Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:59




Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23594
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2010, 13:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Дивний ви чоловік, самі пишете що я вам дав вибір думати, то от думайте як хочете, я ж сказав, з вами говорити це пуста розмова.
Чому ви так спінилися, одні і ті самі мої слова у всіх рубриках пишете, та вважайте себе правив, я хіба маю нічого протів.
Ш21 та чому дивний.Якщо ви пишете що я завжди хочу бути правий любою ціною,ну то толерантно це доведіть.До чого тут спінгився.Якщо дійсно я такий,то просто доведіть це,та я зроблю висновки.Бо інакше це просто наклеп,розумієте,та щей сліпий.Не набирайтесь тої сліпоти від Юрія який все сприймає сліпо та безапеляційно.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23670
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2010, 18:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 липня 2010, 20:32
Написано: 19
Звідки: Львів
Потрібно розрізняти дар Божий для людей і одночасно обіцянку Ісуса дати Утішителя людям - хрищення Духом Святим з ознакою інших мов і дари Духа Святого (дар сцілення, дар віри і т.д.).




Найкраще відчуття - це знання того, що твій Отець - Бог!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23671
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2010, 22:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Улюблений Господом написав:
Потрібно розрізняти дар Божий для людей і одночасно обіцянку Ісуса дати Утішителя людям - хрищення Духом Святим з ознакою інших мов і дари Духа Святого (дар сцілення, дар віри і т.д.).
Вибачте,але я щось не зрозумів вас.В чому полягає та різниця??Говоріння іншими мовами це хіба не такий же дар Св.Д як і зцілення чи пророкування??І до чого тут "хрищення Духом Святим з ознакою інших мов"??Хіба при такому хрищенні була завжди ознака інш мов??Тай щодо Утішителя запитаю вас:-Хіба Ісус говорив що дасть його для того щоб молитись чи говорити на інших мовах?? :shock: Розясніть будь ласка,що то ви мали на увазі написавши те все.Цікаво також прочитати чому ви себе наз "Улюблений Господом"??Ви що так справді вважаєте??ЦІКАВО!!! :???:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23675
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2010, 00:20 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 січня 2013, 13:46
Написано: 142
sss написав:
Хіба при такому хрищенні була завжди ознака інш мов??
Так! Прочитате Дії 1:5 та Дії 2:4. Все дуже чітко написано і зрозуміло, якщо читати без Ваших "інструкцій по експлуатації Біблії" :lol:
sss написав:
Цікаво також прочитати чому ви себе наз "Улюблений Господом"??Ви що так справді вважаєте??ЦІКАВО!!!
А Ви до Івана 3:16 ще недочитали? Та й з Ваших слів зрозуміло, що Вас Господь не любить, тож пора покаятись.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23683
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2010, 18:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 липня 2010, 20:32
Написано: 19
Звідки: Львів
Я себе називаю Улюблений Господом, бо я дитя Боже.А дитина для Батька кожна є Улюблена.Прочитайте Євангелія від івана 3:16 і все стане зрозуміло.
Інші мови - це ознака хрищення Духом Святим.Ця ознака є незмінна, як було в часи апостолів (Діїї святих апостолів 2-ий розділ 1-13 вірші), бо Ісус Христос незмінний (Послання апостола Павла до євреїв 13:8).
Не задавайте більше таких немудрих запитань.Але просіть у Бога мудрості і Він дасть.




