Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:26




Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23835
UNREAD_POSTДодано: 01 липня 2010, 23:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Улюблений Господом написав:
sss, ти я бачу не прийняв Ісуса повністю в своє серце.Не відкидай нічо з Євангелії, бо Христос незмінний і Його Слово також.Я УЛЮБЛЕНИЙ, бо мій Батько - Бог.
Якщо ти себе не вважаєш улюбленим у Бога, тоді ти не є дитина Божа.
"Улюблений",а ви я бачу крім того щоб просто щось балакати ніц негодні.Я вам поставив питання які стосуються ваших дописів.Дайте чіткі відповіді щоб було видко хто що відкидає.Ну і всеж невирізняйте себе з поміж інших протестантів.Вони теж кажуть що є дітьми Бога,та улюбленними себе не наз.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24416
UNREAD_POSTДодано: 21 серпня 2010, 12:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Взагалі дарів Духа Святого є сім загальних премудрість, рада, розум, міцність, страх Божий і ін...), сім харизматичних (згаданих в першому пості цієї гілки, туди ж входить дар мов) і ще багато дарів... Треба лише уважно послання ап. Павла почитати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24420
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2010, 13:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Взагалі дарів Духа Святого є сім загальних премудрість, рада, розум, міцність, страх Божий і ін...), сім харизматичних (згаданих в першому пості цієї гілки, туди ж входить дар мов) і ще багато дарів... Треба лише уважно послання ап. Павла почитати.
То добре Михайле що ви знаєте те чого вас вчить церква та уважно читаєте Павла.А от як думаєте,для чого був даний харизматичний дар духу говоріння іншими мовами? для того щоб молитись до Бога на цих мовах чи для проповіді іншомовним людям?Наперед дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24429
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2010, 21:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Взагалі дарів Духа Святого є сім загальних премудрість, рада, розум, міцність, страх Божий і ін...), сім харизматичних (згаданих в першому пості цієї гілки, туди ж входить дар мов) і ще багато дарів... Треба лише уважно послання ап. Павла почитати.

Погоджуюсь, але перші християни завжди робили наголос на дарі інших мов, не на одному чи пару чоловік, а як сходив Д.С. то в основному на всіх присутніх . Значить цей дар особливо відділявся.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24433
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2010, 10:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Це з Біблії?

Я знаю на чому робив наголос ап. Павло... Якраз не на мовах, хоча і сам на них говорив...
А щоб інші перші християни в Біблії писали про мови (крім апостолів), не знаходив...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24439
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2010, 13:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Це з Біблії?

Я знаю на чому робив наголос ап. Павло... Якраз не на мовах, хоча і сам на них говорив...

А на чому, може я не знаю?

1Кор.14:5 Я ж хочу, щоб мовами говорили всі, а ліпше щоб пророкували: більший бо той, хто пророкує, аніж той, хто говорить мовами, хіба що пояснює, щоб будувалася Церква.

Michail написав:
А щоб інші перші християни в Біблії писали про мови (крім апостолів), не знаходив...

Я не так говорив, я говорив, що перші християни робили особливий наголос на дарі - інші мови, тобто на хрещені Д.С., це дуже добре видно у книзі - дії апостолів.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24442
UNREAD_POSTДодано: 24 серпня 2010, 13:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
А на чому, може я не знаю?

1Кор.14:5 Я ж хочу, щоб мовами говорили всі, а ліпше щоб пророкували: більший бо той, хто пророкує, аніж той, хто говорить мовами, хіба що пояснює, щоб будувалася Церква.


Наголос якраз на
а ліпше щоб пророкували: більший бо той, хто пророкує, аніж той, хто говорить мовами, хіба що пояснює, щоб будувалася Церква.

А це: "Я ж хочу, щоб мовами" просто бажання...

По моєму логічно...

