Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 16 квітня 2024, 12:20




Створити нову тему Відповісти  [ 119 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26014
UNREAD_POSTДодано: 24 жовтня 2010, 14:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
"Тягнуть мене одне й друге, хоч я маю бажання померти та бути з Христом, бо це значно ліпше." (Фил.1:23)
Але чи, дійсно, цей текст свідчить про те, що душа після смерті йде до Христа? Якщо б Павло так вважав, то чи не міг він би більше чіткіше про це говорити? Адже в даному місці він не сказав, коли саме піде до Христа,- при смерті чи при поверненні Христа. Я думаю, що для нього це немає ніякого значення, так само як і для мене, а головне, що наступна мить яку він побачить - Другий прихід Ісуса Христа.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26019
UNREAD_POSTДодано: 24 жовтня 2010, 23:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Юліан написав:
"Тягнуть мене одне й друге, хоч я маю бажання померти та бути з Христом, бо це значно ліпше." (Фил.1:23)
Але чи, дійсно, цей текст свідчить про те, що душа після смерті йде до Христа? Якщо б Павло так вважав, то чи не міг він би більше чіткіше про це говорити? Адже в даному місці він не сказав, коли саме піде до Христа,- при смерті чи при поверненні Христа. Я думаю, що для нього це немає ніякого значення, так само як і для мене, а головне, що наступна мить яку він побачить - Другий прихід Ісуса Христа.
Значення звісно є і Павло про це не раз говорить:

Нещасна я людина! Хто мене визволить від тіла цієї смерти? (Рим.7:24)

Бо знаємо, що все створіння разом зідхає й разом мучиться аж досі.
Але не тільки воно, але й ми самі, маючи зачаток Духа, і ми самі в собі зідхаємо, очікуючи синівства, відкуплення нашого тіла. (Римлян 8:22,23).

ми ж відважні, і бажаємо краще покинути дім тіла й мати дім у Господа. (2-Кор. 5:8)


А те що у (Фил.1:23), Павло разом з тим хоче якомога більше позостатися в пригоді людям.

Кажу правду в Христі, не обманюю, як свідчить мені моє сумління через Духа Святого,
що маю велику скорботу й невпинну муку для серця свого!
Бо я бажав би сам бути відлучений від Христа замість братів моїх, рідних мені тілом (Римлян 9:1-3)


Це якраз і вказує на прадиве служіння Богові на землі -- служити людям.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26028
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2010, 10:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Значення звісно є і Павло про це не раз говорить:

[i]Нещасна я людина! Хто мене визволить від тіла цієї смерти? (Рим.7:24)

Бо знаємо, що все створіння разом зідхає й разом мучиться аж досі.
Але не тільки воно, але й ми самі, маючи зачаток Духа, і ми самі в собі зідхаємо, очікуючи синівства, відкуплення нашого тіла. (Римлян 8:22,23).

Ті місця не про те говорять, тут Павло говорить про визволення від гріха, а Юліан пише про те що Павло уже визволений від гріха, і прагне зустрічі із Христом.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26045
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2010, 19:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
Значення звісно є і Павло про це не раз говорить:

Нещасна я людина! Хто мене визволить від тіла цієї смерти? (Рим.7:24)
Бо знаємо, що все створіння разом зідхає й разом мучиться аж досі.
Але не тільки воно, але й ми самі, маючи зачаток Духа, і ми самі в собі зідхаємо, очікуючи синівства, відкуплення нашого тіла. (Римлян 8:22,23).
Ті місця не про те говорять, тут Павло говорить про визволення від гріха, а Юліан пише про те що Павло уже визволений від гріха, і прагне зустрічі із Христом.

Значить не остаточно визволений, раз каже про відкуплення свого тіла.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26049
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2010, 23:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Значить не остаточно визволений, раз каже про відкуплення свого тіла.

Та ні, апостол особливо це підкреслює у 25 вірші. що він викуплений від гріха.
(Рим.7:24 8:2)
24 Нещасна я людина! Хто мене визволить від тіла цієї смерти?
25 Дякую Богові через Ісуса Христа, Господа нашого. Тому то я сам служу розумом Законові Божому, але тілом закону гріховному...
1 Тож немає тепер жадного осуду тим, хто ходить у Христі Ісусі не за тілом, а за духом,
2 бо закон духа життя в Христі Ісусі визволив мене від закону гріха й смерти.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26052
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2010, 00:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
Значить не остаточно визволений, раз каже про відкуплення свого тіла.
Та ні, апостол особливо це підкреслює у 25 вірші. що він викуплений від гріха.
(Рим.7:24 8:2)
Що ні :) Дивний ви чоловік, пане "Sh_21. Хіба ви чули від мене, що Павло не викуплений. Звичайно він отримав духовне визволення, як і багато інших, що прийняли Христа відродившись у Дусі Святому.
Але для остаточного звільнення людини душевно/тілесної цього не достатньо. Остаточне відкуплення станеться у Воскресінні коли отримаємо преображені духовні тіла.
Тому й каже Апостол:
Бо знаємо, що все створіння разом зідхає й разом мучиться аж досі.
Але не тільки воно, але й ми самі, маючи зачаток Духа, і ми самі в собі зідхаємо, очікуючи синівства, відкуплення нашого тіла. (Римлян 8:22,23).




