Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:26




Створити нову тему Відповісти  [ 34 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Об'явлення Божої Матері в Меджугор‘ї
17801
UNREAD_POSTДодано: 19 серпня 2009, 13:51 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Зображення

Об'явлення Божої Матері в Меджугор‘ї
вперше сталося в 1981-му році. Там Діва Марія представилась як Цариця Миру [спокою] і просила, щоб день 25-го червня святкувати на її пошану - тобто Цариці Миру. Меджугор‘є знаходиться на території колишньої Югославії, точніше в Герцеговині. Перший раз вона об'явилася двом дівчаткам в день св. Івана Хрестителя, 24-го серпня 1981-го року. 15-річна Іванна Івановіч та 16-річна Мар'яна Драбовіч вийшли біля шостої години вечора на прогулянку на гору Криніца. Раптом, на каменистому місці гори, Іванна побачила осяяний силует молодої дівчини. Вона мала прекрасне лице і була одягнена в одяг сірого кольору. Стояла приблизно ЗО см. над землею. Але поки Іванна опам'яталася - видиво зникло.

.

25-го травня діти знову вибралися на гору, де появлялася Пречиста Діва Марія. Всіх разом дітей було шість, та двоє дорослих з ними Найстаршій із дітей - Мар'яні, було 16 років, а наймолодшому, Якову - 10 Коли вони вийшли туди, то Пресвята Діва вже їх там чекала Всі діти впали на коліна і почали молитися Після закінчення молитви, набравши відваги, розпочали з нею розмову. На запитання, чому Вона сюди приходить, Пречиста відповіла, що якраз тут знайшла правдиву віру, а приходить тому, щоб передати їм послання миру і примирення. Тоді Мар'яна попросила зробити якийсь знак, бо люди їм не вірять і підозрівають, що вони наркомани. На ці слова Пречиста тільки усміхнулася і розпочала молитву. Діти також молилися з Нею.


У 1983-84 роках знову об'явилася Матір Божа і звернулася з посланням до Елени "Скажи, що я хочу, щоб він [священик] організував молитовні групи молодих людей, котрі є вільні і можуть присвятити себе Богу і моєму Серцю. Я сама поведу ці молитовні групи і сама дам їм правила, а наступні молитовні групи зможуть взяти собі їх за приклад. Я прийшла, щоб ще раз сказати світові — Бог — це Правда. Він дійсно є. В Ньому є правдиве щастя і суть життя. Я представилась тут як Цариця Миру, щоби сказати світові, що для спасіння його необхідний мир. Бережіться пристрастей і всього того, що вас може віддалювати від Бога.

Віддайтеся цілковито під опіку Божу і відженіть від себе страх. Якщо ваша душа і серце буде наповнене вірою і любов'ю до Бога, там вже не буде місця для страху. Проблеми, котрі будете мати, допоможуть душевному росту. Розпочніть з того, що полюбіть своїх противників і неприятелів. Не осуджуйте, не завидуйте, моліться за своїх неприятелів. Знаю, що ви не є спосібні це зробити, але просіть кожного дня моє Серце і Серце мого найдорожчого Сина, а ми дамо вам Божу ласку, котра навчить вас любити. Члени молитовних груп нехай, по можливості, моляться три години на день. Якщо для них це не є можливе з якоїсь причини, нехай моляться пів години зранку і в вечір. Раджу по можливості бути присутніми на Службі Божій кожного дня. Хочу, щоб ви два дні в тижні постили на хлібі та воді, а як церква буде потребувати, вимагатиму від вас три дні. Моліться, щоб Святий Дух зійшов на землю, а половину часу моліться за єпископів, за всіх церковних представників, щоби їх вів Святий Дух. Моліться за Папу Римського. Посвятіть п'ять хвилин Божому Серцю, образом якого є кожна родина. Якщо молитеся три години щоденно і поглядаєте на годинник, коли настане кінець, або думаєте про свої повинності — ніколи не увійдете до глибин духовного життя і ніколи не закінчите зі своїми повинностями. Будьте обережні, бо вже приходить час спокуси. Коли хтось із вас вирішив наслідувати Бога і цілком себе Йому віддати — прийде диявол, щоб звести вас із цієї дороги.

Всі, хто посвятить себе Богу, перейдуть через цей час випробовування. Диявол буде нашіптувати і переконувати не йти тернистою дорогою, а рівною. Не слухайте його, ідіть дорогою, котру я вам показала. Яка би я була щаслива, якби цілий світ хотів іти цією дорогою! Кожного дня посвячуйтеся моєму Серцю і цілком покладайтеся на мене. Я буду вас охороняти і просити за вас Святого Духа. Ви також просіть Його. Кара прийде на світ, як світ не навернеться. Закликайте людей, щоби навернулися. Все залежить від вашого навернення.

