Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:12




Створити нову тему Відповісти  [ 108 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
25050
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 16:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
[Те, що "тупо......" не забуваєте минулого, говорить само за себе.
А переживати таки доведеться, воно уже калатає, еге ж.
От погляньте як запитання поставили, чи людина покликанна стати Богом і чи тільки людина??? Як це, людина чи людина. Це що пальці у вас уже трусятья.
Юрію про"тупо.." давно уже забув.Ви самі про це нагадали.Невже і тут непамятаєте.От дива.А щодо того що й у кого труситься,то це очевидно.Адже питання для вас, чи людина покликанна стати Богом і чи тільки людина???,не є новим.Саме після нього ви почали заікатись та всякі погані слова друкувати сюди на форум.То можемо разом про це забути,а зосередитись на тому одному,що мене досі непокоїть- чи людина покликанна стати Богом і чи тільки людина???.А якщо ви нерозумієте питання,чому я його так ставлю,то я пригадаю.Колись ви наз ангелів -досконалими по ангельськи.З цього випливає що людина -досконала по людськи,тобто неповністю.То як і людина покликанна до досконалості так і ангели будучи такими.Тому й було давно поставлене таке питання.Чи людина і тільки людина(може ангели теж).Розумієте.Отож забуваємо минуле,а зосереджуймось на сьогоденні.А далі видно буде.Успіхів вам.

Щось ви бачу зовсім розбалансувались. Маєте мій останній допис з відповіддю на ваше запитання, а реагуєте на попередній.
Хіба ж не знаєте, що промедление смерти равно :)
Але я не прагну нічиєї крови, вона уже пролита. Давайте забудемо й зосередимось




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
25052
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 16:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Щось ви бачу зовсім розбалансувались. Маєте мій останній допис з відповіддю на ваше запитання, а реагуєте на попередній.
Хіба ж не знаєте, що промедление смерти равно :)
Але я не прагну нічиєї крови, вона уже пролита. Давайте забудемо й зосередимось
Юрію,от бачите яке прикре непорозуміння з якого визробили такий негарний висновок про моє розбалансування.Це всеж мені щось говорить про ваше налаштування на плідну розмову.Я шановний давав відповідь на попередній пост,коли ше вашої відповіді про те що ви второпали небуло.Так сталось що ви на декілька хвилин відправили його швидше.Тому я його з запізненням помітив,вже після як послав перше.То невиношуйте таких негарних думок.Надіюсь на порозуміння.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
25057
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 16:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Так Ш21??

Ну, якщо ви всюди це пишете, то що залишається мені, теж повторю
Код:
Та ні, ви краще на ту брехливу рибалку запросіть.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
25061
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 16:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Так Ш21??

Ну, якщо ви всюди це пишете, то що залишається мені, теж повторю
Код:
Та ні, ви краще на ту брехливу рибалку запросіть.
То не я запрошував,а мені про це розказували,ті кого туди десь запрошували їхати.Якщо бажаєте,то я обовязково перепитаю у них коли їх зустріну,і дам вам більше інформації.А взагалі я про це не стверджував,а просто питав у вас,чи вам щось відомо про це.Якщо так,то я хотів від вас почути більше щодо цього.Будь ласка неманіпулюйте отим.З повагою ССС




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
30748
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2011, 11:58 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
прагнення стати досконалим, стати Богом - може бути позитивним для людини, сприяти її духовному розвитку.




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
30751
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2011, 12:34 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Рухатись до досконалості закликає Ісус (Мт. 5:48). Вся ця досконалість з її ознаками описана Ним в Нагірній проповіді Мт.5-7 рр. Але стати досконалим - не означає стати Богом, тому що досконалість, безпомильність - лише один із Його атрибутів. А ще є святість, всемогутність, всезнаючість, безумовна любов...
Воріг душі ще Єву та Адама обманював: "Бо відає Бог, що дня того, коли будете з нього ви їсти, ваші очі розкриються, і станете ви, немов Боги, знаючи добро й зло."Бут.3:5. А люди ще до цього часу ведуться на цю брехню. Хіба можна досконалим без її джерела (рос. источника) досконалості - Бога.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
30756
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2011, 14:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Підсніжник написав:
Рухатись до досконалості закликає Ісус (Мт. 5:48). Вся ця досконалість з її ознаками описана Ним в Нагірній проповіді Мт.5-7 рр. Але стати досконалим - не означає стати Богом, тому що досконалість, безпомильність - лише один із Його атрибутів. А ще є святість, всемогутність, всезнаючість, безумовна любов...
Чому ж не означає, тому що так хочеться думати?
Людина сотворена на Божий образ і Його подобу, й немає у Біблії жодних підстав розмежовувати людину від Бога.
Учень не більший за вчителя; але, удосконалившись, кожен буде, як учитель його. (Луки 6:40)
Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний! (Матвія 5:48)