Найкраще відчуття - це знання того, що твій Отець - Бог!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23694
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2010, 00:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
:)
A.M.S написав:
sss написав:
Хіба при такому хрищенні була завжди ознака інш мов??
Так! Прочитате Дії 1:5 та Дії 2:4. Все дуже чітко написано і зрозуміло, якщо читати без Ваших "інструкцій по експлуатації Біблії" :lol:.
Знову сарказм та ваша щира зверхність.Не берете ви уроків з минулого пане протестанте.Дуже шкода.То я спробую вас опустити на землю та допоможу виявити те ким ви є.Давайте подивимось у СЛОВО без "інструкцій" та розберемось,щоб не говорити чогось свого,адже це не личить тим ким ви думаєте бути.Дії8:15-17-"А вони, як прийшли, помолились за них, щоб Духа Святого вони прийняли, бо ще ні на одного з них Він не сходив, а були вони тільки охрищені в Ім'я Господа Ісуса. Тоді на них руки поклали, і прийняли вони Духа Святого"...!І все пане,ні про які мови тут незгадується,що таке дійство супроводжувалося говорінням іншими мовами.То чи завжди як ви пишете коли Бог хрестить духом є інші мови?-з наведених слів Писання бачимо,що це нетак!!Тож пане А.М.С. то ви щось певно у своїй інструкції не те прочитали,тай правдоподібно стали схожі на "брехуна який роздмухує брехні".Вам не соромно А.М.С???Тож напишіть щось у своє оправдання,розумнику!!! :)
sss написав:
Цікаво також прочитати чому ви себе наз "Улюблений Господом"??Ви що так справді вважаєте??ЦІКАВО!!!
.
Цитата:
А Ви до Івана 3:16 ще недочитали? Та й з Ваших слів зрозуміло, що Вас Господь не любить, тож пора покаятись.
Не поспішайте з висновками,я лишень запитав,тай не вас А.М.С.Чи то ви і є тим "улюбленим"??Також як я розумію слово "улюблений" вирізняє когось,навіть з любимих яких полюбив Бог.От для прикладу,Іван був улюбленим,тобто не таким як інші, учнем Ісуса.То на мою думку зсилатись на Ів3:16 у цьому випадку недоречно,розумієте А.М.С??,чи для вас такий процес є чужим??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23695
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2010, 00:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
[
Улюблений Господом написав:
Я себе називаю Улюблений Господом, бо я дитя Боже.
То ви так просто думаєте,чи воно в дійсності так є??..
Цитата:
А дитина для Батька кожна є Улюблена.
Не завжди.Читали колись про синів Якова??Чи кожна його дитина була для нього улюбленна,чи хтось один??Мабуть ви про цю оповідь забули.То перечитайте її ще раз,може перестаните себе так називати..
Цитата:
Прочитайте Євангелія від івана 3:16 і все стане зрозуміло..
Та читав неодноразово.Там ні про яких улюбленців(яким ви себе наз) не говориться.
Цитата:
Інші мови - це ознака хрищення Духом Святим.Ця ознака є незмінна, як було в часи апостолів (Діїї святих апостолів 2-ий розділ 1-13 вірші), бо Ісус Христос незмінний (Послання апостола Павла до євреїв 13:8).Не задавайте більше таких немудрих запитань.Але просіть у Бога мудрості і Він дасть.
Ну от і поговори з вами протестантами щиро.Ви те й робите що безпідставно звинувачуєте та хочете себе видати за розумних,а інш за дурнів.Не личить так християнину.Тож, якщо і ви так самовпевненно говорите про те що "Інші мови - це ознака хрищення Духом Святим", то я і вас спробую і притягнути до відповідальності за ці слова.Тож зясуймо -ХТО ВИ??Давайте подивимось у СЛОВО,але не так як вас навчають,одне брати а інше пропускати, та розберемось,щоб не говорити чогось свого,адже це не личить тим ким ви думаєте бути.Дії8:15-17-"А вони, як прийшли, помолились за них, щоб Духа Святого вони прийняли, бо ще ні на одного з них Він не сходив, а були вони тільки охрищені в Ім'я Господа Ісуса. Тоді на них руки поклали, і прийняли вони Духа Святого"...!І все "Улюблений",ні про які мови тут незгадується,що таке дійство супроводжувалося говорінням іншими мовами.То чи завжди як ви пишете інші мови є ознакою хрищення Св.Д?-з наведених слів Писання бачимо,що це нетак??Чи я помиляюсь"Улюблений"?? Надіюсь ви нікуди непропадете,та щось напишете розумне??!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23741
UNREAD_POSTДодано: 20 червня 2010, 21:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Давайте подивимось у СЛОВО,але не так як вас навчають,одне брати а інше пропускати, та розберемось,щоб не говорити чогось свого,адже це не личить тим ким ви думаєте бути.Дії8:15-17-"А вони, як прийшли, помолились за них, щоб Духа Святого вони прийняли, бо ще ні на одного з них Він не сходив, а були вони тільки охрищені в Ім'я Господа Ісуса. Тоді на них руки поклали, і прийняли вони Духа Святого"...!І все "Улюблений",ні про які мови тут незгадується,що таке дійство супроводжувалося говорінням іншими мовами.То чи завжди як ви пишете інші мови є ознакою хрищення Св.Д?-з наведених слів Писання бачимо,що це нетак??Чи я помиляюсь"Улюблений"?? Надіюсь ви нікуди непропадете,та щось напишете розумне??!

