Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:39




Створити нову тему Відповісти  [ 124 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
20351
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2010, 08:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
Кожна дівчина хоче ласки а особливо та яку часто ображають. Є різні сім'ї і не в кожні все гаразд в одні може її недолюблюють бо є різні діти. В другі є сварки і таке буває в наших християнських сім'ях і багато дівчат мріють вийти заміж щоб оцього всього не бачити. Знаєш і якщо її хтось скаже раз на указ якесь добре лагідне слово це для неї просто слово від Господа і вона вже думає що це саме той що мені присуджений. З тим треба обережно. Хоча треба таких сестер підбадьорювати.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
20408
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2010, 07:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Дуже гарно ти написав. Шкода наших християнських сестричок.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
20412
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2010, 09:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
То невтому діло що гарно чи ні. А це є наша реальність.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
20419
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2010, 18:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цікаво, що на те скажуть наші сестри. Чи дійсно вони чують менше компліментів за невіруючих, і якщо це так, то чому? Невже християнки менш привабливі?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
20422
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2010, 18:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
Я б не сказав би що менше. Просто не звичні до такого. Просто якщо їм самого дитинства і постійно говорити то звичайно вони на таке будуть нормально реагувати. Хоча я не всіх ставлю під одну рамку. Я думаю ти сам знаєш що є сестри що нормально до комплементів відносяться. То дуже рідко або це сестри яким вже по за 25 вони вже мають практику і вже насквозь бачать брата чи він жартує його характер чи стоїть з ним зв'язувати своє життя. Але я теж хотів би почути думку наших дорогих сестер.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
20441
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2010, 18:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Коли дівчина мало чує компліментів, це теж плюс, бо така буде вірнішою та буде більше цінувати свого чоловіка. Недаремно кажуть, що дівчина чим красивіша - тим вредніший характер має, тим важче з нею потім жити. Але всеодно, хотілося би побажати сестрам спокійніше відноситися до спілкування. З невіруючими значно легше спілкуватись.




Хай благословить тебе Господь!
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
20480
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2010, 13:51 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 травня 2010, 08:12
Написано: 13
Братик написав:
Цікаво, що на те скажуть наші сестри. Чи дійсно вони чують менше компліментів за невіруючих, і якщо це так, то чому? Невже християнки менш привабливі?


Чесне слово, я не пригадую собі компліментів у мій бік від віруючих хлопців, один-два можливо. А от від не віруючих - всіх не пригадаю, бо їх багато. Не кажіть тільки, що невіруючі роблять компліменти тільки для того, щоб звести дівчину. Це дуже добре видно, коли людина щиро говорить, а коли з певним наміром. Відносно того, що серед віруючих дівчат мало привабливих, то це не так. В нашій церкві, наприклад, майже всі сестри досить симпатичні. Братів правда мало, та й ті не відомо чого чекають. І ще одне. Якщо робити компліменти (типу "ти гарна і все таке) дівчині, яка їх рідко або ніколи не чула, то, звісно, вона може сприйняти це як симпатію до своєї особи і надіятись на відповідні дії з боку брата. Дівчата - створіння з особливою психікою, я б сказала з мрійливою надто. "Це вже їхні проблеми", як хтось вище висловився, - не виправдання. Спілкуватись один з одним - це дуже добре, головне - не давати приводу для "задніх" думок і марних надій. Зараз я не сприймаю компліментів чи взагалі увагу з боку братів, як щось особливе, але років 4 тому.. Такі вже ми є "слабші посудини". Тому прошу віднестись з розумінням. :)


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
20508
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2010, 02:23 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
03 березня 2012, 21:48
Написано: 154
Звідки: зі Львова
Згідна з Настьою. Я привикла постійно чути комплементи, я на них не купляюсь (маю наувазі шо лишніх думок в мене не появляється) бо це форма спілкування. Хоть для мене дуже важливо чути ці комплементи. Я думаю якраз комплементи мене тримають завжди веселою і гарною. Так що чоловіки постійно повинні робити найкращі комплементи СВОЇМ жінкам. А от в християнському спілкуванні сестер і братів, звичайно треба бути обережному. Брати, не кидайте таких особливих слів всім дівчатам, бо це показує вашу не серйозність.




Tak!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
20511
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2010, 05:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Настя написав:
Чесне слово, я не пригадую собі компліментів у мій бік від віруючих хлопців, один-два можливо. А от від не віруючих - всіх не пригадаю, бо їх багато.

