Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 05:30




Створити нову тему Відповісти  [ 28 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб!
18704
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2009, 16:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Сонячник написав:
А ось тепер я запитаюся: якщо та жінка, яка пішла до іншого невіруючого чоловіка, а потім покаялася - чи може вона повернутися до свого першого чоловіка? Я думаю, що ні.

Чому ж ні? Якщо вона покаялась і чоловік її також простив, хоче прийняти назад, то які можуть бути перешкоди? Хіба не так само чинить Бог, прощаючи грішника!




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб!
18709
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2009, 12:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Юліан написав:
Чому ж ні? Якщо вона покаялась і чоловік її також простив, хоче прийняти назад, то які можуть бути перешкоди?
Так справа ось в чому: якщо вона пішла до іншого чоловіка, то тепер вона є жінкою іншого. А щоб повернутися до першого, потрібно розлучитися з другим. Але це ж знову перелюб?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб!
18710
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2009, 12:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
А якщо вона на тому другому не женилася? То й розводитися не потрібно, був вчинений гріх і вона згодом покаялася.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб!
18757
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2009, 07:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Дуже все запутано... Чоловіку можна одружуватися з іншою жінкою з причини перелюбу жінки, а жінці ні... Думаю жінки не погодяться з цим :)
Відносно жінки, яка вийшла замуж за іншого, а потім покаялася... По-перше, я таких випадків не знаю, щоб та жінка покаялася і хотіла вернутися до першого чоловіка. По-друге, церква не могла благословити другий шлюб, виходить, якщо такий шлюб відбувся, то він відбувся без благословіння, тобто він недійсний, а значить може і повинен бути розірваний. По-третє, я вважаю, потрібно розглядати не формальності шлюбу (штамп в паспорті), а сам факт шлюбу (якщо жінка живе з іншим мужчиною, то в Божих очах це вже шлюб - згадаймо самарянку). Однак, тут потрібно звернути увагу на те, на скільки глибокі відносини у них завязалися. Якщо це випадкові звязки, то це просто перелюб і він не може розглядатися як шлюб. Якщо відносини довгі і серйозні і між ними любов, то, такі відносини вже навіть без штампу, можна розглядати як шлюб. В перелюбі, жінка, звичайно може покаятися та повернутися до свого законного чоловіка. Але що робити жінці, котра любить іншого чоловіка і між ними звязалися довгі міцні стосунки, побудовані на любові (скажімо, шлюб з першим чоловіком був випадковим і помилковим)?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб!
18759
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2009, 16:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Чоловіку можна одружуватися з іншою жінкою з причини перелюбу жінки, а жінці ні... Думаю жінки не погодяться з цим :)

Ага, з точки зору рівноправності виглядає не справедливо. Але я чув, що наукою доведено, що в жінки залишаються сліди ДНК всіх її партнерів. Саме тому така жінка маючи третього чоловіка може народити сина, який буде подібним до першого чоловіка. Тобто жінка, яка мала статеві стосунки з іншим чоловіком, фактично перебуватиме в шлюбі з іншим, незалежно від покаяння.
Братик написав:
По-третє, я вважаю, потрібно розглядати не формальності шлюбу (штамп в паспорті), а сам факт шлюбу (якщо жінка живе з іншим мужчиною, то в Божих очах це вже шлюб - згадаймо самарянку).

Саме так, шлюб - це не штамп в паспорті, а сам факт статевих стосунків.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб!
18760
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2009, 16:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Сонячник написав:
Але я чув, що наукою доведено, що в жінки залишаються сліди ДНК всіх її партнерів. Саме тому така жінка маючи третього чоловіка може народити сина, який буде подібним до першого чоловіка.

