Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 10:10




Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
15534
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2008, 00:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sofia написав:
Я не знаю як ви, коли я молюсь, я знаю, що Бог мене в даний час чує...
Бог звісно чує будь-яку молитву (бо Він Серцевидець), але не кожну молитву приймає! :)
І ми можемо відчути, чи була прийнята наша молитва, чи була прийнята наша жертва.

Sofia написав:
Що це молитва Духа Святого з вищезазначеної цитати - це для мене новина як новий погляд...
:) Так, адже так само було й за часів Апостолів як написано:
Дії 2:4 Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав.
Рим.8:26 Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями.

З сумом прочитав Твої висновки, Софійко. Невже для Тебе людські чутки та світська філософія має більше значення аніж Слово Боже? :roll:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
15538
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2008, 17:53 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Сонячник написав:
І ми можемо відчути, чи була прийнята наша молитва, чи була прийнята наша жертва.

Що ви розумієте під словом "прийнята"("приймати")?! У Бога що стоїть така стіна-фільтр: одні молитви прийшли інші ні??!
Сонячник написав:
Так, адже так само було й за часів Апостолів як написано:
Дії 2:4 Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав.
Рим.8:26 Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями.

Дивіться існує дві теорії "складових віручої людини"(назвемо це нехай так):
- тіло, душа
- тіло, душа, дух.
НУ і само собою Дух Святий!... То якщо по вашому молитва іншими мовами - це молився ДУХ СВЯТИЙ?!?!! (просто, знову-таки, це новий погляд, бо я чула що молиться дух, а не Дух Св.)... І до якої теорії ви схильні?
Сонячник написав:
З сумом прочитав Твої висновки, Софійко. Невже для Тебе людські чутки та світська філософія має більше значення аніж Слово Боже? :roll:

По-перше, це не чутки, а факти. По-друге, немає ніякої філософії, є лише СЛОВО БОЖЕ!
Щодо фактів... От знаєте, ніхто ще досі мені з представників "проіномовних"(ті що ніби зараз тими мовами розмовляють) не відповів на питання: чому запротестував Уеслі??! Та не те що "чому", а ЯК ТАК СТАЛОСЯ ЩО ВІН "запротестував"?!!? Адже ніби-то по вашому Дар інших мов нікуди не пропав!!! Може ви відповісте на питання?!?. я буду дуже рада, якщо почую логічну, засновану на фактах, правдиву відповідь!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
15558
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2008, 21:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sofia написав:
У Бога що стоїть така стіна-фільтр: одні молитви прийшли інші ні??!

Софія, коли наша молитва приймається Богом, то Він дає відповідь на молитву, а якщо наша молитва лише до стелі (особливо коли ми кричимо ;)), то ми відповіді на молитву не отримаємо.
Ну ось приклади з Біблії:
Пс.6:10 Благання моє Господь вислухає, молитву мою Господь прийме...
1 Сам.28:15 А Саул сказав: Дуже тяжко мені, филистимляни воюють зо мною, а Бог відступився від мене, і не відповідає мені вже ані через пророків, ані в снах.

Sofia написав:
То якщо по вашому молитва іншими мовами - це молився ДУХ СВЯТИЙ?!?!! (просто, знову-таки, це новий погляд, бо я чула що молиться дух, а не Дух Св.)... І до якої теорії ви схильні?

Софія, я вірю лише тому, що написано в Біблії, а не теоріям.
Я розумію так, що душа ходить за тілом або за духом (чит.Рим.8), тобто служить або одному пану або другому.
Якщо ж людина хрещена Духом Святим, то в серці людини живе блага частка Духа Святого, тобто Сам Бог живе в серці тої людини. І коли хрещена Духом Святим людина в молитві дає свободу Духу Святому, то Дух Святий, молячись незрозумілою для тої людини мовою, заступається за неї.
Ось так я розумію Слово Боже.

