Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:38




Створити нову тему Відповісти  [ 124 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
22239
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2010, 11:21 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Leri написав:
після такої відповіді я продовжила молитися... у серці не було ГОЛОСУ З НЕБА - "це твій чоловік" але тільки одне було... і через слово і через проповіді "Не бійся, якщо ти цього хочеш - іди і скажи"

Ну тоді йди і скажи. Бажаю мудрості та успіху :)




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
22240
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2010, 12:05 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Підсніжник написав:
Ну тоді йди і скажи. Бажаю мудрості та успіху :)

дякую...
от "відловлю" десь його і скажу)))
самій з себе трохи смішно... все як у дит.садочку! можна подумати нам не під 30 а десь по 5....




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
22241
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2010, 12:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Leri написав:
отож якщо він відмовиться і скаже знаєш... я не хочу - НУ І СЛАВА БОГУ! я буду вільна... трохи поплачу але ж я вільна!!! :) :ok:
...боюся тільки одного... що брат "зависне" і не зможе нічого сказати))) (у нього буває... з ініціативою і прийняттям рішень трохи повільно у нього, але все рівно він дуже класний)))

Leri, я як брат скажу так. Якщо ти приваблива, то не кожен брат знайде у собі сміливість навіть подумати про одруження з тобою. Наприклад, я навіть не хочу думати про якусь дуже красиву дівчину, бо такі здаються дуже гордими (бо за ними ж усі хлопці бігають), а тому навіщо даремно сподіватися.
Водночас, якби мені така дівчина зізналася у почуттях, то це не означає, що я б розчарувався у ній, а навпаки почав би думати, що це можливо.

А те що він зависне - це точно. :) Якщо я раніше не думав про дівчину, і вона б мені таке сказала, то я точно не зрадів би від такого... Але за то потім почав би думати.

А як вам така порада: просто через когось (через служителя), так між іншим, передати, що він тобі подобається?
Якби пресвітер з ним поговорив, запитав, мол, чому не одружуєшся? Якщо скаже, не знає на кому, то порадити Leri ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
22244
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2010, 15:01 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Сонячник написав:
Якщо ти приваблива, то не кожен брат знайде у собі сміливість навіть подумати про одруження з тобою. Наприклад, я навіть не хочу думати про якусь дуже красиву дівчину, бо такі здаються дуже гордими (бо за ними ж усі хлопці бігають), а тому навіщо даремно сподіватися.

йой... приваблива? - це по аватарці видно? (це дійсно моя фотографія але насправді єдина що дійсно гарна)
ніколи про себе не думала, що я приваблива... та й хлопці за мною ніколи не бігали (і я за ними також) :)

Сонячник написав:
А те що він зависне - це точно.

хм... та я й не сумніваюся, що зависне... (достатньо добре його знаю)

Сонячник написав:
А як вам така порада: просто через когось (через служителя), так між іншим, передати, що він тобі подобається?
Якби пресвітер з ним поговорив, запитав, мол, чому не одружуєшся? Якщо скаже, не знає на кому, то порадити Leri

:shock: :shock: :shock:
о це вже точно ні...........

підійти до пастора і попросити його щоб він нас зісватав... :D :lol: :D
для мене це вже точно занадто буде... (свого пастора я знаю також непогано... )

доречі, що до "сватань" була колись одна ситуація, що мене за рідного брата ось цього хлопця, що мені подобається, сватав наш спільний друг (серйозний служитель, лідер дитячого служіння але зовсім не серйозний як друг)...
цілий рік він нам мозги компостував... вже було соромно один на одного дивитися (а враховуючи, що ми разом працюємо - це було ще важче) :lol:




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
22265
UNREAD_POSTДодано: 14 квітня 2010, 06:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
обично хлопцям це вдиковинку коли дiвчина робить перва цей шаг хоча бувають i такi що саме це ждуть i зовсiм непротив щоб дiвчина зробила предложиння хлопцю. Хоча я думаю що дiвчата дуже розумнi i можуть випитать у брата все так що вiн нечого i незрозумiе


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
22268
UNREAD_POSTДодано: 14 квітня 2010, 11:28 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
pika написав:
обично хлопцям це вдиковинку коли дiвчина робить перва цей шаг хоча бувають i такi що саме це ждуть i зовсiм непротив щоб дiвчина зробила предложиння хлопцю. Хоча я думаю що дiвчата дуже розумнi i можуть випитать у брата все так що вiн нечого i незрозумiе