Саме так і називається це телегонією




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб!
18764
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2009, 17:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
До речі, цікаве питання задав хтось Христу: якщо чоловік жінки помре і вона вийде заміж за іншого, потім і цей помре, і вона знову вийде заміж за іного і так далі, то хто буде чоловіком у Царстві Небесному? Якби у Царстві Небесному були чоловіки і жінки, то дійсно, це питання було б надзвичайно важливим. Але, оскільки, там не буде шлюбів, то питання про шлюби на землі не є настільки важливими, щоб вони мали якийсь духовний зміст. Я маю на увазі, це питання слід розглядати спокійніше, ніж багато братів і сестер до цього підходять, тобто ходять до пророків і так далі. Головне, щоб був мир у стосунках чоловіка і жінки і щоб не було нічого, що може порушити цей мир.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб!
47168
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2014, 21:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 серпня 2014, 21:42
Написано: 1
Віровизнання: баптист
Добрий вечір. Скажіть будь-ласка як і що робити коли є факт зради жінки не одноразовий, но з однією людиною. пояснює це тим, що в неї опустились руки після декількох наших сварок в сімї. Вона думала що я її не люблю, але по скільки є у нас дитина, то думала що будемо жити ради дитини разом... Зараз визнає що зарано опустила руки і тих декілька сварок не варті були того. але встигла закохатися хоча він не віруючий і неходить ні до якої церкви. Зараз каже що хоче зберегти сімю але сама не знає чи це буде на краще, але і я не знаю чи хочу жити з такою людиною в одній хаті. Тому що якщо через таке в неї опустились руки, то надалі думаю буде і важче, і знову може повторитись те ж саме. Хотілось би почути відповідь якогось пастора - як далі бути!? Я схильний до розлучення і налаштований так і робити!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб!
47281
UNREAD_POSTДодано: 16 жовтня 2014, 15:42 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
21 жовтня 2014, 10:25
Написано: 1
Віровизнання: баптист
Доброго дня, прошу допомогти в питанні другого одруження. Я розійшлась з своїм чоловіком, він має вже другу жінку й дитину. В цьому я покаялась і увірувала. Зустріла молодого віруючого чоловіка, але також рлзлученого. Чи можна нам створювати сім'ю в такому випадку, якщо його дружина на примирення йти не хоче. Чи варто залишатись окремо і більше не виходити заміж? Дякую.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб!
47290
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2014, 21:05 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
А з якоі причини ви розлучились? Думаю, це немало значить.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб!
48518
UNREAD_POSTДодано: 08 серпня 2018, 10:15 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
08 серпня 2018, 10:31
Написано: 1
Віровизнання: невіруючий
Я розлучилася з чоловіком 5 років тому. Обоє не віруючі. В нас є син. Участь у його вихованні чоловік не бере. Ми вже йому не потрібні, адже має вже інші стосунки. Ми були вінчані в православній церкві. Чи можу я вдруге вийти заміж ?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб!
48537
UNREAD_POSTДодано: 21 жовтня 2018, 13:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Шлюб дія відповідальна. Стосовно православних, то вони вінчають повторно. Але там є якісь процеси для уневажнення попереднього шлюбу, такий собі церковний розвід. Може ще що, не знаю більше. Тут головне, як радить апостол про вдів, "аби в Господі" (1Кор.7:39) відбулась ця дія. І подібне: "все, що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім'я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові й Отцеві". (Кол.3:17)
Проте, шлюб не так важливий як примирення з Господом і особисті стосунки з Ним. Будьте, найперше, частиною невісти Христової, а все інше Господь Ісус вирішить. "Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його". (Матв.6:33)
Не марнуйте часу. "Бо каже: "Сприятливого часу я вислухав тебе, і в день спасіння я допоміг тобі. Ось тепер - час сприятливий, ось тепер - день спасіння"." (2Кор.6:2) Спілкуйтесь з Господом в молитві і в читанні Його Слова - Біблії, принесіть дар покаяння, будьте віруючою, єднайтесь з віруючими.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб!
48538
UNREAD_POSTДодано: 21 жовтня 2018, 14:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Вище згадали телегонію. Я ще читав, не пригадаю чи в матеріалах тої теорії чи супутніх, що кожен наступний партнер в жінці знищує попереднього під час статевого акту. Напевно в цих речах є сенс. Та наш Бог Творець чудес! Адже все "освячується словом Божим і молитвою". (1Тим.4:5) В контексті цих слів йдеться про шлюб і їжу. Тож, "для чистих все чисте". (Тит.1:15) І хоч б які підтвердження здобували теорії, але написано: "Божа правда через віру в Ісуса Христа в усіх і на всіх, хто вірує, бо різниці немає, бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави, але дарма виправдуються Його благодаттю, через відкуплення, що в Ісусі Христі, що Його Бог дав у жертву примирення в крові Його через віру, щоб виявити Свою правду через відпущення давніше вчинених гріхів". (Рим.3:22-25) Переконаний, що Той хто сотворив усе, має владу і силу оновити чоловіка чи жінку в імені та крові Христа. А ті що не приймають Господа в серці, нехай навіть на словах і визнають, але зрікаються ділами своїми. То такі самі себе руйнують. Відповідно й пожнуть що сіяли.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 28 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>