Коли ви молитеся, з ваших сердець витікає струмок життя. Молитва є єдиною дорогою, котра веде до миру і спокою. Молитвою і постом одержите все про що мене попросите. Моліться і ввечері, коли ви вже закінчили свій день, а після молитви скажіть Богу — дякую. Як заснете в спокої та у молитвах — вранці прокидайтеся з думкою про Ісуса і будете мати можливість просити Його про свої потреби. Як заснете в гніві, або в депресії — наступний день буде похмурий і ви забудете про молитву. Не сповідайтеся з привички, а після сповіді не залишайтесь такими, якими ви були. Сповідь має укріпити вашу віру і має зближувати вас з Ісусом. Моліться! Я бажаю в кожному серці викарбувати знак любові. Коли ви полюбите всіх людей — у вас буде мир. Якщо ви в мирі із всіма людьми — у вас є влада любові. Постіть і моліться! Дайте мені свої серця, я хотіла би їх цілком змінити, переробити, щоб вони були чистими. Моїм символом є вітер. Коли віє — знайте, що я з вами. Хрест, котрий є у ваших руках — символ Ісуса. Найдіть спосіб як постити. Хто курить, нехай покине, хто п'є алкоголь — нехай перестане. Час-від-часу відмовляйтеся від перегляду телевізійних програм. Часто телебачення забирає місце котре належить Богу. Нехай кожний на деякий час зречеться того, що йому миле і дороге. Моліться і постіть! Просіть Святого Духа, щоби обновив Ваші душі, щоб обновив цілий світ. Постіть і моліться, щоби царство Боже прийшло між вас. Нехай мій Син зішле на вас Святого Духа."

Пречиста Діва регулярно появлялася у вечірній час, в четвер. Ось деякі з послань, котрі повідомила візіонерка Марія в 1981-86 роках:

"Сьогодні взиваю, щоби ви молилися кожного дня і читали Святе Письмо. Я хотіла, щоб Служба Божа стала вашим щоденним подарунком. Чекайте на неї з нетерпеливістю, бо підчас Служби Божої сам Ісус приходить до вас і ви навчитеся зберігати чистоту, котра принесе вам правдиве щастя. Служба Божа є найбільшою молитвою, але її правдивої величі ви ніколи не зрозумієте. Якраз тому маєте бути на Службі Божій уважні, досконалі та покірні.

Приготовляйтеся до вислуховування Служби Божої, бо вона є тою найбільшою молитвою, яка може існувати. Найважливішою молитвою, після «Отче наш.», є «Вірую». Уточнюйте, за що молитесь. Скажіть: «молюся за це і за те». Моліться від усієї душі і не поспішайте. Моліться за других! Кожна молитва є доброю, якщо її промовляти з вірою.

Моліться, моліться, моліться... В щирій молитві відчуєте найбільшу радість і відшукаєте спосіб, як вирішити кожну проблему, котра видається неможливою до вирішення. Дякую за витривалість у молитві! Ви усі дорогі моєму Серцю і я дякую за те, що ви відновили молитву у своїх родинах. Дякую, що ви вислухали моє прохання. За оздоровлення хворих моліться «Вірую», сім разів «Отче наш», сім — «Богородице Діво», сім разів «Слава Отцю» і піст — хліб та вода. Добре, як в часі молитви покласти руки на хворого, за котрого молитеся. Хворі також нехай моляться і мають віру. Коли постите і молитеся з певною вірою, Господь вислухає і наділить вас своєю ласкою.

Даю вам пораду. Якщо ви маєте якісь недобрі звички - старайтеся їх поступово позбутися. Мене потішило б, якби ви кожного дня щось зробили в тому напрямку. Якщо ви маєте звичку сердитися за кожну дрібницю — намагайтеся сердитись менше. Якщо ви непослушні, або не можете стерпіти тих, які вам не подобаються, попробуйте зблизитися з ними. Якщо хочете, щоб другі гарно з вами обходилися — обходіться гарно з ними. Не є правдою те, що ви можете народитися декілька разів. Родимося один раз. Тіло, утворене із землі, після смерті розкладеться і ніколи не оживе. При воскресінні кожний дістане інше тіло.

А ще я вас прошу змінити своє родинне життя, щоб родина була як прекрасний цвіт, а Я щоб могла б його дати Ісусові. День починайте зі Святим Духом. Дуже важливо є просити Святого Духа. Коли він прийде на землю — все буде ясне і зрозуміле, а світ переміниться.

«Не маю права нікого заставляти, — хто і що має робити. Ви дістали розум і волю. Після молитви все передумайте і відважтеся».

