Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 09:03




Створити нову тему Відповісти  [ 97 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
905
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 09:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Часто буває, що молоді люди закохаються. І звісно, вважають, що раз є любов, то це Богу угодно. Але чи справді воно так? Як пізнати, чи те кохання від Бога?
Подібне питання уже обговорювалося у темі "Любов чи пожадливість".
Тому у цій темі зробимо наголос на цьому: Чи можна шукати половинку самому, а потім просити Божого благословіння? Чи необхідно просити у Бога, щоб Він Сам післав половинку? Якщо так, то як пізнати волю Божу - чи він(вона) від Бога? А якщо ми просили у Бога, то чи потрібно нам турбуватися з цього приводу? А якщо ми не будемо турбуватися про це, то як ми зможемо знайти свою половинку? ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
922
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 15:11 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
А що розуміється під поняттям "самому шукати"? Я думаю, шукати абсолютно не радившись з Богом щодо цього. Але так заведено навіть між християнами, що ми не тільки Бога просимо, але й поступово придивляємося, поглядаємо, аналізуємо ;) ... І нема в цьому нічого поганого, кожен у житті чогось або когось шукає. Головне, не допускати різних гріховних думок при таких пошуках. Висновок такий: шукати і просити одночасно. А щодо Божої волі... Там, де справді по волі Божій, там не буде сумнівів чи переживань, бо сам Бог проговорить у серце і дасть надію, впевненість.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
932
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 19:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Згідний з сестричкою.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
938
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 23:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Якщо щось заведено між християнами, то це ще не означає, що це правильно.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
957
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2006, 10:24 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Якщо це не призводить до духовного руйнування, то значить - все окей! ;)




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
972
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2006, 19:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так через наші почуття і проявляється Божа воля (правильні почуття, ті що не призводять до духовного руйнування ;) ).




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
977
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2006, 01:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Winslet написав:
щодо Божої волі... Там, де справді по волі Божій, там не буде сумнівів чи переживань, бо сам Бог проговорить у серце і дасть надію, впевненість.

Згоден, що тоді не буде ні сумнівів, ні переживань (хоча часто буває, що ми своє бажання видаємо за волю Божу).
А взагалі, на мою думку, у цьому питанні потрібно повністю довіритися Богу, а самому менше думати про це...
Цитата:
Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться. (Матв.6:33 )

- а це і значить: повністю довіритися Богу!
А чим більше ми думаємо (переживаємо, клопочимось) про те, як нам влаштувати наше життя, то тим гірше виходить: людина планує, а Бог руйнує! ;) - звичайно, це стосується не лише кохання.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1980
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2006, 07:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Цитата:
І сказав Господь Бог: Не добре, щоб бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього...
І вчинив Господь Бог, що на Адама спав міцний сон, і заснув він. І Він узяв одне з ребер його, і тілом закрив його місце. І перетворив Господь Бог те ребро, що взяв із Адама, на жінку, і привів її до Адама.
Бут.2:18,21-22

Я чув ще таке пояснення, що оскільки Адам спав, коли Бог готував йому жінку, тому й юнаки у цьому питанні повинні зберігати спокій - Бог знає, хто нам потрібний, і Він Сам готує для нас половинку. І коли прийде час, Бог Сам приведе її до нас.
Звичайно, ми можемо самі обирати собі наречену, але ми можемо помилитися у своєму виборі (я тут не маю на увазі, що знайти погану дівчину - може бути й навпаки, що занадто доброю, що теж зле). А тому краще для нас у цьому питанні повністю покладатися на Бога - бо Він знає хто кого потребує і чи взагалі потребує.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2377
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2006, 11:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 серпня 2013, 18:53
Написано: 22
Звідки: NewVol, UA
Віровизнання: п'ятидесятник
Вже одужений, тому трішки поділюся про себе і про друзів які одружилися трішки раніше ніж я, 1-2-3 роки тому назад, і ті що в неділю одружилися в церкві Філадельфія Олег і Маринка і багато інших, що дають змогу мати певну думку, і інколи щось комусь радити.

Чи можна шукати половинку самому, а потім просити Божого благословіння?
Звичайно можна половинку шукати самому, але перед пошуками обов"язково в групу пошуку залучіть Творця, Він тоді благословить пошуки. Підготовлюйтеся до пошуків: моліться про майбутню другу половинку, ростіть духовно.

Чи необхідно просити у Бога, щоб Він Сам післав половинку?
Звичайно можна, хоча, посвящайте Бога в усі сфери Вашого життя.
В моєму випадку моя дружина рідко молилася про другу половинку, в мене це було навпаки, я молився довший час.
Переконався на власному досвіді, що необхідно, щоб Бог вів на цьому шляху.