Не хотів я вмішуватися у цю дискусію, бо вона із вами не може все одно добре закінчитися, але оскільки Улюблений Господом не відповідає, дам відповідь.
Дiї.8:18 Як побачив же Симон, що через накладання апостольських рук Святий Дух подається, то приніс він їм гроші...От і вам відповідь, Симон побачив, якщо не говоріння мовами то що інше він побачив ознакою хрещення Д.С.?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23749
UNREAD_POSTДодано: 20 червня 2010, 23:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Не хотів я вмішуватися у цю дискусію, бо вона із вами не може все одно добре закінчитися, але оскільки Улюблений Господом не відповідає, дам відповідь.
Дiї.8:18 Як побачив же Симон, що через накладання апостольських рук Святий Дух подається, то приніс він їм гроші...От і вам відповідь, Симон побачив, якщо не говоріння мовами то що інше він побачив ознакою хрещення Д.С.?
Ш21 для чого ті вставки про те як може чи неможе закінчитись розмова.Та й вмішуватись у неї непотрібно,адже ви у цій темі пробували щось писати та й вас чомусь не вистачило.Якраз саме це питання найперше було адресованно вам у попередніх дописах.Тож ви просто продовжіть вести тут мову та дайте відповіді по суті питань які стосуються ваших переконань стосовно дару мов-ДЛЯ ЧОГО ВІН БУВ ДАНИЙ??-ДЛЯ МОЛИТВИ ЧИ ДЛЯ СЛУЖІННЯ??Не треба як каже Юрій крутити як "циган сонцем".Тепер по сутті вашої відповіді про те, по чому Симон побачив дію Св духу.З чого ви взяли що це були інші мови??Це лише підкреслюю ваша здогадка або теорія(припущення),а не факт.Припущень можна робити багато та й різних.Кожен як захоче так це пояснить за допомогою отаких здогадок,більш того буде це робити у крізь призму своїх переконаннь.Ви це невперше робите.Наприклад у Дії2 розд пише що учні "РОЗМОВЛЯЛИ" іншими мовами,а ви припускаєте що вони молились на інш мовах.Те саме-ПРИПУЩЕННЯ крізь призму переконань 50-ків,а не слова БОГА.Чи нетак Ш21??Думаю це не серйозно,бо так можна багато нісенітниць придумати.Якщо не згаданно про інші мови у цьому випадку,то не потрібно їх туди тулити,от і все.Маєте аргументи стосовно цього питання з Писань де чітко написанно буквами про те чи інше що ми обговорюєм,то подавайте,а не вдавайтесь до здогадок та теорій.Адже ми маємо застереження Івана-"Свідкую я кожному, хто чує слова пророцтва цієї книги: Коли хто до цього додасть що, то накладе на нього Бог кари, що написані в книзі оцій"(Ів22:18).Тож недодавайте чогось свого,тобто того про що ненаписанно,як от у випадку з Дії8:18.Не написанно що Симон почув інші мови якими почали говорити ті хто були охрещенні Св.д.,то й не треба добавляти цього.Ненаписанно що у Дії2розд учні "МОЛИЛИСЬ" на мовах,то й нетреба також додавати і цього,адже написанно що просто "РОЗМОВЛЯЛИ".От також для прикладу у тому ж 8 розд описано про те що охрестився скопець ефіопський.Питання -чи був він в той момент хрещенний духом,чи була озн говоріння інш мовами?? Тож Ш21 будьте уважними та розсудливими пишучи щось.А і до речі якщо ви поділяєте погляди "улюбленного" стосовно ознаки хрещення духом,то наводжу його цитату
Улюблений Господом написав:
Потрібно розрізняти дар Божий для людей і одночасно обіцянку Ісуса дати Утішителя людям - хрищення Духом Святим з ознакою інших мов і дари Духа Святого (дар сцілення, дар віри і т.д.).
Тут "улюблений розділяє "хрищення Духом Святим з ознакою інших мов"__ і__" дари Духа Святого" (дар сцілення, дар віри і т.д.)Таким чином він пише про те що Інші мови не належуть до дару Св.д. людям,тобто Інші мови це не дар Св.д.такий як сцілення, пророкув тощо,а лише "ОЗНАКА" хрещення духом.Це цікава думка-ви її розділяєте??Я щось помітив з попередніх дописів ви писали трохи по інш.То розясніть також і це,якщо буде вільна хвилинка.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23766
UNREAD_POSTДодано: 21 червня 2010, 20:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
Не хотів я вмішуватися у цю дискусію, бо вона із вами не може все одно добре закінчитися, але оскільки Улюблений Господом не відповідає, дам відповідь.

