Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:15




Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
21082
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 22:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Тоді інше питання, які мають бути признаки що людина має Дух Святий?
Дії1:8;Гал5:22,23.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
21092
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2010, 23:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
Тоді інше питання, які мають бути признаки що людина має Дух Святий?
Дії1:8;Гал5:22,23.

Дії 1:8 узагалі не зрозумів, до чого воно тут.

Гал5:22,23.- це не про того духа говориться, тут про людський дух пишиться.
До галатiв 5:15 Коли ж один одного гризете і їсте, то глядіть, щоб ви не проковтнули один одного. 16 Кажу: робіть усе згідно з духом - і не вчините тілесних пожадливостей. 17 Бо тіло бажає противного духові, а дух - противного тілу, вони супротивні одне одному, щоб ви не чинили того, чого хочете.


Якщо прочитати Дії святих Апостолів, то коли на них сходив Дух Святий то завжди були інші мови?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
21106
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2010, 11:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Дії 1:8 узагалі не зрозумів, до чого воно тут.
Ви почитайте праці на рус язике,там пояснюється
Цитата:
Гал5:22,23.- це не про того духа говориться, тут про людський дух пишиться.
:shock: :shock: :shock: :shock: То шо якщо людина не приносить цих плодів то в неї нема того людського духу??А куда він дівається?? :lol: :lol: :lol:
Цитата:
Якщо прочитати Дії святих Апостолів, то коли на них сходив Дух Святий то завжди були інші мови?
:shock: :shock: Ви які Дії читаєте??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
22564
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 23:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
Гал5:22,23.- це не про того духа говориться, тут про людський дух пишиться.
:shock: :shock: :shock: :shock: То шо якщо людина не приносить цих плодів то в неї нема того людського духу??А куда він дівається?? :lol: :lol: :lol:


Мертвий цей дух для Бога, бо якщо людина воскресла для Бога, то показує плоди духовної людини і не тільки ті що у галатах записано.

От ви не знали такого знатить мертві, чи може живі? 8-)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
22619
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 14:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Sh_21 написав:
Гал5:22,23.- це не про того духа говориться, тут про людський дух пишиться.
:shock: :shock: :shock: :shock: То шо якщо людина не приносить цих плодів то в неї нема того людського духу??А куда він дівається?? :lol: :lol: :lol:


Мертвий цей дух для Бога, бо якщо людина воскресла для Бога, то показує плоди духовної людини і не тільки ті що у галатах записано.

От ви не знали такого знатить мертві, чи може живі? 8-)
Гарний смайлик.А ви казали що я хочу поприколюватись.От це видно хто чого прагне.Щодо людського духу-то якщо мертвий то Його немає,так??Як же тоді людина може без нього жити,якщо ви наз це людським духом??Тепер Духовна людина,-це яка??Та що керується у своєму житті людським духом чи Божим духом??А ну покажіть чи ви ще живі.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
22621
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 15:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ну і якщо ви вернулись до теми про мови,то спробую вам пригадати про те що ми говорили по цій темі.Сонячник і ви навели слова з тих же Рим8:26-27,і прицьому не пояснили їх.То для чого було їх наводити.Тому якщо послались на ці слова аби підтвердити своє бачення то слід пояснити ці слова.Питаю ще раз:-" Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями".Невимовні зідхання -це і є ангельські мови??Тільки будь ласка не починайте говорити що я постійно запитую,а майте волю довести те в що ви вірите.Чи ви це робите сліпо??Дії-Якщо учні говорили мовами,в тому домі де вони були однодушно,то як люди які були каже в Єрусалимі могли іх почути, рідну мову??А про Петра то ви взагалі і не згадуєте.Де він виступив з тою промовою-в тому домі??Це ж прості запитання.А,,,,, відповідь на них просто дещо скаже не на користь того про що ви та той же Сонячник говорите.Мабуть так??Я іншої причини не бачу,аби тікати від запитання.Просто чесно визнайте це.Тож якщо не дочекаюсь від вас(прихильників мов) пояснення цього,то зроблю висновок що щось з вашими переконаннями не те.Те саме і про Говоріння мовами в давнину до Христа.Чому жоден Божий помазанець,пророк ,священик,в той час як міг робити великі чуда,зціляти,воскрешати,пророкувати,Жодного разу не молився до Бога незрозумілою мовою???
Цитата:
Якщо прочитати Дії святих Апостолів, то коли на них сходив Дух Святий то завжди були інші мови?
:shock: :shock: Ви які Дії читаєте??Тож ваш хід Ш21,і нетіки.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
22647
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 19:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
sss написав:
Sh_21 написав:
Тоді інше питання, які мають бути признаки що людина має Дух Святий?
Дії1:8;Гал5:22,23.