Це камінь, кинутий в город віруючих хлопців? Тобто закид їм, що вони мало роблять комлпіментів?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
20515
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2010, 09:29 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 травня 2010, 08:12
Написано: 13
Братик написав:
Цікаво, що на те скажуть наші сестри. Чи дійсно вони чують менше компліментів за невіруючих, і якщо це так, то чому? Невже християнки менш привабливі?


Ні. Це відповідь на твоє запитання! Це просто факт з мого власного життя. А віруючим хлопцям, на мою думку, краще не розкидатись компліментами, які можуть дати марну надію дівчині. Треба знати, що говориш. Наприклад, відносно зовнішності : ти красива, в тебе гарні очі і т. д. і т. п. Якщо, наприклад, похвалити сестру, що вона гарний вірш розказала, то це не зашкодить. Я так думаю.


+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
22024
UNREAD_POSTДодано: 05 квітня 2010, 23:25 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Leonidua написав:
Я думаю ти сам знаєш що є сестри що нормально до комплементів відносяться.

Компліменти - це завжди приємно, особливо коли вони щирі та не надумані :oops: . Але вважати сестрам, що комплімент змотивований якимось особливим ставленням брата до себе це наївно. Хіба що брат робить їх кожного дня кілька раз :lol:
Leonidua написав:
... сестри яким вже по за 25 вони вже мають практику і вже насквозь бачать брата чи він жартує його характер чи стоїть з ним зв'язувати своє життя.
Ну да, хороша практика, але іноді "заважає жити". Бо подивишся на тих, кому "до 25", які вони "сліпі" бувають, але при цьому всьому виходять заміж. А ти зі своїм "духовним баченням" відсіваєш усіх несерйозних і сидиш, і чекаєш, і чекаєш, і чекаєш... достойного :( .




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
22033
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2010, 11:55 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик написав:
Брате, але це прості компліменти, які можуть бути проблеми? Навпаки, виховані мужчини (хлопці) повинні завжди дівчатам робити компліменти. А то, що вони це неправильно зрозуміють, то їхні проблеми.


сестри так само говорять коли вдівають короткі спідниці... "це ж лише одяг, а якщо у них (у братів) неправильні думки виникають - то це їхні проблеми" ;-D

так що давайте утікати від спокус а не вирішувати де чиї проблеми!

Підсніжник написав:
Компліменти - це завжди приємно, особливо коли вони щирі та не надумані . Але вважати сестрам, що комплімент змотивований якимось особливим ставленням брата до себе це наївно. Хіба що брат робить їх кожного дня кілька раз


хм... але і тут бувають проколи!

один брат мені весь час робив якісь компліменти.... навіть якісь приємні маленькі подаруночки робив, а насправді це у нього натура така була...
відкритий, веселий, симпатичний ... але без жодних серйозних намірів :cry: :lol: ;-D

і піди тут розберись.... :?

зараз єдине чого я хочу від брата який мені зараз подобається, це просто поговорити з ним
не бавитися у "гляділки"... мені це вже просто набридло...
якщо я йому дійсно симпатична - тоді будемо молитися про Божу волю... якщо ні - будемо дружити і служити як брат і сестра

але так важко його відловити))) постійно десь у купці братів... або зайнятий служінням...
а по телефону таке не скажеш................ :oops:




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
22037
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2010, 17:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Лері, то ти ще не замужем? Я чомусь завжди думав, що ти вже замужем... :)
Цитата:
один брат мені весь час робив якісь компліменти.... навіть якісь приємні маленькі подаруночки робив, а насправді це у нього натура така була...
відкритий, веселий, симпатичний ... але без жодних серйозних намірів

Такі хлопці несерйозні. Дівчатам звичайно подобається, коли їм роблять компліменти, але не розумію навіщо хлопцю робити компліменти всім дівчатам без серйозних намірів. Адже дівчата, особливо віруючі, компліменти можуть сприйняти за серйозні наміри. Але то мабуть видно чи хлопець по своїй натурі робить компліменти, чи робить це через те, що йому дійсно дівчина подобається. У нас на роботі є один хлопець, який вміє робити компліменти і робить їх багато. Дівчата мило усміхаються у відповідь, але його вважають несерйозним. Хоча, саме такі дівчатам і подобаються...




