Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:44




Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29805
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 21:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
До речі, я все прочитав від "а" до "я" що він пише.
То певно йдеться про твори Тертуліана. Є в них місце де він каже, що хрестити дітей не є вченням апостолів?
До речі, Протестанте, почитай Іринея Ліонського і Ігнатія Антіохійського.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29806
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 21:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
[
Цитата:
quote="Протестант"]
романм написав:
Хрещення = відродження до нового життя в купілі відродження.

Відродження до нового життя відбувається через Слово Боже і Д.С., а не через водне хрещення. Хрещення має відбуватися після віри і покаяння, або як пишете після нового відродження.
Та якось дивно таке чути. Вибачайте, але получається охрестився водою і став новою людиною народженої із гори. Напишу гостро це абсурд, такого не може бути і я такого не зустрічав, а ви?


Жартуєш? Чи серйозно?

Тема серйозна, які жарти. Я розумію що катехизм інакше говорить. Почитай із першої сторінки, щоб по кругу не писати.

романм написав:
Без хрещення немає відпущення гріхів ....

Начинаємо кругами ходити.
1. Без покаяння і хрещення немає відпущення гріхів. І то в основному Писання наголос робить на покаянні, а не на хрещенні.
2. То чому спасся розбійник на хресті?


романм написав:
.....і належності до Царства Божого, бо що народжене від Духа - духовне.

Добре поясни два місця:
Мар.16:16Хто увірує й охриститься, буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде.
Iван.3:5 Ісус відповів: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже.

То якщо "вода" це водне хрещення, то у Марка Ісус неправду сказав.



романм написав:
романм написав:
Щодо того, що ось, мовляв і що з того, все рівно вони християнами не виростають. Не аргумент.

Цитата:
Із першої вашої фрази, це не так. Ви стверджуєте що ті що охрещені є новонароджені із гори, тобто якщо так, то вони знають хто їхній Небесний Батько, народжені із гори не грішать, їхні діла є плодами Д.С., а не плоті.
От скажіть ви стали віруючим від того що охрестилися, тобто вас хрещення змінило, чи Писання. Говорю за себе на мене дитяче хрещення ніяк не вплинуло. Мене змінило Слово Боже і його слухання і Д.С.


Ага, а ти не завдавався собі питанням,що сприйняв Слово через те, що благодать була змалечку в тобі, коли хрестили малим?

Якщо чесно то не задавався. Бо мої діти не хрещені, а вони набагато духовніші він мене у цьому віці. Бо вони вчаться від Писання і звісно Д.С., Він їх навчає бо вони навіть самі знаю що можна, а що ні. А прийде час вони і охрестяться.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29807
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 21:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Не можливо не звертати увагу на "те як вчать люди".

Я мав на увазі наголос на вченню якоїсь людини не роблю, а стараюся тільки на Писанню.
Nurono написав:
Дещо з першого і другого століть тобі показав.

Можливо я пропустив, але я не замітив. Ти говорив що мені це як :wall: , а я сказав що мені це буде корисно почитати. Ти зверни увагу що я визнаю що краще за тебе тут історії ніхто не знає, тому і чесно і відкрито тебе питаю.
Nurono написав:
Бачу ми чимось схожі, тож доречніше буде тобі самому подивитись крізь призму часу, хто знає, що там приготував тобі Бог!?

Під небом нічого нового немає, я думаю вивчивши історію менше буде запитань, а більше відповідів.
Nurono написав:
Ситуація Гребеля-Блаурока, і Сміта мені надзвичайно цікава. Це два, певною мірою, незалежних витоків хрещення. Вони починають відлік власної історії розвитку на півтори тисячі років після апостолів, і нічого спільного з апостольським не мають.

Якщо ти маєш на увазі дитяче хрещення, то точно нічого спільного. А якщо те що вони "перехрещували" як ти це називаєш, то мають. Бо апостоли хрестили тих хто був обрізаний. Із твоїх і ваших слів хрещення це заміна обрізання. :)

P.S. То я не зрозумів, ми із вами\тобою на "ти", чи на "ви". Бо в твоєму останньому повідомлення і так і так звернення до мене.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29808
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 22:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
Цитата:
До речі, я все прочитав від "а" до "я" що він пише.


