Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 08:36




Створити нову тему Відповісти  [ 68 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
958
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2006, 10:25 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Ну дякую-дякую! Скажіть краще, брати, що соромитесь поділитися цим з нами...;)




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
971
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2006, 19:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я можу сказати лише за себе. Можливо хтось би міг так зразу запропонувати дружити, чи взагалі вийти за нього замуж. Я вважаю, відносини повинні розвиватися взаємно, самі собою. Спочатку хлопець виявляє ознаки симпатії до дівчини очікуючи її реакції. Так само і дівчина відповідає йому своїм ставленням до нього. І так мало по малу взаємини розвиваються... :) Чи я правий?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1215
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2006, 02:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
... Я вважаю, відносини повинні розвиватися взаємно, самі собою. Спочатку хлопець виявляє ознаки симпатії до дівчини очікуючи її реакції. Так само і дівчина відповідає йому своїм ставленням до нього. І так мало по малу взаємини розвиваються... :) Чи я правий?

Згоден! Бо й справді спішити з цим не варто (тим більше коли ми покладаємося на волю Божу).
Адже, навіть якщо хлопець у дівчини прямо спитає, чи вона не байдужа, то вона або ляпне, що на все згодна (навіть коли не згодна), або навпаки - через сором відмовиться.
І так само дівчині не пасує питатися у хлопця - бо це може видатися непристойно.
Тому, чим більше довіришся Богу, тим Він Сам все влаштує, як Йому буде угодно! І ніколи не потрібно про це понад міру думати і переживати. Якщо ти ще не знайшов своєї половинки - не шукай, а проси у Бога - Він пошле, якщо буде Його воля! Чи не так?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1244
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2006, 10:18 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Як усе запущено... І кажете ви зовсім не по темі. Я спитала, не як знайти другу половинку, а ... подивіться уважніше на заголовок теми.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1251
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2006, 12:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Хіба не по темі, Вінслет?
Цитата:
Як взнати, що людина до тебе небайдужа?

Так от дискусія дійшла до висновку, що взнавати байдужа чи небайдужа людина - справа не одного дня. Очевидно, що не достатньо просто спитатися, бо вірної відповіді не почуєш (враховуючи сором'язливість чи навіть лукавство).
І тут мушу згодитися з Братиком, що відносини розвиваються взаємно, самі по собі.

Отже, гадаю, що якщо я закохався і хочу дізнатися чи до мене не байдужа ця людина, то насамперед треба набратися терпіння... з часом стане зрозуміло. Але це ще не значить, що є на це воля Божа.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1769
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2006, 12:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Найгірше, я думаю, що дівчина інколи може сприйняти певну поведінку хлопця (маю на увазі, якісь жарти, вияв певної уваги - наприклад, то руку подасть, то десь підтримає, усміхнеться тощо) за доказ того, що в нього є якесь почуття. Це дуже поширене заблудження дівчат. Така поведінка юнака В БІЛЬШОСТІ ВИПАДКІВ не може свідчити ні про що (хіба що про його несерйозність)! Але саме така несерйозна поведінка найбільше подобається дівчатам. Переважно, саме таким їм уявляється омріяний Принц.
В той же час, коли юнак справді має серйозні почуття, він просто не зможе так себе поводити, переважно він ніяковіє перед цією дівчиною, поводиться незграбно, говорить щось незграбне і т.д. А ось така поведінка вже не подобається дівчатам. Ось в цьому і є джерело всіх подальших проблем! :)
Чи я неправий?




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1858
UNREAD_POSTДодано: 05 червня 2006, 14:46 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Taj написав:
В той же час, коли юнак справді має серйозні почуття, він просто не зможе так себе поводити, переважно він ніяковіє перед цією дівчиною, поводиться незграбно, говорить щось незграбне і т.д.

Ну не завжди. Це залежить від того, наскільки він вміє зберігати холоднокровність.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1874
UNREAD_POSTДодано: 05 червня 2006, 19:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Звичайно, що не завжди. Але це - загальні тендеції. А наскільки це проявляється - то вже залежить від конкретної особи.
Залежить ця поведінка і від глибини почуттів: чим вони глибші, тим важче контролювати і "зберігати холоднокровність" :)




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1927
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2006, 12:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Winslet написав:
Taj написав:
В той же час, коли юнак справді має серйозні почуття, він просто не зможе так себе поводити, переважно він ніяковіє перед цією дівчиною, поводиться незграбно, говорить щось незграбне і т.д.

Ну не завжди. Це залежить від того, наскільки він вміє зберігати холоднокровність.

А ще залежить від того, наскільки часто юнакові доводилося раніше спілкуватися з дівчатами... ну і якщо це вже не перша дівчина, якій він голову крутить, то звісно ніяковіти не буде! :)

А навіщо дівчатам взагалі знати, що про них думають? Як мені здається - їм простіше: чекати освідчення, а потім відмовляти... Це вже більш хлопчача проблема (чи прийме кохана його любов?), бо саме юнаки повинні проявляти ініціативу! ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1929
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2006, 12:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Сонячник написав:
ну і якщо це вже не перша дівчина, якій він голову крутить, то звісно ніяковіти не буде! :)

Оце, власне, і свідчить про його несерйозність :)
І в світі з цим велика біда :?




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1960
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2006, 23:34 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
Winslet, Olg@, це справді неоднозначна справа. Деяку невербальну поведінку, жести, манери (як тут писав Taj) дівчата справді часто неправильно трактують. В науці це називається ефект контрасту. Тобто, більшість хлопців запанібрата ставляться до вас, а цей раптом спокійний, врівноважений, морозиво запропонував, провів. А сприймається це як критерії "подобання-неподобання". За своїми спостережння скажу, що небайдужий хлопець починає проявляти активність, напрошується на спілкування, шукає приводу перестрітись, запросити кудись і ви це помічаєте вже на ранніх стадіях. І не треба вже вдавати, що це не так :P
В літературі і в школі нас вчили, що хлопець повинен бути наполегливий, рішучий, а дівчина повинна соромитись ніяковіти :oops: і перевіряти його на серйозність почуттів, стосунків та намірів, він її має 2завоювати". Втім ця настирливість (надокучливість) часто відлякує і хлопці вже й не знають, що мають робити як себе поводити "шоби не здатись наглими". І тут вимагається інколи якийсь сигнал від дівчат типу: "Давай продовжуй, залицяйся, виявляй знаки-ознаки" (це трохи із Сонячником дискутую :) ).
А ще буває, що хлопець не має досвіду у спілкуванні і починає викидувати дурні жарти, якось висуватись, виглядати, на перший погляд, дурником. Дивишся і дивуєшся. Але це і може бути ознака, що ви йому страшенно подобаєтесь :wink:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2086
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2006, 06:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Згідний з Євгеном. Більш-менш точно описав ;)




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3760
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2006, 11:27 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Спостережлива людина по голосу відчує...
Розсіяна - по погляду...
Але немає такої, від якої закоханому вдалось би приховати свої почуття...




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3906
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2006, 07:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Точно і лаконічно сказано...




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3951
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2006, 10:27 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Winslet написав:
...Будете молитися, але все-таки захочете привернути увагу тої, в кого закохалися. І як ви це зробите???

Я підійду і скажу: " Ви приваблива, я дуже привабливий. Через евангелізації у мене немає часу до вас залицятися. ................................................................ (те що крапками- видалено без всіляких пояснень)

:: Дурні у тебе жарти, Горнятко. Май на увазі, надалі такі жарти будуть просто видалені, без всіляких пояснень. ::

Ціную Ващу цнотливість, але життя таке не романтичне :(


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 68 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>