У Діях лиш показується, що хрещені Духом Святим мали дар мов... Та й мови були такі, що їх розуміли інші народи.
Але не вказано, що так має бути з усіма і все. Бо якби так, то й у всіх інших книгах Нового Завіту так би було.
Ви ж Самі говорили, що має бути кілька місць в Біблії, де говориться про щось, щоб це приймати як догму...
Ніде не показється, що Ісус Христос говорив на мовах, хоч показується зішестя Духа Святого, на Нього в Тілі... при хрещенні!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24444
UNREAD_POSTДодано: 24 серпня 2010, 20:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
У Діях лиш показується, що хрещені Духом Святим мали дар мов... Та й мови були такі, що їх розуміли інші народи.

Це тільки у діях 2 розділ, більше такого не зустрічав, щоб іншими мовами говорили так щоб інші розуміли.

Цитата:
Ніде не показється, що Ісус Христос говорив на мовах, хоч показується зішестя Духа Святого, на Нього в Тілі... при хрещенні!

Але в діях показується що на християн сходив Д.С. із ознакою інших мов.

Цитата:
Ви ж Самі говорили, що має бути кілька місць в Біблії, де говориться про щось, щоб це приймати як догму...

Думаю три місця достатньо
Дiї.2:4 Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав.
Дiї.10:46 Бо чули вони, що мовами різними ті розмовляли та Бога звеличували... Петро тоді відповів:
Дiї.19:6 А коли Павло руки на них поклав, то зійшов на них Дух Святий, і різними мовами стали вони промовляти та пророкувати!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24449
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2010, 10:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
А відродження від Духа Святого (згори) і сповнення Духом Святим це одне і те ж?

"Усі ж вони сповнились Духом Святим,"

Бо є теологи, які кажуть, що є різниця.

"Першим кроком до Бога є покаяння. Але якщо на цьому зупинитися, то можна впасти, не скуштувавши всіх задоволень, які дарує Бог людям. Другий крок – це водне хрещення, укласти заповіт з Богом.
Третій крок: прийняти Духа Святого у своє серце. В Ефесі і в Самарії люди покаялися, прийняли водне хрещення, і їм одного бракувало: Духа Святого. І коли вони прийняли Духа Святого, тоді отримали повноцінне життя в Ісусі Христі. Але і це ще не все.
Наступним кроком є сповнення Духом Святим, життя в Дусі.
Отже, покаяння, водне хрещення, духовне хрещення і життя в Дусі. В цьому є повнота радості в Ісусі Христі."

http://jerelo.info/duhovne-dzherelo/yak ... sertsi.htm


Для спасіння досить Хрещення водного і Духом Святим у вірі та жити живою вірою.

Сповнення ж Духом Святим також дуже добре, але чи всім даються однакові дари?.
Сам же апостол Павло говорить, що одним дар пророцтв, іншим дар мов, третім тлумачення мов... Це вказує, що не обовязково всі (або й далеко не всі) мусять говорити мовами!

Ви навели три цитати гворіння мовами при сповненні Святим Духом, але є ще багато цитат в посланні Коринтян,де говориться, що це не всім дано.

Як можна побачити по Старому Завіті чудеса роблені Святим Духом в основному відбувалися в переломні часи.
Мовами взагалі не говорили...

Протягом історії християн також чуда відбувалися дуже часто в переломні часи.... Мовами ж говорить дуже невелика частина християн...


"Так, «говоріння іншими мовами» служить трьом цілям: 1) бути видимим підтверджуючим знаком факту «сповнення Святим Духом»; 2) бути допомогою для віруючого на щодень у його молитовному житті, а також з метою прославлення Бога в житті віруючого; 3) як дар Святого Духа, що служить для утвердження у здоровому вченні цілої спільноти, коли йде у парі з даром інтерпретації сказаного «іншими мовами» («а тому різні мови, а іншому вияснення мов»; «Я ж хочу, щоб мовами говорили всі, а ліпше щоб пророкували: більший бо той, хто пророкує, аніж той, хто говорить мовами, хіба що пояснює, щоб будувалася Церква»; «Як говорить хто чужою мовою, говоріть по двох, чи найбільше по трьох, і то за чергою, а один нехай перекладає!» 1 Кор 12:10; 14: 5, 27)."