Підсніжник написав:
Воріг душі ще Єву та Адама обманював: "Бо відає Бог, що дня того, коли будете з нього ви їсти, ваші очі розкриються, і станете ви, немов Боги, знаючи добро й зло."Бут.3:5. А люди ще до цього часу ведуться на цю брехню. Хіба можна досконалим без її джерела (рос. источника) досконалості - Бога.
Ото й ведуться, що не бачать різниці між стати немов Боги й стати Богом. Якщо Бог став людиною, отже й покликання людини стати Богом.
Бажання, може й підсвідоме, зафіксувати межу між Богом і людиною, як раз і від лукавого. Божа Любов не знає меж.

Нехай свідки, не вірять в Божественість Сина, то й з них і спросу ніякого. Але коли ми віримо, що людина Ісус -- істиний Бог наш, отже людяність і Божественість нерозділимі. Або ж виходить ми, що цураємось Божественості, нЕлюди




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
30774
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2011, 17:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Підсніжник написав:
Рухатись до досконалості закликає Ісус (Мт. 5:48). Вся ця досконалість з її ознаками описана Ним в Нагірній проповіді Мт.5-7 рр. Але стати досконалим - не означає стати Богом, тому що досконалість, безпомильність - лише один із Його атрибутів. А ще є святість, всемогутність, всезнаючість, безумовна любов...
Чому ж не означає, тому що так хочеться думати?
Людина сотворена на Божий образ і Його подобу, й немає у Біблії жодних підстав розмежовувати людину від Бога.
Учень не більший за вчителя; але, удосконалившись, кожен буде, як учитель його. (Луки 6:40)
Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний! (Матвія 5:48)


Підсніжник написав:
Воріг душі ще Єву та Адама обманював: "Бо відає Бог, що дня того, коли будете з нього ви їсти, ваші очі розкриються, і станете ви, немов Боги, знаючи добро й зло."Бут.3:5. А люди ще до цього часу ведуться на цю брехню. Хіба можна досконалим без її джерела (рос. источника) досконалості - Бога.
Ото й ведуться, що не бачать різниці між стати немов Боги й стати Богом. Якщо Бог став людиною, отже й покликання людини стати Богом.
Бажання, може й підсвідоме, зафіксувати межу між Богом і людиною, як раз і від лукавого. Божа Любов не знає меж.

Нехай свідки, не вірять в Божественість Сина, то й з них і спросу ніякого. Але коли ми віримо, що людина Ісус -- істиний Бог наш, отже людяність і Божественість нерозділимі. Або ж виходить ми, що цураємось Божественості, нЕлюди
Отож бо і воно,до чого може довести сліпе розуміння Бога свідому людину.Так так до отого сліпого обєднання ТзОВ(Бога) зможуть долучитись і інші особи-люди,таким чином в перспективі Бог перестане бути Тройцею,а перетвориться в Х-йцю.Небуде уже трьох осіб Божих а мабуть незліченне число.Якось дуже схоже на індуського Бога,у якому існюють мільони Богів-осіб.Отака то вона тройця.Те про що й говорилось-ви хто сприймаєте Бога як тройцю неможете між собою погодитись стосовно точності цього догмату.І мабуть вам байдуже,адже просто сліпо треба вірити в це і спасешся.Але забуваєте,що не кожен хто каже "Господи я вірю, спасеться". Тож Юрію непридумуйте легенд та неманіпулюйте свідомістю з отим віршем на якому постійно зациклюєтесь-"будьте досконалі...".І викиньте ту нерозумну ідею що й ви можете стати Богом,бо написанно "є бо один Бог-Отець".Як на свідому людину ці слова є чіткою підставою для того аби викинути вам Юрку оте зі своєї голови.

