Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:34




Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Хрищення немовлят
18076
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2009, 23:24 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 червня 2012, 14:13
Написано: 15
На чому основана ця традиція? У всякому випадку не на Слові Божому.Хіба може хтось відрікатись від гріхів немовляти?(тим більше що він і від своїх не відрікся)де таке записане?Де в Біблії про хрищених батьків написано?хто був хрищеним батьком Ісуса , Корнилія, стража тюремного і інших?і як себе поводити коли сам попадаєш в таку ситуацію?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
18079
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2009, 02:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Діяння Апостолів 16, 15
Цитата:
А слухала нас одна жінка, на ім'я Лідія, купчиха кармазином з міста Тіятир, що почитала Бога. Господь відкрив їй серце так, що вона вважала на слова Павлові. Коли ж охристилася вона і її дім, запросила нас, кажучи: «Як ви мене визнали за вірну Господові, ввійдіть і перебувайте у моїм домі.» І примусила нас.

Діяння Апостолів 16,33
Цитата:
А він, узявши їх тієї години вночі, обмив їхні рани й охристився з усіма своїми.

Діяння Апостолів 18,8
Цитата:
Крисп, голова синагоги, увірував у Господа з усім своїм домом, та й багато корінтян, чувши (слово), увірували і христились.

ІКор. 1,16
Цитата:
Охристив я теж дім Стефана; а більш не знаю, чи христив я когось іншого.


що на твою думку це означає?




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
18159
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2009, 19:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
сергій написав:
Діяння Апостолів 16, 15
Цитата:
А слухала нас одна жінка, на ім'я Лідія, купчиха кармазином з міста Тіятир, що почитала Бога. Господь відкрив їй серце так, що вона вважала на слова Павлові. Коли ж охристилася вона і її дім, запросила нас, кажучи: «Як ви мене визнали за вірну Господові, ввійдіть і перебувайте у моїм домі.» І примусила нас.

Діяння Апостолів 16,33
Цитата:
А він, узявши їх тієї години вночі, обмив їхні рани й охристився з усіма своїми.

Діяння Апостолів 18,8
Цитата:
Крисп, голова синагоги, увірував у Господа з усім своїм домом, та й багато корінтян, чувши (слово), увірували і христились.

ІКор. 1,16
Цитата:
Охристив я теж дім Стефана; а більш не знаю, чи христив я когось іншого.




що на твою думку це означає?



про хрещення немовлят тут нічого ненаписане. Припущення про хрещення немовлят роблять на основі логіки, що таке могло бути. Це ніяк не може бути виправданням хрещення немовлят, за кумів нічого незгадується :lol:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
18163
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2009, 01:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
prostak
prostak написав:
про хрещення немовлят тут нічого ненаписане. Припущення про хрещення немовлят роблять на основі логіки, що таке могло бути. Це ніяк не може бути виправданням хрещення немовлят, за кумів нічого незгадується :lol:

ну я, наприклад, за використання людиною логіки, а Ви?




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
18167
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2009, 12:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
сергій написав:
ну я, наприклад, за використання людиною логіки, а Ви?

А я також за логіку. Однак, саме в тому і є логічна помилка. Логіка - це точна математика.
Згідно логіки, наведені вами місця можуть мати два розуміння: хрещення немовлят - не було (увесь дім - це дорослі представники родини), або ж хрещення немовлят могло бути (якщо включати дітей). Але інші місця Біблії заперечують можливість хрещення немовлят. Тому якщо брати усі євангельські місця, то логічно виходить, що нема сенсу хрестити дітей, бо вони ще не навчені.

Тому, хрещення немовлят - це логічна помилка отців церкви, я думаю.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
18168
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2009, 13:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Але інші місця Біблії заперечують можливість хрещення немовлят.

:shock: де?

Сонячник написав:
Тому, хрещення немовлят - це логічна помилка отців церкви, я думаю.