У цих віршах не про ознаки говориться, а про плоди Святого Духа. До речі, вчитайтеся уважно у Дії 1:8 "Ви приймете силу, коли Дух Святий зійде на вас". Ми бачимо тут ясно, що Дух Святий і сила - це різні речі.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
22650
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 20:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
.Щодо людського духу-то якщо мертвий то Його немає,так??Як же тоді людина може без нього жити,якщо ви наз це людським духом??

А якщо написано зарпала за гріх смерть, то це що означає, знаєте? От те саме, я ж кажу що ви перекручуєте або не дочитує мої слова. Я сказав для Бога мертвий.
sss написав:
.Тепер Духовна людина,-це яка??Та що керується у своєму житті людським духом чи Божим духом??А ну покажіть чи ви ще живі.

Читайте тут - viewtopic.php?t=980




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
22657
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 20:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ну і якщо ви вернулись до теми про мови,то спробую вам пригадати про те що ми говорили по цій темі.Сонячник і ви навели слова з тих же Рим8:26-27,і прицьому не пояснили їх.То для чого було їх наводити.Тому якщо послались на ці слова аби підтвердити своє бачення то слід пояснити ці слова.Питаю ще раз:-" Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями".Невимовні зідхання -це і є ангельські мови??

Я думаю що ні, тут ясно написано що Д.С. за нас заступається? Є молитва духом нашим, а тут Д.С. заступається за нас Бо він краще знає що нам потрібно для спасіння.
Ви краще думку навели про що мова йшла тоді, до чого йшла ця цитата.
sss написав:
Тільки будь ласка не починайте говорити що я постійно запитую,а майте волю довести те в що ви вірите.Чи ви це робите сліпо??Дії-Якщо учні говорили мовами,в тому домі де вони були однодушно,то як люди які були каже в Єрусалимі могли іх почути, рідну мову??

Ми про це уже говорили. Що тут не зрозуміло?
sss написав:
Те саме і про Говоріння мовами в давнину до Христа. Чому жоден Божий помазанець,пророк ,священик,в той час як міг робити великі чуда,зціляти,воскрешати,пророкувати,Жодного разу не молився до Бога незрозумілою мовою??? .

Вони взагалі ніякою мовою іншою не молилися. Треба істину шукати про ту що говорив вам Братик…16 а це те, що пророк Йоіл передрік: 17 І буде останніми днями, говорить Господь: Я виллю від Духа Свого на всяке тіло…




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
22658
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2010, 20:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Цитата:
Якщо прочитати Дії святих Апостолів, то коли на них сходив Дух Святий то завжди були інші мови?
:shock: :shock: Ви які Дії читаєте??Тож ваш хід Ш21,і нетіки.


Не знаю яка у вас, почитайте у перекладі Огієнка:

Дiї.19:6 А коли Павло руки на них поклав, то зійшов на них Дух Святий, і різними мовами стали вони промовляти та пророкувати!
Дiї.10:46 Бо чули вони, що мовами різними ті розмовляли та Бога звеличували...
Як ви думає ті прості рибалки скільки мов знали, чому вони сказали «різними мовами»?

А тепер поясніть, на цей раз не утікайте від відповіді:

Матв.3:11Я хрищу вас водою на покаяння, але Той, Хто йде по мені, потужніший від мене: я недостойний понести взуття Йому! Він христитиме вас Святим Духом й огнем.
Про яке хрещення йде мова? «Він христитиме вас Святим Духом й огнем.»
І.Х сьогодні цей самий, чи інший?
Невже він обманув, чи це не актуальне місце Писання тепер?

