Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:07




Створити нову тему Відповісти  [ 31 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Чи можна у неділю працювати?
18050
UNREAD_POSTДодано: 14 жовтня 2009, 16:34 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
22 березня 2010, 14:17
Написано: 51
Якось в неділю зайшла до сусідки, а вона вишиває,і я їй кажу, що в неділю вишивати не можна. А вона каже, що в одній релігійній книжці прочитала, що праця яка приносить відпочинок для душі в неділю не забороняється. Що скажете на це ви? Чи можна в неділю вишивати, вязати?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: неділя !!!
18053
UNREAD_POSTДодано: 14 жовтня 2009, 23:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
І хоча я виховувався так, що у неділю мої батьки не дозволяли навіть ножниці до рук брати, маю таку думку, що не має в тому гріха, якщо щось робити у неділю чи у будь-яке свято. Однак, святити неділю чи суботу - це справа кожного зокрема. Адже написано так: Ти хто такий, що судиш чужого раба? ... Один вирізнює день від дня, інший же про кожен день судить однаково. Нехай кожен за власною думкою тримається свого переконання. Хто вважає на день, для Господа вважає, а хто не вважає на день, для Господа не вважає. (Рим.14:4-6)

У євреїв був строгий закон, і вони осуджували будь-яке діло (навіть добре) у суботу, на що їм Христос сказав так:
А скільки ж людина вартніша за тую овечку! Тому можна чинити добро й у суботу! (Матв.12:12) А ще сказав Він до них: Субота постала для чоловіка, а не чоловік для суботи, а тому то Син Людський Господь і суботі. (Мар.2:27)

Але якщо хтось має бажання відкласти свої звичні справи заради Господа - то це дуже добре! І якщо не працювати у неділю - то тоді присвятити цей день слід для Бога: читати Слово Боже, молитися, співати чи просто з кимось поспілкуватися на духовні теми тощо. Головне, щоб це була добровільна жертва для Бога! Бо так написано:
Якщо ради суботи ти стримаєш ногу свою, щоб не чинити своїх забаганок у день Мій святий, і будеш звати суботу приємністю, днем Господнім святим та шанованим, і її пошануєш, не підеш своїми дорогами, діла свого не шукатимеш та не будеш казати даремні слова, тоді в Господі розкошувати ти будеш, і Він посадовить тебе на висотах землі, та зробить, що будеш ти споживати спадщину Якова, батька твого, бо уста Господні сказали оце! (Іс.58:13-14)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна у неділю працювати?
18068
UNREAD_POSTДодано: 16 жовтня 2009, 22:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Якось подумалося, чи можна переходити вуличку на червоне світло, скажімо вночі, коли поблизу в помині немає жодного транспорту.
Очевидно вірно буде і так, і так. В одному випадку зачекаємо і тим самим виконаємо Правила, в іншому вчинемо згідно здорового глузду.

Про що гадаю, й у вищенаведеному (Рим.14:5,6)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна у неділю працювати?
18772
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2009, 18:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Такі питання у мене часто виникають, коли я за кермом: проїхати на червоне світло згідно здорового глузду, бо поліцейського немає, чи виконати закон і дочекатися до зеленого. :lol:
Але щодо закону про неділю, то будьте спокійні, такого закону немає ні в Біблії, ні в державі. ;)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна у неділю працювати?
19432
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2010, 15:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Сонячник написав:
У євреїв був строгий закон, і вони осуджували будь-яке діло (навіть добре) у суботу, на що їм Христос сказав так:
А скільки ж людина вартніша за тую овечку! Тому можна чинити добро й у суботу! (Матв.12:12) А ще сказав Він до них: Субота постала для чоловіка, а не чоловік для суботи, а тому то Син Людський Господь і суботі. (Мар.2:27)

Ну чому строгий?! Це Божа заповідь! А те, що вони зробили її важкою, то це вже була проблема, на що і вказав Ісус Христос (ти навів ці тексти).
До цитати з Іс. 58:13-14 хочеться додати ще й іншу:
"Пам'ятай день суботній, щоб святити його! Шість день працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх. Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його." (Вих.20:8-11)
Братик написав:
Але щодо закону про неділю, то будьте спокійні, такого закону немає ні в Біблії, ні в державі.

Про неділю звісно що в Біблії немає, а от про суботу є, чому і в підтвердження вищенаведені цитати з Біблії.
Хоча якщо в тебе є таке бажання бути вірною в неділю, то можеш спробувати. Я пробував, нажаль в мене не получалося. Чому? Та тому що, коли занедбується те, що сказав Бог, то тоді вже й не получиться виконувати те, що на твою думку правильне!




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна у неділю працювати?
19439
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2010, 19:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Valia написав:
Якось в неділю зайшла до сусідки, а вона вишиває,і я їй кажу, що в неділю вишивати не можна. А вона каже, що в одній релігійній книжці прочитала, що праця яка приносить відпочинок для душі в неділю не забороняється. Що скажете на це ви? Чи можна в неділю вишивати, вязати?