:D протестантизм - це логічна помилка Лютера, за яку зараз розплачується купа люду.




Я хлоп з села -- люблю коней :)
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
18169
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2009, 13:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Згідно логіки, наведені вами місця можуть мати два розуміння: хрещення немовлят - не було (увесь дім - це дорослі представники родини), або ж хрещення немовлят могло бути (якщо включати дітей). Але інші місця Біблії заперечують можливість хрещення немовлят. Тому якщо брати усі євангельські місця, то логічно виходить, що нема сенсу хрестити дітей, бо вони ще не навчені.

а це зовсім не логіка... в апостольські часи вираз "чийсь дім" означав всіх без виключення, навіть слуг і рабів, а тим більше дітей! - цікавтесь також історичними відомостями.




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
18170
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2009, 15:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
сергій написав:
:D протестантизм - це логічна помилка Лютера, за яку зараз розплачується купа люду.
почитайте, хоч не по темі, але дає підстави вважати, що "протестанська" Біблія не повна, тому на основі врізаних текстів ви не можете судити про Біблійні обгрунтування того чи іншого питання.

Причому тут Лютер? Хіба протестанти вивчають праці Лютера? Просто Лютер - один із перших католиків, який прочитав Біблію, і йому трошки більше відкрився Господь. :) Хоча на скільки я знаю, лютерани також хрестять дітей.

сергій написав:
Сонячник написав:
Але інші місця Біблії заперечують можливість хрещення немовлят.
:shock: де?
А хіба ви не читали, хоча б перше соборне послання протестанта Апостола Петра:
21 Того образ, хрищення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа... Тобто хрещення - це обітниця Богові!!! А як немовля може дати обітницю Богу?
А також промовив Павло: Таж Іван хрестив хрещенням на покаяння, говорячи людям, щоб вірили в Того, Хто прийде по ньому, цебто в Ісуса. (Дії 19:4) 8 Отож, учиніть гідний плід покаяння! ... 11 Я хрещу вас водою на покаяння... 13 Тоді прибуває Ісус із Галілеї понад Йордан до Івана, щоб хреститись від нього. 14 Але перешкоджав він Йому й говорив: Я повинен хреститись від Тебе, і чи Тобі йти до мене? 15 А Ісус відповів і сказав йому: Допусти це тепер, бо так годиться нам виповнити усю правду. Тоді допустив він Його.(Матв.3)
Як бачимо, що навіть Ісус у зрілому віці прийняв водне хрещення, хоча Його могли охрестити ще немовлям, але батьки цього не робили, але принесли Його Господу для посвячення. І тому ми повинні посвячувати немовлят Господу, але водне хрещення повинен кожен приймати у зрілому віці, даючи особисту обіцянку Богу.

Але більше за Іванове хрещення - є духовне хрещення! А духовне хрещення дається Богом лише по вірі, а отже також у зрілому віці.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
18226
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2009, 21:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
сергій написав:
prostak
prostak написав:
про хрещення немовлят тут нічого ненаписане. Припущення про хрещення немовлят роблять на основі логіки, що таке могло бути. Це ніяк не може бути виправданням хрещення немовлят, за кумів нічого незгадується :lol:

ну я, наприклад, за використання людиною логіки, а Ви?


думаю що це дуже добре, що Ви за використання логіки і думаю Ви погодитесь що при використанні замалої кількості аргументів значення функції може бути різне, деколи протилежне.
Простіше кажучи;
дії Ап.16.33-34
33 І сторож забрав їх того ж часу вночі, їхні рани обмив, і охристився негайно він сам та його всі домашні.
34 І він їх запровадив до дому свого, і поживу поставив, і радів із усім домом своїм, що ввірував у Бога.

про немовлят не говорять що вони радіють.

Діяння Апостолів 18,8
Крисп, голова синагоги, увірував у Господа з усім своїм домом, та й багато корінтян, чувши (слово), увірували і христились.
про немовлят не говорять що вони вірують.

