Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:44




Створити нову тему Відповісти  [ 150 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
30698
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2011, 15:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Він не проливав крові щоб нас оберігати на дорозі.

Ну тоді для чого молитися перед тим як виїжджати на дорогу? Якщо від того нічого не міняється. От наприклад коли молодь із Збаража загинула в аварії, думаю вони теж молилися. Або те саме що сталося із Вілкерсоном.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
30716
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2011, 22:20 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Ну це звичаї ортодоксалів. А звичаї протестантів. що на мій погляд нагадує мені як звернення до ворожбитки. Наші роблять як. щоб отримати відповідь ніби від Бога, відкривають Біблію де їм відриється і читають. Чим це відрізняється від того що пишеш ти і Підсніжник?

Ні-ні, це "наші" так роблять. Невже ви не зустрічали такого? Призивають кров Христа, але не для омиття власних визнаних гріхів, але щоб відігнати злого чи попередити нещастя.
Протестант написав:
тоді для чого молитися перед тим як виїжджати на дорогу? Якщо від того нічого не міняється. От наприклад коли молодь із Збаража загинула в аварії, думаю вони теж молилися. Або те саме що сталося із Вілкерсоном.
Одна справа молитися про Божу охорону (анголів), інша - вживати якісь формули не згідно Слова. А щодо загиблих, навіть якщо вони і молилися і загинули, то таким був промисел Божий (Мт. 10:29-30).




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
30718
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2011, 22:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Підсніжник написав:
Протестант написав:
Ну це звичаї ортодоксалів. А звичаї протестантів. що на мій погляд нагадує мені як звернення до ворожбитки. Наші роблять як. щоб отримати відповідь ніби від Бога, відкривають Біблію де їм відриється і читають. Чим це відрізняється від того що пишеш ти і Підсніжник?

Ні-ні, це "наші" так роблять. Невже ви не зустрічали такого? Призивають кров Христа, але не для омиття власних визнаних гріхів, але щоб відігнати злого чи попередити нещастя.

Та я то зрозумів що мова за наших йде. Але я такої молитви ніколи не чув. В насмоляться просто щоб зберіг у дорозі. Щоб Бог благословив водія.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
30726
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2011, 16:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Можливо і не міняється. Не думаю, що Бог скаже: ага вони не помолилися, ось вам аварія! А з іншого, Бог чує і слухає своїх дітей. І якщо дитина просить Батька зберегти, Він збереже! Мене не раз Бог рятував від аварії, але не обов"язково перед дорогою я молився. Інколи сам дух починає молитися до Бога і ми не знаємо з якої причини. Можливо наш дух просить Бога зберегти перед якоюсь аварією, або можливістю аварії. А може, наш дух молиться перед випробуванням, щоб Бог нав нам сили перенести його. Як оце молився Христос в Гефсиманському саду. В цілому, я погоджуюся, що проста формальна молитва перед поїздкою не впливає на Божу доброту до нас і Його захист. Але і це Богу приємно. Бо написано, щоб ми завжди молилися. Молитва - це феміам для Бога.
Але інша річ, це закликати кров Христа, щоб нас оберігала. Кров Син Божий пролив за наші гріхи, щоб ми мали життя вічне у Небесах, а не на землі. А це набагато вище призначення, ніж просто захист нашого земного життя. Не зменшуйте ціну Крові Христа! Навіть якщо Бог нас не захистить від трагічної смерті, ми знаємо, що наша надія не у цьому житті, а смерть для нас придбання.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
30729
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2011, 23:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Ну тоді для чого молитися перед тим як виїжджати на дорогу? Якщо від того нічого не міняється. От наприклад коли молодь із Збаража загинула в аварії, думаю вони теж молилися. Або те саме що сталося із Вілкерсоном.
Я думаю, що важливо не стільки просити в Бога охорони в дорозі, як довіритися Йому, визнавши Його волю понад свою. От мені згадалися слова, що ап.Яків каже: А ну тепер ви, що говорите: Сьогодні чи взавтра ми підем у те чи те місто, і там рік проживемо, та будемо торгувати й заробляти, ви, що не відаєте, що трапиться взавтра, яке ваше життя? Бо це пара, що на хвильку з'являється, а потім зникає!... Замість того, щоб вам говорити: Як схоче Господь та будемо живі, то зробимо це або те. (Як.4:13-15)
Але молитися потрібно за все, бо так наша надія покладається на Бога, як каже Павло: Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою. (Фил.4:6)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
31342
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2011, 21:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
36. Розповів же і
приказку їм: Ніхто латки
з одежі нової в одежу
стару не вставляє, а то
подере й нову, а латка з
нової старій не
надасться.
37. І ніхто не вливає
вина молодого в старі
бурдюки, а то
попрориває вино молоде
бурдюки, і вино
розіллється, і бурдюки
пропадуть.
38. Але треба вливати
вино молоде до нових
бурдюків.
39. І ніхто, старе пивши,
молодого не схоче, бо
каже: Старе ліпше!
(Луки 5)
Дайте свої пояснення на цю притчу! Дякую!




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
31343
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2011, 23:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
початківець написав:
Дайте свої пояснення на цю притчу! Дякую!