Меджугор’є - місце паломництва багатьох тисяч християн

Меджугор’є наприкінці ХХ ст., стало унікальним паломницьким місцем, куди з’їжджаються люди з усього світу; різних національностей, багаті і бідні, молоді та старші, здорові та інваліди. Тут нема такого дня в році, коли б не було чути спілкування людей на різних мовах світу. Все це почалося 24 червня 1981 року, коли в Подбрдо, що є частиною села Б‘яковичі, відповідно до свідчень шести дітей, було об’явлення Пресвятої Богородиці. З цього дня, за словами візіонерів, Богородиця з’являється їм щодня, закликаючи всіх до миру і навернення.

Послання Пресвятої Богородиці

Незабаром після початку об’яв, Пресвята Богородиця стала давати послання візіонерам. На третій день Вона сказала: «Мир, мир, мир – і тільки мир. Мир повинен бути не тільки між Богом і людиною, але й між самими людьми!». Основне, про що говорить з нами Богородиця у своїх посланнях - це Мир, Віра, Навернення, Молитва і Піст. З 1 березня 1984 р. Пресвята Богородиця - Цариця Миру, як Вона сама представилася візіонерам, - передавала послання для парафіян і прочан кожний четвер. З 25 січня 1987 р. Цариця Миру передає свої послання вже 25-го числа кожного місяця через візіонерку Марію Павлович-Лунетті. Ці послання можна знайти в книзі «Послання Цариці Миру».


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Божої Матері в Меджугор‘ї
17802
UNREAD_POSTДодано: 19 серпня 2009, 13:54 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 липня 2009
"Дорогі діти!
Цей час нехай буде для вас часом молитви. Дякую вам, що ви відповіли на мій заклик."

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 червня 2009р.
"Дорогі діти! Радійте зі мною, навертайтеся в радості і дякуйте Богу за день моєї присутності між вами. Дітоньки, моліться, щоб в ваших серцях Бог був у центрі вашого життя і свідчіть своїм життям, щоб кожне створіння відчуло любов Бога. Будьте для кожного моїми простягнутими руками, щоб кожен зблизився до Бога любові. Благословляю вас моїм материнським благословенням. Дякую вам, що відповіли на мій заклик."



http://www.medjugorje.com.ua/


-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Божої Матері в Меджугор‘ї
17803
UNREAD_POSTДодано: 19 серпня 2009, 14:01 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Слава Ісусу Христу!
ще хотів додати декілька ссилок про medjugorje


http://medjugorje.katorgin.ru/statya.htm

http://www.bedevaart.net/multimedia.html -web камери medjugorje


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Божої Матері в Меджугор‘ї
17804
UNREAD_POSTДодано: 19 серпня 2009, 19:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Я навіть не знаю, як коментувати цю нісенітницю. Люди добрі, надворі 21століття - невже хтось ще вірить у такі нісенітниці. Вибачте, можливо занадто грубо, але я не маю що сказати інакше.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Божої Матері в Меджугор‘ї
17808
UNREAD_POSTДодано: 21 серпня 2009, 08:21 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Слава Ісусу Христу!
пропоную вам текст про Меджугорє ще однієї людини яка навернулася до Бога,побувавши в цьому чудесному місці.

http://forum.meta.ua/topic/t/42722/135.html


Тема: Меджугоріє
Автор: alex


Перечитавши всі теми, роблю деякі висновки.
Декілька людей писало що на цьому форумі секти
Нерозумію, де ви бачите тут секту ? Медчугоріє це найкраще місце в світі де я побував. А обїздив пів світу.
Коли потрапив до медчугоріє на зустріч молоді, в мені дещо змінилося, моє серце стало відрите для Ісуса. Я зромувів що таке либити, прощати,жаліти за скоєні мною гріхи... Зрозумів те чого раніше зовсім незнав. Раніше я шукав радості у спиртних напоях, дискотех , прогулах школи ,конфлікти із міліцією, тоді я почував себе великою людиною, таке було моє життя - але все це є ФАЛЬШИВЕ.
Найбільну насолоду можно отримати тільки у молитві, тільки тоді коли Святий Дух буде діяти у твоєму серці.
Перепрошую всіх за мої граматичні помилки Я до школи рідко ходив.
Слава Ісусу Христу. Перечитавши всі теми, роблю деякі висновки. Декілька людей писало що на цьому форумі секти Нерозумію, де ви бачите тут секту ? Медчугоріє це найкраще місце в світі де я побував. А обїздив пів світу. Коли потрапив до медчугоріє на зустріч молоді, в мені дещо змінилося, моє серце стало відрите для Ісуса. Я зромувів що таке либити, прощати,жаліти за скоєні мною гріхи... Зрозумів те чого раніше зовсім незнав. Раніше я шукав радості у спиртних напоях, дискотех , прогулах школи ,конфлікти із міліцією, тоді я почував себе великою людиною, таке було моє життя - але все це є ФАЛЬШИВЕ. Найбільну насолоду можно отримати тільки у молитві, тільки тоді коли Святий Дух буде діяти у твоєму серці. Перепрошую всіх за мої граматичні помилки Я до школи рідко ходив.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Божої Матері в Меджугор‘ї
17816
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2009, 20:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Це ти добре написав, але до чого тут Богородиця, якісь послання? Молись до Бога, насолоджуйся у спілкуванні з Богом, читай Біблію, сповняйся Духом Святим - це справді прекрасне життя. Нехай Господь благословить тебе у цьому.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Божої Матері в Меджугор‘ї
17822
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2009, 21:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Апостол Павло зауважив у 2Кор.11:14: І не дивно, бо сам сатана прикидається анголом світла!
Taj написав:
Люди добрі, надворі 21століття - невже хтось ще вірить у такі нісенітниці.

