Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 10:45




Створити нову тему Відповісти  [ 150 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ваші думки
17792
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2009, 17:01 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 грудня 2010, 09:58
Написано: 20
Звідки: Ukraine
От в книзі Буття описується як Яків боровся з Богом і подужав Його (Бут.32:25-30). як може людина побороти Бога?




Ти надія моя, Господи, Ти охорона моя від юнацького віку мого!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ваші думки
17794
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2009, 13:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
peace написав:
Але тут наші перекладачі потрудились... На скільки я знаю, орли не живляться мертвечиною, правда не маю змоги порівняти з оригіналом :(

Так, справді, в оригіналі згадуються стерв'ятники — це птах родини яструбових, маса до 2,4 кг, але в Україні є рідкісними, бо поширені якраз в Ізраїлі та північній Африці. Хоча це суті не міняє.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ваші думки
17795
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2009, 14:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
peace написав:
От в книзі Буття описується як Яків боровся з Богом і подужав Його (Бут.32:25-30). як може людина побороти Бога?
:)
Зрештою, Яків боровся не з Богом, а з Ангелом Божим. Ось читаємо книгу Осія 12:4-5:
Він в утробі тримав за п'яту свого брата, а в силі своїй він боровся із Богом, і боровся він з Анголом, та й переміг. Плакав він, і благав він Його, у Бет-Елі знайшов Він його, і там з нами говорить.
Мабуть, Яків зустрівши Ангела Божого, утримував Його, щоб отримати благословіння Господнє.

Так і ми нині можемо боротися в молитві, не западаючи духом, як написано: А чи ж Бог в оборону не візьме обраних Своїх, що голосять до Нього день і ніч, хоч і бариться Він щодо них? (Луки 18:7)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ваші думки
17800
UNREAD_POSTДодано: 18 серпня 2009, 11:39 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 грудня 2010, 09:58
Написано: 20
Звідки: Ukraine
Невже Ангел може дати благословiння? Бут.32:30




Ти надія моя, Господи, Ти охорона моя від юнацького віку мого!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ваші думки
17805
UNREAD_POSTДодано: 20 серпня 2009, 00:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
peace написав:
Невже Ангел може дати благословiння? Бут.32:30

Благословляти може навіть і людина, а тим більше Ангел, думаю. А якби Ви зустріли Ангела Божого, то хіба б не просили благословіння? Я би попросив... :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ваші думки
17986
UNREAD_POSTДодано: 30 вересня 2009, 04:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
І скажи Ізраїлевій землі: Так говорить Господь: Ото Я проти тебе, і меча Свого витягну з піхви його, і витну з тебе справедливого й несправедливого. (Єзекiїль 21:8)

"Витяти справедливого й несправедливого", це про жнива з притчі про кукіль.
Залишіть, хай разом обоє ростуть аж до жнив (Матвія 13:30).




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
17990
UNREAD_POSTДодано: 30 вересня 2009, 19:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
І став Мойсей у брамі табору й сказав: Хто за Господа до мене! І зібралися до нього всі Левіїні сини.
І сказав він до них: Так сказав Господь, Бог Ізраїлів: Припашіть кожен меча свого на стегно своє, перейдіть, і верніться від брами до брами в таборі, і повбивайте кожен брата свого, і кожен приятеля свого, і кожен ближнього свого.
І зробили Левіїні сини за словом Мойсеєвим. І впало з народу того дня близько трьох тисяч чоловіка.
І сказав Мойсей: Освятіть сьогодні себе для Господа, бо кожен мстився на сині своїм та на браті своїм, і щоб сьогодні Він дав вам благословення. (Вихід 32:26-29)


Гадаю найкращим методом розпізнавати суть старозавітніх цитат буде через призму Благої Вістки. Тож спершу спробуємо розібртися в цитаті зі Святої Євангелії:

Коли хто приходить до Мене, і не зненавидить свого батька та матері, і дружини й дітей, і братів і сестер, а до того й своєї душі, той не може буть учнем Моїм!
І хто свого хреста не несе, і не йде вслід за Мною, той не може бути учнем Моїм! (Луки 14:26,27)


Отже маємо заклик зненавидіти тих, кого маємо любити і шанувати. Як це розуміти.
Той хто визваний іти за Христом, повинен зріктися (зненавидіти) світу цього, себто усіляких світських уподобань. Родині ж зв'язки, це суто земна категорія.
Бо в воскресенні ні женяться, ані заміж виходять, але як Анголи ті на небі. (Матвія 22:30.

Ті ж, хто вирішив бути з Господом нашим Ісусом Христом, ще тут на землі мають виявити у собі цей зачаток.

А Ісус відказав їм: Поправді кажу вам: Немає такого, щоб покинув свій дім, або дружину, чи братів, чи батьків, чи дітей ради Божого Царства,
і не одержав би значно більш цього часу, а в віці наступнім життя вічне. (Луки 18:29,30)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ваші думки
17993
UNREAD_POSTДодано: 30 вересня 2009, 20:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
peace написав:
Лк.17:37 "Де труп, там зберуться орли", що символізує цей вислів Христа?

Гадаю труп, це те що зостається по кончині нашої грішної землі.
Орли ж -- Ангели, що прилетять за здобиччю.
І пошле Анголів Своїх Він із голосним сурмовим гуком, і зберуть Його вибраних від вітрів чотирьох, від кінців неба аж до кінців його. (Матвія 24:31)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
23194
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2010, 12:30 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
У посланні Юди 23в. написано:...а до інших будьте милосердні зі страхом і ненавидьте навіть одежу, опоганену від тіла".
:?: Питання: як практично "ненавидіти цю одежу" не доторкатися її? Чи що мається на увазі під цим виразом?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
23211
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2010, 21:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Підсніжник написав:
У посланні Юди 23в. написано:...а до інших будьте милосердні зі страхом і ненавидьте навіть одежу, опоганену від тіла".
:?: Питання: як практично "ненавидіти цю одежу" не доторкатися її? Чи що мається на увазі під цим виразом?

