Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 07:06




Створити нову тему Відповісти  [ 124 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
23307
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2010, 22:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Assol написав:
Чи варто сестрі шукати волі Божої, якщо їй подобається брат який інколи їй пише, як друг? Чи повинні сестри спершу шукати волю Божу, чи взнати як той брат до неї ставиться?
Я думаю, що сестра (чи брат) повинні просити волі Божої ще до того, як хтось почав писати чи подобатися.
А вже коли брат і сестра покохають один одного, то потрібно одружуватися і все, аби в Господі...

Leri написав:
ну нехай тоді так і скаже...

І що? Сказав? ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
23308
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2010, 22:56 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Я думаю, що сестра (чи брат) повинні просити волі Божої ще до того, як хтось почав писати чи подобатися.
А вже коли брат і сестра покохають один одного, то потрібно одружуватися і все, аби в Господі...

Тобто просити, щоб той сподобався, хто по волі Божій, а хто не по волі Божій, то не подобався чи що мається на увазі?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
23314
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2010, 11:52 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Leri написав:
укайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться. (Матв.6:33)

Так і було, значить те, що сталося то це Господом додалося?
Сонячник написав:
Assol написав:
Чи варто сестрі шукати волі Божої, якщо їй подобається брат який інколи їй пише, як друг? Чи повинні сестри спершу шукати волю Божу, чи взнати як той брат до неї ставиться?
Я думаю, що сестра (чи брат) повинні просити волі Божої ще до того, як хтось почав писати чи подобатися.
А вже коли брат і сестра покохають один одного, то потрібно одружуватися і все, аби в Господі...

Дякую за відповідь з братскої позиції. Сестра та просила волі Божої в общому, а потім закохалася, то що їй тепер йти признаватись чи чекати як Бог всьо робитиме :? :sorry: Вибачайте за таку допитливіст, але мені важливі християнські поради, бо мудрість у тих, хто радиться.




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
23328
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2010, 19:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
Тобто просити, щоб той сподобався, хто по волі Божій, а хто не по волі Божій, то не подобався чи що мається на увазі?
Ну так, я думаю, що головне, щоб ми свою долю доручили Богу. А якщо Господь буде управляти нашим життям, то очевидно, що сподобається саме той, хто від Бога.
Assol написав:
Сестра та просила волі Божої в общому, а потім закохалася, то що їй тепер йти признаватись чи чекати як Бог всьо робитиме :? :sorry: Вибачайте за таку допитливіст, але мені важливі християнські поради, бо мудрість у тих, хто радиться.
Якщо сестра закохалася, то я думаю, що їй потрібно чекати ініціативи зі сторони брата. Як хлопець скажу, що братам подобається, коли дівчина проявляє свою симпатію до нього, але не подобається, коли дівчина приймає рішення без нього. Тобто на мою скромну думку, якщо брат подобається, то краще просто дати йому зрозуміти, що ти до нього не байдужа (наприклад, запропонувати якусь допомогу), але не більше, бо саме рішення щодо одруження повинен приймати брат, думаю. Він повинен думати, що він перший закохався, а також здогадуватися що він у тої дівчини не останній варіант.

Це я чисто по собі міркую. Якби мені дівчина сказала "давай одружимося", то спрацювала би захисна реакція. А якщо б дівчина просто проявляла якусь увагу (але так не нав'язливо... як і до інших братів), то мабуть я би почав думати про неї.

Проте, я думаю, що водночас слід молитися, щоб Господь зняв ту симпатію до брата, якщо нема у цьому волі Божої, щоб потім було легше пережити розчарування.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
23415
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2010, 15:54 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Assol написав:
Чи варто сестрі шукати волі Божої, якщо їй подобається брат який інколи їй пише, як друг? Чи повинні сестри спершу шукати волю Божу, чи взнати як той брат до неї ставиться?