Я думаю, що цю притчу Ісус розповів, натякаючи на книжників і фарисеїв, що вони тримаючись своєї старої закваски (розчини), не можуть прийняти нове, що від Бога. Не може горда людина, яка думає ніби щось знає, слідувати за Христом.
Ще Ісус говорив: Стережіться розчини фарисейської, що є лицемірство! (Лук.12:1)
І ап.Павло порівнює давню розчину із злобою й лукавством: 7 Отож, очистьте стару розчину, щоб стати вам новим тістом, бо ви прісні, бо наша Пасха, Христос, за нас у жертву принесений. 8 Тому святкуймо не в давній розчині, ані в розчині злоби й лукавства, але в опрісноках чистости та правди! (1Кор.5:7-8)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
33293
UNREAD_POSTДодано: 31 жовтня 2011, 19:45 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
22 травня 2015, 22:44
Написано: 25
Віровизнання: п'ятидесятник
Можливо це би слід було написати в іншій темі чи рубриці, але спробую тут:
Чи є в Бога улюбленці? Як ви гадаєте?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
33299
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2011, 12:25 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Дитина написав:
Чи є в Бога улюбленці? Як ви гадаєте?

Так, є люди, які є любими в Божих очах.Про це ми можемо дізнатися з Його Слова:
Від Господа кроки людини побожної ставляться міцно, і Він любить дорогу їїПс 36:23
Господь любить тих, хто боїться Його, хто надію складає на милість Його! Пс 146:11
...бо знаходить Господь уподобу в народі Своїм, прикрашає покірних спасінням! Пс. 149:4




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
33317
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2011, 12:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Дитина написав:
Чи є в Бога улюбленці? Як ви гадаєте?
Ісус відповів і до нього сказав: Як хто любить Мене, той слово Моє берегтиме, і Отець Мій полюбить його, і Ми прийдемо до нього, і оселю закладемо в нього. (Iван.14:23)
Очевидно, Бог любить кожного, але того, хто любить Слово Боже, Він полюбить ще більше... у російському перекладі звучить Отец Мой возлюбит его.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
33318
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2011, 15:52 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
До речі, в російському перекладі Біблії вжито ще більш точне слово, що виражає Боже схвалення - "благоволит". Пс.146:11: "...благоволит Господь к боящимся Его, к уповающим на милость Его."




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
33325
UNREAD_POSTДодано: 03 листопада 2011, 10:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
Чи є в Бога улюбленці? Як ви гадаєте?

Так, у Бога є люди, які дорогі в Його очах. Ісая 43:4
Через те, що ти став дорогий в Моїх очах, шанований став, й Я тебе покохав, то людей замість тебе віддам, а народи за душу твою.
Але вони такими стають не тому, що Бог вибирає Собі улюбленців, але тому, що для цих людей Господь став найціннішим скарбом. Бог не дивиться на обличчя людини. Він бачить серце людини. Чому Бог з усіх племен інародів вибрав лише одного Авраама, щоб благословити його насіння? Чому Бог вибрав найменшого сина Єссея на царство, хоча були у цього батька інші сини, мужніші за Давида? Чому лишень 12 апостолів, а не більше? Чому з цих 12-ти Господь віділяв трьох? Тому що ці люди любили всім серцем свого Бога, свого Творця. Тобто відповіли взаємністю. Тому до таких Бог відноситься по-особливому.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
33630
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2011, 19:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А як ви думаєте, чому Бог вибрав саме ізраїльський народ?
І друге питання, чому Бог боровся з Яковом?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
33936
UNREAD_POSTДодано: 04 грудня 2011, 20:24 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
А як ви думаєте, чому Бог вибрав саме ізраїльський народ?

Бог спочатку вибрав Авраама, котрий через довіру і покору своєму Творцю був другом Божим. Він розмножив і благословив його генетичне потомство, євреїв, а також його духовних нащадків - Церкву Христову. Думаю, це так того, щоб спрацювала Його божественна закономірність: "А коли святий первісток, то й тісто святе; а коли святий корінь, то й віття святе." Рим.16:11
"Та ти, о Ізраїлю, рабе Мій, Якове, що Я тебе вибрав, насіння Авраама, друга Мого." Іс. 41:8
"Гляньте на Авраама, батька свого, та на Сарру, що вас породила, бо тільки одного його Я покликав, але благословив був його та розмножив його." Іс. 51:2
"Через це з віри, щоб було з милости, щоб обітниця певна була всім нащадкам, не тільки тому, хто з Закону, але й тому, хто з віри Авраама, що отець усім нам." Рим. 4:16
Цитата:
І друге питання, чому Бог боровся з Яковом?

Скоріше Яків боровся з Богом, а не Бог із ним. Бог особисто каже це:
"І сказав: Не Яків буде називатися вже ймення твоє, але Ізраїль, бо ти боровся з Богом та з людьми, і подужав." Бут. 32:29
"Він (Яків) в утробі тримав за п'яту свого брата, а в силі своїй він боровся із Богом." Ос. 12:4




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання-Відповіді
34050
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2011, 18:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Все правильно, але ти не відповіла на питання. Отже ще раз:
1. Чому Бог вибрав саме Авраама?
2. Чому Яків боровся з Богом? І взагалі, чи може людина боротися з Богом?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 150 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>