Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 квітня 2024, 23:33




Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3894
UNREAD_POSTДодано: 23 липня 2006, 00:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Як говорить хто чужою мовою, той будує тільки самого себе, а хто пророкує, той Церкву будує.1Кор.14:4
Так і ви, що пильнуєте про духовні дари, дбайте, щоб збагачуватись через них на збудування Церкви! Ось тому, хто говорить чужою мовою, нехай молиться, щоб умів виясняти.1Кор.14:12-13
Я так розумію, що якщо ми дбаємо про збудування самих себе, то нам необхідно говорити (молитися) духом - іншою мовою. Як написано: Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями. А Той, Хто досліджує серця, знає, яка думка Духа, бо з волі Божої заступається за святих.
А хто пильнує про збудування Церкви Христової, той дбає про дари, які служать для збудування Церкви, в т.ч. і дар пророкування чи вияснення.
Але коли ми розмірковуємо про духовні дари, то перш за все важливо прочитати 13 главу 1Кор., де говориться: І коли маю дара пророкувати, і знаю всі таємниці й усе знання, і коли маю всю віру, щоб навіть гори переставляти, та любови не маю, то я ніщо!1Кор.13:2
Для чого потрібно дбати про збудування церкви? Мабуть, для того щоб члени Церкви могли ще краще пізнати волю Господню! Тому, я думаю, що якщо ми стараємося виконувати Слово Боже (а не лише слухати), то Господь може нам відкритися ще ближче! Але якщо ми чули найменшу заповідь Божу, але її не виконали, то ми - негідні раби, які недостойні зватися християнами, не лише слухати голос Божий! Бо не слухачі Закону справедливі перед Богом, але виконавці Закону виправдані будуть.Рим.2:13
Дбати про духовні дари - дуже відповідальна справа! Адже саме на цьому спотикаються багато християн. Диявол посилає неутвердженим християнам думки про славу, яку матимуть якщо пророкуватимуть, про владу у церкві тощо. У цьому ховається пастка, у яку потрапляють багато християн. Дуже часто ті, хто прагне стати більшим серед народу Божого через дар пророкування, отримують такий дар, але не Божий! :( Я знаю, що переважно у п'ятдесятницьких общинах християни настільки захоплюються надприродніми дарами, що попадають у спокуси демонські, думаючи, що мають дари духовні!
І не дивно, бо сам сатана прикидається анголом світла! 2Кор.11:14
А наприкінці 14 глави Ап.Павло пише:
Коли хто вважає себе за пророка або за духовного, нехай розуміє, що я пишу вам, бо Господня це заповідь! Коли б же хто не розумів, нехай не розуміє!1Кор.14:38




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5689
UNREAD_POSTДодано: 01 жовтня 2006, 13:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Останнім часом я дізнався, що у деяких протестантських церквах поширюється вчення, що хрещення Духом відбувається через покладання рук без зовнішніх ознак, в т.ч. без ознаки говоріння іншою мовою.

Пригадую історію з Симоном (Дії 8:5-25).
Як побачив же Симон, що через накладання апостольських рук Святий Дух подається, то приніс він їм гроші, і сказав: Дайте й мені таку владу, щоб той, на кого покладу свої руки, одержав би Духа Святого!
Чомусь колись було видно, коли Дух подавався... а тепер навіть гроші не потрібно пропонувати, але руки покладають... бо не видно сходить Дух Святий чи не сходить. :(




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5690
UNREAD_POSTДодано: 01 жовтня 2006, 14:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
кожен, хто хрещений Духом Святим, може молитися не сам від себе (не своїм розумом), а Духом Святим - тобто іншою мовою! Це є тою видимою для інших ознакою хрещення Духом Святим.
Але є ще дари Духа Святого, в т.ч. дар різних мов (переважно для вияснення - а це окремий дар, який служить для збудування Церкви).

lightchild написав:
Ну скілки можна Біблію під доктрину підлаштовувати? На якій підставі ти розрізняєш ці два говоріння мовами?

Сонячник написав:
lightchild :)
Нехай Господь благословить тебе, щоб ти прийняв від Бога дар Духа Святого, тоді зрозумієш.
А коли хто не розуміє, нехай не розуміє!


lightchild написав:
Я задав тобі питання, будь ласкавий відповісти на нього, або не казати "хто не розуміє".
Що це за формулювання "дар Духа Святого" у тому контексті в якому ти кажеш? Або ти маєш на увазі "прийняв Духа Святого", або "прийняв дар мов"?
Так, я не маю дара інших мов. Але ще раз повторю питання - з чого ти взяв, доведи, покажи, що він має бути у всіх хрещених Духом, і чому ти розрізняєш ці два говоріння мовами?
Це є один і той же дар, і він є не у всіх!!!