Я не спорю. Так чому усієї фрази не привів? Ви також проти хрещення вдів і незаміжніх дівчат?

Тертуліан:
Не меньше причин отложить крещение и для безбрачных, подверженных еще искушениям: и для взрослых девиц и для безмужних вдов, пока они или не вступят в брак, или не укрепятся в воздержании.

По перше "не протів", а стримання.
В нас основному уже хрестять 16 -17 років, скоріше рідко. За вдовиць не знаю, скоріше будуть хрестити ніж ні.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29809
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 22:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
До речі, я все прочитав від "а" до "я" що він пише.
То певно йдеться про твори Тертуліана. Є в них місце де він каже, що хрестити дітей не є вченням апостолів?

Та ні, написано так:
18. Возраст крещения
Впрочем те, чьей обязанностью является крещение, знают, что его не следует совершать необдуманно. Всякому просящему у тебя дай! (Лук. 6,30) — относится специально к милостыне. Скорее следует принять во внимание следующее: Не давайте святого псам и не мечите бисер перед свиньями! (Матф. 7,6) и: Рук с легкостью не возлагай, чтобы не стать участником чужих грехов! (1 Тим. 5,22). Если Филипп так поспешно крестил евнуха, то вспомним, что здесь было явлено неприкрытое одобрение Господа. Дух предписал Филиппу направиться именно этим путем [38]. Да и сам встреченный евнух не был человеком праздным, который ни с того, ни с сего возжелал креститься, но, погруженный в Священное Писание, направлялся на молитву в храм. Ему надлежало быть обретенным [для Бога]; а сверх того Бог послал ему апостола, которому опять же Дух приказал приблизиться к колеснице евнуха. Писание вовремя поддерживает его веру, он принимает ободрение [Филиппа], Господь является, вера не медлит, вода не заставляет себя ждать, апостол, совершив свою работу, исчезает [39]. — "Но и Павел в действительности был крещен быстро". — [Верно]. Ибо Симон, хозяин дома, в котором он гостил, быстро понял, что Павлу определено быть сосудом избранным [40]. Божественное внимание предпосылает свои знамения, а всякая «просьба» [о крещении] может обманывать и быть обманутой. Поэтому, учитывая особенности, характер и даже возраст каждой личности (persona), полезнее помедлить с крещением, особенно маленьких детей. Зачем же, если в этом нет такой уж необходимости, подвергать опасности крестных родителей, которые и сами могут не выполнить своих обещаний, будучи смертными, или могут быть обмануты проявлением дурных наклонностей своих восприемников? Между тем Господь сказал: Не возбраняйте им приходить ко мне! (Матф. 19,14). Значит, пусть приходят, когда повзрослеют. Пусть приходят, когда учатся, когда будут научены, куда идти. Пусть станут христианами, когда смогли познать Христа. Что спешить невинному возрасту за отпущением грехов? В мирских делах поступают осторожнее. Как же доверять небесные дела тому, кому не доверены еще земные? Пусть они научатся просить спасения, чтобы явно было видно, что Ты дал просящему.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29811
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 22:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Можу тобі відповісти, що я б подумав при зустрічі з такими людьми, які б хрестили один одного, або один хрестив сам себе. Перше, що прийде на думку це: або в "дурці амністія", або чергові аферисти.
Чому так продовжую їх згадувати? Бо ніякої конкретики в відповідях не бачу. А також сподіваюсь, що ви покажете мені лінію хрещення відмінну від цих двох.

Тепер до твого питання, знайшов де це пише.
Та я тому і питався, як із тобою говорити, бо ти не говориш як католик, не як євангельські християни. Ти непевно десь між католиками і лютеранами. А католики вчать інакше, навіть якось дивно чому ти їх не критикуєш? Це ж із твоїх слів мала б бути єрись, що дозволяють всім підряд хрестити, навіть не віруючий може охрестити віруючого?
То чому ти вважаєш євангельську церкву не правильну і не апостольську, якщо твоя ( вроді) Церква інакше вчить?