Sofia написав:
От знаєте, ніхто ще досі мені з представників "проіномовних"(ті що ніби зараз тими мовами розмовляють) не відповів на питання: чому запротестував Уеслі??! Та не те що "чому", а ЯК ТАК СТАЛОСЯ ЩО ВІН "запротестував"?!!? Адже ніби-то по вашому Дар інших мов нікуди не пропав!!! Може ви відповісте на питання?!?. я буду дуже рада, якщо почую логічну, засновану на фактах, правдиву відповідь!

:oops: Я перший раз чую про якогось Уеслі. І що то за один, про що він там протестував - абсолютно нічого не можу знати :). І взагалі, мені дивно, що Ти вважаєш, що 10 століть Господь не хрестив Святим Духом. Адже Господь не міняється і Слово Його має силу завжди! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
15561
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2008, 21:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Бог звісно чує будь-яку молитву (бо Він Серцевидець), але не кожну молитву приймає! :)
І ми можемо відчути, чи була прийнята наша молитва, чи була прийнята наша жертва.

Сонячнику, що ти розумієш під словом "жертва". Чи ти молитву називаєш жертвою?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
15574
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2008, 21:19 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Сонячник написав:
Софія, коли наша молитва приймається Богом, то Він дає відповідь на молитву, а якщо наша молитва лише до стелі (особливо коли ми кричимо ;)), то ми відповіді на молитву не отримаємо.

Якщо ми не отримуємо те, що просимо в молитвах - це не факт, що Бог не відповідає! Можливо якраз незадоволення вашого "прохання" - якраз і є відповідь: може краще буде так як є або трапляється все по-іншому, аніж так як вам хочеться; у Бога свої плани стосовно нас; Він - наш Отець і Йому видніше як краще, а не нам!
НЕ знаю як ви, я вважаю, що Бог всі наші молитви приймає(інша справа як Він на них відповідає), оскільки, як батько прагне спілкування зі своїми дітьми, так і наш Отець прагне спілкування з нами! А молитве - це в деякій мірі наше спілкування. Тому наврядчи Він не приймає наше бажання до Нього говорити!
Сонячник написав:
Ну ось приклади з Біблії:
Пс.6:10 Благання моє Господь вислухає, молитву мою Господь прийме...

класний уривок :wink:
Сонячник написав:
Софія, я вірю лише тому, що написано в Біблії, а не теоріям.

Ви чудово розумієте, що на сьогоднішній день існують різні думки з приводу таких питань :Чи можна втратити спасіння, про "обрання"("избрании") і т.д.! І всі ці "теорії" засновані на Біблії, повірте! Аналогічне з душею-тілом-духом... Так можна стверджувати лише те, у що ви вірете,є істинним, бо воно засноване на Біблії. Але не можна заперечувати що існують інші думки з приводу цього, які теж засновані на Біблії. Короче кажучи, ви б не могли прямо відповісти на питання?!?
П.С. ВСІ ТЕОРІЇ ЗАСНОВУЮТЬСЯ НА БІБЛІЇ... але буває таке, що хтось якось не так трактує, або не користується оригіналом тексту, випускає з уваги інші міся Писання і т.д. (це я взагалі кажу про розбіжності-погляди, не в контексті вищезазначених. хоча і їх можна туди приписати)

Сонячник написав:
Я розумію так, що душа ходить за тілом або за духом (чит.Рим.8), тобто служить або одному пану або другому.

вас так важко розуміти :? :| :( ... так ви вирізняєе три одночасні складові людини - дух, душа і тіло?!!? (тут "дух" не тотожний Духу Святому)
Сонячник написав:
І коли хрещена Духом Святим людина в молитві дає свободу Духу Святому, то Дух Святий, молячись незрозумілою для тої людини мовою, заступається за неї.

Чому ОБОВ*ЯЗКОВО Дух СВ.має молитися невідомою мовою?!!? ХІба це обов*язково?!?! НЕвже, якщо ти не молишся "незрозумілою мовою" - то в тебе немає Духа Святого!?!? :!: :idea:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
15575
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2008, 21:19 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Сонячник написав:
І взагалі, мені дивно, що Ти вважаєш, що 10 століть Господь не хрестив Святим Духом.