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
22091
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2010, 22:21 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Leri написав:
3араз єдине чого я хочу від брата який мені зараз подобається, це просто поговорити з ним
не бавитися у "гляділки"... мені це вже просто набридло...
якщо я йому дійсно симпатична - тоді будемо молитися про Божу волю... якщо ні - будемо дружити і служити як брат і сестра

але так важко його відловити))) постійно десь у купці братів... або зайнятий служінням...
а по телефону таке не скажеш................ :oops:

:? Гм... А може тобі просто слід ще трохи потерпіти, помолитися і ... побавитись у "гляділки"? Я розумію, що це нелегко, інколи так набридає, але чи сподобається тому брату твоя ініціатива? Наскільки я розумію (зі своїх спостережень), то якщо брат серйозний і "правильний", то цінує особистою свободою вибору і навряд чи йому сподобається такий поворот подій... Знаю випадок, коли сестра подобалась братові, але після її відвертої розмови з ним про свої почуття в його оцінка цієї сестрички низкьо впала. А все через те, що вона сама йому запропонувала свою дружбу.
А щодо того, що він постійно у купці братів , то це краще, ніж у купці сестер, а ще краще якщо зайнятий служінням :)
Але як би ти не вирішила поступити не забудь порадитися із своїм Добрим Пастирем, щоб указав тобі єдине правильне рішення . Я молитимусь за тебе, бо розумію твої переживання :yes:




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що робити сестрі, коли їй брат подобається?
22199
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 17:13 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик написав:
Лері, то ти ще не замужем? Я чомусь завжди думав, що ти вже замужем...

ще ні))) ось так...

Підсніжник написав:
Гм... А може тобі просто слід ще трохи потерпіти, помолитися і ... побавитись у "гляділки"?

хм :) розшифрую трошки... коли я прийшла у церкву, у нашої молоді була дуже популярною гра "гляділки" або "моргалки" - це коли сестри сідали у кружечок а ззаду ставали брати... хлопців було на 1 більше ніж дівчат... і той хлопець який був без пари повинен був підморгнути якійсь дівчині, а вона швиденько підскочити і до нього підбігти (хлопець, що стояв за нею мусив її втримати)... іноді хлопець моргав а зривалося з місця не одна дівчина а 3 чи 4... не відразу ж зрозумієш на кого дивиться)))
а іноді ми мінялися ролями... тоді дівчина моргала а хлопці бігали...
тому я і кажу - мені у "гляділки" бавитися не хочеться... може він коли на мене дивиться має на увазі ту, що з права стоїть? а може хтось із хлопців думає що я дивлюся не на того брата а на того...


А що до теперішньої ситуації - як тільки я зрозуміла що у мене не просто якісь дружньо-сестринські почуття до брата, то відразу почала молитися і просити Божої відповіді
через декілька тижнів у нас в церкві відбулася молодіжна зустріч "питання відповіді до пастора від молоді на тему "кохання, закоханість, зустрічання і т.д."
ми всі анонімно подавали пастору записки з тими питаннями, що нас особливо хвилювали...
у мене було тільки одне питання "Що робити сестрі, коли їй брат подобається?" :)

і пастор розповів історію -
одна сестра(дуже гарна) відмовляла всім братам, які до неї підходили... але постійно молилася і шукала Божої волі... пройшли роки ...їй вже 30, а вона все ще незаміжня...
служила, їздила на конференції... і одного разу на конференції в іншому місті почула всередині себе Голос - "Ось це твій майбутній чоловік" - "ЦЕЙ? як же так? меньше ростом, лисий... який весь недоладний... я ж таким красеням відмовляла а тут ось ЦЕ..."
але вона підійшла до цього брата і просто сказала "мені було відкриття, що ти МОЖЛИВО мій майбутній чоловік, давай будемо молитися і просити Божої волі на ось це питання"
Брат відповів "давай молитися"
Сестра поїхала назад у своє місто... вони не бачилися пів-року але молилися, листувалися (тоді ще мобільних та інтернету не було)
потім він приїхав до її міста і попросив її руки...
Зараз це міцна сім'я служителів у їхні діти так само служать Господу (я особисто знайома з їхнім старшим сином)

після такої відповіді я продовжила молитися... у серці не було ГОЛОСУ З НЕБА - "це твій чоловік" але тільки одне було... і через слово і через проповіді "Не бійся, якщо ти цього хочеш - іди і скажи"
після цього я зробила для себе кілька висновків

1. Підійти і сказати, що тобі він подобається - це не гріх

Гріх - це мовчати і звинувачувати його в тому, що він тебе не помічає,
гріх - це бути гордою і казати "він мусить сам до мене підійти! а якщо цього не зробить - він тоді мені не потрібен"
гріх - це у мріях (фантазувати) бачити себе у весільній сукні і мучитися тому, що він тебе не помічає
гріх - це звинувачувати Бога у тому, що сама боїшся зробити...