Taj, а хіба Ісус Христос не застерігав нас про це? І власне, оскільки час добігає до кінця, то у різних конфесіях є подібні "відкриття". І я хочу нагадати, що ми повинні пам'ятати застереження Ісуса Христа про останні часи:
Тоді, як хто скаже до вас: Ото, Христос тут чи Отам, не йміть віри. Бо постануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити великі ознаки та чуда, що звели б, коли б можна, і вибраних. Оце Я наперед вам сказав. (Матв.24:23-25)
І ще:
20 А як фарисеї спитали Його, коли Царство Божеє прийде, то Він їм відповів і сказав: Царство Боже не прийде помітно, 21 і не скажуть: Ось тут, або: Там. Бо Божеє Царство всередині вас! 22 І сказав Він до учнів: Прийдуть дні, коли побажаєте бачити один з днів Сина Людського, та не побачите... 23 І скажуть до вас: Ось тут, чи: Ось там, не йдіть, і за ним не біжіть! (Лук.17)

І ось тепер настали ті часи, коли нам кажуть, що ось там в Меджугор'ї, чи ось там в Ченстохові, чи ось там в Ватикані являється Богородиця чи навіть Сам Ісус Христос - не вірте і не біжіть туди, бо Царство Боже в середині вас. І ми маємо безмежне щастя, коли знаходимо Ісуса Христа у власному серці, і нам не потрібно їздити в гори чи за море... Бо Ісус Христос приймає нашу щиру молитву від глибини нашого серця у будь-якому місці нашого перебування.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Послання Богородиці з Меджугор'є
18550
UNREAD_POSTДодано: 11 листопада 2009, 11:30 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Зображення


Зображення


Об'явлення Божої Матері в Меджугор‘ї вперше сталося в 1981-му році. Там Діва Марія представилась як Цариця Миру [спокою] і просила, щоб день 25-го червня святкувати на її пошану - тобто Цариці Миру. Меджугор‘є знаходиться на території колишньої Югославії, точніше в Герцеговині. Перший раз вона об'явилася двом дівчаткам в день св. Івана Хрестителя, 24-го серпня 1981-го року. 15-річна Іванна Івановіч та 16-річна Мар'яна Драбовіч вийшли біля шостої години вечора на прогулянку на гору Криніца. Раптом, на каменистому місці гори, Іванна побачила осяяний силует молодої дівчини. Вона мала прекрасне лице і була одягнена в одяг сірого кольору. Стояла приблизно ЗО см. над землею. Але поки Іванна опам'яталася - видиво зникло.

Цього вечора дівчата ще раз пішли на те саме місце, бо сестра Мар'яни - Мілка, ішла за вівцями і просила дівчат піти з нею. На цей раз всі три дівчини побачили з'яву. Увечері, прийшовши додому, дівчата розповіли, що бачили з'яву. Більшість тих, хто слухав ці розповіді, лише насміхалися над ними, а деякі казали, якщо це дійсно Пречиста Діва то прийде і на другий день в цей самий час.

25-го травня діти знову вибралися на гору, де появлялася Пречиста Діва Марія. Всіх разом дітей було шість, та двоє дорослих з ними Найстаршій із дітей - Мар'яні, було 16 років, а наймолодшому, Якову - 10 Коли вони вийшли туди, то Пресвята Діва вже їх там чекала Всі діти впали на коліна і почали молитися Після закінчення молитви, набравши відваги, розпочали з нею розмову. На запитання, чому Вона сюди приходить, Пречиста відповіла, що якраз тут знайшла правдиву віру, а приходить тому, щоб передати їм послання миру і примирення. Тоді Мар'яна попросила зробити якийсь знак, бо люди їм не вірять і підозрівають, що вони наркомани. На ці слова Пречиста тільки усміхнулася і розпочала молитву. Діти також молилися з Нею.

Одна із дівчаток - Віцка, підійшла ближче до Пречистої і окропила її свяченою водою, кажучи при цьому: «Якщо ти дійсно Пресвята Діва, залишися з нами, якщо ні - то покинь нас в спокою». На таку дитячу щирість та безпосередність Богородиця лише мило усміхнулася. Іванка запитала про свою маму, котра недавно померла. Пречиста відповіла, що вона є в небі. Під кінець Пречиста Діва Марія звернулася до всіх із словами: «Мир вам! Мир вам! Мир, мир, примиріться! Ідіть в мирі Божому».