От і вам відповідь, Симон побачив, якщо не говоріння мовами то що інше він побачив ознакою хрещення Д.С.?

sss ви щось пропустили.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23777
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2010, 21:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
бо вона із вами не може все одно добре закінчитися, .
Ну то ви мабуть розумієте що виною цього є ваша схильність до пустої балаканини.Я лишень питаю вас про ваші релігійні погляди.І коли помічаю що ваші відповіді не повні,не підтвердженні Писаням,будуються на якихось припущеннях,а той взагалі суперечать самі собі,то я й про це пишу.Через це ви написали що розмова не може добре закінчитись??Якщо це є причиною цього,то це свідчить про те яку ви тут переслідуєте мету.Явно що не прийти до повного та точного розуміння Писання,а просто якось потратити час щось пишучи,що дуже часто суперечить саме собі.Думаю,що якщо ви зміните підхід до розмов на таких форумах то розмови завжди будуть закінчуватись добре.Тож майте мету у розмові??
Sh_21 написав:
то що інше він побачив ознакою хрещення Д.С.?
Я уже писав що не люблю філософствувати.Якщо про це ненаписанно,то люба відповідь буде лише припущенням.Можу лишень для порівняння навести приклад про того ж Стефана,на якому перебував Св.Д. коли він бачив видіння Ісуса праворуч Бога.То по чому можна було побачити що на Стефанові перебуває Св.Д???Явно,що не по ознаці інш мов.Те саме може стосуватися і того, по чому той Симон побачив що на Самарян сходить Св.Д.Якщо у випадку з Стефаном це не були інш мови,то також це можливе і у цьому випадку.Більш того я ж вас питав,про те як у минулому Бог теж помазував соїх вірних слуг(царів,священників,пророків)Св.духом,то жодного разу не згадується що хтось з них молився до Бога на інш мовах.Чому??ви так і невідповіли.Може би то той "улюблений "щось написав по цьому,а то дуже мудрагелем себе представив ,тай десь пропав.Отже пани якщо ви впевненні у своїх поглядах,то без всякого сарказму поділіться тим що вам додає такої упевненості у тих поглядах.Та при цьому вказуйте де "НАПИСАННО".Адже так говрив Христос??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23778
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2010, 21:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
бо вона із вами не може все одно добре закінчитися, .
Ну то ви мабуть розумієте що виною цього є ваша схильність до пустої балаканини.Я лишень питаю вас про ваші релігійні погляди.І коли помічаю що ваші відповіді не повні,не підтвердженні Писаням,будуються на якихось припущеннях,а той взагалі суперечать самі собі,то я й про це пишу.Через це ви написали що розмова не може добре закінчитись??Якщо це є причиною цього,то це свідчить про те яку ви тут переслідуєте мету.Явно що не прийти до повного та точного розуміння Писання,а просто якось потратити час щось пишучи,що дуже часто суперечить саме собі.Думаю,що якщо ви зміните підхід до розмов на таких форумах то розмови завжди будуть закінчуватись добре.Тож майте мету у розмові??

То ви знаєте мої думки, замість мене відповіли :D ;-D



sss написав:
Sh_21 написав:
то що інше він побачив ознакою хрещення Д.С.?
Я уже писав що не люблю філософствувати.Якщо про це ненаписанно,то люба відповідь буде лише припущенням.Можу лишень для порівняння навести приклад про того ж Стефана,на якому перебував Св.Д. коли він бачив видіння Ісуса праворуч Бога.То по чому можна було побачити що на Стефанові перебуває Св.Д???Явно,що не по ознаці інш мов.

Ви забули Дії писав Лука, а не фарисей, отож Лука відповів своїми словами. Тоді поясніть як вони побачили що Степан повний Д.С.?

sss написав:
Те саме може стосуватися і того, по чому той Симон побачив що на Самарян сходить Св.Д.Якщо у випадку з Стефаном це не були інш мови,то також це можливе і у цьому випадку.
Якщо не має іншим стверджень, значить залишається моє.

sss написав:
ТБільш того я ж вас питав,про те як у минулому Бог теж помазував соїх вірних слуг(царів,священників,пророків)Св.духом,то жодного разу не згадується що хтось з них молився до Бога на інш мовах.Чому??ви так і невідповіли.

