Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:30




Створити нову тему Відповісти  [ 150 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
45848
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2013, 22:46 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
08 жовтня 2014, 23:25
Написано: 214
нуу..завжди все віддаємо в руки Божі, а тут і в одному і в другому місці ''передав'' ''віддати сатані'' ....якось не можна зрозуміти...


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
45883
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2013, 23:06 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Rosinka написав:
Серед них — Гіменей та Олександер, яких я передав сатані, щоб навчилися не зневажати Бога.
(1 Тимофію 1:20)
віддати такого сатані на погибіль тіла, щоб дух спасся Господнього дня!
(1 до Коринтян 5:5)
Як можна зрозуміти ці слова -"віддати такого сатані на погибіль тіла" але, "щоб дух спасся Господнього дня"?

taras15 написав:
Раз на зібранню старші брати казали, що колись в церкві (не знаю де саме), коли який брат або сестра вчинили гріх блуду, а потім приходили в церкву і визнавали це, то таких передавали сатані. Через деякий час ця людина занедужувала хворобою, і за цей час мала можливість покаятися перед Богом, але не одужувала, а вмирала. Тобто тіло погибало, щоб спасся дух. Це один з прикладів, можливо, це ще щось значило...

Думаємо, тут можна ще привести в приклад Йова.
Цитата:
І сказав Господь до сатани: Ось він у руці твоїй, тільки душу його бережи!

(Йов 2:6)

Тобто Бог заборонив торкатися душі, але тіло було віддане сатані...




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
45886
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2013, 23:21 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Ми ще маємо таке запитання: 1(3) Царів 2 розділ з 13 віршика і по 25: "І послав Соломон через Бенаю, Єгоядиного сина, - і він уразив його (Адонію), і той помер. "
За що він помер, у чому був його гріх? У тому що він хотів собі за жінку Авішаг, а вона колись належала Давидові?(1 Цар 1:'1-4), І що означають слова Соломона "Так нехай зробить мені Бог, і так нехай додасть, коли не на душу свою говорив Адонія це слово..."(1-а царiв 2:23)?




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
45896
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2013, 22:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
1. Я думаю, що Соломон наказав його вбити через те, що як пише в 1 розділі цієї ж книги, Адонія всупереч батьку Давиду (Давид заповідав, що Соломон посяде його трон) проголосив себе царем. Тільки мені не зрозуміло, чому Соломон вирішив це зробити аж тоді, коли Адонія прийшов до Вірсавії прохати в Соломона Авішаг...
2. цей вираз "коли не на душу свою говорив Адонія це слово" можливо значить, що Адонія тим проханням накликав смерть на себе; що після цього Соломон точно його б вбив.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
45899
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2013, 01:00 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Rosinka написав:
Серед них — Гіменей та Олександер, яких я передав сатані, щоб навчилися не зневажати Бога.
(1 Тимофію 1:20)
віддати такого сатані на погибіль тіла, щоб дух спасся Господнього дня!
(1 до Коринтян 5:5)
Як можна зрозуміти ці слова -"віддати такого сатані на погибіль тіла" але, "щоб дух спасся Господнього дня"?

А по-моєму, віддати сатані - означає виключити з церкви, тобто ізолювати від Божої сімї, від Божого покрову, опіки, а значить віддати на всілякі хвороби, як покарання за гріх. А хто тілом постраждає, той перестане грішити, тобто дух знов воскресне і отримає спасіння...




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
45900
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2013, 01:24 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Сестрички написав:
Ми ще маємо таке запитання: 1(3) Царів 2 розділ з 13 віршика і по 25: "І послав Соломон через Бенаю, Єгоядиного сина, - і він уразив його (Адонію), і той помер. "
За що він помер, у чому був його гріх? У тому що він хотів собі за жінку Авішаг, а вона колись належала Давидові?(1 Цар 1:'1-4), І що означають слова Соломона "Так нехай зробить мені Бог, і так нехай додасть, коли не на душу свою говорив Адонія це слово..."(1-а царiв 2:23)?

Напевно відповідь на це питаання криється у 1 Цар 1: 52: "І сказав Соломон: Якщо він буде мужем чесним, ані волосина його не впаде на землю! А якщо знайдеться в ньому зло, то помре" ", Давид помилував Адонію біля жертівника, простивши бунтарство, при умові, що той не виношуватиме зрадливі задуми. Адонія не послухав і був убитий через власну впертість і лукавство.
А словами : "Так нехай зробить мені Бог, і так нехай додасть" ізраїльтяни, зокрема Давид, часто клялися (пор. 1 Сам. 22: 3; 2Сам. 3:35;2 Сам 19:3)




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
45949
UNREAD_POSTДодано: 01 січня 2014, 23:39 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 січня 2016, 15:03
Написано: 108
Звідки: Луцьк
Віровизнання: п'ятидесятник
Валерій Курилович написав:
Як хто розуміє це місце: Йова 37:7. "Він руку печатає кожній людині, щоб пізнали всі люди про діло Його"
Я думаю,тут говориться про те,що немає двох людей з одинаковими відбитками пальців.Коли люди над цим задумуються,то розуміють,що це Бог так премудро створив.




