Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:43




Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24486
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 18:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Sh_21 написав:
Тут треба щоб Сонячник підключився, він краще у цій темі знає.
Мабуть не дочекаєтесь.Я вже з ним пробував і через ПП про це поговорити,ніяк не йде на контакт.Він знову скаже що не треба правду доводити про це,а треба в ній пробувати,та й вам зробить зауваження,що ви знову взялись за старе.
Я не вважаю, що розуміюся в цій темі, бо й сам багато чого не розумію.

sss написав:
Більш того я ж питав вас та Сонячника,-Чому до цього часу усі на кого сходив Св Дух жодного разу не молились та не славили Бога іншою мовою??Чому Дух не давав їм такого дару мов???Може цього разу розясните це.
sss, на питання "Чому Господь зробив так, а не інакше?" жодна людина не відповість, бо очевидно, що на це була воля Божа.

Я просто розумію, що Святий Дух - це Господь. І коли людина сповняється Господом, то вона сповняється любов'ю, така людина змінюється, преображається. Така людина випромінює любов Божу. А з уст тієї людини тече ріка Слова Божого - чи це інші мови, чи це зрозуміла мова - не важливо. Важливо те, що через уста цієї людини промовляє Господь, тобто пророчий Дух.
Ми знаємо, що Самуїл промовив до Саула: "І злине на тебе Дух Господній, і ти будеш з ними пророкувати, і станеш іншою людиною"... І злинув на нього Дух Божий, і він пророкував серед них. (1Сам.10:6,10)
Ми тут теж можемо задавати безліч питань "Чому?", "Для чого?", "Кому?". Але це говорить нам про те, що коли сходить Дух Святий на людину, то вона стає іншою людиною і прорікає Слова Божі.