Та я уже вам пояснював, не маю бажання із вами щось сперечатися, але відповім може уже перестанете....
15 Бо не п'яні вони, як ви думаєте, бо третя година дня,
16 а це те, що пророк Йоіл передрік:
17 І буде останніми днями, говорить Господь: Я виллю від Духа Свого на всяке тіло, і будуть пророкувати сини ваші та ваші доньки, юнаки ж ваші бачити будуть видіння, а старим вашим сни будуть снитися.
(Дiї.2:15-17)
Ну що ж відповідати як ви, лукаво..... про Симона. Якщо не має протележного, сказано значить було. А де сказано що вони не молилися на інших мовах?А вас не інтересує чому С.З.був Д.С. лише на тих трьох видах людей, а тепер на усіх. Чому Бог вилив Д.С. в Н.З на усіх людей?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23785
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2010, 08:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
То ви знаєте мої думки, замість мене відповіли :D ;-D.
Воно правдоподібно так виглядає.Отже то такий висновок,а не відповідь замість вас.Ви це розумієте?
Sh_21 написав:
Ви забули Дії писав Лука, а не фарисей, отож Лука відповів своїми словами. Тоді поясніть як вони побачили що Степан повний Д.С.?
До чого тут те що книгу Дії написав Лука ,а не фаресей??Я не розумію цієї репліки.Дії також не написав лицемірний Симон.Ну і що?.Лука пише,що як і фарисеї так і Симон коли сходив Св.дух не чули при цьому інш мов.Так "НАИПИСАНО" чи ні Ш21???Тож у випадку зі Степаном явно-славно видно, що фарисеї не чули ІНШ МОВ.А по чому іншому це було видно?-Я повторюю не люблю філософствувати та припускати.Фактом є те що це були не мови,а все інш це теорії.Якщо у випадку з Стефаном це не були інш мови,то також це можливе і у цьому випадку з Симоном.[/quote] .
Цитата:
Якщо не має інших стверджень, значить залишається моє..
Ш21 стверджень і не може бути у цьому випадку,бо про це ненаписано.Якщо у вашій церкві вас так навчили,то явно що це робили не з допомогою Писань.Тому спробуйте це зрозуміти.Є слова Бога які записанні у Біблії,а є слова людей які щось своє придумують та припускають.От і розберіться чи те що Симон чув інш мови коли самаряни отрим духа,це СЛОВА БОГА,чи ваші прості вигадки.Я думаю це нескладно побачити.Можу знову навести вам що НАПИСАНО по цій темі:-"пішов, і до дому ввійшов, і руки поклавши на нього, промовив: Савле брате, Господь Ісус, що з'явився тобі на дорозі, якою ти йшов, послав ось мене, щоб став ти видющий, і наповнився Духа Святого! І хвилі тієї відпала з очей йому ніби луска, і зараз видющий він став... І, вставши, охристився, прийнявши поживу, на силах зміцнів. І він зараз зачав у синагогах звіщати про Ісуса, що Він Божий Син...(Дії9:17-20)Чи були тут у випадку хрещення Павла Св.духом ознака інш мов??Ш21 ну давайте щось знов вигадайте.Написанно що Павло " зараз зачав у синагогах звіщати про Ісуса, що Він Божий Син".А де згадка по інш мови у цьому випадку??Дивимось у ще одне місце книги Дії:-"А коли Павло руки на них поклав, то зійшов на них Дух Святий, і різними мовами стали вони промовляти та ПРОРОКУВАТИ..."(Дії19:6)У цьму випадку бачимо що ознакою цьго хрещення
були не лише мови,а й ПРОРОКУВАННЯ.Чи не так написанно Ш21??То чому б у випадку з тим же Симоном,ознакою того що самаряни прийняли Св.дух,немоглиб бути подібно ПРОРОКУВАНЯ??Тож Ш21 подивіться у ті місця які я вам навів та щось вигадайте як то так що у деяких випадках наприклад у випадку хрещення Павла не було інш мов,також як то так що й пророкуваня є ознакою хрещення духом,а не лише як ви стверджуєте інш мови.Також запросіть свого брата "улюбленого" до розмови,може він вас почує,а то так негарно пропадати після такого сміливого закиду.


sss написав:
Більш того я ж вас питав,про те як у минулому Бог теж помазував соїх вірних слуг(царів,священників,пророків)Св.духом,то жодного разу не згадується що хтось з них молився до Бога на інш мовах.Чому??ви так і невідповіли.