По-перше, я вважаю що 10 століть і зараз не існувало і не існує необхідності(чому? - пункт 2 на попередн.сторінці) такого дара Св. Духа як "розмовляння діалектами". Але ж інші дари аж ПРОЦВІТАЮТЬ!
Та і потім, цікаво, що ви розумієте під словом "хрестив Святим Духом"(ось це я не заперечую, цікаво що ви маєте на увазі під цим словом)
Сонячник написав:
Адже Господь не міняється...

Дух Святий теж не міняється і дари він не видозмінює!!! Люди в ДІях 2гл. розмовляли ДІАЛЕКТАМИ. А чи діалектами сьогодні говорять "проіншомовні"??? Далеко не діалектами!!! Тому чи це справді той дар?! Чи взагалі це дар ... :?
Сонячник написав:
:oops: Я перший раз чую про якогось Уеслі. І що то за один, про що він там протестував - абсолютно нічого не можу знати :).

Як на ваш погляд з*явились п*ятидесятники?!?!? Невже вони існували в 10, 11, 12... ст. н.е.?!?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
15580
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2008, 21:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Сонячнику, що ти розумієш під словом "жертва". Чи ти молитву називаєш жертвою?

Так, я розумію так, що молитва - це жертва Богу, це як пахощі фиміамового диму. Написано так (цитую російською):
Пс.140:2 Да направится молитва моя, как фимиам, пред лице Твое, воздеяние рук моих - как жертва вечерняя.
Мал.1:11 Ибо от востока солнца до запада велико будет имя Мое между народами, и на всяком месте будут приносить фимиам имени Моему, чистую жертву; велико будет имя Мое между народами, говорит Господь Саваоф.
Откр.5:8 И когда он взял книгу, тогда четыре животных и двадцать четыре старца пали пред Агнцем, имея каждый гусли и золотые чаши, полные фимиама, которые суть молитвы святых.

Sofia написав:
П.С. ВСІ ТЕОРІЇ ЗАСНОВУЮТЬСЯ НА БІБЛІЇ...
Але ми жодним чином не повинні основуватися на теоріях. Бо теорії - це як пісок. Якщо ми будуємося на теоріях, то наша віра не є міцною. Тому краще я чогось не розумітиму, але покладатиму основу лише на Слово Боже! Правильно? :) То навіщо обговорювати теорії?

Sofia написав:
Люди в ДІях 2гл. розмовляли ДІАЛЕКТАМИ.
Не розумію з чого Ви взяли, що люди розмовляли діалектами? Це ще якась теорія???
Дії 2:4 Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав.
Дії 2:8 Як же кожен із нас чує свою власну мову, що ми в ній народились? 9 Парфяни та мідяни та еламіти, також мешканці Месопотамії, Юдеї та Каппадокії, Понту та Азії, 10 і Фріґії та Памфілії, Єгипту й лівійських земель край Кірени, і захожі римляни, 11 юдеї й нововірці, крітяни й араби, усі чуємо ми, що говорять вони про великі діла Божі мовами нашими!
Тобто не діалектами, а іншими мовами. Тобто галелеяни молилися хто арабською, хто арамейською, хто грецькою... Але сам факт, що величали Бога мовою, якої самі не розуміли, що значило, що через них говорив Дух Святий.

І так само буває і в наші дні: Ів.3:8 Дух дихає, де хоче, і його голос ти чуєш, та не відаєш, звідкіля він приходить, і куди він іде. Так буває і з кожним, хто від Духа народжений.

Sofia написав:
Чому ОБОВ*ЯЗКОВО Дух СВ.має молитися невідомою мовою?!!? ХІба це обов*язково?!?! НЕвже, якщо ти не молишся "незрозумілою мовою" - то в тебе немає Духа Святого!?!?
Дух Святий має свободу промовляти як невідомою мовою, так і відомою, наприклад, пророкування.
А щодо останнього питання, то я з цим не можу однозначно погодитися.