ІКор. 1,16
Охристив я теж дім Стефана; а більш не знаю, чи христив я когось іншого.
ІКор. 16,15-16
15 Благаю ж вас, браття, знаєте ви дім Степанів, що в Ахаї він первісток, і що службі святим присвятились вони,
16 і ви підкоряйтесь таким, також кожному, хто помагає та працює.

про немовлят не говорять що вони самі присвячують себе.

от такі логічні висновки з наведених Вами цитат, може і я замало аргументів використав, буду дуже радий дізнатися Вашу думку з цього приводу. :?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
18232
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2009, 00:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
prostak написав:
про немовлят не говорять що вони радіють.

prostak написав:
про немовлят не говорять що вони вірують.


хто не говорить? ви не говорите, а жиди говорять... це перше. тай не збираюся я з вами влазити в дискусію -- не цікаво.




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
18233
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2009, 00:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
prostak написав:
про немовлят не говорять що вони радіють.

prostak написав:
про немовлят не говорять що вони вірують.


хто не говорить? ви не говорите, а жиди говорять... це перше. тай не збираюся я з вами влазити в дискусію -- не цікаво. це друге




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
18238
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2009, 00:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
сергій написав:
prostak написав:
про немовлят не говорять що вони радіють.

prostak написав:
про немовлят не говорять що вони вірують.


хто не говорить? ви не говорите, а жиди говорять... це перше. тай не збираюся я з вами влазити в дискусію -- не цікаво. це друге


Бачу Ви сердитесь, слово "жиди" неварта вживати можна образити євреїв (теоретично можуть бути серед католиків). Але так поводяться люди котрим бракує аргументів для відстоювання своєї точки зору.

чому нецікаво? наведіть з Біблії цитату "охристили немовля" або щось за кумів.

ну має десь бути проце написано в Біблії? Це ж важливо!!!! Будь ласка вкажіть ці місця бо ці еговісти жити недають! А я нутром чую що вони неправі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
18242
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2009, 01:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
prostak написав:
Бачу Ви сердитесь, слово "жиди" неварта вживати можна образити євреїв (теоретично можуть бути серед католиків). Але так поводяться люди котрим бракує аргументів для відстоювання своєї точки зору.

та ні не серджусь! а жиди (юдеї)самі себе так називають -- єврей чисто москальське слово.
prostak написав:
чому нецікаво? наведіть з Біблії цитату "охристили немовля" або щось за кумів. ну має десь бути проце написано в Біблії? Це ж важливо!!!!

звичайно в Біблії немає нічого про кумів. Вчення Католицької Церкви опирається не лише на Святе Письмо, а й на Передання, тому щоб зрозуміти обгрунтування хрещення дітей потрібно почитати хоча б Катехизм Католицької Церкви.
щодо єговістів, то не раджу з ними сперечатися -- толку нема. тай взагалі, якщо ви католик, то пропоную вам інший форум -- там отримаєте відповіді на багато питань http://forum.ugcc.org.ua/




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
18245
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2009, 01:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
сергій написав:
звичайно в Біблії немає нічого про кумів. Вчення Католицької Церкви опирається не лише на Святе Письмо, а й на Передання, тому щоб зрозуміти обгрунтування хрещення дітей потрібно почитати хоча б Катехизм Католицької Церкви.


а що Передання і Катехизм правильніші за Святе Письмо??? і дотримання Святого Письма і віри в Ісуса Христа недостатньо щоб потрапити в рай?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
18246
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2009, 01:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
сергій написав:
щодо єговістів, то не раджу з ними сперечатися -- толку нема.


я спостерігаю що єговісти ті що ходять по хатах щирі люди, враження що їм дуже сильно "промили" мізги. Їх дуже шкода бо вони думають що служать Богу, незнаю чи зміг би я так ходити по хатах. Вот я і хочу їм пояснити що вони неправі.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>