Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:52




Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24583
UNREAD_POSTДодано: 02 вересня 2010, 11:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@Отож, є так і так. І у нас є так і так.
А навіщо Богові молитися якщо Він і думки наші знає і те що на перед попросимо?@

Тут чиста логіка, якщо Він знає, що мипопросимо, то Він знає і те, що м все таки про це будемо думати, це заполонить наші думки.

Так? Тому, коли ми Бога просимо, то покладаємо свою надію на Нього і розгружаємо свої думки для подальшого пізнання Бога, а не світу цього. Та ж Бог навіть знає, що ми будемо молитись. Тому на самоті молимось Богу в думках, а в спільноті - в голос на збудування спільноти.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24615
UNREAD_POSTДодано: 04 вересня 2010, 17:44 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Michail написав:
А навіщо Богові молитися якщо Він і думки наші знає і те що на перед попросимо?

Молитви потрібні не Богу, а нам самим, щоб проявити таким чином свою залежність від Нього та потребу спілкування зі своїм Творцем і Паном. Бо без Нього нам неможливо.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24625
UNREAD_POSTДодано: 05 вересня 2010, 18:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
А я думаю, що молитви це спілкування з Богом. Під час молитви Бог може промовляти нам через наші ж думки. От деколи молишся за вирішення проблеми. раз і у тебе виникає думка як її вирішити..., або після моливти така думка виникає. Головне в молитві не забувати слухати Бога...
Так, молитва потрібна для нашого духовного зростання, тобто для нас самих.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24626
UNREAD_POSTДодано: 05 вересня 2010, 18:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
@Та ні це різні речі. Хрещення водою це ми обіцяємо Богу у вірності. А хрещення Д.С. це Бог дає нам свій дар. Це так у коротко.@

Оце трохи не розумію.

"Книга 1-е Иоанна > Глава 5 > Стих 1:
Всякий верующий, что Иисус есть Христос, от Бога рожден, и всякий, любящий Родившего, любит и Рожденного от Него."

Це зрозуміло. Народжений згори - спасеться. Ісус прийшов хрестити вогнем і Духом Святим.
Під час хрещення водного, чи не сходить на людину Дух Святий?
Якщо так, то це і хрещення Духом Святим. А от сповнення Духом Святим, мені так бачиться, уе вже інше - цен зростання в Дусі Святому.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24636
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2010, 20:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Це зрозуміло. Народжений згори - спасеться. Ісус прийшов хрестити вогнем і Духом Святим.

Звісно що СПАСЕТЬСЯ, але ви три події в одну змішали. Нар.з гори це коли приймаємо Христа, хрещення це обітниця Отця, а хрещення вогнем це складніше питання, в основному сходяться на тому що це випробування нашої віри.
Цитата:
Під час хрещення водного, чи не сходить на людину Дух Святий?

НІ. Я думаю Д.С. працює над людиною і навіть до покаяння, але не пробуває у ній.
Iван.14:17 Духа правди, що Його світ прийняти не може, бо не бачить Його та не знає Його. Його знаєте ви, бо при вас перебуває, і в вас буде Він.


Цитата:
Якщо так, то це і хрещення Духом Святим. А от сповнення Духом Святим, мені так бачиться, уе вже інше - цен зростання в Дусі Святому.

Хрещення Д.С. має бути із ознакою, а не автоматично при водному хрещені.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24637
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2010, 11:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Хрещення - це обіцянка Богу доброї віри... Так?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24643
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2010, 20:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Хрещення - це обіцянка Богу доброї віри... Так?

1Петр.3:21 Того образ, хрищення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа,




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24646
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2010, 21:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Бачу тема набуває зовсім іншого забарвлення.Чому??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24647
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2010, 22:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
У Дії 2 розд чомусь про це згадується.Як думаєте чому??
Це всього раз і все. Як думаєте чому?? І то не в такому смислі як ви думаєте.??
то ви що ставите це під сумнів.Може це замалювати,або сторінку вирвати де є про це згадка.Якщо не втакому смислі як я думаю,то в якому поясніть в якому?
Тай навіщо перекладати те що хтось говорить на іншій мові,як каже Павло?Це ж до Бога молитва,того хто молиться,чи ні??
Цитата:
Також як думаєте,яким чином Павло міг виконати наказ Христа з Мт28:19,колиб хотів навчити того,хто нерозумів тієї мови якою володів Павло??Ви про це себе запитували??

Sh_21 написав:
Ви що забули що це Римська імперія була, всі говорила на 2-3 мовах, щось похоже до СССР всі знали руський.??
Звідки вам відомо на скількох мовах говорили люди у Римській імперії.Порівнювати Рим з СССр це взагалі несерйозно,адже це два різні світи своїх часів.Людина яка навіть в той час володіла мовою імперії,розуміла її примітивно знаючи лише побутові речі цієї мови.а от розуміти релігійні терміни,це вже не побутові,все було набагато складніше.От приміром у вас в Тернополі зараз вчаться іноземці з різних країн.Крім рідної,вони володіють англійською якою і спілкуються та навчаються в Україні.Проте коли з ними завести мову щодо релігії,християнства на анг,то вони мало що розуміють.Тому коли з ними розмовляти на такі теми їхньою рідною мовою,набагато більший єфект.Я це знаю з власного досвіду.Тому й духовну літературу вони хочуть читати рідною мовою.Це в наш час з такою розвиненою освітньою системою,є такі потребності,а що вже говорити в той давній час,де освіта була дуже примітивна.Тож не порівнюйте те що непорівнюється

Sh_21 написав:
[Друге, проповідували не тільки 12 апостолів, чи 120, а християн ставало більше кожного разу, які знали інші язики і теж проповідували. От вам і виконувався наказ з Мт28:19.??
Спочатку це були євреї оті 120 і т д.Які не володіли мовами інших народів.а щоб ставало більше іншомовних християн неєвреїв,потрібно було навчати на мові яку вони добре(зауважте) розуміли.Яким чином??Я вас зоокрема питав про Павла.Він ж подорожував та благовістив по найвіддаленіших куточках тогочасної імперії,де явна річ незнали та й добре нерозуміли мови якою володів Павло.Отже як йому було виконати цей наказ,та ще й як бачимо за такий короткий період.