А вам пані Підсніжнику слід серйозніше задуматись над наслідками віри у тройцю,адже по суті якщо є три особи Божі,то може зявитись і більше.Чому ні??Чому ви,віруючі, не допускаєте думки що там на небесах коло свого Господа Бога Ісуса Христа ви нестанете і всемогутні і всезнаючі і святі-такі як і ваш Господь Бог??Чому це для вас є неможливим??Хіба ваш Господь не є всемогутній??хіба йому непідсилу вас зробити такими як і він одним Богом у різних виявах??Прокоментуйте будьте добрі для ясності.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
30786
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2011, 19:27 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Yur написав:
Підсніжник написав:
Воріг душі ще Єву та Адама обманював: "Бо відає Бог, що дня того, коли будете з нього ви їсти, ваші очі розкриються, і станете ви, немов Боги, знаючи добро й зло."Бут.3:5. А люди ще до цього часу ведуться на цю брехню. Хіба можна досконалим без її джерела (рос. источника) досконалості - Бога.
Ото й ведуться, що не бачать різниці між стати немов Боги й стати Богом.

" І сказав Господь Бог: Ось став чоловік, немов один із Нас, щоб знати добро й зло."Бут.3:22 Як бачимо, в дечому люди стали як Бог: пізнали добро і зло. Це стало початок їхнього падіння
Yur написав:
Людина сотворена на Божий образ і Його подобу, й немає у Біблії жодних підстав розмежовувати людину від Бога.
[i]Учень не більший за вчителя; але, удосконалившись, кожен буде, як учитель його. (Луки 6:40)

"Я Господь, і нема вже нікого, нема іншого Бога, крім Мене."(Iс.45:5)
"Не розмежовувати" людину з Богом і ототожнювати її з Богом - різні речі. Христова притча про вчителя стосується земної місії Його учнів, місії служіння людям.
Yur написав:
Якщо Бог став людиною, отже й покликання людини стати Богом.
Бажання, може й підсвідоме, зафіксувати межу між Богом і людиною, як раз і від лукавого. Божа Любов не знає меж.
Бог не перевтілився в людину, а тимчасово став людиною,щоб спасти саму людину. Яка мета тих, хто прагне "стати Богом"? Чи часом не підсвідоме бажання падшої людської бунтарської природи звільнитися від верховенства Бога? Якщо так, то це самообман. Бо ніде в Біблії не сказано про наміри Бога зроботи з людини ще богів. Сказано ясно: "І ввесь людський рід Він з одного створив, щоб замешкати всю поверхню землі, і призначив окреслені доби й границі замешкання їх, 27 щоб Бога шукали вони, чи Його не відчують і не знайдуть, хоч Він недалеко від кожного з нас." Дiї.17:26,27 Ті люди, що шукають і знаходять Бога, мають виповнення своїх потреб в Божій любові. А не використовують цю любов у власних амбітних планах.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
30787
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2011, 19:52 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
sss написав:
А вам пані Підсніжнику слід серйозніше задуматись над наслідками віри у тройцю,адже по суті якщо є три особи Божі,то може зявитись і більше.Чому ні??Чому ви,віруючі, не допускаєте думки що там на небесах коло свого Господа Бога Ісуса Христа ви нестанете і всемогутні і всезнаючі і святі-такі як і ваш Господь Бог??Чому це для вас є неможливим??Хіба ваш Господь не є всемогутній??хіба йому непідсилу вас зробити такими як і він одним Богом у різних виявах??Прокоментуйте будьте добрі для ясності.

Щодо Трійці, то одне з вартих уваги та дослідження місце Біблії, що доводить існування Бога у трьох особах наведене мною у попередньому пості. І сказав Господь Бог: Ось став чоловік, немов один із Нас, щоб знати добро й зло. Бут.3:22 Допускати всілякі і думки не маю звички, бо мій розум обновлений Святим духом, Автором Св.Писання.,а значить узгоджені з ним. Ваші ж питання, даруйте, мені нагадують питання змія Єві. А Господь крім того, що всемогутній ще і суверенний і у Своїх рішеннях нікому не підзвітний, тим більше Своєму творінню. От і Йов це зрозумів: "Але Він при одному, й хто заверне Його? Як чого зажадає душа Його, те Він учинить:" Йов.23:13




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
30788
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2011, 20:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Підсніжник написав:
Yur написав:
Ото й ведуться, що не бачать різниці між стати немов Боги й стати Богом.
" І сказав Господь Бог: Ось став чоловік, немов один із Нас, щоб знати добро й зло."Бут.3:22 Як бачимо, в дечому люди стали як Бог: пізнали добро і зло. Це стало початок їхнього падіння
Знову не помічаєте немов.