V. Хто може хрестити?

1256 Звичайно таїнство Хрещення здійснюють єпископ або священик, а в Латинській Церкві - також диякон (Пор. Кодекс канонічного права, кан. 861,§ 1; Кодекс канонів Східних Церков кан. 677, § 1.). У разі необхідності хрестити може кожний, навіть нехрещении, якщо має необхідний до цього намір (Пор. Кодекс канонічного права, кан. 861, §2.) і вживає тринітарну формулу Хрещення. Необхідний намір - це бажання робити те, що робить Церква, коли вона хрестить. Церква вбачає обґрунтування для цієї можливості в універсальній спасенній волі Бога (Пор. 1 Тим. 2, 4.) і в необхідності Хрещення для спасіння (Пор. Мр. 16, 16.).

1284 У разі необхідності кожна людина може охрестити, лише щоб вона мала намір робити те, що робить Церква, і полила воду на голову того, що має бути охрещений, кажучи: «Я хрещу тебе в ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».


Також Тертуліан сказав:
17.
Чтобы закончить обсуждение предмета, остается упомянуть еще о правилах совершения и принятия крещения. Право совершения принадлежит первосвященнику, то есть епископу. Затем идут пресвитеры и диаконы, — однако, не без воли епископа, чтобы сохранялось уважение к Церкви, при соблюдении которого сохраняется и мир. Впрочем, это право дано также мирянам.

Роман, вибачайте, що весь текст не даю, не думаю що є потреба.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29812
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 23:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
2.
-В Біблії нічого не сказано про хрещення дітей - говорять наші друзі. Там нічого не сказано і про Трійцю. Виходить,що цього також немає.?

Про Трійцю виразно написано. А от бачу тут зачипили тему "Маструбація - гріх!" і там було таке саме запитання "І чому нема ніяких пояснень/цитат з Біблії? А то все виглядає що Біблія тут ні при чому.", то що це означає можна?

Цитата:
- Якщо точно слідувати вашим твердженням про "Соля скріптура" то хіба св. Писання забороняє їх хрещення ? Цього я не спостерігаю.

Та не забороняє, я не бачу причини хрестити. Тому і сказав потрібно розібратися що таке хрещення. Тоді це питання само по собі відпаде.

Цитата:
- не можу зрозуміти також 1 річ: ви відкидаєте хрещення, але посвячуєте дітей Богу. Я правильно зрозумів? Тобто хрещення ми відкидаємо тому, що Писання про це не говорить і не вчить цього, і тут посвячуєте, чи віддаєте дитину Богу, хоча в Н.З. про цей обов язок також немає ні слова. Чи я помиляюся?
Крім цього ця посвята не є ж така сама як би віддавали овочі з городу Богу, це ж не предмет. Хіба хрещення не є найліпшим образом посвячення на службу Богу цієї дитини?

Посвячуємо - як я розумію, це щось подібне як Анна із Самуїлом зробила; Це ми просимо щоб Бог їх навчав із дитинства пізнавати Себе; відкрив їхнє серце для слухання С. Б., щоб Д.С. діяв у їхньому житті; та й звісно щоб були здорові тілесно; росли нам батькам на втіху і для благословення.

романм написав:
Але то так, просто роздумування вслух:) Все рівно до нічого спільного ми не прийдемо.