І так само тепер, коли хтось сповняється Духом Святим, то через неї говорить Господь. І якщо Дух промовляє незрозумілою мовою - то говорить Богові таємне, а коли Дух промовляє зрозумілою для когось мовою - то це на збудування того, хто розуміє.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24489
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 22:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss, на питання "Чому Господь зробив так, а не інакше?" жодна людина не відповість, бо очевидно, що на це була воля Божа..
Дуже вдячний вам Сонячнику ,що хоч цього разу відгукнулись та постарались спокійно розяснити своє бачення цього.Стосово того що ви зараз пишете що ніхто не скаже чому?,то дозвольте вам заперечити.1)якщо колись дух який сходив на людину не промовляв через неї іншою мовою,а пізніше,після того як Ісус дав наказ в Мт28:19 та Дії1:8 це відбувалось,то це зрозуміло що невипадково.Адже промовляти іншою мовою ради того аби молитись до Бога немає змісту,бо це можна робити на рідній мові ,як це робилось колись.А от йти і навчати інші народи які розмовляють іншою мовою без такого дару було неможливо.Чи нетак?Тому то й колись дух недавав дару мов,бо небуло наказу проповідувати усім народам,тому й небуло змісту у цьому дарі.Хіба це незрозуміло.А от після такої вказівки дух давав такий дар.Для мене зрозуміло ЧОМУ??Ніяк неможу второпати,чому вам це незрозуміло,навіть вашим близьким товаришам баптистам це зрозуміло.А що з вами відбувається незнаю.Ну і навіть якщо пізніше дехто молився іншою мовою до Бога,то це тому що для нього небуло різниці,якою мовою молитись,бо дух давав дар різних мов,проте повторюю мета була цього -навчати інші народи,чого неспостерігалось раніше.Сьогодні потреба у цьому відпала,бо є багато інших різних засобів для того аби навчати людей які володіють іншою мовою ніж ви.Тому для чого духу і далі давати такий дар.Бог є Богом порядку,а не безладу,ви це знаєте.Тож ще раз проаналізуйте це,може і вам стане це зрозуміло.
Сонячник написав:
Я просто розумію, що Святий Дух - це Господь. І коли людина сповняється Господом, то вона сповняється любов'ю, така людина змінюється, преображається. Така людина випромінює любов Божу. А з уст тієї людини тече ріка Слова Божого - чи це інші мови, чи це зрозуміла мова - не важливо. Важливо те, що через уста цієї людини промовляє Господь, тобто пророчий Дух..
Але яка МЕТА того що промовляє іншою мовою,ніж та мова якою розмовляє та людина.Адже в усьому є якась мета.То якою вона є стосовно цього??
Сонячник написав:
Ми знаємо, що Самуїл промовив до Саула: "І злине на тебе Дух Господній, і ти будеш з ними пророкувати, і станеш іншою людиною"... І злинув на нього Дух Божий, і він пророкував серед них. (1Сам.10:6,10)Ми тут теж можемо задавати безліч питань "Чому?", "Для чого?", "Кому?". Але це говорить нам про те, що коли сходить Дух Святий на людину, то вона стає іншою людиною і прорікає Слова Божі..
То що Самуїл після того як на нього злинув дух вже не був Самуїлом,а кимось іншим??Та ні,він просто став другим,тобто тим ким раніше не був.В даному випадку він став пророком,яким колись небув.Але завдяки чому це відбулось,бо дух давав йому такі надприродні здібності,передбачати майбутне.Такими здібностями до певної міри володіють і Божі вороги.І це не тому що через них промовяє Св дух,і нетому що вони стають іншими,чи нетак Сонячнику???Тай у цьому випадку коли дух давав дар пророкувати то і це з певною метою відбувалось.Тож мета завжди присутня.
Сонячник написав:
І так само тепер, коли хтось сповняється Духом Святим, то через неї говорить Господь. І якщо Дух промовляє незрозумілою мовою - то говорить Богові таємне, а коли Дух промовляє зрозумілою для когось мовою - то це на збудування того, хто розуміє.
Проаналізуймо детально те що ви пишете.Ви пишете-Через того хто сповняється духом,говорить Господь,--говорить Богові таємне.Отже згідно з тим що ви пишете Господь(дух)говорить до Бога таємне,тобто Бог(дух) говорить до Бога.Як це ,сам до себе??А хто це такий той Господь(дух) який говорить до Бога таємне??Хто то такий Бог,до якого говорить Господь таємне??Яка між ними різниця,між Богом який говорить таємне,і Богом до якого говорять таємне??Ви можете це збагнути,та тут розяснити??Було б дуже цікаво почитати.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24495
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 23:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
у Біблії написано для молитви, уже про це писали не хочу повторюватися. А де написано що для служіння іншим людям? або де написано що як переводчик мов для інших народів?
Проте Ш21 не спромігся цього довести спокійно з допомогою Писання.От я й продовжив це обговорення поставивши це питання,бо є іншй протестанти які стверджують що такий дар мов даний для служіння людям яким слід було донести Добру новину на мові яку вони розуміли.Тому й дух давав їм такий дар,яким вони пізніше користувавлись і в молитвах,адже їм було тоді всеодно на якій мові молитись.Проте і тут слід було перекладати те що говорилось на інш мові.Тож Михайле якою буде ваша відповідь-для того щоб на тих мовах молитись чи для того щоб з допомогою тих мов доносити Благу звістку тим хто розмовляв іншою мовою ніж апостоли??


Я довів до кінця, не брешіть. Ви виділили моє повідомлення, а не відповіли.
А де написано що для служіння іншим людям? або де написано що як переводчик мов для інших народів?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24496
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 23:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
Та ні правильне питання, він хотів дізнатися як думають католики, бо нашу уже думку дізнався. Ми уже про це із ним говорили, і я не погоджуюся із цією думкою, бо не має ніде у Писанні що інші мови були дані для перекладу на іншу мову. Це лише раз зустрічається у 2 розділі Діях, і то не бачу там цієї думки прямо, там говориться тільки що вони Бога славили на інших мовах, а не проповідували..
Так Ш21 ми уже з вами про це говорили,та чомусь ви не спромоглись до кінця про це договорити.Тут ви вже визнаєте що вони немолились на іншій мові в цей час ,а славили Бога.Добре що хоч вже так говорите.Але подумайте -з якою метою вони славили Бога говорячи ІНШОЮ МОВОЮ??Хіба славити Бога вони не могли рідною мовою,як це робили до того часу.Більш того я ж питав вас та Сонячника,-Чому до цього часу усі на кого сходив Св дух жодного разу не молились та не славили Бога іншою мовою??Чому дух не давав їм такого дару мов???Може цього разу розясните це.

Я уже говорив, в Ст.З.не було такого дару як інші мови і все, і всього раз зустрічається у 2 розділі, а де ви прочитали що цей дар служив для перекладу на інші мови?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24497
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 23:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
ссс задавав запитання " чи призначалося і призначається хрещення Д.С. для перекладу на інші мови.
Ш21 питання так не стояло,не перекручуйте його не свій 50-кий лад.Хрещення Св.духом та дар говоріння іншими мовами це не взаємозамінні терміни.Саме це я вам був довів,проте ви і далі це зводите в одне.Чому?

