Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 11:29




Створити нову тему Відповісти  [ 97 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
47764
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2015, 07:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Це коли не має сумнівів.
Розкажу як один брат ходив питати пастора. Приходить і каже "пастор, мені там-то сподобаль одна сестра, що маю робити, хочу одружитись?" "Іди, - каже пастор - і запропонуй їй стати жінкою." Пішов на наступне служіння і так зробив. Тота дівчина в шоці. Він то бачить і каже "ну, хочеш - не хочеш, я пішов". Сестра вертає дар мови і каже "зачекай..."
Фінал такий що живуть сімєю, одружились за кілька (2-3) місяці після цієї події.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
47765
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2015, 08:04 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 грудня 2015, 16:26
Написано: 7
Віровизнання: п'ятидесятник
Я зустрічаюся з хлопцем вже декілька місяців ми любимо одне одного але заміж ще незбираємось так як в мене ще навчання, і він постійно мені каже шо треба сходити до пророка спита в Бога чи ти моя щоб потім (чули такі випадки що Бога каже що ні) неплакати, а якщо скаже що моя то далі будемо зустрічатися...і він завжди питає в мене що я на це скажу потрібно йти до пророка чи ні? Порадьте щось я незнаю що йому сказати?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
47766
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2015, 08:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Знав колись одну пару, яка їздила до пророка... але виглядало так, що це потрібно аби дозволити собі тісніші стосунки. Що з ними тепер, не знаю.
Конкретну пораду не дам, бо не знаю вас і вашого друга. Але спитаю, яке ваше бачення дошлюбних відносин за даних обставин?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
47768
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2015, 11:21 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 грудня 2015, 16:26
Написано: 7
Віровизнання: п'ятидесятник
"""Але спитаю, яке ваше бачення дошлюбних відносин за даних обставин?"""--- що ви маєте на увазі БАЧЕННЯ дошлюбних відносин?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
47770
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2015, 21:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Сонце написав:
а потрібно іти до пророка питати в Бога чи твоя дівчина чи ні?

ось тут гляньте, трохи роздумували подібне.
важко давати порад, якщо в подібних не був ситуаціях чи взагалі щось радити, бо то дуже серйозне питання на рахунок відносин.
я напишу своє міркування.
можна піти і спитати пресвітора чи когось з духовних братів, що мають дар мудрості, як вони думають щодо того брата/сестри. і можна сказати, що так і так є серйозні наміри. а вони пасуть Боже стадо, то вони багато чого бачать і знають про Церкву і її членів.
щодо такої практики, щоб випрошувати чи випитувати у пророків, то такого в Новому Заповіті ми не зустрічаємо!
і це, я думаю, може бути пасткою і небезпекою, бо пророк - людина. звичайно, треба допевнятися волі Божої, і найперше кликати в цьому до Бога (звичайно можна разом із браттями і сестрами молитися, сказавши просто, що є нужда). а Господь знає, як відповісти: і через людей, і обставини, і сумління, а може і через Свої вибрані посудини.

п.с. прочитайте від початку цю тему. там є хороші свідчення і думки форумчан.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
47773
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2015, 10:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Сонце написав:
що ви маєте на увазі БАЧЕННЯ дошлюбних відносин?
Як чи якими, у вашому розумінні, мають бути стосунки між парою до шлюбу? Власне, стосунки які не матимуть гріха і ніякої вади, з чистим сумління. Оце й усе. Відповідати тут не обов'язково, головне дайте засновану на Слові Божому відповідь собі.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
47812
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2015, 21:59 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
22 травня 2015, 22:44
Написано: 25
Віровизнання: п'ятидесятник
Якщо ви подивитесь на попередні сторінки (5-6), то побачите, що я тоді шукала Божої волі щодо одного хлопця. Потім я писала , що в нас нічого не склалося. А тепер хочу ще розказати про Божі благословіння. Через рік після тих стосунків я познайомилася з хлопцем, який зараз є моїм чоловіком!!!!! :hi: Ми чекаємо дитинку. Бог нас благословив!!!! На все свій час. "Мій час" настав, коли мені виповнилось 30, а йому 34. Я дякую Богу за такий план щодо мене!


+3
(3-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 97 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>