Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:09




Створити нову тему Відповісти  [ 119 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26339
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2010, 01:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Ш21 з яких саме Біблійних слів ви робите такий висновок??Хіба Адам не помер тілом??

Уважніше читайте, і не будьте за надто умні, я не фантазую, але помилятися можу, але в даному випадку ні. Бут.2:17 Але з дерева знання добра й зла не їж від нього, бо в день їди твоєї від нього ти напевно помреш! А хіба Адам помер у той день, чи він духовно помер в той день???
Будь ласка без сарказму.Роздуми на перший погляд логічні.Проте вони ще раз свідчать що ви як і багато інших будуєте свої думки-погляди не беручи усе Писання,а якесь одне місце.Це знову свідчить про брак знань або ж про лукавство.Прочитайте як чудово про це пише Петро-"Нехай же одне це не буде заховане від вас, улюблені, що в Господа один день немов тисяча років, а тисяча років немов один день!".Тож Ш21 нехай і від тебе це не буде заховано.Адам прожив не більше 1000 рокі.Для Бога це один день.Отож Адам помер тогож дня,який для Бога немов 1000 років яких він так і не прожив.Мабуть тепер зрозуміліше.Звісно що духовно Адам помер не просто того ж буквального дня,а тоїж секунди коли він це зробив.Чомусь Бог не сказав що він помре тієї ж секунди.Отже мова йшла не про духовну смерть.Та всеж Ш21 щоб було з матеріальним життям Адама,якби він послухав Бога??Чи ви думали проце??

Sh_21 написав:
sss написав:
Це ваші особисті роздуми чи є щось про це сказанно у Писанні.Взагалі то мені дуже дивно читати таке від вас.Якщо сатана сказав правду Єві,то виходить що вона не була обманенна,зведена ним.Адже вона дійсно не померла?!Проте такий висновок прямо суперечить Писанню-"Адам не був зведений, але, зведена(обманена) бувши, жінка попала в переступ"(1Тим2:14)Ви читали коли небудь ці слова??
Читайте уважніше те що писав я вище, а не виривайте загальну мою думку.??
Повірте читав дуже уважно.Та зрозумів загальну вашу думку-Сатана сказав правду Єві,вона непомре,бо у неї Бог вдихнув свій вічний дух.Я правильно її сформулював.То все таки Єва не була зведенна (обманена) Дияволом??

sss написав:
От власне це яскравий приклад як ДУХ відкриває розуміння Писання кожному зоокрема "народженному від Духа".Таким чином виникає безліч єресей(суперечностей словам Бога).Це проста констатація факту і нічого особистого.Якщо матимете що відповісти,то радий буду продовжити.
Sh_21 написав:
Добре вам начитаєтеся В.Б. та й маєте одну думку, а своє не маєте, ні Божої.
Мг ні своєї ні Божої.А хіба може бути Божа не однаковою так як у вас??а чого ви начитаєтесь??Вам ж також щоб говорити однаково про тройцю треба щось читати.Я неодноразово помічав як ви підкидали джерела на рус язики які ви начитуєтесь стосовно тройці та й багато чого іншого.Ви ж подаєте не свої думки а ті які скопіювали у тих "писаннях" на рус язике.Інші протистанти(Сонячник,Простак, та Ко) читають інші джерела,тому й у вас та думка, яка не ваша, не є одною так як у сЄ.Незабувайте Христос наголошував на ОДНОДУМНОСТІ.Читаючи різні протестантські та й не тіки джерела,ви такої одностайності не досягнете,а значить не послухаєте Ісуса.Це дуже погано для вас закінчиться.Тож як би ви не висміювали сЄ за В Б вона завжди подає погля Біблії на те чи іншен питаня.Тому її цікаво читати не тільки сЄ а й іншим так як вона допомагає розуміти Біблію та виявляти послу не організації,а тому що записанно у ПИСАННІ.Отож Писаня передає людям одну правду,тому то й сЄ не суперечать одні одним як ви бо знають правду яка є ОДНОЮ.Подумайте про це.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26345
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2010, 08:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
там в оригіналі стоїть "смерть смертей." Друга смерть не може бути духовною, бо в 11 розділі Екл. написано, що дух повертається до Бога. Друга смерть-це скорше душевна смерть. А як ссс на рахунок людського духу? Притч .18(19):15 ., 20:27.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26348
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2010, 17:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Прочитайте як чудово про це пише Петро-"Нехай же одне це не буде заховане від вас, улюблені, що в Господа один день немов тисяча років, а тисяча років немов один день!".Тож Ш21 нехай і від тебе це не буде заховано.Адам прожив не більше 1000 рокі.Для Бога це один день.Отож Адам помер тогож дня,який для Бога немов 1000 років яких він так і не прожив.Мабуть тепер зрозуміліше.Звісно що духовно Адам помер не просто того ж буквального дня,а тоїж секунди коли він це зробив.Чомусь Бог не сказав що він помре тієї ж секунди.Отже мова йшла не про духовну смерть.

