Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:56




Створити нову тему Відповісти  [ 191 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Питання музики
708
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2006, 06:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Питання музики досить гостро стоїть зараз в багатьох церкваx. Як ви думаєте, якою повинна бути християнська музика?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
776
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2006, 18:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Музика має не менше значення в пісні ніж слова. Не розумію, як можна поєднювати разом християнський текст та світську музику? Коли Давид грав Саулу, до тільки від музики злий дух відходив від Саула. Такою повинна бути християнська музика.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
778
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2006, 19:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Хм... Християнська музика? Я зовсім не є фахівцем у музиці...
Ну, думаю, що не такою як у світі. От гарним прикладом музики є гра Давида.
Цитата:
І бувало, коли злий дух від Бога нападав на Саула, то Давид брав гусла, та й грав своєю рукою. І легшало Саулові, і ставало йому добре, і відступав від нього той злий дух. (1Сам.16:23)


Взагалі, думаю, музику можна класифікувати якось так:
- музика, яка приглушує духовні почуття (всяка рок-, поп-музика);
- музика, яка торкається душі і серця (надихає до доброго).

Цитата:
Я буду співати Господеві в своєму житті, буду грати для Бога мого, аж поки живу! (Пс.103:33)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
988
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2006, 10:42 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
Та всяка музика якось впливає на людину. І не приглушує духовні почуття, а впливає як на духовний світ людини, так і на душевний (емоції, почуття), а також інколи приводить у рух тіло. Питання лише як вона впливає, що породжує у душі, у дусі людини?
Чи засмічує дух, чи підносить його до неба?
Породжує і викликає пожадливість, гордість, чи помякшує серце?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1275
UNREAD_POSTДодано: 24 травня 2006, 00:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я вважаю, що це досить важливе питання і тут є також свій порядок.
В пісні на першому місці мають бути слова, лише потім музика, лише потім ритм. Потім важливим є те, що музика і спів в служінні не служить для розминки, чи для того, щоб побудити тих, хто заснув, чи щоб когось здивувати, а для того, щоб послужити Богові. Нажаль, дуже часто багато так званих християнських груп поводять себе не як служителі, а як артисти на сцені. До того ж, це служіння полягає не тільки в тому, щоб просто вийти і заспівати чи заграти, але й можливо попостити за те, щоб Бог благословив, помолитися.
Я вважаю, що в християнській музиці не можуть використовуватися жодні світські мелодії. Рок, поп, реп не можуть бути християнськими.
Я також думаю, що по музиці, яку людина слухає майже завжди можна визначити її духовний стан. Проблема музики в церквах, це проблема духовного стану тих, хто в цій праці задіяний.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1288
UNREAD_POSTДодано: 24 травня 2006, 09:47 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
У церкві тієї чи іншої конфесії - свій стиль прославлення і поклоніння, відповідно - і музика, і стиль пісень також різні. Думаю, головне ось що: 1) щоб люди відчували Божу присутність, радість, натхнення під час прославлення;
2) щоб були пісні біблійного, божественного змісту, щоб текст не містив у собі ніяких непристойних слів;
А стосовно музики: тобі, наприклад, не подобається рок чи реп - іншим подобається. Ти можеш виконавців християнських пісень у стилі рок, реп назвати нехристиянами, але не забудь, що, по-перше, Бог їх любить так само, як тебе і не дає нікому права їх осуджувати, а, по-друге, в піснях вони прославляють Бога, а не сатану, цим і відрізняються від світських виконавців.
І ще хотілось би зазначити, що прославлення та поклоніння грає неабияку роль в духовному житті церкви, і коли кажуть, що людина вибирає церкву "по духу", то тут насамперед мається на увазі те, який стиль прославлення та проведення служінь людині до вподоби.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1294
UNREAD_POSTДодано: 24 травня 2006, 10:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Winslet, вибач, але з цим не можу погодитися
Цитата:
...в піснях вони прославляють Бога, а не сатану, цим і відрізняються від світських виконавців.
І ще хотілось би зазначити, що прославлення та поклоніння грає неабияку роль в духовному житті церкви, і коли кажуть, що людина вибирає церкву "по духу", то тут насамперед мається на увазі те, який стиль прославлення та проведення служінь людині до вподоби.

