Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 07:20




Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
27965
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2010, 13:03 

Востаннє редаговано Протестант 19 грудня 2010, 16:30 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Сонячник написав:
А навіщо з самого початку починати з проблеми? Навіщо одружуватися з невіруючим, якщо у них немає спільної мети?
Їх уже об'єднує МЕТА -- ЛЮБИТИ одне одного.


Yur написав:
Справжня ЛЮБОВ -- вічна ЛЮБОВ. І якщо молодята по-справжньому люблять одне одного, вони й житимуть у ПРАВДІ і СВЯТОСТІ.



Yur написав:
Доказом є СПРАВЖНІСТЬ їхньої любови. Якщо віруюча і невіруючий живуть душа в душу, -- Їхня любов Божа. Це теж можете занотувати.


Yur написав:
Проблема в тому, що вкотре жонглюєте СЛОВОМ, не приймаючи його таким яким воно є.
Справжня ЛЮБОВ -- вічна ЛЮБОВ. І якщо молодята по-справжньому люблять одне одного, вони й житимуть у ПРАВДІ і СВЯТОСТІ.


Юра, я от вибрав ваші слова, думаю геї і лезбійки вас підтримують, бо їх мета: "Їх уже об'єднує МЕТА -- ЛЮБИТИ одне одного." І у них теж :"Справжня ЛЮБОВ -- вічна ЛЮБОВ" І вони теж живуть :"живуть душа в душу". І вони теж можуть пред’явити претензії :"в тому, що вкотре жонглюєте СЛОВОМ, не приймаючи його таким яким воно є. Справжня ЛЮБОВ -- вічна ЛЮБОВ. І якщо молодята по-справжньому люблять одне одного, вони й житимуть у ПРАВДІ і СВЯТОСТ"

Ну якщо це любов від Господа, коли віруючий і невіруючий одружуються, значить це перекручена любов теж від Господа.

Цитата:
ЛЮБОВ долає усі перепони.

А ці слова для них за підкріплення.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
27967
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2010, 13:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
У нас сьогодні була проповідь, і коли зачитали це місце, одразу згадав про цю тему.
Бут.1:3 І сказав Бог: Хай станеться світло! І сталося світло. 4 І побачив Бог світло, що добре воно, і Бог відділив світло від темряви. Якщо подивитися на це місце з духовної сторони, то Господь чітко «відділив світло від темряви». А ви, я бачу стираєте ці грані.
І пізніше було зачитано: Еф.5:8 Ви бо були колись темрявою, тепер же ви світло в Господі, поводьтеся, як діти світла,9 бо плід світла знаходиться в кожній добрості, і праведності, і правді.10 Допевняйтеся, що приємне для Господа...

Юра, як ви думаєте чи приємно Господу такий шлюб? І чи тепер (у Н.З.) Господь інакший ніж у Ст.З.?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
27979
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2010, 19:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Юра, я от вибрав ваші слова, думаю геї і лезбійки вас підтримують, бо їх мета: "Їх уже об'єднує МЕТА -- ЛЮБИТИ одне одного." І у них теж :"Справжня ЛЮБОВ -- вічна ЛЮБОВ" І вони теж живуть :"живуть душа в душу". І вони теж можуть пред’явити претензії :"в тому, що вкотре жонглюєте СЛОВОМ, не приймаючи його таким яким воно є. Справжня ЛЮБОВ -- вічна ЛЮБОВ. І якщо молодята по-справжньому люблять одне одного, вони й житимуть у ПРАВДІ і СВЯТОСТ"
Мені дуже шкода, що у вашому розумінні (й очевидно тих хто плюсики вам ставить) справжня ЛЮБОВ асоціюється з геями і лезбіянками :(

Протестант написав:
Ну якщо це любов від Господа, коли віруючий і невіруючий одружуються, значить це перекручена любов теж від Господа.
Це значить, що вкотре і вкотре перечите Святій Євангелії.
Іншим же я говорю, не Господь: коли який брат має дружину невіруючу, і згідна вона жити з ним, нехай він не лишає її.
І жінка, як має чоловіка невіруючого, а той згоден жити з нею, нехай не лишає його.
Чоловік бо невіруючий освячується в дружині, а дружина невіруюча освячується в чоловікові
. А інакше нечисті були б ваші діти, тепер же святі.
А як хоче невіруючий розлучитися, хай розлучиться, не неволиться брат чи сестра в такім разі, бо покликав нас Бог до миру.
Звідки знаєш ти, дружино, чи не спасеш чоловіка? Або звідки знаєш, чоловіче, чи не спасеш дружини? (1-е Кор.7:12-16)


Протестант написав:
ЛЮБОВ долає усі перепони.
Саме так, коли між молодятами буде справжня Божа любов, вони обоє до Бога прийдуть.