Sofia написав:
Як на ваш погляд з*явились п*ятидесятники?!?!? Невже вони існували в 10, 11, 12... ст. н.е.?!?
:) А звідки вони з'явилися - я сам не знаю (мене це не цікавить, і до них я себе не причисляю... ну, це лише назви). А те що від апостольських часів завжди були люди, які сповняючись Духом Святим, молилися так, як апостоли (іншими мовами), то я цілком припускаю, адже я знаю випадки, коли Господь хрестив Духом і католиків, і православних, і баптистів - по вірі, які увірували Слову Божому.

P.S. Духовне хрещення, як я розумію, це коли Дух Святий наповнює людське серце благодаттю Божою, і через цю людину починають текти ріки води живої так, що через уста цієї людини може заговорити Дух Святий, невимовною хвалою чи славоспівом. Це надзвичайна радість, відчуття присутності Божої, це трепіт та страх Божий. Кожен, хто це переживав - мене зрозуміє.;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
15586
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2008, 08:55 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Сонячник написав:
Але ми жодним чином не повинні основуватися на теоріях. Бо теорії - це як пісок. Якщо ми будуємося на теоріях, то наша віра не є міцною. Тому краще я чогось не розумітиму, але покладатиму основу лише на Слово Боже! Правильно? :) То навіщо обговорювати теорії?

я б хотіла тут закоментувати конкретно, але зробила висновки.. читайте в наступному коменті...
Сонячник написав:
Не розумію з чого Ви взяли, що люди розмовляли діалектами? Це ще якась теорія???
Тобто не діалектами, а іншими мовами. Тобто галелеяни молилися хто арабською, хто арамейською, хто грецькою... Але сам факт, що величали Бога мовою, якої самі не розуміли, що значило, що через них говорив Дух Святий.

Можливо вони не розуміли(хоча я так не думаю), але їх чудово розуміли.. Сьогоднішньої ж АБРИКАДАБРИ ніхто практично не розуміє...

Диалект - разновидность общенародного языка, употребляемая ограниченной группой лиц, связанных территориальной, профессиональной или социальной общностью.

"Когда сделался этот шум, собрался народ, и пришел в смятение, ибо каждый слышал их говорящих его наречием. " (Деяния2гл) ... взагалі я вже здається це писала...

Наречие - совокупность местных говоров, диалектов какого-л. языка, обладающих общими чертами. (толковый словарь)

Взагалі, я не бачу сенсу далі ось це обговорювати, оскільки ви не хочете елементарно логічно думати(соррі), вас попросили відповісти на простісеньке питання, а ви і від того тікаєте. :(
Сонячник написав:
А звідки вони з'явилися - я сам не знаю (мене це не цікавить

Капець, а вам і те байдуже... ну народ пішов... А якщо наприклад у вашому життєвому шляху першими стрілись не п*ятидесятники, а Свідки Ієгови і вони сказали, що ОСЬ ТАК правильно і ви тупо їм повірили і стали їхнім "побратимом". І коли б вам стрілась я і сказала ПОЧИТАЙТЕ ІСТОРІЮ ЦЕРКВИ, а ви б сказали "МЕНІ ТО БАЙДУЖЕ, МЕНЕ ЦЕ НЕ ЦІКАВИТЬ".... жаль вас просто... :cry:

Сонячник написав:
А те що від апостольських часів завжди були люди, які сповняючись Духом Святим, молилися так, як апостоли (іншими мовами), то я цілком припускаю,

ну народ... Те що протягом 10 і більше століть вони говорили іншими мовами ви ЛИШЕ ПРИПУСКАЄТЕ, а те що вони є зараз ВИ ЯРО СТВЕРДЖУЄТЕ...

Сонячник написав:
P.S. Духовне хрещення, як я розумію, це коли Дух Святий наповнює людське серце благодаттю Божою, і через цю людину починають текти ріки води живої так, що через уста цієї людини може заговорити Дух Святий, невимовною хвалою чи славоспівом. Це надзвичайна радість, відчуття присутності Божої, це трепіт та страх Божий. Кожен, хто це переживав - мене зрозуміє.;)[/size]


ммм...
13 Бо ми всі одним Духом охрищені в тіло одне, чи то юдеї, чи геллени, чи раби, чи то вільні, і всі ми напоєні Духом одним.
(1Кор.12:13)
самі маєте розуміти про що тут йде мова..