Коли християнські пісні співаються під диявольську музику, то воно виглядає як богохульство. Саме у таких піснях (де музика заглушує зміст пісень) величається диявол. Не можна себе заспокоювати тим, що слова наче добрі (адже навіть ворожбити використовують "добрі молитви").
А те що людина вибирає церкву "по духу", то це якраз є тою перешкодую, що ця людина може все життя вважати себе віруючою і ходити у ту церкву яка їй "по духу", але ніколи не знати Бога.
Хіба можна знайти ту вузьку дорогу, яку мало хто знаходить, якщо ми обиратимемо те, що нам приємне? Ніколи!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1319
UNREAD_POSTДодано: 24 травня 2006, 19:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Давай не будемо нікого судити, а то дійшло вже до питання кого вважати християнами... Поговорим про музику.
Я не згідний з Тарасом, що в пісні слова важливіше за мелодію. Вони однаково важливі: і слова і мелодія. Декотрим людям важливо слова і не важливо музика, а декотрим навпаки. Наприклад, у мене дуже тонкий музичний слух, тому для мене в першу чергу має значення музика, а в же потім слова. Декотрі люди (ті що захищають світську музику в християнських піснях) говорять: головне слова, а музика не головне. Ні! І музика і слова повинні бути християнськими. Із пісні слів не викинеш. Так само і не викинеш музику (мелодію). Слова і музика повинні бути взаємодоповнюючими, вони повинні бути в гармонії. Не можна славити Бога в супроводі диявольської музики.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1345
UNREAD_POSTДодано: 24 травня 2006, 23:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я думаю, що все одно важливішим є слово, бо "споконвіку було Слово", бо дуже часто є таке, що музика заглушає слова, а ритм музику. Я зовсім не мав на увазі применшити важливість музики, але все таки більше збудування приносить слово аніж музика. Хоча більш небезпечним є поганий вплив поганої музики аніж єретичного змісту слів, бо музика в більшості діє на підсвідомість, а слова ми можемо блокувати розумом.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1347
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 00:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Згоден з Тарасом! Ну і Братик теж правий!
Але якщо музика не є гармонійною зі словами, то краще співати без музики!
Справді, музика часто використовується для відключення свідомості :(




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1354
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 00:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Взагалі майже вся світська музика останнього часу, не душевного (як в попередні століття), а демонічного змісту.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1355
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 00:23 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Тарас написав:
Я зовсім не мав на увазі применшити важливість музики, але все таки більше збудування приносить слово аніж музика. Хоча більш небезпечним є поганий вплив поганої музики аніж єретичного змісту слів

Не згоден! :!:

А ви до речі не бачите протиріччя між першим і другим реченням? Так само як слово приносить більше збудування так само воно може приносити і більше руйнування..

А музика.... щодо "поганої" музики та її поганого впливу, то є дуже суперечливе питання що нею є і який у неї вплив, в першу чергу через те, що найчастіше певна музика (напрям) ідентифікується нами як погана саме через змістове навантаження текстів мирської музики цього напряму, ну і також спосіб життя цих музикантів та цінності що ними пропагуються.
То головним є всеж таки зміст і суть... а не форма, що є поверхневою




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1359
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 00:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
lightchild написав:
А ви до речі не бачите протиріччя між першим і другим реченням? Так само як слово приносить більше збудування так само воно може приносити і більше руйнування..

Воно то так, але в словах ми на рівні свідомості можемо визначити, чи то слово на збудування, чи на руйнування!

А музика може мати на нас негативний вплив на рівні підсвідомості!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1364
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 00:40 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Ой чи можемо... і чи багато ми знаємо про свідомість та підсвідомість... але то так, до слова...

то може взагалі не треба перейматися щодо того, що чуємо, яке слово? відфільтрували і поїхали... у чому питання (я щодо того що чуємо взагалі) ? а не завжди воно все так гладко виходить. розумом відфільтрували і відкинули, а на підсвідомість воно також впливає...чи ні?
і на тому ж рівні, на якому слово будує, на тому ж рівні і руйнує
не завжди на розумовому...




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1365
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 00:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я не говорив, що слово руйнує на рівні лише свідомості, але я казав, що вплив музики більш небезпечний, бо з ним важче боротися, бо нам з підсвідомості важче щось усувати, ніж з свідомості.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 191 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>