Це ваші фантазії. Та ж чітко написано " в день їди". Чи Адама 1000 років їв один плід, чи Бог 1000 років шукав де він сховався? Адам згрішив, а значить розірвалися стосунки із Богом в той момент. Чи Бог має спільність із гріхом?

Ключові слова тут
Sh_21 написав:
sss написав:
Та зрозумів загальну вашу думку-Сатана сказав правду Єві,вона непомре,бо у неї Бог вдихнув свій вічний дух.Я правильно її сформулював.То все таки Єва не була зведенна (обманена) Дияволом??


Sh_21 написав:
Юліан написав:
Sh_21 написав:
Диявол теж правду сказав, але перекручену.

Перекручена правда??? Такого не може бути, або правда, або брехня!

Якщо так, тоді він сказав правду.

Якщо для вас є тільки 100% правда і 100% брехня яку явно видно, то ви один такий розумний на білому світі, у мене не має таких здібностей.
Поясніть тоді Луки 4 розділ, то там сатана як спокушав Ісуса, говорив 100% брехню, чи перекручені Слова Бога?
Поясніть ваше розуміння Бут.3:4 І сказав змій до жінки: Умерти не вмрете!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26355
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2010, 22:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
там в оригіналі стоїть "смерть смертей." Друга смерть не може бути духовною, бо в 11 розділі Екл. написано, що дух повертається до Бога. Друга смерть-це скорше душевна смерть. А як ссс на рахунок людського духу? Притч .18(19):15 ., 20:27.
Там то де??До чого тут друга смерть?До чого Еклесіаста.До чого людський дух??вибач але я не розумію звязку між цим та тим що я писав??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26358
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2010, 22:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Це ваші фантазії. Та ж чітко написано " в день їди". Чи Адама 1000 років їв один плід, чи Бог 1000 років шукав де він сховався? Адам згрішив, а значить розірвалися стосунки із Богом в той момент. Чи Бог має спільність із гріхом???
Нічого собі фантазії.Я навів слова з Писаня,яких ви не спростували,а просто як завжди зробили звинувачувальний випад щодо фантазій.НАПИСАННО що для Бога один день як 1000 р,а1000 рокі як один день.Що не так.Тож Бог говорячи Адамові "в день("немов тисяча років"-пряма цитата) їди твоєї...ти помреш",сказав правду.Адже Адам помер не проживши навіть 1000 років,що є для Бога як один день,в який Адам мав померти.Все просто та без фантазій.Тому якщо такі міркування на основі Писання ви називаєте фантазією,бо вони не узгоджуються з вашою небіблійною уявою,то я вам нічим не допоможу."Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і спосібне судити думки та наміри серця." Подумайте про це Ш21.Також звідкіля ви взяли що Адам помер для Бога в той самий буквальний день коли він зїв плід.Звідки вам відомо скільки часу пройшло з часу коли Адам зїв плід та до часу коли Бог виніс вирок людині.А оці слова читали-"У поті свойого лиця ти їстимеш хліб, аж поки не вернешся в землю, бо з неї ти взятий. Бо ти порох, і до пороху вернешся".Я спеціально чекав не наводив їх аби ще більше розкрити ваше чи то лукавство чи то просту необізнаність з Писанням.Тож слова -"ти порох, і до пороху вернешся" свідкують про духовну смерть Адама чи про буквальну тілесну??Що означає вернутись до пороху з якого ти взятий??.Чи в той же день він вернувся до пороху??Також повторюю питання яке ви неодноразово пробуєте уникнути.Що б було з тілесним життям Адама якби він не зїв заборонений плід??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26361
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2010, 22:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Я навів слова з Писаня,яких ви не спростували...