http://www.laityugcc.org.ua/myrjany_chu ... j-rux.html


Слід сказати, що словосполучення «хрещення Святим Духом» і «сповнення Духом» не завжди є тотожними поняттями у контексті новозавітних текстів, «сповнення Духом» має ширше значення, бо вказує на процес осягнення зрілості християнського життя, наявність плодів Святого Духа. «Сповнення Духом» — це діло Боже, яке чинить і контролює сам Бог з метою утвердження у пізнанні Божої істини віруючого, аби він був Божим свідком і голосив Євангеліє (=давав свідчення словом і власним життям про Христа) (пор., Ді. 1:8). Це Божа і апостольська заповідь: аби постійно «сповнюватися Святим Духом» (пор., Ефес. 5:17,18). «Сповнення Святим Духом» обумовлене плеканням «сопричастя» (спілкування життя і любові) з Богом, витривалістю і поступом у Божій істині, приносячи плоди духа: «А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість: Закону нема на таких!» (Гал 5:22,23). Християнин може чинити перешкоду своїми гріховними ділами аби Бог «сповняв» його Святим Духом, саме тому Павло радив: «Духа не вгашайте!» (1 Сол. 5:19).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24459
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2010, 21:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail ви відповіли як протестант, але де таке вчення у КЦ? Я зі всім згідний.

До речі, хотів запитати, ви вели мову за три пункти, і ссс задавав запитання " чи призначалося і призначається хрещення Д.С. для перекладу на інші мови.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24468
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 10:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Ісус прийшов хрестити вогнем і духом Святим.
З самого початку християни в Хрещенні бачать матеріальну форму - хрещення водою, яка символізує хрещення Святим Духом.
Є ще Миропомазання. Це таїнство символізує ніби зміцнення Святим Духом, поштовх до зростання в Бозі... Але це окрема тема.

Хрещення Святим духом, я думаю, маєтьсся на увазі народження згори. А сповнення Духом Святим - це трохи інше (ніби зростання в Ньому, але більше подібне на тимчасову дію Духа Святого в Людині для сужіння іншим людям...). Чесно кажучи поки що в повноті не осягаю розуміння сповнення Духом Святим. Треба, щоб Бог відкрив, а для цього більше часу, молитви, читання Святоо Письма і т.д.

Хрещення Духом Святим має багато цілей.
Говоріння іноземними мовами - це феномен і диво для тих, хто їх розуміє. Десь ап. Павло дуже гарно пояснив.
Чесно кажучи я не дуже розумію що sss хотів дізнатися в своєму питанні.

Може питання неправильно складене, таке в "логіці" буває.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24473
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 13:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
От тут у нас зовсім пішли розходження у вчені.
Michail написав:
З самого початку християни в Хрещенні бачать матеріальну форму - хрещення водою, яка символізує хрещення Святим Духом.

Та ні це різні речі. Хрещення водою це ми обіцяємо Богу у вірності. А хрещення Д.С. це Бог дає нам свій дар. Це так у коротко.
Цитата:
Є ще Миропомазання. Це таїнство символізує ніби зміцнення Святим Духом, поштовх до зростання в Бозі... Але це окрема тема.

А звідки ви таке узяли?
Цитата:
Хрещення Святим духом, я думаю, мається на увазі народження згори.

Та ні, народжуються усі християни від Д.С., але це не хрещення Д.С.
Цитата:
А сповнення Духом Святим - це трохи інше (ніби зростання в Ньому, але більше подібне на тимчасову дію Духа Святого в Людині для служіння іншим людям...).

Частково можна погодитися, а також це молитва у Д.С., провадження Д.С. наше життя, можливо одним словом так буде "Д.С. провадить нас правильним шляхом по нашій земній дорозі у небо".


Цитата:
Чесно кажучи я не дуже розумію що sss хотів дізнатися в своєму питанні.

Може питання неправильно складене, таке в "логіці" буває.