Протестант написав:
У нас сьогодні була проповідь, і коли зачитали це місце, одразу згадав про цю тему.
Бут.1:3 І сказав Бог: Хай станеться світло! І сталося світло. 4 І побачив Бог світло, що добре воно, і Бог відділив світло від темряви. Якщо подивитися на це місце з духовної сторони, то Господь чітко «відділив світло від темряви». А ви, я бачу стираєте ці грані.
І пізніше було зачитано: Еф.5:8 Ви бо були колись темрявою, тепер же ви світло в Господі, поводьтеся, як діти світла,9 бо плід світла знаходиться в кожній добрості, і праведності, і правді.10 Допевняйтеся, що приємне для Господа...

Юра, як ви думаєте чи приємно Господу такий шлюб? І чи тепер (у Н.З.) Господь інакший ніж у Ст.З.?
Так і не допетрав про який шлюб кажете.
Одне скажу, коли шлюб береться, це вже добре. Це означає, що молодята, навіть коли хто з них на даний момент не вірить у Бога, все ж зробили для себе Божий почин. А там далі, як каже Павло: "Звідки знаєш ти, дружино, чи не спасеш чоловіка?"




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
27980
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2010, 21:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ну що Юра вам сказати? Скажу вашими словами: "А може все таки, пане Юрій, перстанете упиратися й визнаєте Слово Боже таким, яким воно є"




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
27987
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2010, 23:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Ну що Юра вам сказати? Скажу вашими словами: "А може все таки, пане Юрій, перстанете упиратися й визнаєте Слово Боже таким, яким воно є"
Це зрозуміло. В народі кажуть: тримай злодія, або робити гарну міну при поганій грі.

Насправді питання одруження не просте. Справа в тому, що саме одруження не є найкращим вибором для тих, хто прагне служити Господу, бо такі вимушені ділити себе між Богом і подругом, і таким важче.

А коли ти й оженишся, то не згрішив; і як дівчина заміж піде, вона не згрішить. Та муку тілесну такі будуть мати, а мені шкода вас.
. . . . . .
А я хочу, щоб ви безклопітні були. Неодружений про речі Господні клопочеться, як догодити Господеві,
а одружений про речі життєві клопочеться, як догодити своїй дружині,
і він поділений. Незаміжня ж жінка та дівчина про речі Господні клопочеться, щоб бути святою ті тілом, і духом. А заміжня про речі життєві клопочеться, як догодити чоловікові.
(1-е Кор. 7:28,32-34)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
28007
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 13:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
Насправді питання одруження не просте. Справа в тому, що саме одруження не є найкращим вибором для тих, хто прагне служити Господу, бо такі вимушені ділити себе між Богом і подругом, і таким важче.
Ось тут я з Вами згоден. Адже будь-який віруючий прагне служити Господу, а невіруючий, який не знає Бога, прагне служити мамоні. А це вже проблема.

А коли обоє віруючі, і обоє прагнуть служити Господу, то навіть коли одружаться, то їхнє ярмо буде легким, бо обоє мають єдину ціль - служити Господу, хоча й додадуться життєві клопоти.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
28009
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 14:02 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2011, 01:14
Написано: 15
Проблема,якщо ми робимо з цього проблему... Щоб прийти до Бога,треба з любов'ю ставитися до кожного без винятку. Як можна казати,що це проблема? Можливо цей невіруючий на шляху до Істини Божої просто позаду від вас? Питання поставлене неправильно,не по-християнськи!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
28010
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 14:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Геннадій написав:
Щоб прийти до Бога,треба з любов'ю ставитися до кожного без винятку. Як можна казати,що це проблема? Можливо цей невіруючий на шляху до Істини Божої просто позаду від вас?..

Звісно, що ми повинні ставитися з любов'ю до всіх без винятку, але це не відноситься до одруження. Адже коли молодята на різних рівнях віри, то у подружніх стосунках буде важче (будуть один одному тягарем), на мою думку, аніж коли б були єдині за духом. Але в дійсності кожен шукає собі подібного.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
28026
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 18:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Yur написав:
Насправді питання одруження не просте. Справа в тому, що саме одруження не є найкращим вибором для тих, хто прагне служити Господу, бо такі вимушені ділити себе між Богом і подругом, і таким важче.
Ось тут я з Вами згоден. Адже будь-який віруючий прагне служити Господу, а невіруючий, який не знає Бога, прагне служити мамоні. А це вже проблема.
А коли обоє віруючі, і обоє прагнуть служити Господу, то навіть коли одружаться, то їхнє ярмо буде легким, бо обоє мають єдину ціль - служити Господу, хоча й додадуться життєві клопоти.
І я з вами згоден, що коли обоє будуть віруючими, гарними, чемним, слухняими, :) таким буде набагато легше зносити життєві випробовування.