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26057
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2010, 11:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Yur написав:
Юліан написав:
"Тягнуть мене одне й друге, хоч я маю бажання померти та бути з Христом, бо це значно ліпше." (Фил.1:23)
Але чи, дійсно, цей текст свідчить про те, що душа після смерті йде до Христа? Якщо б Павло так вважав, то чи не міг він би більше чіткіше про це говорити? Адже в даному місці він не сказав, коли саме піде до Христа,- при смерті чи при поверненні Христа. Я думаю, що для нього це немає ніякого значення, так само як і для мене, а головне, що наступна мить яку він побачить - Другий прихід Ісуса Христа.
Значення звісно є і Павло про це не раз говорить:

Нещасна я людина! Хто мене визволить від тіла цієї смерти? (Рим.7:24)

Бо знаємо, що все створіння разом зідхає й разом мучиться аж досі.
Але не тільки воно, але й ми самі, маючи зачаток Духа, і ми самі в собі зідхаємо, очікуючи синівства, відкуплення нашого тіла. (Римлян 8:22,23).

ми ж відважні, і бажаємо краще покинути дім тіла й мати дім у Господа. (2-Кор. 5:8)


А те що у (Фил.1:23), Павло разом з тим хоче якомога більше позостатися в пригоді людям.

Кажу правду в Христі, не обманюю, як свідчить мені моє сумління через Духа Святого,
що маю велику скорботу й невпинну муку для серця свого!
Бо я бажав би сам бути відлучений від Христа замість братів моїх, рідних мені тілом (Римлян 9:1-3)


Це якраз і вказує на прадиве служіння Богові на землі -- служити людям.

Ти не про те значення говориш про яке й я. Після смерті душа не відділяється від тіла і нібито перебуває з Христом. Та й який зміст, адже Христос уподібнився людині при Першому приході, навіщо ж Він хоче бачити душі без тіла, які нібито літають всюди?
Для мене смерть це щось схоже на сон, на чому я акцентував увагу раніше, а тому мені немає значення скільки буде тривати цей сон, головне, що після нього я побачу Господа. Думаю саме це мав на увазі Павло. А померти краще, ніж страждати в цьому світі, але не мені це вирішувати, а Господу і скільки Він буде вважати за потрібне, тільки нехай це буде Йому на славу, а мені на спасіння.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26060
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2010, 12:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Дивний ви чоловік, пане "Sh_21. Хіба ви чули від мене, що Павло не викуплений.

Із ваших слів.
Цитата:
Значить не остаточно визволений, раз каже про відкуплення свого тіла.

А тепер зрозумів про що ви писали.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26075
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2010, 20:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Сонячник написав:
Я так розумію, що під час смерті душа виходить з тіла, а коли повертається, то тіло знову оживає. Крім того, є багато очевидців, які перебували в комі, і розповідають про те як бачили своє тіло, чули розмови лікарів, бачили дах лікарні тощо.

Я вже казав, що й ворог Божий має великі можливості.
Не можна вважати досвіди тих, які повернулися до життя, доказом безсмертя людини. Будь дуже обережний Сонячнику, тому що може вийти так, що для тебе чи для когось іншого існуватиме щось інше - людський досвід, а не Слово Боже. Це є, дійсно, проблема, тому що часто приводить до протилежних теорій. Цим користується лукавий і відвертає увагу від Слова Божого, як йому одного разу вдалося це зробити в Едемському саді з Євою. Він спонукав її засумніватися в Слові Божому і звернути увагу на досвід. Змій їсть, йому нічого немає, та ще й говорить.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26082
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2010, 22:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Юліан написав:
Не можна вважати досвіди тих, які повернулися до життя, доказом безсмертя людини.

Що ви хотіли тим сказати, що душа помирає?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26084
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2010, 00:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Юліан написав:
Ти не про те значення говориш про яке й я. Після смерті душа не відділяється від тіла і нібито перебуває з Христом. Та й який зміст, адже Христос уподібнився людині при Першому приході, навіщо ж Він хоче бачити душі без тіла, які нібито літають всюди?

Відкуплення тіл, про що каже Апостол, не означає позбавлення тілесності.
Слова Павла: чи в тілі, не знаю, чи без тіла, не знаю, знає Бог був узятий до третього неба. (2-е Кор. 12:2) скоріше вказують не на тілесну позбавленість, але на несумісність тіла земного і тіла преображеного духовного.

Юліан написав:
Для мене смерть це щось схоже на сон, на чому я акцентував увагу раніше, а тому мені немає значення скільки буде тривати цей сон, головне, що після нього я побачу Господа. Думаю саме це мав на увазі Павло.

Не думаю, що Павло хоч десь натякає на сон. Смерть рівняє усіх, незалежно хто в якому часі вдійшов із цього світу.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26128
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2010, 12:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Sh_21 написав:
Що ви хотіли тим сказати, що душа помирає?

Так!




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26130
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2010, 17:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Юліан написав:
Sh_21 написав:
Що ви хотіли тим сказати, що душа помирає?

Так!

душа невидима а значить вічна. Або вічно живе або вічно вмирає.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26137
UNREAD_POSTДодано: 31 жовтня 2010, 15:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Нецікавий написав:
душа невидима а значить вічна. Або вічно живе або вічно вмирає.

Обґрунтуй!




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26195
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2010, 18:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Юліан написав:
Нецікавий написав:
душа невидима а значить вічна. Або вічно живе або вічно вмирає.

Обґрунтуй!


2-е Кор. 4:18


чи тобі обгрунтувати, що душа існує як невидима субстанція??




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 119 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>