Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 06:03




Створити нову тему Відповісти  [ 124 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
27037
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 08:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 січня 2011, 14:56
Написано: 72
Віровизнання: християнин
На мою думку, дiвчина якiй сподобався вiруючий брат у Христi, повинна чим побiльше розвiдати, узнати про нього правду. А iменно; якi в нього батьки, рiдня, який вiн е вiруючий, чи насправжнiй чи нi? Також чи немае в нього вже якоiсь дiвчини, щоб тобi не наробити нiякого зла для когось, i потiм не терпiти нiякоi докори вiд нього да й не вiд кого, щоб тобi бути свобiднiй. Ну звичайно, самiй молитись до Бога i ходити так перед Богом, (щоб вiн тебе замiтив) i Бог розположив в нього серце, щоб i ти йому сподобалась i ви поженились (з не одностороннею любовю), а обое любили одне одного все свое життя.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
27040
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 11:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
vostok написав:
На мою думку, дiвчина якiй сподобався вiруючий брат у Христi, повинна чим побiльше розвiдати, узнати про нього правду. А iменно; якi в нього батьки, рiдня, який вiн е вiруючий, чи насправжнiй чи нi? Також чи немае в нього вже якоiсь дiвчини, щоб тобi не наробити нiякого зла для когось, i потiм не терпiти нiякоi докори вiд нього да й не вiд кого, щоб тобi бути свобiднiй.
Ага, ще найняти нишпорку і встановити цілодобовий нагляд. :D
А я думаю, що це зайве. Бо є у нас Господь Бог - серцевидець. Чому б просто не попросити відповіді від Бога?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
27042
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 12:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 січня 2011, 14:56
Написано: 72
Віровизнання: християнин
Наймати нишпорку і встановлювати за ним цілодобовий нагляд - необовязково.

Звичайно Соняшнику, дуже добре насамперед звернутись до Бога, Котрий знае і бачить все і всіх, но тоді дівчині потрібно буде діяти (тільки так) як скаже Господь. Бо коли Господь скаже не Воля Моя, значить ні...      Но це не є таким обов'язком для дівчини, (котрій подобається віруючий брат), щоб вона обовязково зверталась зі своїм (таким) питанням до Бога.   Дівчині зайвим небуде ніколи, розвідати правду про того який їй сподобався, а не щоб скоріш схилитись на сторону тільки своїх сподобань, і при першій змозі зразу-ж навпростець дати йому згоду на одруження з ним.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
27043
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 13:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 січня 2011, 14:56
Написано: 72
Віровизнання: християнин
Віруючий сестри може сподобатись уже й одружений брат, в якого е жінка і діти.  В такому випадку я считаю, що тій сестри не відкладаючи на завтра, потрібно сьогодні  бити тревогу в Небо, щоб Бог звільнив її від сатанинських спокус, інакше може бути біда, а то й горе неочікуюче. 


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
27050
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 14:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
vostok написав:
якi в нього батьки, рiдня,

От ви взнали які батьки і рідня і що дальше?
Припустімо ви любите один одного, а батьки погані, ваш вибір?
Та й із досвіду себе і інших, ті що батьки до одруження хороші, а після весілля стають не хороші, в деяких чув "як сатана". Я основне про тещів і свекрух говорю.

Цитата:
який вiн е вiруючий, чи насправжнiй чи нi?

хороше побажання, але ви впевненні що все побачите?

Цитата:
Також чи немае в нього вже якоiсь дiвчини, щоб тобi не наробити нiякого зла для когось, i потiм не терпiти нiякоi докори вiд нього да й не вiд кого, щоб тобi бути свобiднiй.



А чому нічого не сказали щоб один одно пізнати... його характер, його цілі у житті?
А головне, де кохання?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
27085
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 21:23 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Цитата:
На мою думку, дiвчина якiй сподобався вiруючий брат у Христi, повинна чим побiльше розвiдати, узнати про нього правду.

Цитата:
Ага, ще найняти нишпорку і встановити цілодобовий нагляд. :D
А я думаю, що це зайве. Бо є у нас Господь Бог - серцевидець. Чому б просто не попросити відповіді від Бога?

Треба так, я думаю: молитися, щоб Бог показав нам у Свому світлі того, хто подобаєтся. Бо як побачити, коли не дивитися. У видінні чи шо? Хіба в сні Бог розпише нам всі якості того, до кого підвищений інтерес. Можна трохи поспостерігати чим живе людина, хлопці це полюбляють, а дівчатам що зась? Можна і через якусь нишпорку :lol: , тільки б не перелякати обьєкт симпатії, а то спрацює самозахист і сховається так 8-) , що точно треба буде видіння... Та навіть якщо Бог відкриє, що ця людина, напр, плотська, то все рівно покаже це у якійсь ситуаціїї. Того наблюдати треба по можливості ;)




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
27095
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 09:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 січня 2011, 14:56
Написано: 72
Віровизнання: християнин
Протестант написав: От ви взнали які батьки і рідня і що дальше?
Припустімо ви любите один одного, а батьки погані, ваш вибір?