Ви контекст читали про що мова йде у 2Петр.3:8? Яке воно відношення має до Адама?А я вам звідки навів, і там чітко сказано " в день їди". Для чого фантазувати, якщо чітко написано.
Я вам задав питання:
Цитата:
Чи Адама 1000 років їв один плід, чи Бог 1000 років шукав де він сховався?
Адам згрішив, а значить розірвалися стосунки із Богом в той момент. Чи Бог має спільність із гріхом?

Інтересно чому ви сприймаєте життя Адама десь біля тисячу років за нашим часом, якщо у Бога один день немов тисяча років, а тисяча років немов один день! То скільки тоді насправді прожив Адам?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26363
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2010, 22:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Я також не розумію приклад ссс про 1000 років, до чого він тут і без цього можна обійтися!




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26364
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2010, 23:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Sh_21 написав:
Поясніть тоді Луки 4 розділ, то там сатана як спокушав Ісуса, говорив 100% брехню, чи перекручені Слова Бога?

Сатана за основу бере правду і розбавляє її маленькою частиною неправди, а цього достатньо, щоб спотворити правду. Він не все до кінця договорює, приховує з метою звести нас.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26365
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2010, 23:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Я навів слова з Писаня,яких ви не спростували...

Ви контекст читали про що мова йде у 2Петр.3:8? Яке воно відношення має до Адама?А я вам звідки навів, і там чітко сказано " в день їди". Для чого фантазувати, якщо чітко написано.?
Мої фантазії обгрунтовані в останьому повідомленні.Адам вернувся до пороху.Як це??Духовно помер чи буквально??Вам важко дати відповідь??Коли він вернувся до пороху??в день їди??Не лукавте Ш21.
Цитата:
Я вам задав питання:Чи Адама 1000 років їв один плід, чи Бог 1000 років шукав де він сховався? Адам згрішив, а значить розірвалися стосунки із Богом в той момент. Чи Бог має спільність із гріхом
Я просто не встиг на нього відповісти.Отож Адам тисячу років не їв один плід.Бог не тисячу років шукав Адама.А скільки??-невідомо,адже про це неннаписанно.Розірвались стосунки в Адама з Богом не тоді коли він зїв плід,а тоді коли йому було винесенно вирок.До винесення вироку не слід когось вважати злочинцем.Те саме стосувалося Адама.Розумієте-лише після вироку!!Бог спільності з гріхом немає,бо Він СВЯТИЙ.Пора вже про це знати.
Цитата:
Інтересно чому ви сприймаєте життя Адама десь біля тисячу років за нашим часом, якщо у Бога один день немов тисяча років, а тисяча років немов один день! То скільки тоді насправді прожив Адам
Адам прожив стільки скільки про це написанно у Писанні,як власне про це і описанно стосовно інших людей давнини.Це хронологія.Щодо слова день то воно має різне значення.Наприклад дні творення коли Бог творив.Це ж не буквальні 24 годинні дні.Отже я відповів чого сподіваюсь і від вас.Повторювати питань не буду.Вони є у останьому повідомленні.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26366
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2010, 23:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Духовно помер чи буквально??Вам важко дати відповідь??Коли він вернувся до пороху??в день їди??

"в той день" це про духовне сказано, я уже відповідав, а прожив Адам фізично вроді 969 років тоді вернувся у порох. А Єві сатана говорив про фізичну смерть, тому я і говорив що це «перекручена правда»

sss написав:
Отож Адам тисячу років не їв один плід.Бог не тисячу років шукав Адама.А скільки??-невідомо,адже про це неннаписанно.