Рим 14,5-8
5. Один вирізнює день від дня, інший же про кожен день судить однаково. Нехай кожен за власною думкою тримається свого переконання.
6. Хто вважає на день, для Господа вважає, а хто не вважає на день, для Господа не вважає. Хто їсть, для Господа їсть, бо дякує Богові. А хто не їсть, для Господа не їсть, і дякує Богові.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна у неділю працювати?
19443
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2010, 20:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Юліан написав:
Про неділю звісно що в Біблії немає, а от про суботу є, чому і в підтвердження вищенаведені цитати з Біблії.
Хоча якщо в тебе є таке бажання бути вірною в неділю, то можеш спробувати. Я пробував, нажаль в мене не получалося. Чому? Та тому що, коли занедбується те, що сказав Бог, то тоді вже й не получиться виконувати те, що на твою думку правильне!

невже так важна назва дня


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна у неділю працювати?
19445
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2010, 20:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Юліан написав:
Хоча якщо в тебе є таке бажання бути вірною в неділю, то можеш спробувати. Я пробував, нажаль в мене не получалося.

Юліане, ми повинні бути вірними і покірними Богу не лише в неділю, а й в понеділок, вівторок, середу, четвер, п'ятницю і суботу. :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна у неділю працювати?
19469
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 09:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
prostak написав:
Рим 14,5-8

Я вже давава відповідь на це питання в темі: "Ще раз про суботу ..."
Сонячник написав:
Юліане, ми повинні бути вірними і покірними Богу не лише в неділю, а й в понеділок, вівторок, середу, четвер, п'ятницю і суботу.

Суть святого дня не тільки у вірності і покірності Богу, а й у особливому відділені одного з семи днів від інших:
Чому відділенні? Бог освятив! Тобто зробив цей день святим, про що згадується і в Бут. 2:2,3 і у Вих. 20:11. А якщо так, то думаю тобі відомо що це означає. "Святий" - відділений, "Святість" - відділення від чого-небуть для особливого, священного призначення. Зокрема святість суботи полягає в тому, що Бог відокремив її від шести робочих днів. Її святість визначається не нашим її дотриманням, а Божим вибором сьомого дня як засобу, завдяки якому люди можуть більш повно випробувати Його освячуючу присутність у своєму житті.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна у неділю працювати?
20669
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2010, 22:45 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
prostak написав:
Valia написав:
Якось в неділю зайшла до сусідки, а вона вишиває,і я їй кажу, що в неділю вишивати не можна. А вона каже, що в одній релігійній книжці прочитала, що праця яка приносить відпочинок для душі в неділю не забороняється. Що скажете на це ви? Чи можна в неділю вишивати, вязати?

Рим 14,5-8
5. Один вирізнює день від дня, інший же про кожен день судить однаково. Нехай кожен за власною думкою тримається свого переконання.
6. Хто вважає на день, для Господа вважає, а хто не вважає на день, для Господа не вважає. Хто їсть, для Господа їсть, бо дякує Богові. А хто не їсть, для Господа не їсть, і дякує Богові.

В 14 главі римлян Апостол Павло не скасовує святості суботи, а застерігає від осудження ближніх, так як всі ми станемо перед Божим судовим престолом. Ось тільки які аргументи матимуть в судний день люди, які ігнорували святістю суботи, перед Богом, Який освятив суботу?




"Тут терпеливість святих, що додержують заповіді Божі і Ісусову віру" (Об'явл. 14:12)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна у неділю працювати?
20670
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2010, 22:48 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Чи можна працювати в неділю?

Згілно людського передання - ні.
Згідно Божої заповіді - так.

Як сказав Господь, заповідь Божа стоїть вище за передання людське (Матв. 15:3).




"Тут терпеливість святих, що додержують заповіді Божі і Ісусову віру" (Об'явл. 14:12)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна у неділю працювати?
20679
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2010, 06:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Luther написав:
Чи можна працювати в неділю?

Згілно людського передання - ні.
Згідно Божої заповіді - так.

Як сказав Господь, заповідь Божа стоїть вище за передання людське (Матв. 15:3).

Коротко і ясно. :yes:




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна у неділю працювати?
20720
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2010, 09:10 
Ядумаю, що можна....але ж до церкви теж не треба забувати ходити...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна у неділю працювати?
20727
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2010, 01:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Luther написав:
Згілно людського передання - ні.
Згідно Божої заповіді - так

не згоден тому-що це вже неповага до Бога , коли захочу тодi тобi вiддам день подяки


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна у неділю працювати?
20730
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2010, 06:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
Я так навчений з дитинства хоча не з дитинства я віруючий. Таке як молотком стукати машину ремонтувати в хаті ремонт робити дрова рубати щось таке велике для того є 6 днів в тижні роби скільки влізе для чого тобі неділя. Неділя це для Бога пішов в церков прийшов до дому по роздумував що було сказано в на проповіді пообідав можливо відпочив і йду пізніше на вечірнє служіння. І знаю з практики що Бог благословляє в тому. Тільки як щось почну робити в неділю то ніколи благословіння в тому нема.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 31 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>