Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 13 травня 2024, 18:06




Створити нову тему Відповісти  [ 97 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3954
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2006, 10:36 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
І Горнятко, напевне, його волі послідував... ;)




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3957
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2006, 11:00 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Winslet написав:
І Горнятко, напевне, його волі послідував... ;)

Та куда мені, я ж сектант. А там у тій сьомій голові усе так заплутано, так заплутано. Та й Павло, судячи з контексту, гадав що прихід не за горами та трохи "помилився" у цьому питанні...
Тому - "а ми не знали!".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3967
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2006, 12:58 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Павло сказав: "Добре їм залишатися, як я", безшлюбними, і це, на мій погляд, була тільки порада, а не наказ. Тим більш, що далі він каже, що якщо не можуть втриматися, то нехай одружуються, краще вступити в шлюб, ніж розпалятися...




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3970
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2006, 13:13 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Та він , Павло, переважно у всіх випадках так пише: можна так, а можна і так! Безпомилкова методика!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4021
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2006, 05:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Горнятко написав:
А там у тій сьомій голові усе так заплутано, так заплутано. Та й Павло, судячи з контексту, гадав що прихід не за горами та трохи "помилився" у цьому питанні...
Тому - "а ми не знали!".
То не у сьомій голові усе так заплутано, а у чиїсь іншій :wink:
Цитата:
Та він , Павло, переважно у всіх випадках так пише: можна так, а можна і так! Безпомилкова методика!

Що ж поробиш, ну не дав ап.Павло готового рецепту, готової однозначної відповіді (читай - шаблону) на всі випадки життя. Ну, як тут сектанту щось зрозуміти???
Та в тому і вся справа, що КОЖЕН ДЛЯ СЕБЕ ПОВИНЕН ПІЗНАВАТИ ВОЛЮ БОЖУ, немає якогось універсального шаблону, який би підійшов для всіх:
Цитата:
Нехай тільки так ходить кожен, як кому Бог призначив
1Кор.7:17
Оце і є живе служіння Живому Богу. На відміну від сектантського мислення, яке не може обійтися без якогось шаблону.
Тому й тема так називається: Як пізнати волю Божу? Але, звичайно, для цього потрібно пізнати спочатку Живого Бога, а тоді вже шукати Його волю. Щоденно і безперервно...




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4035
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2006, 10:37 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Taj написав:
...То не у сьомій голові усе так заплутано, а у чиїсь іншій :wink:
... Що ж поробиш, ну не дав ап.Павло готового рецепту, готової однозначної відповіді (читай - шаблону) на всі випадки життя. Ну, як тут сектанту щось зрозуміти???
Та в тому і вся справа, що КОЖЕН ДЛЯ СЕБЕ ПОВИНЕН ПІЗНАВАТИ ВОЛЮ БОЖУ, немає якогось універсального шаблону, який би підійшов для всіх:
Цитата:
Нехай тільки так ходить кожен, як кому Бог призначив
1Кор.7:17
Оце і є живе служіння Живому Богу. На відміну від сектантського мислення, яке не може обійтися без якогось шаблону.
Тому й тема так називається: Як пізнати волю Божу? Але, звичайно, для цього потрібно пізнати спочатку Живого Бога, а тоді вже шукати Його волю. Щоденно і безперервно...

В цілому і зокрема погоджуюся з вашими словами.
Повстає питання. Пошуки "щоденно і безперервно" передбачають час коли знайдеш?
Тема називається правильно.
Та нажаль очі бачать волю людську. З її методологією. Наприклад: конференції, зїзди, зїздні служіння, наради, різноманітні спілки, офіціоз, спеціальну освіту та пов"язаний з нею карєрний ріст, авторитет посад, не демократичний централізм та багато чого іще.
Як гадаєте, все це допомагає пізнати волю Божу?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4080
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2006, 23:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Горнятко написав:
Та нажаль очі бачать волю людську. З її методологією. Наприклад: конференції, зїзди, зїздні служіння, наради, різноманітні спілки, офіціоз, спеціальну освіту та пов"язаний з нею карєрний ріст, авторитет посад, не демократичний централізм та багато чого іще.
Як гадаєте, все це допомагає пізнати волю Божу?

Звичайно, що ні! Я переконаний, що Бога потрібно шукати не на конференціях чи з'їздах, не у мудрості людській, а на колінах у молитві перед Богом.
Через те ж, що світ мудрістю не зрозумів Бога в мудрості Божій, то Богові вгодно було спасти віруючих через безумство проповіді. 1Кор.1:21




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4088
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2006, 09:30 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Сонячник написав:
Звичайно, що ні! Я переконаний, що Бога потрібно шукати не на конференціях чи з'їздах, не у мудрості людській, а на колінах у молитві перед Богом.

АМІНЬ!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4704
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2006, 08:30 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Ну про те що говорить пророк повідносно твого життя я б трошки опасався, скажу не в захваті:
1. Є церква яка має список хто слідуючий на черзі виходити заміж, цей запрос поступає в їхне братство й скажімо так поєднується брат який захотів женитись з сестрою невідомою навіь не з його міста, хоча хто знає може й попаде з його міста...жахливо але правда!!!