Пропоную тут продовжити обговорення питання: чи є різниця між ознакою (даром) інших мов і даром різних мов. Ми вже тут торкалися цього питання. Ніби всі погодилися, що будь-який дар Духа служить і ознакою духовного хрещення. Дар Духа Святого - говоріння іншою мовою, служить для збудування самого себе. А дар різних мов - для збудування Церкви через вияснення.
Зрештою, Тарас про це вже розяснював вище, з чим я погоджуюся.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13810
UNREAD_POSTДодано: 14 листопада 2007, 17:50 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Я в церкві ХВЄ з дитинства і тато мій служитель, але мені дуже неподобаються, що при молитві всі кричать, тож хіба це правильно???!! особливо коли приходять люди зі світу - то жахаються, та й мені самій страшновато стає, якась неадекватна реакція. Бог ж не в шумі , а в тихому віянні вітру. І коли ми Богові хочемо розказати якусь сердечну таємницю - то молимося чим тихіше. І звідки це пішло кричать чим сильніше?!




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13815
UNREAD_POSTДодано: 14 листопада 2007, 18:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Думаю, що це впринципі не стосується питання дарів і мов.
Що ж до цього, то я думаю неправильно говорити що правильна молитва тоді, коли моляться тихо, або моляться голосно. Я думаю, що правильна молитва, коли вона від чистого серця. Особисто в мене були моменти, коли я молився голосно і відчував Божу присутність, були моменти, коли я молився тихо, і відчував Божу присутність. А були моменти, коли я хотів відчути Божу присутність, і тому молився голосно, і не відчував, і були моменти, коли я млився тихо, бо хотів через тишину молитви відчути Божу присутність і не відчував.
Я думаю, що Богові вгодно, щоб ми були справжніми (маю на увазі від Божого наповнення): коли хочеться молитися голосно, то молились голосно, а коли Бог навідує нас тишиною, щоб молилися тихо.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14309
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2008, 19:43 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
19 січня 2008, 11:00
Написано: 15
Звідки: Київ
Новітні протестантські течії, вони як діти - лізуть куди не знають, адже духовний світ - це дуже серьозне питання. Що до мов (інших):

Я спостерігав людей, які лізуть зі шкіри, намагаючись ЧОГОСЬ досягти бормоча те, що самі не розуміють, сам практикував та іноді досягав деякого внутрішньго піднесення чи заспокоєння, а іноді тількі розпачу, а ще спостерігав одного юнака, що наївся наркоти, то він теж розмовляв саме такими мовами, до тогож дужедуже виразно та натхненно.

Алеж я натикаюсь на це місце:

А тих, хто ввірує, супроводити будуть ознаки такі: у Ім'я Моє демонів будуть вигонити, говоритимуть мовами новими... (Мар.17:18 )

...і одне мене непокоїть: НАРЕШТІ ХТО ВСЕ ТЕ, ЩО МИ БУБОНІМО ПЕРЕКЛАДЕ НА РІДНУ МОВУ?

"...мовами новими...", алеж мова то є ЩО? Мені здавалося що, засоб спілкування. Якеж то спілкування без розуміння?

Тож я думаю, що це явище має місце, але потрібне розуміння того, що відбувається, бо несвідомі вчинки - дуже дурна звичка.

І мене просто нудить, коли у середовищі розумних людей стоїть "нібито комусь зрозумілий" балаган. Але саме веселе, то коли ще обличча при цьому роблять дуже серьозні. Це одна з причин, чому я пішов з протестантської громади.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14323
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2008, 14:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Грицю, ти пішов не протестантської громади, а з харизматичної, як ти сам написав. У харизматичних церквах справді відбувається таке, як ти й описав. Але харизматичний рух не має відношення до протестантських церков, він поширений і серед католицьких громад.
Я особисто (і не тільки я) вважає, що це є звичайне заблудження, витівки диявола, щоби скомпрометувати такими чином євангельські церкви, які насправді не мають нічого спільного з харизматичним рухом.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14325
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2008, 17:12 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
19 січня 2008, 11:00
Написано: 15
Звідки: Київ
Що саме є заблудженням?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14328
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2008, 18:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Харизматія - це не просто заблудження, це заміна істинного вчення лжевченням. Протягом двухтисячолітньої історії Церкви, ворог підсував людям різні віторучення, але харизматія - це його козир, який він тримав для останніх днів. У цьому лжевченні він максимально наближує лжеявища до істинних, так що не відразу й розрізниш що воно лже. І це не дивно, адже це вчення розроблене для того щоб звести вибраних, віруючих. Суть харизматії в підміні істинної харизми штучною. Наприклад, підміна християнської музики світською, називаючи цю музику радісною, веселою, а християни повинні радіти, а значить (як вони вважають) веселитися. Підстава світської радості замість християнської - це основний інструмент цього лжевчення.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14333
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2008, 22:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Грицю, мені дуже шкода, але як я зрозумів, ти маєш зовсім хибні уявлення про інші мови. Можливо це результат того, що ти попав у середовище харизматів, а може й через те, що захопився єретичним вченням, що перекручує Слово Боже.

Звичайно, ніякого зиску не матиме ніхто, коли буде сам від себе бубоніти іншою мовою.
Але у цій темі йде мова про молитву Духа Святого, який молиться Отцю за нас, мову Якого розуміє Сам Бог.
Тому молитва на інших мовах будує того, за кого молиться Дух Святий.

