Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 08:09




Створити нову тему Відповісти  [ 54 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
45581
UNREAD_POSTДодано: 05 жовтня 2013, 08:40 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
08 жовтня 2014, 23:25
Написано: 214
Братик написав:
Я ще таку думку чув: зустрічатися можна, але для чого? Якщо для того, щоб більше пізнати характер, ближче познайомитись, з метою укладення з нею сімейного життя, то можна. Але обов"язково з "третім", який до шлюбу аж ніяк не зайвий.

І я чула таку думку...але, нуууу.. якось трохи смішно.. якщо до весілля потрібний "третій", то так виглядає, що після весілля необхідно мати уже "третього" і "четвертого". А що після одруження не можуть згрішити? Згрішити можна тільки до весілля?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
45588
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2013, 04:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Світильник написав:
Слово Боже говорить"молодечих пожадливостей утікай",де ці пожадливості проявляються в більшій мірі як не на побаченнях.Я працюю з молоддю і знаю про це не мало.

А якщо не зустрічатися то "молодечих пожадливостей" можна уникнути?




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
45596
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2013, 17:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 лютого 2020, 16:40
Написано: 56
Віровизнання: п'ятидесятник
Це не означає що,цих пожадливостей,не зустрічаючись,можна уникнути.Пожадлиість може прийти навіть в служінні,якщо не пильнувати.Це є най-більш небезпечне місце де дуже важко втриматися від,скажімо;-гріха.




Ви світло для світу.Мт.5:14
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
45609
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2013, 07:27 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
08 жовтня 2014, 23:25
Написано: 214
prostak написав:
також не думаю що зустрічатися правильно.

А чому не зустрічатись? Якщо з серйозними намірами на майбутнє, то навіть потрібно мати зустрічі. Адже в кругу молоді, друзів всього не поговориш, як зустрівшись один-на-один. Та й навіщо подавати іншим привід для лишніх балачок...
Отож, усім неодруженим і незаміжнім бажаю: приємних зустрічей, чудового весілля і нехай у вас будуть міцні, Богом благословенні сім'ї!!!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
45796
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2013, 23:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
під словом "зустрічатися" різні люди розуміють по-різному. Якщо зустрічатися для того, щоб просто поспілкуватися, дізнатися про інтереси, розказати що на серці, то в цьому, я думаю, нічого поганого немає. Метою цих зустрічей повинен бути майбутній шлюб. Хлопець і дівчина повинні це розуміти.
Якщо в них інша мета, то, тут як тут, можуть проявитися пожадливості молоднечі й тому подібне. Ось такі зустрічі можуть бути пасткою для молодих людей.
Але я впевнений, якщо вони обоє мають страх Божий, то нічого поганого не станеться, ні тілесно, ні в думках.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
46015
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2014, 09:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Світильник написав:
Прочитав думки Taj.До чого дійшли сьогодні християни.Що буде завтра?Страшно думати.Боже слово називають заборонами церкви.Скільки сьогодні розлучень?Більшість з них зустрічалися,багато навіть жили разом,не вже вони не знали одне одного?Молодь,не дайте себе звести!


Світильник, наведи тоді Слово Боже, яке забороняє зустрічатися.
На жаль, таке розуміння грунтується лише на заборонах церкви. Я не хочу сказати, що церковні заборони - це щось погане. Більшість церковних заборон (я говорю про ті, які не мають прямої підстави в Біблії, а грунтуються на духовному досвіді старших віруючих) мають важливе значення, і потрібно їх дотримуватися. Принаймні я ніколи жодного слова би не сказав проти. Я глибоко поважаю всіх, які заради Бога, наприклад, не носять годинники, галстуки, шанують суботу тощо. Вони це роблять заради Бога, і хто я такий, щоби осуджувати їх. Ці постанови нікому не нашкодили, а навпаки допомагають наблизитися до Бога.
Але тільки не в цьому випадку. Заборона побачень - ще нікого до Бога не наблизила, а біди наробила багато. Я можу навести приклади наслідків такої заборони, коли одружувалися незнайомі люди. Потім були сльози, потім були розводи.
Коли я вперше прийшов зі своєю майбутньою дружиною до батьків, щоб познайомити, мені батько сказав, що я вже порушив біблійні правила: бо, мовляв, я не мав права разом з нею приходити. Я запитав, де ж ті біблійні правила написані? Тоді батько виправився і сказав, що церковні правила.
Сподіваюся, що і Світильник виправиться і назве речі своїми іменами: існує Слово Боже, а існують церковні заборони і правила.
Світильник, прочитай Іс.29:13. Оце і є Слово Боже і як воно ставиться до таких церковних постанов.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
46383
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2014, 16:55 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
Мабуть для сьогоднішньої молоді це одне з найбільш спірних питань.
Взагалі, я згідна з тим, що якось людину треба узнати, бо дійсно жити потім з нею все життя... Але я не можу сказати що я за(!) так звані "зустрічі" . Задаюся питанням для чого вони? Перечитала багато думок, але моя думка така:
Якщо для того щоб краще пізнати один одного, то я думаю, що це краще видно по поведінці людини у різних ситуаціях (наприклад на служінні(хоча, звичайно не тільки, бо якщо керуватися тільки цим, то на служінні часто може бути і лицемірство), можна побачити людину і зрозуміти її характер по її діях, по тому, як вона ставиться до різних людей (та речей) у різних ситуаціях (навіть можете запитати дітей чим їм подобається(чи не подобається) та чи інша людина, повірте можна багато чого дізнатися) і таких ситуацій є безліч). А якщо ти вже побачив, зрозумів і у тебе серйозні наміри, і ти думаєш що така Божа воля про тебе( саме ця людина), то, думаю, Бог дасть таку ситуацію щоб ти міг поспілкуватися і розвіяти свої сумніви (дізнатися чи підходить ця людина саме мені, чи ні). Можна зробити так, щоб і ці зустрічі були не як такі собі "зустрічі", як писали кафе, парк і т. д. ( що є спокусою для багатьох віруючих(і не тільки)), думаю є безліч інших способів для зустрічей.
Нажаль я вже давно не чула таких "заходів" серед християн, але:
запроси її допомогти старенькій сестричці зібрати незібраний урожай на городі(під час праці можна гарно поспілкуватися), або ж попроси її допомоги під час проведення суботника у домі молитви(теж можна поговорити (і на самоті, але в той же час не з "третім" лишнім, а коли багато народу) прийди до неї в гості, але не тоді коли вона сама вдома... Хіба не вистачить і цього?
:? Незнаю... Досвіду немаю, і не знаю як поступатиму як прийдеться самій стикнутися із цим питанням, але не хочеться мені отих зустрічей... Надто вже багато зараз того є, і мені таке не подобається.... Мені теж здається що Апостол Павло про це і застерігав "Стережися молодечих пожадливостей,..." (1 Тим 2:22 )
Немаю я точного підтвердження своїх думок у Біблії, але у мене сформувалося таке бачення цього питання.




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
46701
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2014, 10:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
і як прожити правільно життя, хто навчить хто розповість.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто зустрічатися з хлопцем (дівчиною)?
46709
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2014, 23:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Dmitro написав:
і як прожити правільно життя, хто навчить хто розповість.

тільки Бог вчить і особливо через Своє Слово, тобто Біблію, як людині прожити життя, щоб було добре людині ще тут на землі, а особливо у вічності! тому Дмитре вам люди тільки можуть підказати або вказати напрям, а робить все Бог. до Нього тільки хай буде ваше прохання і благання!




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 54 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>