2. На рахунок пророцтва знайомий на рівні церкви пророкували що буде біда й треба тікати з цього міста в інше, багато ходячи до цих пророків так й зробило поїхало, вже пройщов час й ті пророцтва незбулись.... Пробачте, а якщо цей самий пророк вам скажить це не твоє, не жинись, ви б послухали?

Моя позиція вибираєшь собі сам благословляє БОГ

Критерії:
1. Дитина Божа
2. Вам подобається(зовнішність, характер, душа)
3. Ви думали в прийняли рішення
Як говорив один чоловік: Я вибирав сам, тепер коли бачу її якісь недоліки кажу, сам вибрав!!! а то б говорив: - Боже ти ж мені дав її!!!
Просив лишень у Бога не дай мені ніколи відказатись від цього рішення...Й кожного разу коли приходить якась спокуса, він каже: ти сам вибирав, отримав що хотів будь довільним й ціни....у тебе був вибір, ти його зробив....




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4899
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2006, 15:38 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
09 серпня 2007, 20:15
Написано: 236
Звідки: Волинь-Київ
Згідна з Доктором! ;)
Я, наприклад, взагалі за це не турбувалася. Повністю довірилася Богу. Правда, як і вкожної нормальної людини, у мене були ситуації, коли приходилося ставати на коліна і просити Божої відповіді. Бувало, підходили віруючі хлопці й починали щось там мудрити... А я одразу до Бога. І в серці чітко відчувала, що це ще не моє... І настав таки момент, коли Бог вказав на моє... ;)
Ми з одним братом почали щось зачасто спілкуватися, і я знову звернулася до Бога з проханням, якщо це від Нього, то хай скріпляє, а як ні - нехай руйнує. І так чотири місяці молилася, і ніяк не могла зрозуміти чому ж Бог нічого не рушить. Якось і того брата намагалася уникати, а все одно якось не так було, як Бог раніше відповідав. ;) І пам"ятаю настав день, коли я особливо молилася за Божу відповідь, і вкінці дня до мене підійшов цей брат і сказав таке, від чого я вже не сумнівалася. Сказав, що вже чотири місяці молився, що якщо це не від Бога, то хай буде все зруйновано (і нічого не відбувалося, а навпаки у серці зароджувалася впевненість). :wink:
Потім ми ще брали піст, просили у Бога остаточної відповіді, і тепер все Слава Богу. :D
Як тільки ми зрозуміли, що це Божа воля, цьому брату через 2 тижні потрібно було відлітати далеко за Україну.. :( І хоча він зараз за тисячі кілометрів звідси, я маю впевненість у тому, що Бог поведе нас надалі.. :)
Ми довірили Йому з самісьнького початочку, і це чудово!




"Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька вашого, Який на небі." - Матвія 5:16
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5344
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2006, 20:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я вірю, що головне шукати Царство Небесне, а це все - додасться! Господь знає, що нам потрібно! А тому кожному, хто любить Бога всім серцем і береже Його слово, Господь Сам пошле все необхідне для нашої земної подорожі і нашого спасіння.
Бо тим, які люблять Бога і які покликані за його передбаченням, все виходить на добро! (Рим.8:28)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5827
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2006, 22:58 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 січня 2010, 13:07
Написано: 47
Звідки: Donets'k
Я міркую таким чином.

Необхідно спілкуватися з усіма дівчатами.
Не варто поспішати у висновках щодо людини.
Не потрібно і кидатися з одного боку в інший.
Просто спілкування без напруги.
Я гадаю, що якщо дівчина від Бога для мене призначена, то вона не втече.
Я так само нікуди не подінуся, якщо хочу волю Божу вчинити.

Потрібна сміливість, щоб виконати ТАКУ волю Божу!!!
Я, ймовірно, знаю волю Божу! Бо серце час від часу каже до мого розуму. Та не знаю напевне, що буде. Як у відносинах з Богом, я можу сіяти насіння. Яке?!
Божого Слова!!! Сім'я --- місце де має працювати Господь!!!
Алілуя!!!




Я знайшов іншу мову, не забуваючи своєї!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6445
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2006, 08:06 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 квітня 2007, 23:03
Написано: 48
Звідки: USA, Sacramento
А я ніяк не можу зрозуміти, як все ж таки правилно - чи Бог хоче шоб ми самі зробили мудре рішення, чи ми все ж таки повинні ждати чоловіка від Бога. Просто я вірю шо у Боґа є план на моє життя, але Він дав мені вибір - я можу жити так як хоче Він, або ж робити своі рішення... Але ж план Бога краший!




There's only grace, there's only love, there's only mercy, and believe me, it's enough!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6467
UNREAD_POSTДодано: 24 листопада 2006, 00:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Так, Дежавю, дякую за цікаву думку. Але я думаю, що, оскільки ініціатива за хлопцями, то лише дівчатам потрібно чекати чоловіка від Бога або не чекати. А от юнаки повинні, мабуть, просити мудрості, щоб обрати саме ту, яку призначив Господь. І тут можна помилитися... :(




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6468
UNREAD_POSTДодано: 24 листопада 2006, 02:28 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 квітня 2007, 23:03
Написано: 48
Звідки: USA, Sacramento
Так, але мабуть і ми повинні якось знати - він чи не він, адже не всі хлопці справжні християни, і не всі хлопці бувають впевненні в тому шо роблять правильний вибір...




There's only grace, there's only love, there's only mercy, and believe me, it's enough!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 97 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>