В суботу 27-го червня приїхала поліція і забрала всіх візіонерів до району. Там їх строго допитали, написали протоколи та обстежили у психіатра. В неділю, 23-го червня, на місці об’яв зібралося понад 15 тисяч людей. В понеділок, 29-го червня поліція повторно забрала дітей на психіатричні обстеження до міста Мостари. Однак і там . лікарі визнали дітей як цілком здорових і нормальних. Після цього на горі збиралося ще більше народу. Вони молилися і співали побожні пісні. Коли з'явилася Діва Марія в черговий раз, то передала через дітей доручення для всіх присутніх. Зміст його був короткий, але чіткий: «Є Один Бог, одна віра, вірте усією силою. Довіряйте».

Діти просили, щоб Богородиця оздоровила хворого каліку, малого Даніеля. «Нехай сильно вірить і буде оздоровлений. Ідіть в мирі Божому». Після цих слів вона зникла, але ясність ще певний час тривала, а пізніше і вона розсіялась.

Комуністична влада, руками поліції і дальше робила дітям і паломникам всякі перешкоди, звинувачуючи їх у наркоманії. Зате вхід на гору Криніца був суворо заборонений. Паломники сходилися на сусідній горі Кріжовец і там відправляли Служби Божі. Тому з боку уряду почалися репресії. 17-го серпня були заарештовані священики. Югославська преса, різними видуманими історіями та карикатурами, висміювала події в Меджугор'ї. Священики були засуджені за ворожу пропаганду супроти держави. Заборони стали досить жорстокі, але незадовго влада пішла на уступки, зняла заборони, бо до Меджугор‘я попливли маси людей з цілого світу.

Меджугор’є - місце паломництва багатьох тисяч християн

Меджугор’є наприкінці ХХ ст., стало унікальним паломницьким місцем, куди з’їжджаються люди з усього світу; різних національностей, багаті і бідні, молоді та старші, здорові та інваліди. Тут нема такого дня в році, коли б не було чути спілкування людей на різних мовах світу. Все це почалося 24 червня 1981 року, коли в Подбрдо, що є частиною села Б‘яковичі, відповідно до свідчень шести дітей, було об’явлення Пресвятої Богородиці. З цього дня, за словами візіонерів, Богородиця з’являється їм щодня, закликаючи всіх до миру і навернення.

Приймаючи до уваги кількість прочан, що відвідали це місце (за останні двадцять років більш двадцяти мільйонів), його можна назвати світовим центром молитви. Меджугор’є (слов'янська назва, що означає місце між горами) разом із селами Б‘яковичі, Мілетіна, Шурманці і Віоніца створюють католицьку громаду, що нараховує на сьогоднішній день приблизно 4 тис. вірників. Як самостійна громада, Меджугор’є вперше згадується в 1599 р. Теперішня парафія була заснована у 1892 році і присвячена святому апостолові Якову, заступнику паломників. Перша церква тут була побудована в 1897 році, але після першої світової війни була зруйнована, і її вже не можна було використовувати для богослужінь. Францисканський чин в Герцеговині взяв під опіку цю парафію.

Подбрдо - Гора об’яв

Так називається це місце села Подбрдо в Б‘яковичі, де візіонери вперше побачили Богородицю. З цього часу тут збираються прочани, щоб разом молитися вервицю. Щодня, вдень і вночі тут можна побачити групи прочан, що піднімаються до місця перших об’явлень. 8 вересня 2001 р. на цьому місці була встановлена й освячена статуя, присвячена Цариці Миру.
У 1989 році на всьому шляху від підніжжя до місця об’явлень були встановлені рельєфні зображення, присвячені радісній і скорботній таємницям Вервиці, скульптора проф. Кармелло Пуззоло з Флоренції. У підніжжя Подбрдо - гори об’яв, знаходиться «Блакитний Хрест». З 4 липня 1982 року під «Блакитним Хрестом» збираються молитовні групи. Щонеділі о 16:00 (зимою о 14:00) на горі об’явлень читається молитва на Вервиці.

Послання Пресвятої Богородиці

Незабаром після початку об’яв, Пресвята Богородиця стала давати послання візіонерам. На третій день Вона сказала: «Мир, мир, мир – і тільки мир. Мир повинен бути не тільки між Богом і людиною, але й між самими людьми!». Основне, про що говорить з нами Богородиця у своїх посланнях - це Мир, Віра, Навернення, Молитва і Піст. З 1 березня 1984 р. Пресвята Богородиця - Цариця Миру, як Вона сама представилася візіонерам, - передавала послання для парафіян і прочан кожний четвер. З 25 січня 1987 р. Цариця Миру передає свої послання вже 25-го числа кожного місяця через візіонерку Марію Павлович-Лунетті. Ці послання можна знайти в книзі «Послання Цариці Миру».