Але для того, щоб Дух Святий молився за нас, потрібно отримати духовне хрещення, а щоб охреститися, потрібно з вірою просити про це в нашого Господа Ісуса Христа, Який дає благу частинку Духа Святого кожному, хто просить.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14348
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2008, 15:33 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
19 січня 2008, 11:00
Написано: 15
Звідки: Київ
Скажи, а як це робиться у той громаді, де ти є? Як практикують мови, чи завжди є тлумачення?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14362
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2008, 21:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Розумієш, Грицю. Якщо ти маєш на увазі мови - як дар Духа Святого для пророкування та тлумачення, то я тобі скажу, що цей дар дається не всім. Але я знаю такі громади, де є такі віруючі, що мають ці дари.

Якщо ти питаєш про молитву Духа Святого, то у нашій громаді моляться мовами всі, хто отримав духовне хрещення.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14392
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2008, 13:57 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
19 січня 2008, 11:00
Написано: 15
Звідки: Київ
Ну якщо для себе маєш якусь користь, то добре, але іншим слухати це і не розуміти - жахливо.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14420
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2008, 06:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Грицю, як ти думаєш, навіщо Бог дав апостолам нові мові в той час як Дух Святий злинув на них? Хіба для того щоб розуміли їх? Вони непогано розумілися і старими своїми мовами, нової мови для порозуміння між людьми не потрібно! Написано, що нова мова була послана на апостолів як ОЗНАКА хрещення Святим Духом. І ще написано, що всі інші які їх чули, думали що ті повпивалися, бо не розуміли їх. А дехто з чужоземців навіть свою рідну мову почув, яку не розумів той що на ній молився! Інша мова, вона не дана для напучення слухачів, а це лише як 1) ознака хрещення; 2) спосіб спілкування з Богом, коли розум не розуміє що дух промовляє.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
15523
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2008, 09:22 

Востаннє редаговано Sofia 16 червня 2008, 21:22 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Сонячник написав:
Я думаю, що Winslet власне мала на увазі "молитву на інших мовах" як дар Божий (тобто молитва Духа Святого). Оскільки, це не від нас самих, а дар Божий, значить Дар Духа Святого. (інакше тут і не скажеш) ;)

Знаєте, аргументи багатьох, які розмовляють "незрозумілими на сьогоднішній день мовами"(по іншому я назвати не можу, вибачте), говорять про те, що молитва "ось цими невідомими мовами" - є ніщо інше, як Дух людський молиться самому Богу! ... Що це молитва Духа Святого з вищезазначеної цитати - це для мене новина як новий погляд...
Тарас написав:
А були моменти, коли я хотів відчути Божу присутність, і тому молився голосно, і не відчував, і були моменти, коли я млився тихо, бо хотів через тишину молитви відчути Божу присутність і не відчував.

Взагалі я думала, та і ніби Біблія так думає, що Бог - "вездесущий"(красивого тотожнього слова укр.мовою не знайшла)... Я не знаю як ви, коли я молюсь, я знаю, що Бог мене в даний час чує...
Гриць написав:
І мене просто нудить, коли у середовищі розумних людей стоїть "нібито комусь зрозумілий" балаган. Але саме веселе, то коли ще обличча при цьому роблять дуже серьозні. Це одна з причин, чому я пішов з протестантської громади.


А ти не пробува до баптистів в гості піти!!? Вони - файні люди і не бубонять невідомо що.


Моя особиста думка стосовно стосовно "незрозумілих на сьогоднішній день мов" наступна:
1. В Діях Св.Апостолів 2гл. чітко і ясно сказано і показано, що мови які отримали тодішні люди як Дар Святого Духа були не що інше як ДІАЛЕКТИ, які відповідно і зрозуміло, що розуміли люди сусідніх територій.

2. На мій погляд, однією з головних "місій" Дару інших мов(тобто діалектів) - це поширення Євангелія невіруючим народам. Результат цього всього ми бачимо в районі 5ст. - це формування церкви! І на цьому етапі зникають Дар інших мов - і це "законсервований" ФАКТ!

3. З того самого району 5ст. і аж до 18ст.(а це більше НІЖ 10 століть), коли "виступив" Уеслі(він же поклав основу п*ятисесятн.руху), як в таких мов як Дара Святого Духа не існувало потреби! Ну звичайно існувало понняття про іноземні мови.

4. На сьогоднішній день люди, які ніби стверджують, що розмовляють "іншими мовами" як Даром Духа Святого, насправді ж розмовляють-моляться незрозумілим набором слів! Адже, люди за часів апостолів, отримавши Дар Духа Святого такий як "інші мови", розмовляли ДІАЛЕКТАМИ, а на сьогоднішній день ніякими діалект. ніхто не розмовляє з вищезгаданих людей, і ніхто їх не розуміє. Тобто біблійне поняття "інші мови" власне сьогодні в реалії не існує. А ті, хто стверджує навпаки... ммм... ну Бог їм суддя...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>