:D




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
22369
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 18:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Навіщо так відразу в лоб говорити? Для цього, щоб він це зрозумів достатньо просто з ним спілкуватись. Хлопець же не робот, якому потрібно все чітко виложити, і не настільки дурний, щоб не замітити твоїх симпатій. Можливо таке, що він давно бачить що тобі подобається, але не сприймає цього, бо ти йому не подобаєшся... Я думаю, коли є спілкування, то кожен розуміє на скільки і кому подобається.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
22371
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 18:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Між іншим, як ви ставитися до твердження: не хлопці вибирають дівчат, а навпаки; хлопці лише пропонують (тій, котра його вибрала)? Вдумайтесь, у цьому є глибокий сенс.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
22379
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 18:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Можливо таке, що він давно бачить що тобі подобається, але не сприймає цього, бо ти йому не подобаєшся...

Так і є, говорю з свого досвіду, але є ще друга сторона медалі, він думає що вона до нього ставиться просто як до хорошого друга або співрозмовника.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
22395
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 22:19 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик написав:
Можливо таке, що він давно бачить що тобі подобається, але не сприймає цього, бо ти йому не подобаєшся...

ну нехай тоді так і скаже...

"сестро, бачу, що ти можливо щось собі там думаєш... але напевне я не той, хто призначений тобі від Бога"

а то як в тій старій пісні "хочешь но молчишь" :???:

якщо хлопцю сестра не подобається, але він знає, що вона у нього закохана, або якось симпатизує, то він мусить найти в собі сили, щоб якось мяко їй це сказати...
(вона ж бо перший крок не може зробити, бо думає що його цим образить)

а якщо просто мовчати - це вже тоді знущання над сестрою (ІМХО) :-\ :)

і тут не справа в тому - чия це проблема... якщо він і вона віруючі - то повинні відноситись з великою дружньою любов'ю один до одного...
ми одне у Христі...
біль одного з членів тіла для самого тіла не може бути байдужою

Sh_21 написав:
Так і є, говорю з свого досвіду, але є ще друга сторона медалі, він думає що вона до нього ставиться просто як до хорошого друга або співрозмовника.

угу... а якщо ви знайомі вже енну кількість років... і почуття якісь прокинулися дуже несподівано... га?
от 6 років просто бути хорошими співрозмовниками... а потім раз і ніби "кувалдою по голові" (жарт:)

що тоді робити? :?

у моєму випадку це 3 місяці постійної молитви і пошуків не власної але Божої волі
і тільки тому, що люблю свого Батька я буду відвертою з своїм братом у Христі... і прийму будь яку відповідь на мої почуття, як волю свого Отця

як би ви на моєму місці зробили - не знаю... :)




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
22402
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2010, 23:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Leri написав:
Sh_21 написав:
Так і є, говорю з свого досвіду, але є ще друга сторона медалі, він думає що вона до нього ставиться просто як до хорошого друга або співрозмовника.

угу... а якщо ви знайомі вже енну кількість років... і почуття якісь прокинулися дуже несподівано... га?
от 6 років просто бути хорошими співрозмовниками... а потім раз і ніби "кувалдою по голові" (жарт:)

що тоді робити? :?

як би ви на моєму місці зробили - не знаю... :)


От я і говорю, він уже привик це ж вже енну кількість років..., а ще точно було що ви щось по приколу говорили про любов. Як можна тепер серйозно сприйняти?
Я так думаю любов у вас прокинулася тоді коли ви побачили що він до когось не рівнодушний.
1. Треба перестати жартувати як говорите про любов.
2. Моя дружина говорить що у нього саме скоріше таке саме почуття як у вас, тільки не може теж сказати, та сама причина, він думає що ви до нього ставитися як до друга.
3. Можна побачити по ньому, якщо він більше часу у розмові приділяє вам, це уже натяк що він не байдужий до вас, якщо при кожній можливості підходить до вас, це теж натяк.
4. У вас любов народилася у дружбі, це уже добре.
5. Тут два варіанти, вам самому потрошки намікати, або чекати, коли він вам сам скаже про зустріч, хоч навіть і приколом, ви согласіться, так пару раз і все получиться.

Ну, це звісно підійде, коли на це воля Божа, до мене колись навіть ведіння було, що мою дорогу перекрив шлагбаум, було навіть що я любив і вона любила, а не складалося, ви ж говорете що молитеся,а Бог вам погане не дасть, тож чекайте це може буде не ваша полонинка, а зрозумієте це ви уже пізніше.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
22408
UNREAD_POSTДодано: 19 квітня 2010, 13:34 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Sh_21 написав:
От я і говорю, він уже привик це ж вже енну кількість років..., а ще точно було що ви щось по приколу говорили про любов. Як можна тепер серйозно сприйняти?Я так думаю любов у вас прокинулася тоді коли ви побачили що він до когось не рівнодушний.