Та ні правильне питання, він хотів дізнатися як думають католики, бо нашу уже думку дізнався. Ми уже про це із ним говорили, і я не погоджуюся із цією думкою, бо не має ніде у Писанні що інші мови були дані для перекладу на іншу мову. Це лише раз зустрічається у 2 розділі Діях, і то не бачу там цієї думки прямо, там говориться тільки що вони Бога славили на інших мовах, а не проповідували.

Тут треба щоб Сонячник підключився, він краще у цій темі знає.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24475
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 15:16 

Востаннє редаговано sss 26 серпня 2010, 15:49 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Чесно кажучи я не дуже розумію що sss хотів дізнатися в своєму питанні.Може питання неправильно складене, таке в "логіці" буває.
Що саме ви не зрозуміли з мого питання??Чому воно вам видається як неправильно складенне в логіці?Повторюю та розясняю.Деякі протестанти такі як 50-ки,зоокрема Ш21, стверджують що дар Св.д -говоріння іншими мовами даний для того аби молитись на цих мовах до Бога.
Цитата:
А тепер я запитаю вас.То всеж для чого був даний дар мови.?Для служіння людям чи для того щоб молитись до Бога??Я так розумію що тут є дві точки зору,одні кажуть для служіння людям інші для того щоб молитись.Тож уважно прочитаю ваші відповіді.Прошу.

Sh_21 написав:
у Біблії написано для молитви, уже про це писали не хочу повторюватися. А де написано що для служіння іншим людям? або де написано що як переводчик мов для інших народів?
Проте Ш21 не спромігся цього довести спокійно з допомогою Писання.От я й продовжив це обговорення поставивши це питання,бо є іншй протестанти які стверджують що такий дар мов даний для служіння людям яким слід було донести Добру новину на мові яку вони розуміли.Тому й дух давав їм такий дар,яким вони пізніше користувавлись і в молитвах,адже їм було тоді всеодно на якій мові молитись.Проте і тут слід було перекладати те що говорилось на інш мові.Тож Михайле якою буде ваша відповідь-для того щоб на тих мовах молитись чи для того щоб з допомогою тих мов доносити Благу звістку тим хто розмовляв іншою мовою ніж апостоли??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24476
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 15:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Та ні правильне питання, він хотів дізнатися як думають католики, бо нашу уже думку дізнався. Ми уже про це із ним говорили, і я не погоджуюся із цією думкою, бо не має ніде у Писанні що інші мови були дані для перекладу на іншу мову. Це лише раз зустрічається у 2 розділі Діях, і то не бачу там цієї думки прямо, там говориться тільки що вони Бога славили на інших мовах, а не проповідували..
Так Ш21 ми уже з вами про це говорили,та чомусь ви не спромоглись до кінця про це договорити.Тут ви вже визнаєте що вони немолились на іншій мові в цей час ,а славили Бога.Добре що хоч вже так говорите.Але подумайте -з якою метою вони славили Бога говорячи ІНШОЮ МОВОЮ??Хіба славити Бога вони не могли рідною мовою,як це робили до того часу.Більш того я ж питав вас та Сонячника,-Чому до цього часу усі на кого сходив Св дух жодного разу не молились та не славили Бога іншою мовою??Чому дух не давав їм такого дару мов???Може цього разу розясните це.
Цитата:
Тут треба щоб Сонячник підключився, він краще у цій темі знає.
Мабуть не дочекаєтесь.Я вже з ним пробував і через ПП про це поговорити,ніяк не йде на контакт.Він знову скаже що не треба правду доводити про це,а треба в ній пробувати,та й вам зробить зауваження,що ви знову взялись за старе.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24478
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 15:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
ссс задавав запитання " чи призначалося і призначається хрещення Д.С. для перекладу на інші мови.
Ш21 питання так не стояло,не перекручуйте його не свій 50-кий лад.Хрещення Св.духом та дар говоріння іншими мовами це не взаємозамінні терміни.Саме це я вам був довів,проте ви і далі це зводите в одне.Чому?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>