Гора Крижевац

Крижевац - це гора, що височіє над Меджугор’єм, і де парафіяни спорудили хрест у пам'ять про 1900-річчя розп'яття Ісуса Христа. З 1934 року тут відправляється Свята Літургія в першу неділю після свята Різдва Богородиці (свято спорудження Хреста Господнього). На горі Крижевац прочани (індивідуально й групами) проводять хресну дорогу, переходячи від стації до стації. В перші роки об’явлень, місця стацій відзначалися дерев'яними хрестами. У 1988 р. були встановлені бронзові рельєфні зображення стацій Хресної дороги, роботи італійського скульптора проф. Кармело Пуззоло. Крижевац став Голгофою Святилища Меджугор’я. Щоп'ятниці о 16:00 (зимою о 14:00) тут відбувається Хресна дорога.

Об’явлення і візіонери

Відповідно до свідчень шести молодих візіонерів, Богородиця з’являлася щодня, з 24 червня 1981 р. У перший день візіонери були перелякані та втекли. На другий день вони відповіли на заклик Богородиці, говорили і молилися разом із Пречистою Дівою Марією. От чому 25 червня відзначається як річниця об’явлення Цариці Миру.

Візіонери:

Іванка Іванкович-Елез

Народилася в 1966 р. Богородиця об’являлася їй щодня до 7 травня 1985. У цей день Вона довірила їй останню таємницю й обіцяла, що буде з’являтися Іванці до кінця її життя один раз у році у річницю початку об’явлень – 25 червня.

Мір‘яна Драгічевич-Солдо

Народилася в 1965 р. Богородиця об’являлася їй щодня аж до 25 грудня 1982 р. Довіривши їй останню таємницю, Богородиця обіцяла Мір‘яні з’являтися раз у році, у день її народження -18 березня З другого серпня 1987 р. другого числа кожного місяця, Мір‘яна чує голос Богородиці, іноді бачить Її, і вони разом моляться за навернення грішників.

Віцка Іванкович-М‘ятович

Народилася в 1964 році. Богородиця продовжує з’являтися їй щодня.

Марія Павлович-Лунетті

Народилася в 1965 році. Богородиця продовжує з’являтися їй щодня.

Іван Драгічевич

Народився в 1965 році. Богородиця продовжує з’являтися йому щодня.

Яків Чоло

Народився в 1971 році. Богородиця об’являлася їй щодня аж до 12 вересня 1998 р. Довіривши йому останню таємницю, Богородиця обіцяла йому з’являтися раз у році на Різдво — 25 грудня.

http://medjugorje.com.ua


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Богородиці з Меджугор'є
18551
UNREAD_POSTДодано: 11 листопада 2009, 11:32 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
Останнє особливе Меджугорське послання Міріані , 2 листопада 2009.


Любі дітки! Сьогодні я також між вами, щоб показати вам шлях, який допоможе прийти до Божої любові, Любові Бога, Котрий дозволив вам називати Його Батьком і сприймати як свого Отця. Я закликаю Вас щиро зазирнути в свої серця і побачити, як міцно ви Його любите. Чи може Він є останнім, кого треба любити? Оточені матеріальними благами, скільки разів ви Його зраджували, відкидали, забували про Нього? Мої дітки, не обманюйте себе світськими благами. Думайте про свою душу, тому що вона є важливішою ніж тіло, очищуйте її. Моліться до Отця, Він чекає на вас. Наверніться до Нього. Я з вами тому, що Він, в Своєму милосерді, посилає мене. Дякую вам.

http://medjugorje.com.ua
http://medjugorje.hr


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Послання Богородиці з Меджугор'є
18552
UNREAD_POSTДодано: 11 листопада 2009, 11:34 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 червня 2013, 09:52
Написано: 78
У 1983-84 роках знову об'явилася Матір Божа і звернулася з посланням до Елени "Скажи, що я хочу, щоб він [священик] організував молитовні групи молодих людей, котрі є вільні і можуть присвятити себе Богу і моєму Серцю. Я сама поведу ці молитовні групи і сама дам їм правила, а наступні молитовні групи зможуть взяти собі їх за приклад. Я прийшла, щоб ще раз сказати світові — Бог — це Правда. Він дійсно є. В Ньому є правдиве щастя і суть життя. Я представилась тут як Цариця Миру, щоби сказати світові, що для спасіння його необхідний мир. Бережіться пристрастей і всього того, що вас може віддалювати від Бога.