Тобто, моя відповідь для вас не відповідь, для мене ваша відповідь має бути відповідь, це не нагло. Якщо моя відповідь вашу точку зору не підтримала, то не пишіть не правди.

Ваші слова до Сонячника:
Цитата:
Знову ви розкидаєтесь репліками,без підтвердження Писанням.Сонячнику,а хіба не людям Христос дав наказ нести правду іншим?
отож, не розкидайтеся, а дайте відповідь.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24506
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2010, 10:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
В який з журналів євангельських християн можна подати статтю про Дари Духа Святого ?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24514
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2010, 01:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
В який з журналів євангельських християн можна подати статтю про Дари Духа Святого ?

Та ви говорили що мало у тій темі розумієтеся, а хочете уже подавати, може спочатку треба дослідити цю тему?
Є журнал " Благовісник" ."Євангельський голос", газета "Вірую", нажаль "Джерело" закрилося, згадав вроді усі ті що у нас в Тернополі є.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24542
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2010, 23:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Проте Ш21 не спромігся цього довести спокійно з допомогою Писання.От я й продовжив це обговорення поставивши це питання,бо є іншй протестанти які стверджують що такий дар мов даний для служіння людям яким слід було донести Добру новину на мові яку вони розуміли.Тому й дух давав їм такий дар,яким вони пізніше користувавлись і в молитвах,адже їм було тоді всеодно на якій мові молитись.Проте і тут слід було перекладати те що говорилось на інш мові.Тож Михайле якою буде ваша відповідь-для того щоб на тих мовах молитись чи для того щоб з допомогою тих мов доносити Благу звістку тим хто розмовляв іншою мовою ніж апостоли??
Я довів до кінця, не брешіть. Ви виділили моє повідомлення, а не відповіли.А де написано що для служіння іншим людям? або де написано що як переводчик мов для інших народів?
Ага,то я брешу,насправді ви довели до кінця ту розмову??Ну що ж давайте пригадаємо в черговий раз.Ми почали з вами мову про те для чого був даний дар Св дух говоріння іншими мовами.Ви сказали для молитви,при цьому навели місце з Писання,де згадується що в 50-цю учні однодушно говорили мовами про Божу славу та при цьму ви пояснили що насправді вони молились на інш мовах
Sh_21 написав:
"чуємо, як вони говорять нашими мовами про Божу велич" а хіба слово "говорити " не має ще значеня "молитва"? А як можна Бога славити як не молитвою у цьому випадку
Пясля цього ми продовжили з вами обговорювати певні деталі щодо цього чи так воно насправді є і ви недовели свого бачення цього після ось цього допису
sss написав:
Sh_21 написав:
[Дiї 2:6 А коли оцей гомін зчинився, зібралася безліч народу, та й диву далися, бо кожен із них тут почув, що вони розмовляли їхньою власною мовою!... .Слухайте та треба Біблію уважно читати.
1.Чому зібралися народ? Бо почув шум (гомін), яуже підкреслив.
2. Там чітко написано ЗІБРАЛАЛИСЯ на ШУМ, а не шум був де вони зібрався народ.
3. Народ зібрався не мови, а знов же через шум.
4. Мови вони почули тоді коли були зібралися.
5. І вони як почули то дивувалися тоді уже не з шуму, а з мови.
Та я ніби уважно читаю.Просто думаю що ви хочете мене ввести в оману.Бо ви черговий раз,відводите мою увагу не на те що я вас питав.Так вони зібрались на гомін,і почули рідну мову.Але ДЕ-е-е-е-)))))) почули рідну мову???В тому домі де учні були однодушно???Тож не треба вдаватись до таких ходів як ви це робите.Просто дайте відповідь по суті питання.А і щось про Петра ви нічого не сказали.Гм чому???
Після цього питання ви увильнули на щось інше,таким чином не довели що учні не просто говорили розповідаючи про Божі діла,а молились на мовах в той час.Я вас запитав ДЕ-е-е-е-)))))) почули рідну мову,у тій хаті??чи десь інше??Де Петро виголосив промову щодо цих подій,у тому домі??Відповіді я не отримав.Тож хто з нас брехун???Саме відповідь на ці питання виразно б показали чи була це молитва.