Sh_21 написав:
[А з чого ви взяли що інші мови були для того щоб іншого навчати, де таке написано???
Дії1:8,уважно проаналізуйте.Для чого Ісус каже учні отримають св дух??Уважно та чесно Ш21.


Цитата:
От приміром як цим людям " Парфяни, мідяни, еламіти, жителі Месопотамії, Юдеї, Каппадо́кії, По́нту, провінції Азії, Фри́гії, Памфілı́ї, Єгипту, різних частин Лівії, яка прилягає до Кире́ни, приїжджі з Рима",можна було донести Благу звістку в той час незнаючи їхньої рідної мови??


Sh_21 написав:
А звідки ви взяли що вони не розуміли грецької, чи єврейської мови, якщо вони всі були євреї і всі прийшли на поклоніння в Єрусалим. Якщо було б так як ви пишете, то в Єрусалимі був би бардак як за часів будування вавилонської башти.
Що стосується євреїв з тієї місцевості які в той часперебували у Єрусалимі, то звісно що я мав на увазі не їх.Перелічені мною назви країв були для того аби проілюструвати широку гаму тогочасних мовних груп,мовами яких давав говорити дух св.Для чого дух давав говорити мовами саме тих країв імперії??-дайте відповідь.Щоб на мовах цих країв людина молилась до Бога,при цьому нерозуміючи тієї,наприклад єгипетської мови??Абсурд,Ш21,чи нетак??Хіба рідною зрозумілою мовою молитва небуде логічнішою?Будьте розсудливим,я вам бажаю цього щиро.

Sh_21 написав:
А як ви думаєте коли говорив Петро, то інші 120 поділили народ на мови і по очереді перекладали на всі язики, чи вони всі знали один спільний язик? Поясніть як могли покаятися 3000 чоловік, а значить слухало хоч 10 тис. а може 100 000, то як відбувався процес проповідування апостола Петра???
Це якраз те про що я вас колись питав щодо Петра,-якою мовою він виголосив промову?А ви от до чого зїхали.В той час народ небуло потреби ділити на мови і по черзі їм проповідувати.Адже усі ті перед ким говорив Петро це було євреї які прийшли на свято,тому вони могли чудово порозумітися і так швидко прийняти нові погляди щодо поклоніння Богу.Тому й дух недавав Петрові дару мови в час промови.Для чого так умничать,це ж зрозуміло,що були євреї.І все.


Цитата:
Далі-1Кор14:13-"Отже, той, хто говорить якоюсь мовою, нехай молиться, щоб міг перекладати свої слова".Що нехай робить?- перекладає.Навіщо перекладати-це ж до Бога молитва??

Sh_21 написав:
ЦЕ на збудування церкви,.??
Ототоже,для того щоб зрозуміти та збудуватись,а не щоб бездумно молитись.Якщо була потреба збудовувати церкву,то також подібна потреба була і щоб навчати інш,чи нетак??
Sh_21 написав:
тобто Бог говорить до Церкви, і у нас так і є..??
Стоп,стоп,стоп.Незрозумів.То це вже немолитва до Бога,коли хтось говорить незрозумілою мовою а щось інше??цікаво.Ви кажете Бог говорить до церкви?-А чому незрозумілою для церкви мовою??.Ну ви даєте пане.Дивно таке від вас читати.Знову ж таки згадуєм Ст З,яким часто нехтують євангелисти.Чи промовляв Бог колись у ті часи до людей через пророків??Певна річ.А на якій мові??-ну на зрозумілій,чи нетак Ш21 та однодумці?Ви погоджуєтесь??То чому ж вже в Н Зв Бог почав до людей промовляти на незрозумілій мові ,та щей перекладачів підключати для того щоб тую незрозумілу мову було зрозуміло??Ой як то ви вже викручуєте теє многостраждальне Слово Бога.Славлю Бога що всеж є люди чесні які до цього мають зовсім інший підхід,--Спочатку БОЖЕ а потім власне.Чекаю пояснень,розумних,хлопці,а не дивакуватих як видно з зарашніх
Sh_21 написав:
А є інше місце . 1Кор.14:2 Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне. Написано Богові і таємно. і так є. Отож, є так і так. І у нас є так і так.??
Це як висновок Павло каже.Коли ти говориш незрозумілою мовою,то хто тебе зрозуміє,крім Бога.Це простий висновок Павла,а ви на ньому цілу ідею побудували,та щей таку абсурдну як бачимо з написанного.Біда та годі.Всього доброго.Не затримуйтесь з поясненями,бо мене ця ваша мова дуже інтригує.
З повагою SSS.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
47018
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2014, 13:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
дари і мови.

Дар Божий все що від Бога це дар, це те що ми незаслужили.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
47384
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2015, 16:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Dmitro написав:
дари і мови.

Дар Божий все що від Бога це дар, це те що ми незаслужили.
Питання не у тому чи говоріння незнаними мовами є даром чи не даром.Питання у тому чи сьогодні Бог обдаровує таким даром людину чи ні?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>