Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 06:56




Створити нову тему Відповісти  [ 54 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
19102
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2009, 18:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Сонячник написав:
Забороняти треба хіба тим, хто не знає Бога. А віруючим не потрібно забороняти, бо самі знають, що можна, а чого не слід робити.

а чi ти нечув що i пастора падають вгрiх


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
19104
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2009, 13:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
pika написав:
а чi ти нечув що i пастора падають вгрiх

Чув і не один випадок такий. Але це тому, що багато пасторів - невіруючі. І тут нічого дивного нема.
Я навіть знаю такого "проповідника", якого всі поважають в церкві, а сам живе світським життям. Є навіть "віруючі", які захоплюються магією.
Такі люди двоєдушні, або лицеміри: на людях прикидаються святими, а самі безбожники. У такому випадку лише питання часу, коли ці беззаконня випливуть на світло.

Тому немає сенсу говорити безбожнику, що зустрічатися не можна, бо він все одно згрішить.
А віруючого також немає сенсу застерігати, бо він себе береже від усілякої нечистоти та розпусти.

Але для того, щоб переконатися, що той, хто хоче з тобою одружитися, є справжнім віруючим, краще зустрічатися для спілкування.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
19120
UNREAD_POSTДодано: 14 грудня 2009, 07:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Сонячник написав:
Чув і не один випадок такий. Але це тому, що багато пасторів - невіруючі. І тут нічого дивного нема.
Я навіть знаю такого "проповідника", якого всі поважають в церкві, а сам живе світським життям. Є навіть "віруючі", які захоплюються магією.
Такі люди двоєдушні, або лицеміри: на людях прикидаються святими, а самі безбожники. У такому випадку лише питання часу, коли ці беззаконня випливуть на світло.

Тому немає сенсу говорити безбожнику, що зустрічатися не можна, бо він все одно згрішить.
А віруючого також немає сенсу застерігати, бо він себе береже від усілякої нечистоти та розпусти.

Але для того, щоб переконатися, що той, хто хоче з тобою одружитися, є справжнім віруючим, краще зустрічатися для спілкування.

пустота


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
19132
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2009, 18:53 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
15 грудня 2009, 19:50
Написано: 1
Ех молодеж!!!! :???: Не потрібно впадати в крайнощі! Зустрічатись потрібно,якщо ти не відчуваєш ніякого докору зі сторони Духа Святого,якщо ж відчуваєш-не зустрічайся!Ці стосунки не обов'язково повинні виноситись на поверхню,типу афішування,а проходити один між одним.Потрібно задуматись для чого тобі ці стосунки!
Напевно ось так! :? :? :?


+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
22191
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 07:49 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Drug написав:
Не потрібно впадати в крайнощі! Зустрічатись потрібно,якщо ти не відчуваєш ніякого докору зі сторони Духа Святого,якщо ж відчуваєш-не зустрічайся!Ці стосунки не обов'язково повинні виноситись на поверхню,типу афішування,а проходити один між одним.Потрібно задуматись для чого тобі ці стосунки!

Згідна :yes:
Ось такі уроки я вивчила протягом свого життя: 1. Зустрічатись заради того, щоб зустрічатись і не відставати від тих, хто ходить на побачення безглуздо. 2.Важливо також де, як і коли влаштовувати побачення. 3. При зустрічах пам`ятати, що стосунки можуть закінчитися не так, як хотілось би, тому не втрачати голову, а молити Бога про Його ведення. 4. При зустрічах не "лізти із шкури", тобто не показувати тільки свої чесноти, а бути самим собою. 5.Поважати свободу вибору іншого: не тиснути, не маніпулювати ради власних цілей. 6. Постійно молитися за цю справу. 7. ШУКАТИ ВОЛЮ БОЖУ В УСЬОМУ, НАДІЮЧИСЬ НА БОГА.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+5
(5-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
22221
UNREAD_POSTДодано: 12 квітня 2010, 08:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
Не діло в тому чи можна зустрічатися чи ні а діло в тому де зустрічатися. Зустрічатися треба щоб знати її чи його характер але в церкві чи на якихось молодіжних служіннях. Якщо брат чи сестра спішать на служіння щоб взяти щось для себе від Бога. І після служіння постоять поспілкуються годинку чи більше це добре. Але зараз це не модно зараз молодь в кіно ходить на пляж щоб добре роздивитись в ресторани і це все самі. Послухайте старших братів в церкві вони вам зла не побажають. Якщо кажуть до заручин тільки в церкві зустрічі а після заручин третій лишній має бути значить так має бути. Чи ти віруючий чи ні нема різниці сатана не спить. Знаєте я в своєму серці положив що ніколи не поцілую дівчини до весілля. І тут коли ми з дружиною лишилися без третього лишнього чогось мені дуже захотілось поцілувати її. То добре що вона таке саме в серці положила як я, і сказала ні. А я зараз думаю а що дальше могло бути ми вже розуміли що завтра весілля і ми все рівно будемо разом нічого страшного і такі думки летіли одні за одною і різні думки сатана посилав. Це притому що я на побачення перший раз просто приїхав бо вона далеко дуже від мене жила другий раз я зробив придложення третій раз заручини і четвертий раз весілля.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
22252
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2010, 17:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я ще таку думку чув: зустрічатися можна, але для чого? Якщо для того, щоб більше пізнати характер, ближче познайомитись, з метою укладення з нею сімейного життя, то можна. Але обов"язково з "третім", який до шлюбу аж ніяк не зайвий.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
24511
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2010, 23:36 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 серпня 2010, 21:32
Написано: 1
А як на це подивиться Бог??? Чи сподобається Йому те, що свій вільний час ви ділите на двох - Бога і хлопця??? А що, якщо за цим послідують, спокуса, гріх, відступництво? Це вже вирішувати особисто кожному. Але варто подумати, чи це не надто великий ризик образити Бога. Якщо впевнені в тому, що ви не порушите заповіді Божі, то Біблія не забороняє зустрічі. Але пам))ятайте, що ворог не спить, він так і хоче хоч чимось вас відвести від праведного шляху.Тож будьте мудрими, поступайте по Слову Божому.