ой... як же ви добре мене знаєте)))
може знаєте ще який мій улюблений колір і що я говорю коли мені хтось на ногу стане? :)

насправді ваші припущення не є правильні)

1. По приколу про любов з ним ніколи не говорила...
(ми до минулого року взагалі мало спілкувалися, були трохи в різних компаніях)

2. подобатися мені цей брат почав (аже так серйозно) тоді, коли ми дійсно почали біль дружньо спілкуватися...
а якщо точніше, тоді коли я помітила, що кожного разу коли він веде розбір Слова чи про щось розповідає - то чомусь дивиться саме на мене, прямо в очі))) незважаючи на те, що переважно ми збираємося так по 6-7 чоловік... мене це зацікавило... якось в вечері я молилася і думала про цю ситуацію а прокинувшись зранку зрозуміла тільки одне... - він мені подобається

саме це стало для мене ну... скажем так, поштовхом)))

хоча я знала сестру, яка планувала його на собі одружити :lol: навіть в голос міряла на себе його прізвище... і так далі... тоді я про нього і не думала всерйоз (і взагалі, тоді мені зовсім інший брат подобався, перестав подобатися коли я дізналася, що він зустрічається з іншою)
проте цієї сестри уже скоро рік як в церкві немає... так що конкуренція чи ще щось, на мене в жодному випадку не впливає...

Sh_21 написав:
2. Моя дружина говорить що у нього саме скоріше таке саме почуття як у вас, тільки не може теж сказати, та сама причина, він думає що ви до нього ставитися як до друга

можливо... але це можна перевірити тільки відверто поговоривши)))

Sh_21 написав:
Тут два варіанти, вам самому потрошки намікати, або чекати, коли він вам сам скаже про зустріч, хоч навіть і приколом, ви согласіться, так пару раз і все получиться.

натяки якось не виходять)))
а на рахунок того, що чекати поки він сам скаже про зустріч - була одна смішна ситуація)))
якось після служіння коли я тільки-но почала молитися за цю ситуацію, він побачив, що я якась задумана і сказав "може тебе, щось турбує? може хочеш поговорити?"
я як ошпарена в думках ледь не підскочила з несподіванки і випалила - "ні... не хочу говорити"
потім себе довго "дурочкою" обзивала))) :oops:

через тиждень уже я до нього підійшла...

- "знаєш, треба поговорити, завтра можеш?"
- "а про що?"
- "ну потім скажу"
- "ні, завтра я працюю, мене не буде"
- "а в п'ятницю?"
- "добре в в п'ятницю"

але поки діло дійшло до п'ятниці - він забув, що мав би прийти...

от я і кажу, що бавимося у гляділки як у старшій групі дит.садочка... :D :-? 8-)




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
22421
UNREAD_POSTДодано: 19 квітня 2010, 17:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Leri написав:
може знаєте ще який мій улюблений колір ..... :)

:mad: :D Та тут основному два варіанти: синій або червоний :)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
23112
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2010, 15:55 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Чи варто сестрі шукати волі Божої, якщо їй подобається брат який інколи їй пише, як друг? Чи повинні сестри спершу шукати волю Божу, чи взнати як той брат до неї ставиться?




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
23295
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2010, 22:54 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Assol написав:
Чи варто сестрі шукати волі Божої,

хм... ну і питаннячко звичайно... :)

яке питання - така і відповідь -

Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться. (Матв.6:33)

Assol написав:
Чи повинні сестри спершу шукати волю Божу, чи взнати як той брат до неї ставиться?


а якщо подумати...

наприклад сестра спочатку вирішила дізнатися, як до неї ставиться хлопець... і побачила що з його боку також є певна симпатія...

як вона потім буде волю Божу шукати? - "Боже благослови наш майбутній шлюб"?

гарантія, що ця сестра не захоче почути відповідь від Бога "НІ"... :-? вона і він уже вже все вирішили...


якщо ти хочеш насправді ВОЛІ БОЖОЇ, А НЕ СВОЄЇ - тоді і питайся у Нього а не у брата який тобі подобається але який і сам не знає, що йому потрібно... - ІМХО




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 124 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>