Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:41




Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Питання про дари і мови
859
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2006, 15:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Пропоную обговорити фразу Winslet. Вона на питання: чи є в неї Дари Духа Святого, відповіла так: Так, молитва на інших мовах...
Наскільки правильною на вашу думку є ця фраза.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
872
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2006, 17:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Часто молитву на інших мовах називають даром, але в Біблії написано що це в першу чергу ознака. А дарів, по-моєму, є сім, і серед них: дар пророцтва, дар тлумачення, дар наставника, дар милосердя, молитовника, та інші (хто памятає це місце дайте посилання).




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про дари і мови
888
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 00:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тарас написав:
...чи є в неї Дари Духа Святого, відповіла так: Так, молитва на інших мовах...
Наскільки правильною на вашу думку є ця фраза.

Я думаю, що Winslet власне мала на увазі "молитву на інших мовах" як дар Божий (тобто молитва Духа Святого). Оскільки, це не від нас самих, а дар Божий, значить Дар Духа Святого. (інакше тут і не скажеш) ;)

Хіба не про цей дар говориться в Євангелії:
Цитата:
Покайтеся, і нехай же охреститься кожен із вас у Ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів, і дара Духа Святого ви приймете! (Дії 2:38 )

Цитата:
А обрізані віруючі, що з Петром прибули, здивувалися дивом, що дар Духа Святого пролився також на поган! (Дії 10:45)

Цитата:
А інших поставив Бог у Церкві поперше апостолами, подруге пророками, потретє учителями, потім дав сили, також дари вздоровлення, допомоги, управління, різні мови. (1Кор.12:28 )


Братик написав:
...в Біблії написано що це в першу чергу ознака. А дарів, по-моєму, є сім...
Це не лише по-твоєму - це видумки біблійних інститутів! ;) і чи не значить те, що ці ознаки і є дарами Духа Святого? Бо Біблія каже ось що:
Цитата:
А тих, хто ввірує, супроводити будуть ознаки такі: у Ім'я Моє демонів будуть вигонити, говоритимуть мовами новими, братимуть змій; а коли смертодійне що вип'ють, не буде їм шкодити; кластимуть руки на хворих, і добре їм буде! (Мар.17:18 )

Цитата:
А щодо духовних дарів, то не хочу я, браття, щоб не відали ви...
Є різниця між дарами милости, Дух же той Самий.
Є й різниця між служіннями, та Господь той же Самий.
Є різниця й між діями, але Бог той же Самий, що в усіх робить усе.
І кожному дається виявлення Духа на користь.
Одному бо Духом дається слово мудрости, а другому слово знання тим же Духом, а іншому віра тим же Духом, а іншому дари вздоровлення тим же Духом, а іншому роблення чуд, а іншому пророкування, а іншому розпізнавання духів, а тому різні мови, а іншому вияснення мов.
А все оце чинить один і той Самий Дух, уділяючи кожному осібно, як Він хоче. (1Кор.12)

То хіба можна сказати, що молитва іншими мовами є не дар Духа Святого? Тоді чий дар? А якщо не дар, то що?

Звичайно, буває, що й одержимий демонами говорить іншими мовами, але це, я думаю, окрема тема.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
892
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 06:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я також думаю, що Хрещення Духом Святим, це Божий дар. Але це дар для нас і нашого збудування. Є ще Дари Святого Духа для збудування церкви.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
897
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 07:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Знову повністю погоджуюся з Тарасом відносно дарів для власного збудування та збудування церкви.
Говоріння на інших мовах є одночасно і дар і ознака.
Якщо чесно, ставлячи це питання, я мав на увазі інші дари Святого Духа окрім дара говоріння іншими мовами. Однак, ця відповідь також правильна.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
898
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 08:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Цитата:
А все оце чинить один і той Самий Дух, уділяючи кожному осібно, як Він хоче.
Бо як тіло одне, але має членів багато, усі ж члени тіла, хоч їх багато, то тіло одне, так і Христос.
(1Кор.12:12-13 )


Тарас написав:
Але це дар для нас і нашого збудування. Є ще Дари Святого Духа для збудування церкви.