Цитата:
Та я уже вам пояснював, не маю бажання із вами щось сперечатися, але відповім може уже перестанете....15 Бо не п'яні вони, як ви думаєте, бо третя година дня,16 а це те, що пророк Йоіл передрік:17 І буде останніми днями, говорить Господь: Я виллю від Духа Свого на всяке тіло, і будуть пророкувати сини ваші та ваші доньки, юнаки ж ваші бачити будуть видіння, а старим вашим сни будуть снитися.(Дiї.2:15-17)Ну що ж відповідати як ви, лукаво..... про Симона. Якщо не має протележного, сказано значить було. А де сказано що вони не молилися на інших мовах?А вас не інтересує чому С.З.був Д.С. лише на тих трьох видах людей, а тепер на усіх. Чому Бог вилив Д.С. в Н.З на усіх людей?
Ш21 Дії2:15-17 не дають відповіді на питання "чому колись ті на кому перебував Св.дух не молились не інш мовах,а лишень пророкували,зціляли,воскрешали тощо".Не дають,розумієте.Це просте пророцтво яке вказувало на те що Св.дух буде вилито на всяких людей,а нетільки на тих що виливалось у Ст.З.При цьому у тих словах не говориться що ті хто отримає дух будуть на інш мовах молитись,а написанно що??-"будуть пророкувати сини ваші та ваші доньки, юнаки ж ваші бачити будуть видіння, а старим вашим сни будуть снитися".Де тут згадка про молитви на інш мовах??А я забув ви так ведете розмову-бодай що-небудь тай написати.Тож ці слова якраз підтверджують те що ви вигадуєте щось своє про ті мови.Щодо мого лукавства про Симона то вище про це написано,якщо зможете то щось заперечте.Ну і те що Бог вилив Св.дух на усіх людей,а не лише на тих що у минулому ,свідчить про те що Бог вибрав собі новий народ.(Дії15:14).Тож це мало бути очевидним завдяки тим дарам Св.духу.Все просто та зрозуміло,якщо зважати на усе Писаня.Ну і питаня залишається без відповіді:-Чому ті на кому перебував Св.дух у давнину до Христа не мали дару говоріння інш мовами???Також питаня:-що свідчить про те що інш мови були дані для того щоб на них МОЛИТИСЬ???Чи інш мови це лише озн хрещення Св.духом,як писав "улюблений",чи такий же дар духу як зцілення,пророкування,тощо.???Уважно прочитаю ваші відповіді 50-ки




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23805
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2010, 00:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 липня 2010, 20:32
Написано: 19
Звідки: Львів
sss, ти я бачу не прийняв Ісуса повністю в своє серце.Не відкидай нічо з Євангелії, бо Христос незмінний і Його Слово також.Я УЛЮБЛЕНИЙ, бо мій Батько - Бог.
Якщо ти себе не вважаєш улюбленим у Бога, тоді ти не є дитина Божа.




Найкраще відчуття - це знання того, що твій Отець - Бог!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23823
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2010, 23:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Улюблений Господом написав:
sss, ти я бачу не прийняв Ісуса повністю в своє серце.Не відкидай нічо з Євангелії, бо Христос незмінний і Його Слово також.Я УЛЮБЛЕНИЙ, бо мій Батько - Бог.
Якщо ти себе не вважаєш улюбленим у Бога, тоді ти не є дитина Божа.

От ви себе духовним рахуєте, а мене тілесним, а відповідаєте ссс загально відомими протестантськими фразами, а ви колись задумувалися над тими словами, чи ні? От я вам знов тілесне запитання дам, а ви духовно дайте відповідь:
1. Що означає прийняти Христа у своє серце?
2. Ваша фраза «Не відкидай нічо з Євангелії….» та те саме і він вам скаже, хіба це відповідь?
Ви напевно не спілкуєтеся із не віруючими людьми, або людьми із інших конфесій, бо вони вас би не зрозуміли.
Не треба із себе ставити духовну людину, нехай це побачать інші.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>