бо за цим стоїть ворог душ людських.

А як тоді спілкуватися? Якщо я правильно зрозуміла, то виходить з невіруючими не можна навіть розмовляти, чи як?
Дівчина чи хлопець, які служать Богу, вступили з Ним в завіт, одразу ж повинні знати, що шлюбом з людиною з тамтого "племені" своє життя зв'язати - перед Богом - ВЕЛИКИЙ ГРІХ. Спілкуватися звичайно, я вважаю, можна, але треба духовно пильнувати і фільтрувати власні думки і бажання. Я частково згідна з Настею, що з невіруючими хлопцями все ж таки легша розмова, в Церкві створився якийсь дивний стереотип, якщо дівчина заговорила перша до хлопця, чи навпаки, то вже значить закохана\ний і весілля, а може мені просто потрібна допомога, нехай з комп'ютером не все гаразд, а хлопці ж краще на цьому розуміються! Ось такі в мене думки!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
19465
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 07:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цілком згоден. Такий стереотип і церквах дійсно існує і це є перепоною для нормального спілкування братів і сестер. Тому й кучкуються брати окремо і сестри окремо. З невіруючою дівчиною теж легше спілкуватись, я це давно замітив. І знову причина в цьому стереотипі: невіруюча навіть гадки не матиме, що якщо я з нею спілкуюся, то значить вона мені подобається і я маю якісь наміри щодо неї, бо звикла спілкуватись з хлопцями без "задніх думок". Думаю, нашим сестрам і братам бракує спілкування одне з одним.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
19474
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 10:44 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 жовтня 2021, 23:31
Написано: 40
Я думаю, що потрібно боротися з такими думками особисто, з середини,як з "паразитами". Мені навіть здається, що вони тримають у полоні, звужують світогляд людини, вона ніби зациклюється на цьому... Можливо, це пов'язано з сильним бажанням людей створити сім'ю з досконалим партнером, тому так реагують, або ж , найпоширеніше, це любов до зайвої уваги. Є люди, які хотіли б подобатись всім, щоб ними захоплювались, щоб в них бачили ідеал, тому при розмові вони собі в голові будують повітряні замки, вважаючи себе най-най...


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
19487
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 17:12 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 січня 2010, 17:13
Написано: 3
Дякую!!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
27916
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2010, 10:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 січня 2011, 14:56
Написано: 72
Віровизнання: християнин
Якщо дівчині подобаються лише невіруючи хлопці??? Це означає, що їй підійшов час привести хоч одного з них до Господа. 


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
27917
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2010, 10:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 січня 2011, 14:56
Написано: 72
Віровизнання: християнин
Нехай не упустить доброї можливості в сприятливий час.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
27918
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2010, 11:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
vostok написав:
Якщо дівчині подобаються лише невіруючи хлопці??? Це означає, що їй підійшов час привести хоч одного з них до Господа.
Ні, це означає, що дівчині подобається стиль їхнього життя, а отже при такій дружбі з невіруючими вона сама відійде від Господа. Бо хто хоче бути світові приятелем, той ворогом Божим стається. (Як.4:4)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>