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
15593
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2008, 22:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sofia написав:
ПОЧИТАЙТЕ ІСТОРІЮ ЦЕРКВИ, а ви б сказали "МЕНІ ТО БАЙДУЖЕ, МЕНЕ ЦЕ НЕ ЦІКАВИТЬ"....жаль вас просто... :cry:
Софія, немає значення з якої ви церкви! Головне для спасіння - це віра Божа, яка походить від слухання Слова Божого. Чи не так? :wink:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
15624
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2008, 07:46 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Сонячник написав:
Софія, немає значення з якої ви церкви! Головне для спасіння - це віра Божа, яка походить від слухання Слова Божого. Чи не так? :wink:

Взагалі то так, але я думаю ви обізнані і знаєте про сучасних церков Ісуса Христа, які проповідують заключним етапом спасіння - це хрещення. Якщо не хрещений - не спасенний!... так що знаєте, одне діло коли між церквами чи конфесіями різниця лише в якихось глибоких питаннях, а інша справа коли ПРОПОВІДУЮТЬ НЕПРАВДИВЕ ЄВАНГЕЛІЄ!
Та й демо далі, якщо так думати... От нещодавно запитала одного харизмата(лідера групи):
- У вас всі говорять ненормальними мовами?
- ВСІ!
- А якщо от людина не розмовляє, то що з нею??! Що з нею не так?!
- Ой а я не задумувався!...
Почитайте на сусідніх форумах, що кажуть "іншомовнонезрозумілі" про таких людей, які не говорють"абракадабру"! Говорють - що такі люди "МЕРТВІ" (мабуть духовно мали на увазі).. І, на жаль, це не одиничні випадки. І виходить не розмовляєш "абракадаброй", значить не маєш Духа Святого. Не маєш Духа Св., значить НЕ СПАСЕННИЙ! :(


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
15640
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2008, 21:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sofia написав:
І виходить не розмовляєш "абракадаброй", значить не маєш Духа Святого. Не маєш Духа Св., значить НЕ СПАСЕННИЙ! :(

Софія, я погоджуюся з Вами, що це твердження (у першому реченні) не є вірним!
Адже інші мови не спасають. Ап. Павло пише, що Коли я говорю мовами людськими й ангольськими, та любови не маю, то став я як мідь та дзвінка або бубон гудячий! (1Кор.13:1)
Але написано, що коли хто не має Христового Духа, той не Його. (Рим.8:9)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
15652
UNREAD_POSTДодано: 20 червня 2008, 10:33 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Сонячник написав:
Але написано, що коли хто не має Христового Духа, той не Його. (Рим.8:9)

Ай абсолутлі егрі віз ю! :D
Але ж ніде не сказано, хто немає дару саме ІНШИХ мов, той немає СВЯТОГО ДУХА!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
16469
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2009, 12:42 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
29 березня 2009, 13:39
Написано: 11
У любому випадку, ті прояви які можна спостерігати у адептів "Царства Божого" преподобного Сандея Аделаді - це танці одержимих демонами. По їх плодам, взнаєте їх! Харизмати стали ГАНЬБОЮ християнсва!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
16490
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2009, 13:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sofia написав:
Але ж ніде не сказано, хто немає дару саме ІНШИХ мов, той немає СВЯТОГО ДУХА!

Софійко, я не хочу нічого доказувати, бо головне навіть не те, щоб мати дар Духа Святого, а головне мати страх Божий, довіряти в усьому Божим словам і виконувати волю Божу. Бог лише смиренним дає благодать. І якщо Ти будеш пламеніти любовю до Бога, то Господь Тебе благословить Духом Святим так, що ріки живої води потечуть з уст Твоїх! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
21047
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 12:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sofia написав:
Сонячник написав:
Але ж ніде не сказано, хто немає дару саме ІНШИХ мов, той немає СВЯТОГО ДУХА!

Тоді інше питання, які мають бути признаки що людина має Дух Святий?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>