Відповідь:
Це не я взнав які батьки і рідня у того брата який сподобався(дівчині), і питання (дівчини) говорить поки, що про односторонню закоханність і що (їй) потрібно робити дальше.  Я думаю, що дівчині котрій сподобовся брат, не побракує ніколи взнати хто в нього вдома і чим вони дихають ті люди. Це їй може багато допомогти, приводить в порядок свої думки, закоханність і наміри про нього.  


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
27096
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 09:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 січня 2011, 14:56
Написано: 72
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
хороше побажання, але ви впевненні що все побачите?


Щоб взнати який він є віруючий чи найсправжній чи ні?  На те потрібно (дівчині) випросити "мудрості" в Бога і "з нею" діяти безпомилково.  


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
27097
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 10:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 січня 2011, 14:56
Написано: 72
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
А чому нічого не сказали щоб один одно пізнати... його характер, його цілі у житті? А головне, де кохання?
Ой кохання, да кохання, таке воно кохання. 
Нехай би воно в людей, завжди було не однобоким.  Питання (дівчини) в цій теми полягає (пока що кохання) з однієі сторони, (зі сторони дівчини), другі розмови та дії, (можливо) там будуть пізніше.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
27098
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 10:28 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
vostok написав:
якi в нього батьки, рiдня,

От ви взнали які батьки і рідня і що дальше?
Припустімо ви любите один одного, а батьки погані, ваш вибір?
[/quote]
От, узнав Яків який Лаван і що далі? Його любові була вищою за це все по суті не настільки важливе. Пр.10:12 ... любов покриває всі вини. А воля Божа була на цей шлюб, бо через Лію прийшов Месія.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
27100
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 11:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 січня 2011, 14:56
Написано: 72
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
А чому нічого не сказали щоб один одно пізнати... його характер, його цілі у житті? А головне, кохання?


vostok написав:
На мою думку, дiвчина якiй сподобався вiруючий брат у Христi, повинна чим побiльше розвiдати, узнати про нього правду. 
             
В ціх словах заключаеться все, для того, щоб підворушувати (свої дальніши питання) до нього (з приводу взаємного кохання).   


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
27105
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 12:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 січня 2011, 14:56
Написано: 72
Віровизнання: християнин
Підсніжник, як добре, що ти є.

Цитата:
якi в нього батьки, рiдня
Ціми словами", (в цій теми) я не ганьбую поганих і не підтримую добрих "батьків і рідню", а відповідаю на запитання поставлене в цій теми.
  Я прочитав у цій теми питання, "що робити дівчині" (котрій сподобався брат) на що й відповідаю, а якщо в кого є які другі питання, то запитайте будь ласка на форумі, "відкрийте другу тему"  Я думаю, людям так буде зручніше (не так заплутано) відповідати на спочатку поставлене запитання.


 


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
27138
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 18:16 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
Ну звичайно, самiй молитись до Бога i ходити так перед Богом, (щоб вiн тебе замiтив) i Бог розположив в нього серце, щоб i ти йому сподобалась i ви поженились (з не одностороннею любовю), а обое любили одне одного все свое життя.


Цитата:
Чому б просто не попросити відповіді від Бога?


Цитата:
Дівчині... при першій змозі зразу-ж навпростець дати йому згоду на одруження з ним


Як у ідеальному варіанті все просто :) Але чомусь життєва практика часом розходиться з теорією. Чому? Напевне того, що багато в нас зайвого людського багажу знань (різноманітного досвіду, неправильних уявлень, забаганок,-власних шляхів) і Бог нас водить лабіринтами, які ми самі ж створили, щоб ми визволились від них та навчились простоти в Христі. Адже якщо кому з вас не стачає мудрости, нехай просить від Бога, що всім дає просто, та не докоряє, і буде вона йому дана.Як.1:5




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
27161
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 21:08 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
20 грудня 2010, 01:03
Написано: 10
Звідки: Кам`янець- Подільський
Віровизнання: п'ятидесятник
Протестант написав:
А головне, де кохання?

Да, це головне , бо якщо Бог дає кохання, то Він знає до кого дає. Але якшо це він дає, а не сестра сама бере




Страшні слова, коли вони мовчать
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
27164
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 21:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Антоніна написав:
Але якшо це він дає, а не сестра сама бере

То як узнати?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 124 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>