Ненавидіти у собі усе дотичне до тілесного життя.
щоб відкинути, за першим поступованням, старого чоловіка, який зотліває в звабливих пожадливостях (Ефесян 4:22)
Не кажіть неправди один на одного, якщо скинули з себе людину стародавню з її вчинками (Колосян 3:9)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
23357
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2010, 14:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Юрій ну і якщо ви мене запросили сюди на бесіду,то я і тут спробую дещо ваше життя зробити цікавішим.Читаючи книгу Приповістей дехто натрапляє на незрозумілі слова.Чи недопомогли б ви зрозуміти про що йде мова у Пр8:22-31-"Господь мене мав(створив Хом) на початку Своєї дороги, перше чинів Своїх, спервовіку, відвіку була я встановлена, від початку, від правіку землі.
Народжена я, як безодень іще не було, коли не було ще джерел, водою обтяжених.
Народжена я, поки гори поставлені ще не були, давніше за пагірки,
коли ще землі не вчинив Він, ні піль, ні початкового пороху всесвіту.
Коли приправляв небеса я була там, коли круга вставляв на поверхні безодні,
коли хмари уміцнював Він нагорі, як джерела безодні зміцняв,
коли клав Він для моря устава його, щоб його берегів вода не переходила, коли ставив основи землі,
то я майстром у Нього була, і була я веселощами день-у-день, радіючи перед обличчям Його кожночасно,
радіючи на земнім крузі Його, а забава моя із синами людськими"!
.Якщо у вас уже відпало бажання виконувати свої обіцянки,то просто так і напишіть,може хтось інший це розяснить.Дякую.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
23358
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2010, 15:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Цікаве також запитання повязанне зі словами Ісуса які є у Мт25:31-"Коли ж прийде Син Людський у славі Своїй, і всі Анголи з Ним, тоді Він засяде на престолі слави Своєї. І перед Ним усі народи зберуться, і Він відділить одного від одного їх, як відділяє вівчар овець від козлів. І поставить Він вівці праворуч Себе, а козлята ліворуч.Тоді скаже Цар тим, хто праворуч Його: Прийдіть, благословенні Мого Отця, посядьте Царство, уготоване вам від закладин світу....Тоді скаже й тим, хто ліворуч: Ідіть ви від Мене, прокляті, у вічний огонь, що дияволові та його посланцям приготований".Як думаєте чи можна якось зясувати,хто ж то такі вівці ,а хто козли???Відповідь на це питання непросто збагатить розумово,а допоможе усвідомити те, кого можна вважати вівцями які отримають вічне життя,а отже такими бути.Також допоможе усвідомити хто такі козли і такими небути,щоб не загинути.Подумайте над цим,беручи до уваги контекст.Якщо будуть якісь думки,то поділіться.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
23478
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2010, 23:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Хотів би також запитати панів які переконанні у тому що Біблія це слово Бога.Чи бува не є воно суперечливим у самому собі??От наприклад у Єзек18:20-"Син не понесе кари за батькову провину".Вих20:5-"бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях".Отож чи не суперечить слова Єзек словам з Виходу??Тож якщо це дійсно Слово Бога,а нелюдини,то такої суперечності не повинно бути.То в чому тут справа?Чи може хтось це розяснити?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
23590
UNREAD_POSTДодано: 05 червня 2010, 23:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Читаючи книгу Приповістей дехто натрапляє на незрозумілі слова.Чи недопомогли б ви зрозуміти про що йде мова у Пр8:22-31
-"Господь мене мав(створив Хом) на початку Своєї дороги, перше чинів Своїх, спервовіку, відвіку була я встановлена, від початку, від правіку землі.
Народжена я, як безодень іще не було, коли не було ще джерел, водою обтяжених.
Народжена я, поки гори поставлені ще не були, давніше за пагірки,
коли ще землі не вчинив Він, ні піль, ні початкового пороху всесвіту.
Коли приправляв небеса я була там, коли круга вставляв на поверхні безодні,
коли хмари уміцнював Він нагорі, як джерела безодні зміцняв,
коли клав Він для моря устава його, щоб його берегів вода не переходила, коли ставив основи землі,
то я майстром у Нього була, і була я веселощами день-у-день, радіючи перед обличчям Його кожночасно,
радіючи на земнім крузі Його, а забава моя із синами людськими"!

Гадаю, аби зрозуміти про що йде мова, треба перечитати усю приповість й звернути увагу на дванадцяту строку:

12 Я, мудрість, живу разом з розумом, і знаходжу пізнання розважне.

Отже мова про МУДРІСТЬ.
Вартує також зазначити що РОЗУМ є уособленням жіночої половини, а ВІРА -- чоловіче начало.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
23591
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2010, 00:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Хотів би також запитати панів які переконанні у тому що Біблія це слово Бога.Чи бува не є воно суперечливим у самому собі??От наприклад у Єзек18:20-"Син не понесе кари за батькову провину".Вих20:5-"бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях".Отож чи не суперечить слова Єзек словам з Виходу?


Та душа, що грішить, вона помре. Син не понесе кари за батькову провину, а батько не понесе за провину синову, справедливість справедливого буде на ньому, а несправедливість несправедливого на тому буде. (Єзекіїль 18:20)

Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене (Вихід 20:5)


Гадаю тут слід зуміти побачити різницю між провиною і ненавистю.
Провинитися можна через необачність, лінивство.
Ненависть же є свідомим виявом несприйняття.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 150 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 9 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>