Лук.11:13 Отож, коли ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ж більше Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього?
То ви хочете сказати, мене Бог обманув, замість Д.С. дав від сатани, чи сам сатана? Скажіть уже чесно.

Еф.5:18 І не впивайтесь вином, в якому розпуста, але краще наповнюйтесь Духох19 розмовляючи поміж собою псалмами, і гімнами, і піснями духовними, співаючи й граючи в серці своєму для Господа,
Якщо ви замітили це про теперішній час говориться, а не про минулий, і не до євреїв, і не до тих що були у діях 2 розділі присутні. То про що тут говорить Павло, про яке сповнення?
Поясніть як це можна "співаючи й граючи в серці своєму для Господа"?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23163
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2010, 16:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Тоді інше питання, які мають бути признаки що людина має Дух Святий?
sss написав:
Дії1:8;Гал5:22,23.

Братик написав:
У цих віршах не про ознаки говориться, а про плоди Святого Духа..
От явний приклад як вам 50-кам Бог по різному відкриває Писання.Браттттік 50-к пише що у Гал5:22,23 говориться про Святого Духа,а тепер дивимось як пише його брат 50-к Ш21:
Sh_21 написав:
Гал5:22,23.- це не про того духа говориться, тут(Гал) про людський дух пишиться.
До галатiв 5:15 Коли ж один одного гризете і їсте, то глядіть, щоб ви не проковтнули один одного. 16 Кажу: робіть усе згідно з духом - і не вчините тілесних пожадливостей. 17 Бо тіло бажає противного духові, а дух - противного тілу, вони супротивні одне одному, щоб ви не чинили того, чого хочете.
То всеж пани 50-ки про який дух йде мова у Гал 5:22,23?-про людський чи Божий Св.Д??Кому з вас правильно відкриває це ваш Бог??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23164
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2010, 17:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Ну і якщо ви вернулись до теми про мови,то спробую вам пригадати про те що ми говорили по цій темі.Сонячник і ви навели слова з тих же Рим8:26-27,і прицьому не пояснили їх.То для чого було їх наводити.Тому якщо послались на ці слова аби підтвердити своє бачення то слід пояснити ці слова.Питаю ще раз:-" Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями".Невимовні зідхання -це і є ангельські мови??

Sh_21 написав:
Я думаю що ні, тут ясно написано що Д.С. за нас заступається? Є молитва духом нашим, а тут Д.С. заступається за нас Бо він краще знає що нам потрібно для спасіння.
Ви краще думку навели про що мова йшла тоді, до чого йшла ця цитата.??
Якраз пане ці слова з Рим ви використовували аби підтвердити цей ваш сьогоднішній дар мов.Тільки навіщо Сонячник на них зіслався ,якщо вони цього не підтверджують?-ви самі це підтвердили.
sss написав:
Тільки будь ласка не починайте говорити що я постійно запитую,а майте волю довести те в що ви вірите.Чи ви це робите сліпо??Дії-Якщо учні говорили мовами,в тому домі де вони були однодушно,то як люди які були каже в Єрусалимі могли іх почути, рідну мову??

Цитата:
Ми про це уже говорили. Що тут не зрозуміло?
Говорили,але не докінця зясували це через вас.Це була молитва на мовах чи розповідь (на чужих зрозумілих мовах) цих людей,які там були, про дивні Божі діла???Тобто ви мабуть забули для чого стояло питання,чи вони отрим цей дар щоб молитись чи щоб розповідати про Божі діла інш їхньою зрозумілою мовою.??Давайте зясуємо це до кінця логічного.
sss написав:
Те саме і про Говоріння мовами в давнину до Христа. Чому жоден Божий помазанець,пророк ,священик,в той час як міг робити великі чуда,зціляти,воскрешати,пророкувати,Жодного разу не молився до Бога незрозумілою мовою??? .