Волю Божу треба шукати, але не таку: "Чи маємо ми бути разом", бо людина сама робить свій вибір і Бог із ним рахується, хоч не завжди схвалює, іноді застерігає і.т.п. Шукати треба відповіді на таке питання: "Що мені у цій ситуації робити: чи чекати чи, як пишуть брати, почати спілкуватися, щоб зрозуміти ставлення до себе (тут не завжди зрозумієш, бо як брат не впевнений, то маскується і не вичислиш), а можна поговорити із якоюсь третьою особою, щоб спитала того брата (цей варіант через служителя мені подобається, бо безпечний). Все це добрі поради, АЛЕ все залежить від конкретного випадку. Я перечитувала дані тобі поради і мимоволі подумала, що кожен виходить із свого досвіду, характеру, світогляду. Бо яка людина така й любов, у любові викривається вся наша натура як є, тобто якщо ми скромні, то й у любові такими будемо. Коли у мене була ситуація подібна до твоєї, то я чула багато порад, а Бог мене навчав завжди радитись із Ним найперше (звісно, Бог говорить і через людей і багатьма іншими способами). Він цінує це і тим, хто шукає Його Він дає нагороду. Часто те, що радив Господь було найважчим, але тут загартовується наше смирення та довіра Йому.
Одним словом, виконуй загальну Божу для свого життя: служи Господу зі щирим серцем і шукай конкретних порад від Нього для кожної ситуації і не помилишся.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
23582
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2010, 11:23 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 жовтня 2021, 23:31
Написано: 40
Цілком погоджуюсь з Підсніжником! Але бувають ситуації, коли те відчуття бере верх, коли думаєш переважно про це! Відома мені ситуація однієї дівчини, вона познайомилася з одним братом і його батьками, її родичі дружили з ними. Вона ніби відчувала до нього любов, але не була впевнена, але бажання підсилювало те, що у нього були чудові батьки. Хлопець привітний, але дуже скромний, відповідно тут нічого не вичишлиш як він до тебе ставиться. Все, що їй залишалось - це звернутись до Бога,а Він відповіді на питання "Чи то він для неї, чи чекати" НЕ дає. Вона намагалася боротися з тими думками, ніби якийсь час вже все налагоджувалось, вона просто не думала про нього, просила в Бога помоці. Не проходив і тиждень, як все з початку((( Помогти чимось, крім молитви, я їй не могла. І вже пів року вона так живе! Ось така історія.......


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
23587
UNREAD_POSTДодано: 05 червня 2010, 15:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я думаю, якщо вона не впевнена, то не треба "торопити собитія", як кажуть росіяни, тобто варто або почекати, або забути про нього. А то женяться бо "пора", або бо батьки наполягають, або щоб не залишитись одною, а потім розводяться, або говорять "краще б я залишилась самою".




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
23589
UNREAD_POSTДодано: 05 червня 2010, 21:14 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 жовтня 2021, 23:31
Написано: 40
Тут мови про одруження й бути не може! Вона бачить його раз в НІКОЛИ, та й толком ні про що не говорили (маю на увазі нейтральні, загальні теми)! А ось викинути з голови його не може, ніби вже відпустила, а тут раптово з'являються ті почуття! Шкода мені її - ходить по зачарованому кругу і вийти не може! Я думаю,якби то була пожадливість, пристрасть, то вона би швидко згасла, якийсь кривий) погляд, чи зауваження з його сторони до неї - її б вгамувало, викликало незадоволення чи щось таке! А то вона все прощає, не привітався - значить задумався, чи боліло щось, а як посміхнеться до неї - на сьомому небі від щастя, потім цілий день ходить як в тумані! Хочу її допомогти,бо так тривати діло більше не може, а як саме - не знаю :cry:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
23598
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2010, 15:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ааа, ну та це звичайна дівчача влюбчивість. Я багато чув про те, як дівчата влюбляються, малюючи у своєму уявленні хибні мрії. Ось і в нас на роботі є одна дівчина, яка влюбилась в одного хлопця і думає, що у них взаємна любов, хоча той хлопець навіть близько не припускає такої думки і не має жодних планів щодо неї. Хлопці теж влюбляються, але трохи, на мій погляд, раціональніше.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
23607
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2010, 14:18 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Братик написав:
Ааа, ну та це звичайна дівчача влюбчивість. Я багато чув про те, як дівчата влюбляються, малюючи у своєму уявленні хибні мрії. Ось і в нас на роботі є одна дівчина, яка влюбилась в одного хлопця і думає, що у них взаємна любов, хоча той хлопець навіть близько не припускає такої думки і не має жодних планів щодо неї. Хлопці теж влюбляються, але трохи, на мій погляд, раціональніше.

Не всі такі наївні, щоб домальовувати то, чого нема, хоч всі через це проходять, але багато виросли з того.
Братик, може розкажете як влюбляются хлопці? Я це питаю, бо маю такий варіант що один брат, правда "чужої науки" (АСД) довго-довго за мною побивається аж не знаю що з цим робити. Якби була Богом, то дала б йому жінку :lol: так жаль його, бо він уже немолодий, десь під 40. Та все чекає мене... яка ж тут раціональніша влюбчивість?