Да, плід не їв тисячу років, а помер майже через 1000 років. Бог із Адамом грішним жив у раю також тисячу років... може вже досить лукавити.

Цитата:
Розірвались стосунки в Адама з Богом не тоді коли він зїв плід,а тоді коли йому було винесенно вирок.До винесення вироку не слід когось вважати злочинцем.

То вирок був через 1000 років, чи у той день, коли відбулися подія починаючи із бут 3:7 вірш і далі?

Цитата:
Бог спільності з гріхом немає,бо Він СВЯТИЙ.Пора вже про це знати.

От і вам хочу це донести, що не міг Бог із Адамом грішним, жити 1000 років.

sss написав:
Наприклад дні творення коли Бог творив.Це ж не буквальні 24 годинні дні.

Звідки таке впевненість? Адже "в Господа один день немов тисяча років, а тисяча років немов один день! "




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26370
UNREAD_POSTДодано: 10 листопада 2010, 00:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Юліан написав:
Я також не розумію приклад ссс про 1000 років, до чого він тут і без цього можна обійтися!
Ну що ж спробую ще раз пояснити це.Тож Бог сказав Адаму що коли він непослухає Його та зїсть плід з дерева знання добра та зла то Адам помре.Що це мало означати для Адама?-що він помре духовно в очах Бога??Звідки такий висновок?.З простого припущення що буцім Адам не помер буквально того ж дня коли непослухав Бога??Проаналізуєм таке припущення.Що означає померти у Божих очах духовно??-озн бути відкинутим Богом.Чи не так?То коли Бог відкинув Адама вважаючи його грішником??В той момент коли Адам зїв заборонений плід??Ні,адже Бог шукав Адама ,говорив з ним розпитував його.Це свідчить що Адам ще не був відкинутим Богом.А коли Бог відкинув його?-Після того як виніс йому вирок-"І до Адама сказав Він: За те, що ти послухав голосу жінки своєї та їв з того дерева, що Я наказав був тобі, говорячи: Від нього не їж, проклята через тебе земля! Ти в скорботі будеш їсти від неї всі дні свойого життя.....У поті свойого лиця ти їстимеш хліб, аж поки не вернешся в землю, бо з неї ти взятий. Бо ти порох, і до пороху вернешся.....І вислав його Господь Бог із еденського раю".Лише після вироку та вигнання з раю Адам помер у Божих очах духовно.А чи вигнав Бог адама та виніс такий вирок Бог Адаму того ж дня коли він їв- невідомо.Тому таке просте припущення є безпітставним.Отже то як мав померти Адам через непослух??-Сама Біблія пояснює це-Бо ти порох, і до пороху вернешся".Мабуть кожна чесна та щира людина погодиться що мова йде про буквальну смерть.Тому не треба нічого припускати власного що основується на обмеженому знанні Писання. Тож продовжуємо-якщо Писаня каже що Адам через непослух мав померти,тобто вернутись до пороху в день їди,то чому так не сталось,що Адам не вернувся до пороху(не помер)того ж буквального дня коли зїв.Чи це означає що не сповнились слова Бога??Біблія сама нам підказує в чому тут справа.Для Бога тисяча років немов день.Тому Бог говорячи Адаму що він помре в "день" їди,тобто того ж дня коли зїсть,мав на увазі не буквальний день,адже Адам не помер(не вернувся у порох) того ж буквального дня,а символічний день,який для Нього як тисяча років.Тож Адам дійсно вернувся до пороху того ж символічного дня їди,який для Бога тривав тисячу років.Адам же не прожив більше ніж тисячу років.Чи не так??.Отже так написано хлопці.Не треба щось припускати.А просто повязувати усе з Писаням.Сподіваюсь тобі Юліане зрозуміло до чого тут 1000р немов один день.Бувайте здорові




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26374
UNREAD_POSTДодано: 10 листопада 2010, 00:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Духовно помер чи буквально??Вам важко дати відповідь??Коли він вернувся до пороху??в день їди??