Треба "доданки" поміняти, а сума все одно той самий виходить. На мою думку потрібно зрозуміти для чого хрещення, тоді всі питання знімаються. Ми про все поговорили, а саму суть хрещення ні.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29814
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 23:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
І по Писанню так само виходить. От зможе хтось тлумачити пророка Даниїла тільки Писанням? А об'явлення окремим людям? А пророцтва не записані в Біблії? А навіть традиції помісних спільнот? Одні вчать що носити обручку то є гріх, і кульчики гріх, і дівчата в штанях також. А на якому місці Писання вони ґрунтуються? А на якому Біблійному місці оснований список Книг Нового або Старого Заповітів? І тих "а" багато.
От куріння гріх? Ти скажеш "так". А де таке написано в Біблії? От Сперджен курив файку, а його книжки ви друкуєте і читаєте як мужа Божого. Чому, він ж "тяжко грішив" курінням? Чи в вас за куріння не вилучають?
Ти значить "ти", а "ви" як загальне сума твоїх одновірців :) . Сподіваюсь "архангели" цього форуму не заперечать.
Протестант написав:
А якщо те що вони "перехрещували" як ти це називаєш, то мають. Бо апостоли хрестили тих хто був обрізаний. Із твоїх і ваших слів хрещення це заміна обрізання.
От тут зупинюсь. По перше: не я їх так називаю, а їхні послідовники. Дальше, апостоли хрестили не тільки обрізаних! Церква активно займалась прозелітизмом серед язичників, які навернувшись хрестились. А казати, що апостоли спільні з Гребелем, Блауроком і Смітом в хрещенні, це те саме що - "всі хто читає Біблію є члени однієї спільноти".
Ой... а може ти знайшов щось, що доводить безперервність їхнього хрещення від апостолів?
От про те, що Тертуліан казав стосовно не апостольського вчення що до хрещення дітей, - так, такого немає. Навіть латинські тексти не мають "темних" місць, які можна якось так трактувати. А те, що ти переписуєш, так це рекомендації дорослим людям.
Тепер, стосовно права мирян. Одна річ коли хрещення Церковне, тобто започатковане апостолами. І зовсім інша, коли якесь інше! Як написано: "одне хрещення". Скажи, а в вас приймають хрещення "свідків Єгови"? Вони також роблять це винятково в дорослому віці і в "Ім'я Отця і Сина і Святого Духа".
Знання мої ти сильно перебільшив. Я вбогий і нужденний. Кожен мій подих, кожен вдар мого серця є ласкою Божою. "Що ти маєш, чого б ти не взяв? А коли ж бо ти взяв, чого чванишся, ніби не взяв? (1Кор.4:7)" От і моє життя повністю залежить від Бога, бо сам собою ані не можу, ані не вмію.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29815
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 23:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
А хрещення новонароджених показує те, що Христос "безкоштовно" не через наші діла, робить з нас своїх синів.

Трошки не подобається слово "робить", я думаю не робить, а народжуємося ми дітьми Божими, через Писання і Д.С.
То для чого тоді ці діла, тобто - хрещення дітей? Якщо можна навіть так сказати, від віруючих батьків народжуються уже діти Божі. А виростаючи вони уже знають чиї вони діти. Мій малий(6 років) уже говорить що він народжений від Бога, а я йому говорю то поступай тоді як дитя Бога.
романм написав:
Щодо "повірити а потім охрестити"... а що ж ви хотіли. Ісус посилає апостолів серед дорослих поган. Голосити слово Боже. Хрестити тих хто не вірує? Сатана он також вірує, от тільки що з того?

Робить що хоче.
То для чого дітей заключати у заповіт із Богом якщо вони виростаючи можуть робити як той сатана?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29816
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 23:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Одні вчать що носити обручку то є гріх, і кульчики гріх, і дівчата в штанях також. А на якому місці Писання вони ґрунтуються?

Напевно пишеш " вони" бо знаєш що я цього вчення не підтримую, але не послухатися Церкви не можу. Та й воно мене від Бога не віддалить якщо не буду носити, але точно не приблизить.
А будується на двох місцях:
9 Так само й жінки, у скромнім убранні, з соромливістю та невинністю, нехай прикрашають себе не плетінням волосся, не коштовними шатами,
10 але добрими вчинками, як то личить жінкам, що присвячуються на побожність.
(1Тим.2:9,10)
І не пам’ятаю де записано, вроді мова про Якова йде, коли вони вертаючись під деревом закопали всі поганські прикраси.
Nurono написав:
А на якому Біблійному місці оснований список Книг Нового або Старого Заповітів? І тих "а" багато.