[b]2. Благословення від Бога - воно збагачує і смутку воно не приносить

- якщо ти у депресії, якщо тобі постійно, щось не так і не те, тому що він не підійшов чи він що не зробив - це у тебе не любов і це все не від Бога
а якщо це не від Бога - навіщо тоді ці всі "мученія"?

3.Там де двоє згодяться молитися - тоді буде їм
- якщо ти сама молишся і то так, вряди годи... або просиш "Боже дай мені його" - така молитва це "пшик" і не більше...
- якщо ти хочеш ЗНАТИ ВОЛЮ БОЖУ - тоді чому соромишся? ти ж не в ЗАГС його кличеш, а до молитви... і якщо він також хоче волі Божої - то все зрозуміє правильно :-o
- якщо не можеш підійти до брата, молись разом із сестрою, якій довіряєш... (бажано, щоб це була не просто подружка, а сестра-служитель... яка може і порадити і підказати і підтримати у молитві)

4. В любові немає страху, той хто боїться - недосконалий у любові
- що ж це за любов у тебе така, що тебе зі страху колотить?
а якщо у цього брата після відвертої розмови будуть ось такі почуття -
Підсніжник написав:
після її відвертої розмови з ним про свої почуття в його оцінка цієї сестрички низько впала.

скажіть, а вона йому дійсно подобалась??? ДІЙСНО? :? ;-D
===============================
якби я колись так вирішила так йти за своїми почуттями, як ось цей брат - я б ніколи не покаялася, бо у той день коли на служінні пастор робив заклик до покаяння я собі говорила "я мушу вийти вперед, я ж не скована ланцюгом" і тут пастор говорить "виходьте вперед ви не сковані ланцюгом", я була шокована... і ображена(!)... "як це так! він мої власні слова повторив... ні не піду!" але переборовши цю "образу" вийшла і молилася віддаючи своє серце Ісусу... і не шкодую ні на мить!!! жодного разу за 8 років не пошкодувала, що тоді не послухалася свою гордість
===============================
отож якщо він відмовиться і скаже знаєш... я не хочу - НУ І СЛАВА БОГУ! я буду вільна... трохи поплачу але ж я вільна!!! :) :ok:
і це буде відповідь від Бога! АЛІЛУЯ!

5.якщо приймаєш рішення перед Богом - іди і роби
- можна казати Богу "я хочу велику зарплату" і притому сидіти дома на дивані і нічого не робити, а можна піти працювати і просити в Бога допомоги та мудрості - і тоді буде і відповідна зарплата...
у відносинах з людьми - все так само...


отож помолившись я пішла до своєї сестри у Господі, яка чудово знає мене і знає цього брата
і просто відкрила їй все, що було у мене на серці
виклала їй свої міркування, розповіла що мені відкрилося у молитві... відкрила свої сумніви (у мене зовсім відсутні "рожеві окуляри" на рахунок цього брата і можливого нашого спільно життя)

сказала, що збираюсь з ним поговорити і попросила у неї молитви та підтримки...

після цієї розмови (для мене це було ДУЖЕ важко) - стало легко і радісно...
я дійсно прийняла рішення не "душитися" але бути вільною і простою

тепер ось тільки не можу його "виловити" :)

хоча здається що тут складного?
разом в служінні, разом у дом.групі... як молодь час від часу всі разом відпочиваємо та служимо...

хтось каже "якщо ти не можеш з ним поговорити - значить може це така Божа воля"
але Слово каже "відповідь буде так, так або ні, ні - все інше - від лукавого!"
і ще "усьому свій час і година своя"

щоб він мені не сказав - це буде відповідь від Бога, але просто мовчанка - це не Його стиль))) просто може ще треба трохи часу...

колись єдиною відповіддю для мене на всі питання у Бога було "чекай" а тепер "іди"

я вірю, що Господь мене підтримає у будь-якому випадку... мої відносини з Богом не покращаться і не погіршаться від результату цієї розмови... просто я буду вже впевнена)))

Бога я люблю все рівно сильно... і навіть якщо цей брат буде з мене сміятися (хоча знаючи його впевнена на 150 % - не буде... не той характер) я не буду у депресії, не покину церкву, не піду в інше служіння)))

боюся тільки одного... що брат "зависне" і не зможе нічого сказати))) (у нього буває... з ініціативою і прийняттям рішень трохи повільно у нього, але все рівно він дуже класний)))

ось і все... вибачайте, що дуже багато написала... але тут одним реченням не скажеш :)




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 124 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>