Підсніжник написав:
Yur написав:
Людина сотворена на Божий образ і Його подобу, й немає у Біблії жодних підстав розмежовувати людину від Бога.
Учень не більший за вчителя; але, удосконалившись, кожен буде, як учитель його. (Луки 6:40)
"Я Господь, і нема вже нікого, нема іншого Бога, крім Мене."(Iс.45:5)
"Не розмежовувати" людину з Богом і ототожнювати її з Богом - різні речі. Христова притча про вчителя стосується земної місії Його учнів, місії служіння людям.
Покликання людини стати Богом не означає стати іще одним іншим богом.
Стосовно Христових притч, звідкіля ви берете, що вони стосуються лише земного життя.
Небо й земля проминеться, але не минуться слова Мої! (Матвія 24:36)

Підсніжник написав:
Yur написав:
Якщо Бог став людиною, отже й покликання людини стати Богом.
Бажання, може й підсвідоме, зафіксувати межу між Богом і людиною, як раз і від лукавого. Божа Любов не знає меж.
Бог не перевтілився в людину, а тимчасово став людиною,щоб спасти саму людину.
Спасти людину від чого й для чого .. Людину б не довелося спасати, коли б вона не вчинила переступ. Але це не означає, що у людини не мало бути жодного поступу до Божої досконалости.

Підсніжник написав:
Яка мета тих, хто прагне "стати Богом"? Чи часом не підсвідоме бажання падшої людської бунтарської природи звільнитися від верховенства Бога? Якщо так, то це самообман.
Той не обманюйтесь у своїх підсвідомих бажаннях. Метою стати Богом є любов до Бога.

Підсніжник написав:
Бо ніде в Біблії не сказано про наміри Бога зроботи з людини ще богів. Сказано ясно: "І ввесь людський рід Він з одного створив, щоб замешкати всю поверхню землі, і призначив окреслені доби й границі замешкання їх, 27 щоб Бога шукали вони, чи Його не відчують і не знайдуть, хоч Він недалеко від кожного з нас." Дiї.17:26,27 Ті люди, що шукають і знаходять Бога, мають виповнення своїх потреб в Божій любові. А не використовують цю любов у власних амбітних планах.
Тим паче не треба власні амбітні плани комусь приписувати.
А шукати Бога, й означає стриміти до Його Божої досконалости
==================

Помиляється той, хто вважає Боже Слово легким для сприйняття. Боже Слово передусім беремо на віру, й коли написано ..
Учень не більший за вчителя; але, удосконалившись, кожен буде, як учитель його. (Луки 6:40)
Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний! (Матвія 5:48)

.. маємо брати написане таким яким воно є й не добавляти нічого свого.

А те що можливо комусь вухо ріже, -- й це згідно написаного:
А багато-хто з учнів Його, як почули оце, гомоніли: Жорстока це мова! Хто слухати може її? (Івана 6:60)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
30794
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2011, 22:29 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Yur написав:
Помиляється той, хто вважає Боже Слово легким для сприйняття.
" бо ви знаєте перше про те, що жодне пророцтво в Писанні від власного вияснення не залежить." 2Петр.1:20. Питання: від чийого вияснення залежить Писання? ;)
Цитата:
Стосовно Христових притч, звідкіля ви берете, що вони стосуються лише земного життя.
Стосовно процитованого уривку з притчі, то варто глянути контекст,про що вище Ісус говорив. Бо вириваючи вірші з контексту можна будь -яку єресь вивести.
Цитата:
Людину б не довелося спасати, коли б вона не вчинила переступ. Але це не означає, що у людини не мало бути жодного поступу до Божої досконалости.

Доступ до Божої досконалості дає нам Ісус, визволяючи=спасаючи від первородного гріха, котрий по суті є бунтом, недовірою та непослухом щодо Бога. Але повторюсь, що досконалість - лиш 1 із атрибутів Бога. А свою всесильність, абсолютну святість і т.д. Бог ніде не каже, що збирався все це з кимось ділити, когось цим наділяти.
Цитата:
Метою стати Богом є любов до Бога
Що казав Ісус про любов до Бога (Себе):"Якщо Ви Мене любите, Мої заповіді зберігайте!"Iван.14:15
Який (?) приклад Він нам показав: "Нехай у вас будуть ті самі думки, що й у Христі Ісусі!6 Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним,7 але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина. " Фил.2:5-7