"в той день" це про духовне сказано, я уже відповідав, а прожив Адам фізично вроді 969 років тоді вернувся у порох. А Єві сатана говорив про фізичну смерть, тому я і говорив що це «перекручена правда».
Як ви можете підтвердити те що коли Бог говорив Адаму що він помре ,то Бог мав на увазі духовну смерть??Я читаю що Бог сказав до Адама -"Бо ти порох та до пороху вернешся".Це вказує не на духовну смерть а на фізичну.
sss написав:
Отож Адам тисячу років не їв один плід.Бог не тисячу років шукав Адама.А скільки??-невідомо,адже про це неннаписанно.

Sh_21 написав:
Да, плід не їв тисячу років, а помер майже через 1000 років. Бог із Адамом грішним жив у раю також тисячу років... може вже досить лукавити..
Ш21 не починайте знову зі звинувачень.Ви дуже неуважні до моїх слів.Адам не ів плід 1000років як і неїв цілий буквальний день.Бог з Адамом не жив у раю тисячу років.Пора і це вже знати,адже Бог вигнав Адама з раю після того як виніс йому вирок.Тож лукавите ви друже.
Цитата:
Розірвались стосунки в Адама з Богом не тоді коли він зїв плід,а тоді коли йому було винесенно вирок.До винесення вироку не слід когось вважати злочинцем.

Sh_21 написав:
То вирок був через 1000 років, чи у той день, коли відбулися подія починаючи із бут 3:7 вірш і далі?"
знову ж таки ви дивуєте мене своєю неуважністю до моїх слів.Вирок був винесений Адаму не через тисячу років,і не відомо чи того ж буквального 24 год дня.Тому не слід все плутати Ш21.Божий вирок Адаму свідчив не про буквальну смерть Адама,а про духовну,бо Бог таким чином його відкинув.Після того Адам вже з Богом стосунку не мав.І чи винесений цей вирок Адаму був в день їди невідомо.
Цитата:
Бог спільності з гріхом немає,бо Він СВЯТИЙ.Пора вже про це знати.

Sh_21 написав:
От і вам хочу це донести, що не міг Бог із Адамом грішним, жити 1000 років.?"
не зациклюйтесь на одному і тому ж.Бог не жив з Адамом 1000 років,бо вигнав його з раю як він виявив непослух та після того ніякого стосунку з ним немав.Отже свої дивакуваті висновки робіть після того як уважно проаналізуєте те що я пишу.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26375
UNREAD_POSTДодано: 10 листопада 2010, 00:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Якщо для вас є тільки 100% правда і 100% брехня яку явно видно, то ви один такий розумний на білому світі, у мене не має таких здібностей.Поясніть тоді Луки 4 розділ, то там сатана як спокушав Ісуса, говорив 100% брехню, чи перекручені Слова Бога?Поясніть ваше розуміння Бут.3:4 І сказав змій до жінки: Умерти не вмрете!
Ш21 я не один такий на світі.Просто є люди які уважно читають Писання та свої погляди основують на ньому на відмінну від вас.Якщо будете так робитиі ви,то і ви будете таким "розумним".Чи читали ви коли небудь такі слова-"Він був душогуб споконвіку, і в правді не встояв, бо правди нема в нім. Як говорить неправду, то говорить зо свого, бо він неправдомовець і батько неправді."(Ів8:44)Ви розумієте про що тут йде мова??Правди нема в нім-НЕ-МА,так написанно.Далі,чому Диявола названно батьком неправди??-зрозуміло мабуть,бо він породив неправду,перший від кого зявилась неправда.А коли??Мабуть вже здогадуєтесь-Тоді коли говорив з Євою.Тож як каже Писання -"бо правди нема в нім",тому зрозуміло що ви помилились коли писали що Диявол сказав правду Єві що вона не помре,бо знову ж таки -правди нема в нім".Досить вам Ш21 боротись зі Словом Бога.змиріться та смиренно визнайте свою помилку.Ну а щодо пояснення Бут3:4,то що тут пояснювати.Змій обманув Єву коли сказав Умерти не вмрете!,адже Єва як і Адам померли,вернулись до пороху,в небуття.Але ж я так і не прочитав від вас стосовно того що я питав-Що б було з тілесним Адамом якби він не виявив непослуху??Чи вернувся б він до пороху??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26391
UNREAD_POSTДодано: 10 листопада 2010, 22:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
sss написав:
Духовно помер чи буквально??Вам важко дати відповідь??Коли він вернувся до пороху??в день їди??