Та це довго писати. Були критерії по якому це відбиралося. Та й є відповідна тема, так і не почавшись.
Nurono написав:
От куріння гріх? Ти скажеш "так". А де таке написано в Біблії? От Сперджен курив файку, а його книжки ви друкуєте і читаєте як мужа Божого. Чому, він ж "тяжко грішив" курінням? Чи в вас за куріння не вилучають?

16 Чи не знаєте ви, що ви Божий храм, і Дух Божий у вас пробуває?
17 Як хто нівечить Божого храма, того знівечить Бог, бо храм Божий святий, а храм той то ви!
(1Кор.3:16,17)
Та й написано що ми маємо бути подібні до І.Х., а ти як думаєш Ісус би курив? Та й всі лікарі говорить що куріння шкідливе здоров’ю, а я замітив що все що шкодить здоров’ю походить від гріха. Це особисто мій критерій по якому я міряю чи гріх це, чи ні.
А чи вилучають? А не знаю, ще ніколи за таке не вилучали, напевно тому що не курять у нас.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29817
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2011, 00:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
А якщо те що вони "перехрещували" як ти це називаєш, то мають. Бо апостоли хрестили тих хто був обрізаний. Із твоїх і ваших слів хрещення це заміна обрізання.
От тут зупинюсь. По перше: не я їх так називаю, а їхні послідовники. Дальше, апостоли хрестили не тільки обрізаних! Церква активно займалась прозелітизмом серед язичників, які навернувшись хрестились.

ТО для чого було перехрещувати якщо обрізанні євреї і так були діти Божі?


Цитата:
А казати, що апостоли спільні з Гребелем, Блауроком і Смітом в хрещенні, це те саме що - "всі хто читає Біблію є члени однієї спільноти".
Ой... а може ти знайшов щось, що доводить безперервність їхнього хрещення від апостолів?

А що вони не так вчили як апостоли? Я ж про них це від тебе почув, то розкажи? І яке вони відношення мають до ХВЄ? Вони були протестанти чи неопротестанти?

Цитата:
От про те, що Тертуліан казав стосовно не апостольського вчення що до хрещення дітей, - так, такого немає.

А я хіба так говорив?

Цитата:
Тепер, стосовно права мирян. Одна річ коли хрещення Церковне, тобто започатковане апостолами. І зовсім інша, коли якесь інше! Як написано: "одне хрещення".

Ну я ж тобі дав силку на катехизм, для чого перекручуєш катехизм, чи може маєш пояснення катехизму?
До речі, Михайло катехит, може він пояснить, що значать ці слова.


Цитата:
Скажи, а в вас приймають хрещення "свідків Єгови"? Вони також роблять це винятково в дорослому віці і в "Ім'я Отця і Сина і Святого Духа".

За сЄ не знаю, ніколи не питався, буде можливість спитаю? Але вони хіба хрестять у "Ім'я Отця і Сина і Святого Духа".? Вроді якось інакше.
А ви вроді приймаєте хрещення протестантів і євангельських християн?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29819
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2011, 00:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Я вже хотів йти, але...
По перше, там про обручку ні слова. Вона символ шлюбу а не просто прикраса. По друге, перстень в часи апостолів не був лише прикрасою, це і статус і печатка. Почитай щось з християнської археології і історії.
До чого тут поганські прикраси, євреї теж в золоті ходили.
На мою думку такі заборони є фарисейством.
Знову ж таки - канон Біблійних книг як приклад, нема ж в Писанні жодного слова про це. А є цитата з комедії Менандра, і не тільки. Але ми комедію Менандра в канон не вносимо.
І про куріння ні слова. А питання про Христа і табак не вірне, як і критерій про шкоду здоров'ю. Любий монітор впливає на очі, мобільник на клітини мозку, деяка їжа на організм вцілому... в ту ж купу валимо телевізор, машини і т.д. І використовуючи твій шаблон дістаємо - Чи Христос б: дивився телевізор, сидів за комп'ютером, користувався мобільним телефоном, їздив авто....
Гребель-Блаурок і Сміт є в тих посиланнях, що я тобі давав. Почитай. Дуже вже цікаві твої висновки.
Я по катехизму не говорю, бо ви його не писали, не приймаєте як правдиве вчення, а значить авторитету для вас не має. От наскільки твої висновки відповідають йому є питанням.
1. Катехизм не стверджує виняткового хрещення дорослих людей.
2. В нім немає вчення, що хрестити може будь хто за будь яких обставин:
а) хрещення надається не священником при смерті хрещаємого (або іншому нагальному випадку), за умови відсутності священника.
А те що ти надаєш католицькому катехизису інших відтінків не змінить вчення Церкви.
Та й "право мирян" я обумовив за Тертуліаном.
Католики визнають хрещення лютеран, бо воно прив'язане до апостольського. Ваше теж визнають, але як би дійшло до діла... Приміром, ти хрещений в дитинстві і можна якось це засвідчити (деколи досить твого слова), при переході тебе не "перехрестять" навіть при наявності неопротестантського хрещення. Інша справа коли ти хрещений тільки в дорослому віці в неопротестантів. Тут будь добрий роби як скажуть. То висновок зробиш, сам яка степінь прийняття.
А за "свідків" спитай кого, що їх мало?
Цитата:
ТО для чого було перехрещувати якщо обрізанні євреї і так були діти Божі?
Все дуже просто. Бо обрізання символ потвердження Старого Заповіту, отже хрещення відіграє ту ж роль, тільки в Новому Заповіті.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29821
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2011, 10:38 