Далі-ми також обговорювали питання чому до Христа люди на яких сходив Св дух отримуючи різні дари і пророкували ,і зціляли,і воскрешали,тощо,а от говорити на інших мовах дару не отримували.Чому???Якщо цей дар служив для того аби ним користуватись для того щоб молитись до Бога,то чому в той час не згадується про те щоб хтось з них молився до Бога на мовах.Якщо для молитви,то чому в той час цього небуло,вони що немолились до Бога??чи може Бог тоді не потребував молитов на інш мовах??У відповідь на це ви написали ось що
Sh_21 написав:
Щоб зрозуміти це питання спочатку треба вірити у Духа Святого як Особу.Ви в це не вірити, але напевно знаєте що існує три періоди праці Бога на землі 1. Отець – у Ст.. Завіті, Син – у Н.З., а тепер праця Д.С.;Чому не було дано у С.З. на мою думку, тому що ще Д.С. не працював у повній мірі. Але тепер після день П’ятидесятниці час праці на землі Д.С.ІІ Ви напевно не вірити, але знаєте що є дари для церкви від Сина І від Д.С.. , (якщо я не помиляюся, бо не можу пригадати місця із Біблії є ще дари від Отця). От дар іншим мов прийшов тоді коли зійшов Д. С. на землю. І цей дар можуть отримати усі хто вірить що Д.С. йому дасть.
Після цього я вас запитав
sss написав:
:shock: :shock: :shock: Ви що таке в Біблії прочитали??А ну підскажіть де саме??Гм то що в Старому Завіті пророкувати,зціляти воскрешати тощо була потреба а молитись на мові не було потреби??Шось ви не той трактат мабуть прочитали прочитали :lol: :lol: (вибачте).Прокоментуйте Будь ласка.Шось таки мудрого в цьому є але немає чесності!!!!
Ну і на цьому розмова щодо цього обірвалась знову ж таки через те що ви увильнули і від цього.Ш21 все за фіксовано.Тож ХТО є ХТО,отой брехун,яким ви мене обізвали.Відповідайте за свої слова. Де ваше грунтовне пояснення отого про що ви почали вести мову.Тож чи дійсно в 50-цю учні МОЛИЛИСЬ,а не говорили розповідаючи про Божі діла, на інших мовах??А також-- то що в Старому Завіті пророкувати,зціляти воскрешати тощо була потреба і дух давав такі дари, а молитись на мові не було потреби,той дух недавав дару мов??Ну всеж чому,колись молитись на інш мові не було потреби,а після 50-ці ,така потреба виникла??Саме ці питання ви не довели,які стосуються обговорюваної теми.Ні я ні інші,не зможуть дійти до логічного розуміння цього питання так як відповіді які б це розяснили відсутні по вашій вині.Та ще й зараз ви насмілились говорити що ви це довели до кінця??Вибачте,але очевидно що це неправда.Тож ваша відповідь Ш21




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24543
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2010, 23:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
А де написано що для служіння іншим людям? або де написано що як переводчик мов для інших народів?
У Дії 2 розд чомусь про це згадується.Як думаєте чому??Також як думаєте,яким чином Павло міг виконати наказ Христа з Мт28:19,колиб хотів навчити того,хто нерозумів тієї мови якою володів Павло??Дуже часто Павло подорожуючи перебував в іншомовних територіях,де також мав обовязок проповідувати.Яким чином він це робив,не знаючи та не розуміючи мови якою володіли люди тієї місцевості??Ви про це себе запитували??От приміром як цим людям " Парфяни, мідяни, еламіти, жителі Месопотамії, Юдеї, Каппадо́кії, По́нту, провінції Азії, Фри́гії, Памфілı́ї, Єгипту, різних частин Лівії, яка прилягає до Кире́ни, приїжджі з Рима",можна було донести Благу звістку в той час незнаючи їхньої рідної мови??Далі-1Кор14:13-"Отже, той, хто говорить якоюсь мовою, нехай молиться, щоб міг перекладати свої слова".Що нехай робить?- перекладає.Навіщо перекладати-це ж до Бога молитва?? Всеж щоб інші це розуміли.Ну але для кого перекладати-для тих хто нерозуміє цієї мови,чи нетак?Якщо говорив би на тій мові яку розуміють інші,як це відбувалось в 50-цю,то навіщо перекладати,вони ітак розуміють.Отож висновок,таке говоріння мало бути зрозумілим для інших,якщо це мова була чужою для присутніх то слід було це перекладати.Так говорить писання Ш21,ви це помітили??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24544
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2010, 00:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Sh_21 написав:
ссс задавав запитання " чи призначалося і призначається хрещення Д.С. для перекладу на інші мови.
Ш21 питання так не стояло,не перекручуйте його не свій 50-кий лад.Хрещення Св.духом та дар говоріння іншими мовами це не взаємозамінні терміни.Саме це я вам був довів,проте ви і далі це зводите в одне.Чому?
Тобто, моя відповідь для вас не відповідь, для мене ваша відповідь має бути відповідь, це не нагло. Якщо моя відповідь вашу точку зору не підтримала, то не пишіть не правди
Ваша відповідь для мене відповідь тоді коли вона є.Неображайте мене вішаючи черговий раз якісь ярлики.А у цьому дописі я вас просто поправив щоб ви не зводили все в одне-хрещення духом та говоріння мовами.От і все Ш21.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24550
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2010, 10:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Sh_21 написав:
Michail написав:
В який з журналів євангельських християн можна подати статтю про Дари Духа Святого ?