Якщо так, то як пізнати волю Божу - чи він(вона) від Бога?
В мене це відбулося з однієї сторони просто, з іншої не дуже.
Просто - бо Бог прямо через проротства, різних людей, обставини вказував на вірний чи не вірний вибір.
Не просто - щоб сталося, як я написав у верхньому рядку, мені приходилося за це молитися, і це не просто, але варте всіх потрачених зусиль. Я не виняток, в моїх друзів подібним способом відбувалося.

А якщо ми просили у Бога, то чи потрібно нам турбуватися з цього приводу?
Турбуватися в змісті думати і молитися, готовитися, то так
Турбуватися в змісті переживати і своїми переживаннями при всій силі переживаннь нічого не робити, і гризти себе морально і .т.д., думаю що ні, бо написано: "Матв.6:27 Хто ж із вас, коли журиться, зможе додати до зросту свого бодай ліктя одного?"

А якщо ми не будемо турбуватися про це, то як ми зможемо знайти свою половинку?
По благодаті.




DIXI
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2494
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2006, 19:14 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
NELC написав:
Просто - бо Бог прямо через проротства ........... вказував на вірний чи не вірний вибір.


Стосовно пророцтв - хм, мені здається, тут треба бути обережними... Мені відомий такий випадок: брат і сестра в Господі вирішили одружитися, вже недовго залишилося до весілля, та вона вирішила спитати в одного пророка: чи дійсно саме цього брата Бог хоче бачити в ролі її чоловіка? Відповідь пророка була негативною... :( І вона розірвала стосунки з цим братом. Для нього, звісно, це був удар, і він довго опам"ятовувався... Зараз - ні вона, ні він ще не одружені, і, якщо вірити розповідям інших людей, вона була не проти відновити стосунки з тим братом і вийти за нього... Ось так.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2507
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2006, 23:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Winslet написав:
Стосовно пророцтв - хм, мені здається, тут треба бути обережними...

Особливо, якщо розуміти, що більшість сучасних пророків не є Божими пророками. І не думайте за кожним життєвим питанням звертатися до пророків чи ворожок, а лише до Живого Бога! А якщо Бог почує твою молитву, то, якщо потрібно, Він сам пошле пророка, який скаже тобі волю Божу.
У Біблії ми зустрічаємо й інші приклади, у яких Господь давав розуміти Його волю щодо пошуку половинки.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3119
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2006, 11:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 серпня 2013, 18:53
Написано: 22
Звідки: NewVol, UA
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
Winslet,15.006.2006 20:14
Стосовно пророцтв - хм, мені здається, тут треба бути обережними... Мені відомий такий випадок: брат і сестра в Господі вирішили одружитися, вже недовго залишилося до весілля, та вона вирішила спитати в одного пророка: чи дійсно саме цього брата Бог хоче бачити в ролі її чоловіка? Відповідь пророка була негативною... Sad І вона розірвала стосунки з цим братом. Для нього, звісно, це був удар, і він довго опам"ятовувався... Зараз - ні вона, ні він ще не одружені, і, якщо вірити розповідям інших людей, вона була не проти відновити стосунки з тим братом і вийти за нього... Ось так.

Цитата:
Сонячник,16.06.2006 00:13
Особливо, якщо розуміти, що більшість сучасних пророків не є Божими пророками. І не думайте за кожним життєвим питанням звертатися до пророків чи ворожок, а лише до Живого Бога! А якщо Бог почує твою молитву, то, якщо потрібно, Він сам пошле пророка, який скаже тобі волю Божу.
У Біблії ми зустрічаємо й інші приклади, у яких Господь давав розуміти Його волю щодо пошуку половинки.


Щодо пророків, я згоден, що не варто використовувати людей, які мають дар від Духа Святого, знаю, що деякі пророки не від Духа Святого говорять. Щодо мого особистого випадку, людина сама до мене підійшла і розповіла те, про що їй відкрив Бог. Мій випадок не є зразковий, просто весь час молив/благав Бога, щоб Він мене вів, результат Вам відомий.




DIXI
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3168
UNREAD_POSTДодано: 28 червня 2006, 00:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
В вас щодо пророків позиція: "Волка боятся, в лес не ходить". Це схоже до того, як кажуть баптисти (не хочу їх образити, але так є): Є дуже багато фальшивих мов, тому як Бог захоче, то сам мені дасть.
Я не відкидаю, що в наш час є багато пророків, які або просто себе ними називають, або не пильнують, але це не може заперечити справжної Божої дії через Божих пророків.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3297
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2006, 23:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
За що йде мова: не можна довіряти свою долю ані забобонам, ані віщунам! Лише Господу Богу! Якщо ми Його просимо, то віримо, що Бог все Сам влаштує!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3953
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2006, 10:34 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Про волю Божу незнаю! А от Павло свою волю описав у сьомій голові першого післання до коринтян.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 97 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>