Але любовний порив молодят одне до одного не є чимось поганим. Недаремно у Писанні присутня "Пісня над Піснями". Цей порив не грунтується лише на розумовому осмисленні, як у крамниці перед тим, як щось придбати, але й на глибиших відчуттях. Як кажуть, серцю не прикажеш. І якщо уже так сталося, що молодята приросли одне до одного душею, не природньо розлучати їх тілом.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
28030
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 18:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Усім дівчатам, котрі хочуть мати сім'ї, бажаю знайти собі хлопця і гарного, і доброго, і стрункого, і віруючого, і забезпеченого :)
Але найголовніше, що би ЛЮБИВ її міцно-міцно!




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
28058
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2010, 07:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ми дійшли висновку, що дружба віруючої з невіруючим - недобре і всі дружньо це осуджуємо. Але і автор теми теж це засуджує, але, як кажуть, серцю не прикажеш.
І все таки, чому віруючим сестрам подобаються невіруючі? І які риси віруючого сестрам не подобаються?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
28178
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2010, 23:14 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
Але, як кажуть, серцю не прикажеш
Це так у світі цьому кажуть "Серцю не накажеш" і, оправдуючись цими словами можуть чинити перелюб і тому подібне, бо ж головне, що серце скаже. Тому ще кажуть: “Дай серцю волю- заведе у неволю”. Віруючі ж мають перевагу в тому, що можуть звертаючись в дусі до своєї душі, наказувати їй (як Давид у своїх псалмах). Бо якщо нами керуватимуть почуття, а не рішення згідно Божого слова, то ми зруйнуємо собі життя.
Цитата:
І все таки, чому віруючим сестрам подобаються невіруючі?
На рахунок того чого декотрим сестрам подобаються невіруючі хлопці, то не знаю, мені це не знайоме, проведу опитування чому :) Може того, що такі хлопці легко можуть дозволити собі позалицятися ( часто для них це просто чергова гра). А наївні дівчата "ведуться" на те, що хтось їм приділив увагу. (Краще було б вестися на тих, хто не подає приводу. Це справді джентельмени. )
Цитата:
І які риси віруючого сестрам не подобаються?
Особисто мені не подобаться віруючі, котрі поводяться не як віруючі. А ще дівчата не люблять, коли віруючі хлопці неввічливі, зарозумілі та забудьки :yes: .




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
28183
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 02:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Підсніжник написав:
Це так у світі цьому кажуть "Серцю не накажеш" і, оправдуючись цими словами можуть чинити перелюб і тому подібне, бо ж головне, що серце скаже. Тому ще кажуть: “Дай серцю волю- заведе у неволю”. Віруючі ж мають перевагу в тому, що можуть звертаючись в дусі до своєї душі, наказувати їй (як Давид у своїх псалмах). Бо якщо нами керуватимуть почуття, а не рішення згідно Божого слова, то ми зруйнуємо собі життя.
А коли, скажімо, склалася така ситуація, що віруючий опинився в середовищі, де є мало віруючих. Й вибору, як такого немає. Як тоді бути, взагалі не одружуватись.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
28305
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 16:19 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Yur написав:
А коли, скажімо, склалася така ситуація, що віруючий опинився в середовищі, де є мало віруючих. Й вибору, як такого немає. Як тоді бути, взагалі не одружуватись.
Я згадала з цього приводу історію про Ісака, котрому батько Авраам розумів, що треба взяти жінку зі святого насіння. А кругом одні ідоляни. Та він покладався на керівництво Боже в цьому і Господь усе влаштував з Ревекою (Бут.24)
Так і сьогодні Бог для тих, хто вірить Йому і шукає Його волі може влаштувати те, що на перший погляд (якщо дивитись людськими очима) є малоймовірним. Але по вірі буде дане :)




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Подобаються лише невіруючі хлопці! Це уже проблема...
28309
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 16:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Підсніжник написав:
Так і сьогодні Бог для тих, хто вірить Йому і шукає Його волі може влаштувати те, що на перший погляд (якщо дивитись людськими очима) є малоймовірним. Але по вірі буде дане :)
А коли по вірі буде дане, то й не повинно бути сумнівів у навернені невіруючого, що одружується з віроючою.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>