Востаннє редаговано Протестант 05 лютого 2011, 12:08 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Я по катехизму не говорю, бо ви його не писали, не приймаєте як правдиве вчення, а значить авторитету для вас не має.

То згідно чого ти говориш.


Цитата:
2. В нім немає вчення, що хрестити може будь хто за будь яких обставин:а) хрещення надається не священником при смерті хрещаємого (або іншому нагальному випадку), за умови відсутності священника. А те що ти надаєш католицькому катехизису інших відтінків не змінить вчення Церкви.

То ж прошу поясни. Тим більше тут є катехит. Якщо я не так розумію тоді інше, а так поки що ти не вірно пояснюєш.

Nurono написав:
Католики визнають хрещення лютеран, бо воно прив'язане до апостольського. Ваше теж визнають, але як би дійшло до діла... Приміром, ти хрещений в дитинстві і можна якось це засвідчити (деколи досить твого слова), при переході тебе не "перехрестять" навіть при наявності неопротестантського хрещення. Інша справа коли ти хрещений тільки в дорослому віці в неопротестантів. Тут будь добрий роби як скажуть. То висновок зробиш, сам яка степінь прийняття.

Бачиш ти знов не правий, бо не знаєш як вчить КЦ. КЦ не відрізняє корінних протестантів і не корінних, правила для всіх одинакові.

Переход в Католицизм из протестантизма

Переход в Католическую Церковь из протестантских церквей — таких как лютеранская, пресвитерианская, методистская, баптистская, пятидесятническая или какая-либо другая церковная община, исторически преемственная протестантской Реформации — чуть более сложен в силу ряда принципиальных отличий в учении и практики у католиков и протестантов.

Водное крещение, совершенное в церкви, где исповедуют правильную апостольскую веру в Триединого Бога, Католическая Церковь признает как истинное духовное рождение не зависимо от того, кем и в каком возрасте верующий был крещен. Но все остальные таинства — брак, миропомазание, священство — нужно будет повторить.

Ти знаєш як би там не склалося у мене життя, я в життю не перейду до КЦ, я виділив чому. У нас визнають ваш шлюб, чи інших, це якийсь абсурд із тим. Получається згідно КЦ всі решта у блуді живуть.

Ну якщо пішли ми від теми, топоясни мені наступну фразу:
Затем, если вы до того не были крещены в Православной Церкви, вам уделят таинство миропомазания (передачу Святого Духа, осуществляемую возложением рук апостольских после крещения — см. Деян. 11 гл.)
Як це ви передаєте Д.С., як я можу знати чи я отримав Його?

Цитата:
Та й "право мирян" я обумовив за Тертуліаном.