А щодо закидів про мої амбіції, то вони недоречні, бо я не вважаю, що покликана "стати Богом" :stop:




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
30798
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2011, 03:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Підсніжник написав:
Yur написав:
Помиляється той, хто вважає Боже Слово легким для сприйняття.
" бо ви знаєте перше про те, що жодне пророцтво в Писанні від власного вияснення не залежить." 2Петр.1:20. Питання: від чийого вияснення залежить Писання? ;)
Від Духа Святого звичайно ж. Тому не треба із шкіри лізти аби вияснити, просто щиро ВІРИТИ НАПИСАНОМУ. А проясненя обов'язково прийде, коли Дух того захоче. А не захоче, Його справа. Ми ж ВІРИМО.

Підсніжник написав:
Yur написав:
Стосовно Христових притч, звідкіля ви берете, що вони стосуються лише земного життя.
Стосовно процитованого уривку з притчі, то варто глянути контекст,про що вище Ісус говорив. Бо вириваючи вірші з контексту можна будь -яку єресь вивести.
Й не треба виривати, треба пам'ятати:
Небо й земля проминеться, але не минуться слова Мої! (Матвія 24:35)
Й не уподоблятися тим, кому тут підходить, а тут не підходить.

Підсніжник написав:
Yur написав:
Але це не означає, що у людини не мало бути жодного поступу до Божої досконалости.
Доступ до Божої досконалості дає нам Ісус, визволяючи=спасаючи від первородного гріха, котрий по суті є бунтом, недовірою та непослухом щодо Бога. Але повторюсь, що досконалість - лиш 1 із атрибутів Бога. А свою всесильність, абсолютну святість і т.д. Бог ніде не каже, що збирався все це з кимось ділити, когось цим наділяти.
З кимось ні, а зі своїми так.
бо ми члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його! (Ефесян 5:30)

Підсніжник написав:
Yur написав:
Метою стати Богом є любов до Бога
Що казав Ісус про любов до Бога (Себе):"Якщо Ви Мене любите, Мої заповіді зберігайте!"Iван.14:15
Який (?) приклад Він нам показав: "Нехай у вас будуть ті самі думки, що й у Христі Ісусі!6 Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним,7 але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина. " Фил.2:5-7
І Його нагорода не Небі.
Хто в тілі з'явився, Той оправданий Духом, Анголам показався, проповіданий був між народами, увірувано в Нього в світі, Він у славі вознісся! (1-е Тим. 3:16)

Підсніжник написав:
А щодо закидів про мої амбіції, то вони недоречні, бо я не вважаю, що покликана "стати Богом" :stop:
Та ні, самі ж себе й видаєте, тим що покликання стати Богом асоціюєтcя у вас з людськими амбіціями.

p.s. до віруючих християн якої деномінації ви себе відносете, якщо не секрет




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
30827
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2011, 19:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
не розумiю я предмету обговорення. Адже тут грунтовно довели, що лише непомiрна людська гордiсть може породити думку, що людина може стати Богом. Не знаю навiть, що тут добавити до цих доказiв




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина покликана стати Богом?
30835
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2011, 22:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Taj написав:
не розумiю я предмету обговорення. Адже тут грунтовно довели, що лише непомiрна людська гордiсть може породити думку, що людина може стати Богом. Не знаю навiть, що тут добавити до цих доказiв
То хіба гордість є ознакою Божества. Чому, думаючи про Божу сутність, на поверхню вилазить щось заздрісне й меншовартісне, чи від Бога таке. Чому ніяк не сприймаються слова Благої Вістки, такими якими вони є, чому обов'язково через призму невір'я й двозначності.
Через них даровані нам цінні та великі обітниці, щоб ними ви стали учасниками Божої Істоти, утікаючи від пожадливого світового тління. (2-е Петра 1:4)

Хіба то Адам з Євою хіба людина возгордилася супроти Творця? Через власну слабкість і дурість послухалась хитрого змія й пристала до його нашіптувань. Купилася на яскраві обертки й долучилася до його тлінного світу пожадливостей і пихи (1-е Ів. 2:16).

Й зараз рецедиви змієвої хвороби ніяк не полишають людину. Світле й чисте подається як недосяжне, Божествена велич, хворобливою уявою вимальовується як велич земна.
===============================================================

Навіяло таке порівняння. Квітучий сад (Божа Істота), у саду міріади розмаїтих квіток, кожна красива, приймає участь в зростанні саду й кожна радіє красі.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 108 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>