Цитата:
Вони взагалі ніякою мовою іншою не молилися. Треба істину шукати про ту що говорив вам Братик…16 а це те, що пророк Йоіл передрік: 17 І буде останніми днями, говорить Господь: Я виллю від Духа Свого на всяке тіло…
Правильно.Але ви не пояснили чому.??Якщо дар Духу говоріння мовами був даний для того щоб молитись цими мовами до Бога ,то чому люди до Христа на яких сходив цей Дух молячись до Бога ніколи не молились на інших мовах.Ви так просто забуваєте те що тут пишете??.Шкода.Тож чекаю пояснень і щодо цих питань.А не то розцінюватиму як те що ви по цьому були неправі?!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23183
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2010, 22:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
Тоді інше питання, які мають бути признаки що людина має Дух Святий?
sss написав:
Дії1:8;Гал5:22,23.

Братик написав:
У цих віршах не про ознаки говориться, а про плоди Святого Духа..
От явний приклад як вам 50-кам Бог по різному відкриває Писання.Браттттік 50-к пише що у Гал5:22,23 говориться про Святого Духа,а тепер дивимось як пише його брат 50-к Ш21:
Sh_21 написав:
Гал5:22,23.- це не про того духа говориться, тут(Гал) про людський дух пишиться.
До галатiв 5:15 Коли ж один одного гризете і їсте, то глядіть, щоб ви не проковтнули один одного. 16 Кажу: робіть усе згідно з духом - і не вчините тілесних пожадливостей. 17 Бо тіло бажає противного духові, а дух - противного тілу, вони супротивні одне одному, щоб ви не чинили того, чого хочете.
То всеж пани 50-ки про який дух йде мова у Гал 5:22,23?-про людський чи Божий Св.Д??Кому з вас правильно відкриває це ваш Бог??

Я уже десь приблизно 1 000 000 раз вам говорив, та мали б уже совість хоч людську. Не перекручуйте мої слова. Мова йшла як оприділити що людина має Д.С. (хрещена Д.С.), ви відповіли що по плодах Д.С. гал. 5:22-23, я вам сказав що це не ознака того що ця людина хрещена Д.С., це є плоди Д.С який проявляється через нашу людську плоть.
Звісно що тут у гал. 5:22-23 про плоди Д.С., але ми їх бачимо через ваше тілесне тіло, чи не так?

У нас розбіжностей немає, а якщо і будуть то ми вияснимо без вас де правда, чомусь всі правильно зрозуміли мої слова, крім вас. Але звісно вам не інтересна істинна, для вас головне скалку знайти у нас. Тож краще на свою колоду подивіться і дайте відповідь хто правильніше брехав про кінець світу Рассел, Ротерфорт, чи той третій брехун 1975 році? Кому з вас (них) правильно відкриває це ваш Бог??




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23184
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2010, 22:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Я вам уже говорив, ще про одну совість людську. Треба відповідати на запитання, а не тільки їх ставити. Де відповіді на цій сторінці, десятий запис. Чи ви уже дослідили і погодилися зі мною?
Цитата:
Якщо прочитати Дії святих Апостолів, то коли на них сходив Дух Святий то завжди були інші мови?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
23199
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2010, 18:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
У цих віршах не про ознаки говориться, а про плоди Святого Духа..
Sh_21 написав:
Гал5:22,23.- це не про того духа говориться, тут(Гал) про людський дух пишиться..
]
Sh_21 написав:
Я уже десь приблизно 1 000 000 раз вам говорив, гал. 5:22-23, я вам сказав що це не ознака того що ця людина хрещена Д.С., це є плоди Д.С який проявляється через нашу людську плоть.Звісно що тут у гал. 5:22-23 про плоди Д.С., але ми їх бачимо через ваше тілесне тіло, чи не так?.
Ага ,і ви починаєте хитрувати.Ну і де ви говорили 1000000 що у Гал гов про Св.Д.Як думаєте для чого я навів ваші слова
Sh_21 написав:
Гал5:22,23.- це не про того духа говориться, тут(Гал) про людський дух пишиться..
.То що ви мали на увазі сказавши,що у Гал не про того духа говориться??Тобто, не про якого ??,ви мали на увазі?Думаю,що то щось у вас із совістю не те.Вибачте,але не треба безпідставно мене звинувачувати.Дякую.Чекаю...




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>