Якщо зник звук з небес,спробуйте "зачистити контакти" своєї совісті
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
46000
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2014, 09:57 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
08 жовтня 2014, 23:25
Написано: 214
Підсніжник написав:
А по-моєму, віддати сатані - означає виключити з церкви


Можливо й так.. тому що, якщо читати уважніше, то тут в 2-му вірші написано- "І ви завеличалися, а не засмутились радніш, щоб був вилучений з-поміж вас, хто цей учинок зробив.
(1 до Коринтян 5:2)"

...а ще в 13-му вірші сказано - "А чужих судить Бог. Тож вилучіть лукавого з-поміж себе самих!
(1 до Коринтян 5:13)"


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
46235
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2014, 06:42 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
08 жовтня 2014, 23:25
Написано: 214
В мене ще є таке питання: Чому Ісус плакав перед тим як воскресив Лазаря? (про це написано Від Івана, розділ 11)


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
46248
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2014, 14:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Я думаю, тому плакав Ісус, що дуже любив Лазаря, а також це показує, що Він бувши у тілі людському, мав ті самі переживання, бо коли Він побачив, що Марія плаче, і юдеї плачуть, то Сам "розжалобився і зворушився".
Ще чув думку, що Ісус, як побачив, як людина живучи на землі страждає, як її хвороби, і смерть, і інші переживання чигають, то від жалю за людиною, Він заплакав.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
46265
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2014, 19:12 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
08 жовтня 2014, 23:25
Написано: 214
Чула ще й такі думки що: 1- Ісус пролив сльозу бо знав, що Лазар все одно колись таки помре ....
2 - Він пролив сльозу бо знав, що більшість людей які стоять поруч, побачивши це, не навернуться до Нього щоб отримати життя вічне ....
3 - Він пролив сльозу бо знав, що люди які були поруч, рано чи пізно помруть ...
4 - Він пролив сльозу бо знав, що Йому належить через кілька днів теж померти ...
5 - Він пролив сльозу бо розумів всю сутність гріха ...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
46487
UNREAD_POSTДодано: 15 квітня 2014, 05:45 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
08 жовтня 2014, 23:25
Написано: 214
Промовив тоді Ісус учням Своїм: Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме свого хреста, та й іде вслід за Мною.
(Від Матвія 16:24)

І хто свого хреста не несе, і не йде вслід за Мною, той не може бути учнем Моїм!
(Від Луки 14:27)

Давайте пороздумуємо над таким питанням: Що таке свій хрест? І як можна взяти свого хреста?
Поділіться своїми роздумами...а якщо вже є така тема на форумі, то дайте знати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
46488
UNREAD_POSTДодано: 15 квітня 2014, 21:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
"А щодо мене, то нехай нічим не хвалюся, хіба тільки хрестом Господа нашого Ісуса Христа, що ним розп'ятий світ для мене, а я для світу." Гал. 6:14
я думаю, що хрест, це всі ті переживання, утиски, гоніння, біди (може хвороби), які лягають на долю, тих, хто хоче йти за Христом. ми не повинні, шукати легші шляхи, тобто, щоб той хрест не нести. це важко зрозуміти, але ним ми розпинаємо свою плоть (своє я) і тілесні думки, які є ворожнечою на Бога..
ось тут на сайті є такий вірш про хрест: http://jerelo.info/pidbadorlyvi/hrest.htm
і актуальна стаття з ЄГ: http://evgolos.com/assets/my_articles/Hrest%20staryj%20i%20novyj.pdf




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
46498
UNREAD_POSTДодано: 16 квітня 2014, 08:25 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
08 жовтня 2014, 23:25
Написано: 214
Сьогодні на роботі, роздумуючи над цим питанням про хрест, пригадався мені такий псалом:

Куплет 1.
О, як тяжко іти по вузькому шляху
Кам'янистім.
Я бажаю в душі дні прожити свої
Життям чистим.

Припев:
Хрест несу я тяжкий
Йду тернистим шляхом
І надіюсь я,
Що колись прийде день,
Сльози Бог обітре,
Як я з Ним зустрінусь.

Куплет 2.
І Христос знемагав, коли хрест тяжкий ніс,
Щоб за нас померти.
Він помер, смертним став, нам життя залишив,
Щоб спасти від смерті.

Куплет 3.
Я безсилий, слабий біль пороків в житті
Сил дальше йти не маю.
Але вірю, що Бог поміч дасть в боротьбі
Це я певно знаю.

Проспівала я його собі декілька разів (один з моїх улюблених псалмів)..і до речі, є досить співзвучним з віршем:

taras15 написав:
ось тут на сайті є такий вірш про хрест: http://jerelo.info/pidbadorlyvi/hrest.htm
і актуальна стаття з ЄГ: http://evgolos.com/assets/my_articles/Hrest%20staryj%20i%20novyj.pdf


Дуже гарний вірш і хороша стаття. Дякую, Тарас! :eek:


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
46499
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2014, 06:51 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
08 жовтня 2014, 23:25
Написано: 214
Думаю, що взяти хрест - це добровільно підкоритися волі Божій... поступати так, як вчить нас Слово Боже. Щоденно помирати для гріха і жити для Бога.


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 150 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>