Я думаю, що всі Дари даються осібно членам, а якщо членам Церкви, то і для Церкви. Тому не зовсім вірно так поділяти. Кожен Дар дається нам як для нашого збудування, так і для збудування Церкви.
Цитата:
І коли терпить один член, то всі члени з ним терплять; і коли один член пошанований, то всі члени з ним тішаться. І ви тіло Христове, а зосібна ви члени! (1Кор.12:26-27 )




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
903
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 08:59 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
"І кожному дається виявлення Духа на користь.....
іншому роблення чуд, а іншому пророкування, а іншому розпізнавання духів, а тому різні мови, а іншому вияснення мов"... (1 Кор.12:7-...)




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
910
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 13:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Значить я правильно тебе зрозумів.
Я хочу вияснити, що ти маєш на увазі під іншими мовами, цитуючи це місце. Чи ти маєш дар від Духа Святого говорити на мовах, щоб хтось тебе вияснював, чи ти маєш на увазі те, що ти хрещена Святим Духом з ознакою інших мов?
Є дві великі різниці між цими поняттями.
Коли людина отримала хрещщеня Святим Духом, що виявляється в ознаці інших мов, то це ще не означає, що вона має дар Святого Духа - дар мов. При тому, коли вона має дар мов, вона не говорить сама, їй потрібен той, хто б її виясняв. Ап. Павло каже, що у випадку, коли нема того, хто б її виясняв, то нехай вона мовчить. Але це не означає, що ми не можемо молитися духом на інших мовах.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
915
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 13:53 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Тарас написав:
...чи ти маєш на увазі те, що ти хрещена Святим Духом з ознакою інших мов?

Cаме це я мала на увазі.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
917
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 13:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Але це не є даром Святого Духа, щоб ним служити на збудування церкви. Чому я так думаю читай вище.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
928
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2006, 19:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Знаєш, я думаю Тарас правий (до Сонячника). Там де перераховуються дари Святого Духа (1Кор.12) - всі вони мають відношення до збудування церкви. Звичайно, ознака інших мов - також дар, але це не той дар яким можна послужити для церкви або для ближнього: "Як говорить хто чужою мовою, той будує себе, а хто пророкує, той церкву будує". (1 Кор. 14:4)
А, в тому місці де про збудування церкви говориться: "а іншому роблення чуд, а іншому пророкування, а іншому розпізнавання духів, а тому різні мови, а іншому вияснення мов" (1Кор. 12:10) різні мови означає саме дар для збудування церкви - мова, яка потребує вияснення (бо якби не було цього дару то що ж виясняти?).




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
976
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2006, 00:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Погоджуюсь з вами, браття, що різні духовні Дари мають різне призначення. Бо ще також написано отак:
Цитата:
Отож, мови існують на знак не для віруючих, але для невіруючих, а пророцтво для віруючих, а не для невіруючих.

Також допускаю, що у Біблії "інші мови", "мови нові", "чужою мовою" тощо, можуть мати різне значення. ;)
Тому мені цікаво, що говорять про "інші мови" приведені вище місця з Біблії в інших перекладах, зокрема грецькому. Цілком можливо, що у грецькому може бути різниця між тими поняттями (я маю на увазі "молитва на мовах Духом" і "інші мови для вияснення")?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
997
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2006, 12:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Я не думаю, що треба дуже рахувати кількість дарів, розрізняти, який саме дар я маю, чи не маю, і як його назвати.
Краще дбати про те, що дар цей був таки від Бога. Це набагато важливіше. А як його назвати - то не так важливо.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1009
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2006, 13:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я думаю, що трохи важливо, бо зараз є дуже багато небіблійних проявів, багато речей, які люди називають дарами Святого Духа, хоча так не є. Тому варто розуміти, що каже про це Писання.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1056
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2006, 15:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Отож бо!!! :) Оці небіблійні прояви, які не мають підтвердження у Біблії, і заслуговують нашої підвищеної уваги, щоби не бути нам обманутими. У цьому питанні треба пильнувати.
А прояви і дари Духа Святого є такі різноманітні, такі часом незбагненні для нашого розуму, що годі нам це осягнути. Я думаю, що важливо і досить нам знати, що це діє БОГ, а який вже дар проявляється - я думаю, що Йому видніше.
Ну, може, хто має глибокі пізнання у духовному світі, то він може і розсуджувати такі питання. А щодо мене особисто, то якось не хочу за це братися.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 131 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>