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
23682
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2010, 16:12 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Ірина написав:
Але бувають ситуації, коли те відчуття бере верх, коли думаєш переважно про це! Відома мені ситуація однієї дівчини, вона познайомилася з одним братом і його батьками, її родичі дружили з ними. Вона ніби відчувала до нього любов, але не була впевнена, але бажання підсилювало те, що у нього були чудові батьки. Хлопець привітний, але дуже скромний, відповідно тут нічого не вичишлиш як він до тебе ставиться. Все, що їй залишалось - це звернутись до Бога,а Він відповіді на питання "Чи то він для неї, чи чекати" НЕ дає. Вона намагалася боротися з тими думками, ніби якийсь час вже все налагоджувалось, вона просто не думала про нього, просила в Бога помоці. Не проходив і тиждень, як все з початку((( Помогти чимось, крім молитви, я їй не могла. І вже пів року вона так живе! Ось така історія.......

Так, бувають ситуації... У них ми бачимо свою недосконалість і маємо нагоду змінюватися на краще. Саме для цього Бог допускає такі випадки у наше життя. Бо суть наших страждань полягає у безсиллі щось змінити, а саме тоді ми частіше за все звертаємось до Господа з сокрушенним серцем і готові змінюватися. А допогти їй молитовно треба, звичайно, головне, щоб ця молитва була узгоджена з волею Божою, а не такою, як я одного разу чула за себе: "Боже, дай їй все, що вона хоче."




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
23689
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2010, 22:50 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Ірина написав:
І вже пів року вона так живе! Ось така історія.......

всього лише пів-року? :)
я один раз 3 роки... і другий раз 3 роки... деякі особи жіночої статі схильні до ось-таких самотортур :оопс:

Ірина написав:
Тут мови про одруження й бути не може! Вона бачить його раз в НІКОЛИ, та й толком ні про що не говорили (маю на увазі нейтральні, загальні теми)! А ось викинути з голови його не може, ніби вже відпустила, а тут раптово з'являються ті почуття! Шкода мені її - ходить по зачарованому кругу і вийти не може! Я думаю,якби то була пожадливість, пристрасть, то вона би швидко згасла, якийсь кривий) погляд, чи зауваження з його сторони до неї - її б вгамувало, викликало незадоволення чи щось таке! А то вона все прощає, не привітався - значить задумався, чи боліло щось, а як посміхнеться до неї - на сьомому небі від щастя, потім цілий день ходить як в тумані! Хочу її допомогти,бо так тривати діло більше не може, а як саме - не знаю

ой... це настільки знайомо... ммм...
їй років десь 18-20? :)

якщо більше - це вже називається словом "трудно"

як вона має стосунки серйозні з Богом - тоді ця "влюбчивість" їй не зможе зашкодити...
але якщо відносин із Богом немає - тоді дійсно трудно... так і з розуму сходять (нажаль знаю про реальні випадки)

у моєму випадку я закохалася за 2 дні... а ще через 5 днів зрозуміла що "тут щось не так"
але мені настільки хотілося бути закоханою (дуже сподобалося це відчуття), що навіть було, в деякій мірі, байдуже чи відповідають мені взаємністю...

ще через тиждень я покаялася... і бігла до церкви, на молодіжні, на молитовні зустрічі лишень би ЙОГО побачити
(покаялась я по справжньому, а от на служіння заради хлопця ходила)

через місяць почала з Богом торгуватися...
мовляв - "Боже ти ж бачиш що я ще так мало знаю, мені потрібна духовна підтримка... от дай мені його і тоді... "
але Бог на торг не піддавався :) я відразу отримала чітку відповідь "НІ". Але, чомусь, мені здавалося що Бог може змінити свою думку... або що Він чогось недозрозумів... і т.д.

найбільше мене обурювало те, що він (той брат) знав про мої почуття але навіть близько не намагався зі мною поговорити і сказати про все як воно є
він "підсилав" до мене друзів які дуже м'яко хотіли мені очі відкрити - але це не помагало... я все рівно надіялася на "а може?"

отож поки мій "коханий" не одружився з іншою я звільнитися не могла... хоча і дуже чітко розуміла - він не для мене...
і Слово мені відкривалося дуже конкретно і від братів та сестер я чула підтвердження...

Але слава Богу за те, що це у мене було... і слава Богу за те, що у мене є Бог!




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
23710
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2010, 14:23 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Цитата:
Все, що їй залишалось - це звернутись до Бога,а Він відповіді на питання "Чи то він для неї, чи чекати" НЕ дає. Вона намагалася боротися з тими думками, ніби якийсь час вже все налагоджувалось, вона просто не думала про нього, просила в Бога помоці. Не проходив і тиждень, як все з початку

Я для себе зрозуiмла, що Бог не вiдкриэ нам Свою волю, якщо ми не хочемо її прийняти. А те, що цiй сестрi, то гiрше , то краще, то це як на вiйнi : 1 битва програна, 1 виграна вiйна не програна , Бог на її сторонi!