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
24515
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2010, 01:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Енн написав:
А як на це подивиться Бог??? Чи сподобається Йому те, що свій вільний час ви ділите на двох - Бога і хлопця???

Якщо так, то ви дуже вузько міряєте ділення часу, забули про роботу, сон, їжу, відпочинок, домашні справи і т.д. То це хіба не ділення часу?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
27245
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2010, 22:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 січня 2011, 14:56
Написано: 72
Віровизнання: християнин
 Я вважаю, (варто чи не варто), а зустрічатись можна, (((тільки завжди бути на своему місці))), і зустрічі щоб були не в темних углах. Звичайно, бажанно щоб ще хтось був при зустрічах з вами (((і до весілля від початку вашої зустрічі надовго розтягувати нетреба))). :lol:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
34906
UNREAD_POSTДодано: 29 лютого 2012, 16:52 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
В деяких церквах забороняють зустрічатися по двоє, третій повинен бути обовязково... І пропонують хлопці дівчатам через пресвітера.)) Але майже завжди третій може відчувати себе зайвим...)) хоча... не погано придумано ;) ;)




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
44606
UNREAD_POSTДодано: 30 квітня 2013, 22:11 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
03 лютого 2017, 23:02
Написано: 834
Звідки: м.Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Навіть за остані декілька місяців знаю декілька таких випадків: зустрічалися(в присутності 3 лишнього), спілкувалися по телефону, надіялися що все буде так як їм виглядало на перший погляд...але через некороткий час або дізнаються що немає Божої волі, або просто щось йому вже не сподобалося...і що хорошого з тих зустрічей мокрі від сліз подушки, розчарування ... Я думаю краще зустрічатися на зібраннях і дружити зі всіма одинаково, ні на кого не надіятся, але молитися і надіятися на Бога, а Він знає кого кому дати.




І все, що тільки робите словом чи ділом, - усе робіть у Ім"я Господа Ісуса... (Кол.3:17)
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
44635
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2013, 10:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Leonidua написав:
Зустрічатися треба щоб знати її чи його характер але в церкві чи на якихось молодіжних служіннях


Не розумію я такої позиції. В церкву взагалі йдуть не на побачення, а на служіння. Я собі би такого ніколи не дозволив: на служіння я йду перед Боже обличчя. Зрозуміло, що самі зустрічі потрібні обовязково, якщо юнак і дівчина збираються одружитися чи просто мають серйозні наміри - незалежно від етапу їхніх стосунків. Але для цього існують інші місця: домашня обстановка, кафе, парк тощо. Залучати для цього якихось третіх - таке інколи вчать старші брати - але я також цього не можу зрозуміти: жодних розумних підстав для такої позиції я не вбачаю. Хіба, щоб створювати непотрібну атмосферу пліток і порожніх переказів.

До речі, в мене через тиждень весілля.
Звичайно, насамперед потрібно пізнавати волю Божу, але при зустрічах ви просто переконуєтеся в цьому, що саме Бог зєднав ваші серця, що виявляється у вас один смак у багатьох речах, однакові погляди тощо. Без таких зустрічей можна просто створити міф у власній уяві про існування "Божої волі". А спокуси - вибачте, я просто не розумію, про що йде мова. Якщо серйозні стосунки - то про спокуси не йдеться. У світі і так тих спокус більше, аніж досить: навіщо їх придумувати там, де їх бути не може.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
44636
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2013, 11:10 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Taj написав:
До речі, в мене через тиждень весілля.

Вітаємо!




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
44643
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2013, 15:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Ірина написав:
Я вважаю, що якщо людина (хлопець, дівчина) перебуває у зв'язку з Богом (маю на увазі духовний зв'язок) і повністю Йому довіряє, то до неї кохання повинно прийти 1 раз і на все життя. Ми - діти Божі, ми не можемо постійно закохуватись; кохання чистої води є послане Богом один раз, а решта - пожадливість. Важко уявити дівчину, яка "перезустрічалася" з великою кількістю братів з Церкви. Тому, зустрічі лише для тих, у кого любов "З Неба". Побачення є дуже важливими, через спілкування можна багато чого дізнатися, навіть переконатися, чи правильний вибір :yes:

НУ так для того і зустрічання і побачення, щоб дізнатись, кохання чи не кохання. Знаю таку дівчину зі своєї церкви яка зустрічалась той чи іншщий період з багатьма а потмі знайшла свого і вийшла заміж. Знаючи її добре, знаю що ці зустрічання були чистими. І шлюб у неї добрий.
Коли все у вірі і у Святому Дусі то воно чисте.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 54 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>