Віддайтеся цілковито під опіку Божу і відженіть від себе страх. Якщо ваша душа і серце буде наповнене вірою і любов'ю до Бога, там вже не буде місця для страху. Проблеми, котрі будете мати, допоможуть душевному росту. Розпочніть з того, що полюбіть своїх противників і неприятелів. Не осуджуйте, не завидуйте, моліться за своїх неприятелів. Знаю, що ви не є спосібні це зробити, але просіть кожного дня моє Серце і Серце мого найдорожчого Сина, а ми дамо вам Божу ласку, котра навчить вас любити. Члени молитовних груп нехай, по можливості, моляться три години на день. Якщо для них це не є можливе з якоїсь причини, нехай моляться пів години зранку і в вечір. Раджу по можливості бути присутніми на Службі Божій кожного дня. Хочу, щоб ви два дні в тижні постили на хлібі та воді, а як церква буде потребувати, вимагатиму від вас три дні. Моліться, щоб Святий Дух зійшов на землю, а половину часу моліться за єпископів, за всіх церковних представників, щоби їх вів Святий Дух. Моліться за Папу Римського. Посвятіть п'ять хвилин Божому Серцю, образом якого є кожна родина. Якщо молитеся три години щоденно і поглядаєте на годинник, коли настане кінець, або думаєте про свої повинності — ніколи не увійдете до глибин духовного життя і ніколи не закінчите зі своїми повинностями. Будьте обережні, бо вже приходить час спокуси. Коли хтось із вас вирішив наслідувати Бога і цілком себе Йому віддати — прийде диявол, щоб звести вас із цієї дороги.

Всі, хто посвятить себе Богу, перейдуть через цей час випробовування. Диявол буде нашіптувати і переконувати не йти тернистою дорогою, а рівною. Не слухайте його, ідіть дорогою, котру я вам показала. Яка би я була щаслива, якби цілий світ хотів іти цією дорогою! Кожного дня посвячуйтеся моєму Серцю і цілком покладайтеся на мене. Я буду вас охороняти і просити за вас Святого Духа. Ви також просіть Його. Кара прийде на світ, як світ не навернеться. Закликайте людей, щоби навернулися. Все залежить від вашого навернення.

Коли ви молитеся, з ваших сердець витікає струмок життя. Молитва є єдиною дорогою, котра веде до миру і спокою. Молитвою і постом одержите все про що мене попросите. Моліться і ввечері, коли ви вже закінчили свій день, а після молитви скажіть Богу — дякую. Як заснете в спокої та у молитвах — вранці прокидайтеся з думкою про Ісуса і будете мати можливість просити Його про свої потреби. Як заснете в гніві, або в депресії — наступний день буде похмурий і ви забудете про молитву. Не сповідайтеся з привички, а після сповіді не залишайтесь такими, якими ви були. Сповідь має укріпити вашу віру і має зближувати вас з Ісусом. Моліться! Я бажаю в кожному серці викарбувати знак любові. Коли ви полюбите всіх людей — у вас буде мир. Якщо ви в мирі із всіма людьми — у вас є влада любові. Постіть і моліться! Дайте мені свої серця, я хотіла би їх цілком змінити, переробити, щоб вони були чистими. Моїм символом є вітер. Коли віє — знайте, що я з вами. Хрест, котрий є у ваших руках — символ Ісуса. Найдіть спосіб як постити. Хто курить, нехай покине, хто п'є алкоголь — нехай перестане. Час-від-часу відмовляйтеся від перегляду телевізійних програм. Часто телебачення забирає місце котре належить Богу. Нехай кожний на деякий час зречеться того, що йому миле і дороге. Моліться і постіть! Просіть Святого Духа, щоби обновив Ваші душі, щоб обновив цілий світ. Постіть і моліться, щоби царство Боже прийшло між вас. Нехай мій Син зішле на вас Святого Духа."

Пречиста Діва регулярно появлялася у вечірній час, в четвер. Ось деякі з послань, котрі повідомила візіонерка Марія в 1981-86 роках:

"Сьогодні взиваю, щоби ви молилися кожного дня і читали Святе письмо. Я хотіла, щоб Служба Божа стала вашим щоденним подарунком. Чекайте на неї з нетерпеливістю, бо підчас Служби Божої сам Ісус приходить до вас і ви навчитеся зберігати чистоту, котра принесе вам правдиве щастя. Служба Божа є найбільшою молитвою, але її правдивої величі ви ніколи не зрозумієте. Якраз тому маєте бути на Службі Божій уважні, досконалі та покірні.

Приготовляйтеся до вислуховування Служби Божої, бо вона є тою найбільшою молитвою, яка може існувати. Найважливішою молитвою, після «Отче наш.», є «Вірую». Уточнюйте, за що молитесь. Скажіть: «молюся за це і за те». Моліться від усієї душі і не поспішайте. Моліться за других! Кожна молитва є доброю, якщо її промовляти з вірою.