Я теж за правило Тертуліан. В протестантів виникла потреба самим хрестити, бо КЦ не відповідали апостольському вченню.
Достаточно, следовательно, чтобы ты пользовался правом крещения при необходимости, если к этому побуждают обстоятельства места, времени или лиц.

Цитата:
А за "свідків" спитай кого, що їх мало?

Спитаю.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29822
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2011, 11:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono, ти суть лови Біблії, а не дослівно все стверджуй, та хіба ти не міг у відповідній темі про це писати viewtopic.php?t=1026
Nurono написав:
По перше, там про обручку ні слова. Вона символ шлюбу а не просто прикраса.

Я теж так розумію, у нас носять обручки.

Цитата:
По друге, перстень в часи апостолів не був лише прикрасою, це і статус і печатка. Почитай щось з християнської археології і історії.

Та в нас не вчать як небудь вдягатися, а так щоб не спокушувало.

Цитата:
До чого тут поганські прикраси, євреї теж в золоті ходили.На мою думку такі заборони є фарисейством.Знову ж таки - канон Біблійних книг як приклад, нема ж в Писанні жодного слова про це.

Ти що пропускаєш, я ж тобі давав силку 1Тим.2:9-10, тож прошу поясни як ти розумієш.


Цитата:
І про куріння ні слова. А питання про Христа і табак не вірне, як і критерій про шкоду здоров'ю.

Якось дивно від тебе таке чути. Мені хлопці показували нові емблеми на пачках сигаретах, там жахи що робиться із організмом. А ти що куриш?

Nurono написав:
І використовуючи твій шаблон дістаємо - Чи Христос б: дивився телевізор, сидів за комп'ютером, користувався мобільним телефоном, їздив авто....

Про телевізор і комп. сумніваюся. Ну автомобілем - їздив і мобілкою напевно користувався.

P.S. А можна колотися наркотиками і тим всяким? Біблія це не забороняє. То чому ти проти мастурбація viewtopic.php?p=29741#p29741, і чому ти не говориш що Біблія прямо не говорить про це. То ти якось Біблію під себе підганяєш, в одному випадку можна і не прямо сприймати, а в другому тільки має бути сказано прямо??
А по темі, то чому ти сприймаєш дитяче хрещення, якщо воно не прямо говориться.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29824
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2011, 14:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Ех, братуха, не знаю чи відповім на все, бо не маю зараз часу обдумано писати.
Катехизм про перехід. То добре що таке знаєш. Але на практиці буде інакше. Зверни увагу як я написав "роби як скажуть". А чому, тому що є обставини які можуть спонукати до прийняття або неприйняття неопротестантського хрещення. І ти щось чіпляєшся до слів, бачиш те чого я не казав. Адже я не ствердив, що тебе обов'язково перехрестять.
Далі нехай мене поправить катехит.
Що там далі... Тертуліан. Коротко скажу: ніде Тертуліан навіть не радить вводити відмінний струмінь хрещення, тим паче не дозволяє в хрещенні самочинство.
Протестант написав:
То згідно чого ти говориш
Хто з нас скаже, що не слідує за Богом? Для чого ці твої питання?
Протестант написав:
Та в нас не вчать як небудь вдягатися, а так щоб не спокушувало
От це прикол - цікаво як пояснити напівголим неграм, що таке одяг який не спокушує?
Знаю що в вас вчать, і проти пристойного одягу нічого не заперечу. От якось проходив біля католицького храму і побачив "ліс" дівочих ніг прикритих з верху короткими спідницями. Ну це не моя справа осуджувати...
Нема вже часу широко писати. Там, в 1Тм. 2:9,10 є ще слова про плетіння волосся, можна легко прискіпуватись до зачісок, особливо до плетіння коси... і так дійти до патлатих - нечесаних сестер. Буде не дуже гарно.
Протестант написав:
Якось дивно від тебе таке чути. Мені хлопці показували нові емблеми на пачках сигаретах, там жахи що робиться із організмом. А ти що куриш?
Я ж не казав, що папіроси не є шкідливі! Тільки показав інші речі, які шкодять не менше. Тим не погодився з твоїм критерієм...
Вибач, мені пора.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>