Та ви говорили що мало у тій темі розумієтеся, а хочете уже подавати, може спочатку треба дослідити цю тему?
Є журнал " Благовісник" ."Євангельський голос", газета "Вірую", нажаль "Джерело" закрилося, згадав вроді усі ті що у нас в Тернополі є.



Я хочу сказати, що мало розуміюся в темі саме про мови )але вже трохи розібрався).

А про дари Святого Духа я досліджував Біблію останні пів року і написав невеличку статтю. Там і про сім дарів, які є в катехизмі, що Ви читали і про харизми.
Якщо видадуть статтю, напишу Вам.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24558
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2010, 20:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
У Дії 2 розд чомусь про це згадується.Як думаєте чому??

Це всього раз і все. Як думаєте чому?? І то не в такому смислі як ви думаєте.

Цитата:
Також як думаєте,яким чином Павло міг виконати наказ Христа з Мт28:19,колиб хотів навчити того,хто нерозумів тієї мови якою володів Павло??Ви про це себе запитували??

Ви що забули що це Римська імперія була, всі говорила на 2-3 мовах, щось похоже до СССР всі знали руський. Друге, проповідували не тільки 12 апостолів, чи 120, а християн ставало більше кожного разу, які знали інші язики і теж проповідували. От вам і виконувався наказ з Мт28:19.
А з чого ви взяли що інші мови були для того щоб іншого навчати, де таке написано?

Цитата:
От приміром як цим людям " Парфяни, мідяни, еламіти, жителі Месопотамії, Юдеї, Каппадо́кії, По́нту, провінції Азії, Фри́гії, Памфілı́ї, Єгипту, різних частин Лівії, яка прилягає до Кире́ни, приїжджі з Рима",можна було донести Благу звістку в той час незнаючи їхньої рідної мови??

А звідки ви взяли що вони не розуміли грецької, чи єврейської мови, якщо вони всі були євреї і всі прийшли на поклоніння в Єрусалим. Якщо було б так як ви пишете, то в Єрусалимі був би бардак як за часів будування вавилонської башти.
А як ви думаєте коли говорив Петро, то інші 120 поділили народ на мови і по очереді перекладали на всі язики, чи вони всі знали один спільний язик? Поясніть як могли покаятися 3000 чоловік, а значить слухало хоч 10 тис. а може 100 000, то як відбувався процес проповідування апостола Петра?

Цитата:
Далі-1Кор14:13-"Отже, той, хто говорить якоюсь мовою, нехай молиться, щоб міг перекладати свої слова".Що нехай робить?- перекладає.Навіщо перекладати-це ж до Бога молитва??

ЦЕ на збудування церкви, тобто Бог говорить до Церкви, і у нас так і є. А є інше місце . 1Кор.14:2 Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне. Написано Богові і таємно. і так є. Отож, є так і так. І у нас є так і так.
А навіщо Богові молитися якщо Він і думки наші знає і те що на перед попросимо?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24559
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2010, 20:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Тож ваша відповідь Ш21

Ми про це говорили. Я вам сказав, думайте як хочете.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
24569
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2010, 06:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
А про дари Святого Духа я досліджував Біблію останні пів року і написав невеличку статтю. Там і про сім дарів, які є в катехизмі, що Ви читали і про харизми.
А чому лише сім дарів? Мені здається, що їх може бути й більше... :?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Підсніжник | 08 лютого 2012, 22:36.
Причина: допис видалено на прохання його автора
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>