"в той день" це про духовне сказано, я уже відповідав, а прожив Адам фізично вроді 969 років тоді вернувся у порох. А Єві сатана говорив про фізичну смерть, тому я і говорив що це «перекручена правда».
Як ви можете підтвердити те що коли Бог говорив Адаму що він помре ,то Бог мав на увазі духовну смерть??Я читаю що Бог сказав до Адама -"Бо ти порох та до пороху вернешся".Це вказує не на духовну смерть а на фізичну.


sss написав:
Ви дуже неуважні до моїх слів.


Дивні ви, я пояснив на основі Слова Божого, а ви твердоший Його не сприймаєте.
Дiї.7:51 О ви, твердошиї, люди серця й вух необрізаних! Ви завжди противитесь Духові Святому, як ваші батьки, так і ви!


Цитата:
Досить вам Ш21 боротись зі Словом Бога.змиріться та смиренно визнайте свою помилку.

Я з брехливими словами свідків борюся, а Писання само себе пояснює без лукавства і фантазій.

Бачите я теж так вмію писати, отож, перестаньте, я на цьому тему цю закриваю, бо ви до останньої крові за свою брехню будете боротися.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26411
UNREAD_POSTДодано: 11 листопада 2010, 15:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Sh_21 написав:
sss написав:
Духовно помер чи буквально??Вам важко дати відповідь??Коли він вернувся до пороху??в день їди??

"в той день"це про духовне сказано, я уже відповідав, а прожив Адам фізично вроді 969 років тоді вернувся у порох. А Єві сатана говорив про фізичну смерть, тому я і говорив що це «перекручена правда».
Як ви можете підтвердити те що коли Бог говорив Адаму що він помре ,то Бог мав на увазі духовну смерть??Я читаю що Бог сказав до Адама -"Бо ти порох та до пороху вернешся".Це вказує не на духовну смерть а на фізичну.
sss написав:
Ви дуже неуважні до моїх слів.

Дивні ви, я пояснив на основі Слова Божого, а ви твердоший Його не сприймаєте.
Дiї.7:51 О ви, твердошиї, люди серця й вух необрізаних! Ви завжди противитесь Духові Святому, як ваші батьки, так і ви!??
Ну і що ж ви пояснили??- "в той день" це про духовне сказано.Так це просто ваша уява.Ви ж писали-"Писання само себе пояснює без лукавства і фантазій".То наведіть як це що ви пишете пояснює ПИСАННЯ.Де у Писанні є згадка про те ,що коли Бог говорив до Адама-"Ти помреш",мав на увазі духовну смерть???Де-е-е-е-е))).Ви так і не навели мені цього з ПИСАННЯ.Я вас розумію,легше завершувати отак розмову.Ну щож то ваша справа,ви незмінні Ш21.Нічого розумного від вас так і не витягнеш шкода,лише прості,примітивні звинувачення.
Цитата:
Досить вам Ш21 боротись зі Словом Бога.змиріться та смиренно визнайте свою помилку.

Цитата:
Я з брехливими словами свідків борюся, а Писання само себе пояснює без лукавства і фантазій.
Не будьте як завжди голослівними,а вказуйте які саме слова є брехливими,та чому???Також повторю запитання щодо цієї теми.Може ви одумаєтесь та зрозумієте свою помилку-Що б було з тілесним Адамом якби він не виявив непослуху??Чи вернувся б він до пороху??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 119 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 9 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>