Моліться, моліться, моліться... В щирій молитві відчуєте найбільшу радість і відшукаєте спосіб, як вирішити кожну проблему, котра видається неможливою до вирішення. Дякую за витривалість у молитві! Ви усі дорогі моєму Серцю і я дякую за те, що ви відновили молитву у своїх родинах. Дякую, що ви вислухали моє прохання. За оздоровлення хворих моліться «Вірую», сім разів «Отче наш», сім — «Богородице Діво», сім разів «Слава Отцю» і піст — хліб та вода. Добре, як в часі молитви покласти руки на хворого, за котрого молитеся. Хворі також нехай моляться і мають віру. Коли постите і молитеся з певною вірою, Господь вислухає і наділить вас своєю ласкою.

Даю вам пораду. Якщо ви маєте якісь недобрі звички - старайтеся їх поступово позбутися. Мене потішило б, якби ви кожного дня щось зробили в тому напрямку. Якщо ви маєте звичку сердитися за кожну дрібницю — намагайтеся сердитись менше. Якщо ви непослушні, або не можете стерпіти тих, які вам не подобаються, попробуйте зблизитися з ними. Якщо хочете, щоб другі гарно з вами обходилися — обходіться гарно з ними. Не є правдою те, що ви можете народитися декілька разів. Родимося один раз. Тіло, утворене із землі, після смерті розкладеться і ніколи не оживе. При воскресінні кожний дістане інше тіло.

А ще я вас прошу змінити своє родинне життя, щоб родина була як прекрасний цвіт, а Я щоб могла б його дати Ісусові. День починайте зі Святим Духом. Дуже важливо є просити Святого Духа. Коли він прийде на землю — все буде ясне і зрозуміле, а світ переміниться.

«Не маю права нікого заставляти, — хто і що має робити. Ви дістали розум і волю. Після молитви все передумайте і відважтеся».


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Божої Матері в Меджугор‘ї
24208
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2010, 10:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Краще казати "Явління матері Божої в Междугор ї"
Бо Обявлення було дане в Біблії і закінчене в книзі Одкровення.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Божої Матері в Меджугор‘ї
24216
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2010, 22:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Краще казати "Явління матері Божої в Междугор ї"
Бо Обявлення було дане в Біблії і закінчене в книзі Одкровення.

Михаїл, а ви вірите що це правда? Якщо так, то чому?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Божої Матері в Меджугор‘ї
24223
UNREAD_POSTДодано: 28 липня 2010, 09:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Sh_21


"Михаїл, а ви вірите що це правда? Якщо так, то чому?"

Можу лише довіряти свідченням паломників. Люди, які туди їздять, кажуть що там благословенне місце.
А також послання несуть в собі заклик до покаяння і життя без гріха, заклик до віри і поклоніння Ісусу Христу...


Вірити в це не обовязково для християнина, але довіряти можна.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Божої Матері в Меджугор‘ї
24260
UNREAD_POSTДодано: 29 липня 2010, 19:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Sh_21


"Михаїл, а ви вірите що це правда? Якщо так, то чому?"

Можу лише довіряти свідченням паломників. Люди, які туди їздять, кажуть що там благословенне місце.
А також послання несуть в собі заклик до покаяння і життя без гріха, заклик до віри і поклоніння Ісусу Христу...


Вірити в це не обовязково для християнина, але довіряти можна.

Трохи не так я питався.

Думаю мою думку вкловити із цих віршів.
21 Ісус промовляє до неї: Повір, жінко, Мені, що надходить година, коли ні на горі цій, ані в Єрусалимі вклонятись Отцеві не будете ви.
22 Ви вклоняєтесь тому, чого ви не знаєте, ми вклоняємось тому, що знаємо, бо спасіння від юдеїв.
23 Але наступає година, і тепер вона є, коли богомільці правдиві вклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді, бо Отець Собі прагне таких богомільців.
24 Бог є Дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись.

(Iван.4:21-24)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Божої Матері в Меджугор‘ї
24287
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2010, 10:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
При чому тут поклоніння?

Як паломник я б їхав вклонитися лише Богу (помолитися) і вшанувати!(подяукувати за те, що молить Сина свого про прощення про благословення людей) Богородицю (слава Богу, хоч євангелисти розуміють цей термін). Відвідати братів і сестер у Христі і тій місцевості, подивитись на чудову природу (як її описують), відпочити в Бозі. А взагалі вважаю, що навіть якщо в житті не поїду чи в Єрусалим чи в Рим чи в Междугорьє, ніяк негативно це на моє спасіння не вплине. Я не мусульманин, щоб так вважати. Спасаємось там, де нас Бог поставив і дякуємо Йому за це. Чесно кажучи навіть жити в кращих країнах не хочу. Найкраще мені подобається Закарпаття.

Термін поклоніння "святим місцям" я просто не розумію. Поклоніння у вірі і правді належить Богу. Поки поклонялись Богу в Старозавітньому Храмі - сам Ісус Христос туди приходив!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 34 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>