Leri написав:
Ірина написав:
І вже пів року вона так живе! Ось така історія.......

всього лише пів-року? :)
я один раз 3 роки... і другий раз 3 роки... деякі особи жіночої статі схильні до ось-таких самотортур :оопс:

Як не маїмо чим хвалитися то хвалимось скорбями :D




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
25489
UNREAD_POSTДодано: 01 жовтня 2010, 23:27 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Сонячник написав:
Leri написав:
ну нехай тоді так і скаже...

І що? Сказав? ;)



от і пройшло ще пів року...

ні він мені нічого не сказав ні я йому... :sorry:

різні люди по різному мені радять... і я вже зовсім заплуталась... :cry:

- з цим братом не поговорила бо він мене уникає
- наш спільний друг каже, що він боїться цієї розмови... боїться що я зачеплю у розмові "ту тему" :oops: (коли я про це почула - то весь вечір проплакала... невже я така потворна драконіха, що зі мною навіть по людськи поговорити не можна... навіть на якусь нейтральну тему?
- мій пастор сам захотів зі мною поговорити - але також уже майже 3 місяці не може...
- сестра з якою я вже говорила про свої переживання, каже, що все добре... що просто він має подумати... і це у нього може зайняти навіть рік часу
- інші сестри вже просто самі здогадалися "хто" саме мені подобається...
- ще одна сестра просто немає слів... але вже сказала, що буде робити мені на весілля художній манікюр (хоча я шуткую - "лишень би мені до того часу зуби не повипадали...") :roll:


у мене таке враження, що ще трошки і про цю ситуацію будуть з дахів говорити і до того ж усі - і тільки той брат думка якого мене насправді цікавить буде мовчати... :-x


скільки ж дурниць в тій "любоф-моркоф "!!! але інакше жити було б не цікаво... :) :yes: :help: :help: :help:




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
25505
UNREAD_POSTДодано: 02 жовтня 2010, 16:35 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Leri написав:
от і пройшло ще пів року...

ні він мені нічого не сказав ні я йому... :sorry:

різні люди по різному мені радять... і я вже зовсім заплуталась... :cry:


:cry: О, як сумно, що дорослі люди не можуть поговорити по-дорослому...
Lеrі, я думаю, що твоя помилка в тому, що ти не змогла зберегти в таємниці свої почуття і дехто здогадався чи взнав про них, в тому чилі й той, хто тобі подобається.
Цитата:
наш спільний друг каже, що він боїться цієї розмови...
інші сестри вже просто самі здогадалися "хто" саме мені подобається...

Хлопців, наскільки мені відомо, дратує те, що дівчина розповідає про свої симпатіїї до нього комусь, а не йому. Але їх можна зрозуміти ( все можна зрозуміти і простити, якщо справді захотіти). Мене, наприклад, теж дратує, коли я взнаю від знайомих, що комусь подобаюсь, але від того "парубка" особисто нічого не помічала (слабохарактерний :-| ).

Цитата:
з цим братом не поговорила бо він мене уникає
- наш спільний друг каже, що він боїться цієї розмови... боїться що я зачеплю у розмові "ту тему" :oops: (коли я про це почула - то весь вечір проплакала... невже я така потворна драконіха, що зі мною навіть по людськи поговорити не можна... навіть на якусь нейтральну тему?

:( Дуже жаль тебе, я була в такій ситуації, коли хлопець уникав мене, не бажаючи приймати якесь рішення, навіть не бажаючи сказати все, як є. Я тоді ображалась на нього, думаючи як ти: "Що я тупа, що не зрозумію, що він не бажає продовжувати стосунки? Чи він мені потрібен , якщо йому я не потрібна?"Та Господь мене врозумив, навчаючи, що хлопцям складніше висловити свої почуття вербально, та й взагалі їм треба багато часу, щоб "дойшло від голови до серця". Мені відкрилася таємниця, що "для братів тисяча днів, як для сестер один місяць" :lol: , тобто інакше сприйняття часу, та й багато чого у їх психології інакше, звідси й труднощі.

Цитата:
скільки ж дурниць в тій "любоф-моркоф "!!! але інакше жити було б не цікаво...

Згідна: премудрий Творець справді так все задумав, щоби було цікавіше. Головне: занадто не перейматись, а то захворіти можна.
І ще: я б на твому місці покинула думати про того милого,( це можливо!) Бо він, як я бачу, не дуже тобою зацікавлений. Чи ти не бажаєш бути щасливою з тим, кому ти будеш потрібна взаємно?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 124 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>