Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:55




Створити нову тему Відповісти  [ 119 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26197
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2010, 21:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
"А віра то підстава сподіваного, доказ небаченого. Бо нею засвідчені старші були. Вірою ми розуміємо, що віки Словом Божим збудовані, так що з невидимого сталось видиме." (Євр.11:1-3)
Мені цей текст пригадався щодо невидимого.
І як тут, так і у 2Кор.4:18 я не можу застосувати до душі.
Нецікавий написав:
чи тобі обгрунтувати, що душа існує як невидима субстанція??

Якщо можеш, то дай визначення душі і відповідні біблійні тексти, бо наскільки я розумію, то тільки Бог - Невидимий, так само як і тільки Бог, а не хто інший - Вічний. А ти ці характеристики хочеш застосувати до душі.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26200
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2010, 07:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Юліан написав:
"А віра то підстава сподіваного, доказ небаченого. Бо нею засвідчені старші були. Вірою ми розуміємо, що віки Словом Божим збудовані, так що з невидимого сталось видиме." (Євр.11:1-3)
Мені цей текст пригадався щодо невидимого.
І як тут, так і у 2Кор.4:18 я не можу застосувати до душі.
Нецікавий написав:
чи тобі обгрунтувати, що душа існує як невидима субстанція??

Якщо можеш, то дай визначення душі і відповідні біблійні тексти, бо наскільки я розумію, то тільки Бог - Невидимий, так само як і тільки Бог, а не хто інший - Вічний. А ти ці характеристики хочеш застосувати до душі.

А в Бога е душа?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26201
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2010, 08:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Ти ще не відповів на попереднє питання про визначення душі, а вже запитуєш, чи є в Бога душа? Якщо зможеш дати відповідь на моє питання, то, можливо, і знайдеться відповідь на твоє запитання. А якщо не знаєш, то я можу поділитися тим, що написано в Писаннях і те як я їх розумію.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26202
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2010, 10:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Юліан написав:
Ти ще не відповів на попереднє питання про визначення душі, а вже запитуєш, чи є в Бога душа? Якщо зможеш дати відповідь на моє питання, то, можливо, і знайдеться відповідь на твоє запитання. А якщо не знаєш, то я можу поділитися тим, що написано в Писаннях і те як я їх розумію.

В Бога е душа i вона вiчна. Лев. 26:30 , Матв. 12:18 , Евр. 10:38. А ти створений на образ Божий, i в тебе е душа, яка мае бути подiбною до Божоi. Бо по абразу ти вже створений а тепер маеш перейти до подоби. Сумлiння- образ. Добре сумлiння- подоба. Передчуття-образ. Вiдкриття вiд Бога-подоба. Логiка людська-образ. Розум Божий -подоба. Почуття( фiлiос-умовна любов)-образ. Почуття Божi( "агапе"- Божа любов без умов)-подоба. Логiка i почуття не видимi, як раз ними i представлена душа.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26203
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2010, 15:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Нецікавий написав:
В Бога е душа i вона вiчна. Лев. 26:30 , Матв. 12:18 , Евр. 10:38. А ти створений на образ Божий, i в тебе е душа, яка мае бути подiбною до Божоi. Бо по абразу ти вже створений а тепер маеш перейти до подоби. Сумлiння- образ. Добре сумлiння- подоба. Передчуття-образ. Вiдкриття вiд Бога-подоба. Логiка людська-образ. Розум Божий -подоба. Почуття( фiлiос-умовна любов)-образ. Почуття Божi( "агапе"- Божа любов без умов)-подоба. Логiка i почуття не видимi, як раз ними i представлена душа.

Образ -- ТІЛЕСНИЙ; подоба -- ДУХОВНА.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26211
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2010, 17:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Юліан написав:
Sh_21 написав:
Що ви хотіли тим сказати, що душа помирає?

Так!

1.То який смисл у християнстві? Якщо я помру.
2. Ви адвентист?
3. Поясніть тоді два місця із створення людини.
Бут.1:27 І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.

Бут.2:7 І створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її, і стала людина живою душею.

Питання:
1. Бог є вічний?
2. То який Бог вдихнув дух в людину вічний - свій, чи якийсь інший?
3. Різницю бачите між створінням людини і тварини?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26220
UNREAD_POSTДодано: 03 листопада 2010, 12:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Sh_21 написав:
1.То який смисл у християнстві? Якщо я помру.

Саме і у християнстві є зміст, на противагу тим, хто не вірить в Христа. Велика перевага вірити у вічне життя, ніж його відкидати. Тому що від цього християнин нічого не втрачає, а тільки набуває.
А той, хто не вірить в Господа як Творця, Який хоче подарувати вічне життя повинен задуматися: "А якщо, насправді, це правда і невже ж я можу добровільно від цього відмовитися?" "Коли я зо звірами боровся в Ефесі, яка мені по-людському користь, коли мертві не воскресають? Будем їсти та пити, бо ми взавтра вмрем!..." (1Кор.15:32)
А кому ти більше віриш: Богу, Який сказав, що ти помреш? Чи сатані, який переконував, що не помреш?
"Але з дерева знання добра й зла не їж від нього, бо в день їди твоєї від нього ти напевно помреш!" (Бут.2:17)
"І сказав змій до жінки: Умерти не вмрете!" (Бут.3:4)
Хто правий? Бог чи сатана?
Смерть - це наслідок гріха! (Бут.3:19; Рим.5:12; Рим.6:23)
Це було б сумно, якби Бог не подарував нам другого шансу, але дякувати Йому в нас є ця друга можливість.
"Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, що великою Своєю милістю відродив нас до живої надії через воскресення з мертвих Ісуса Христа, на спадщину нетлінну й непорочну та нев'янучу, заховану в небі для вас, що ви бережені силою Божою через віру на спасіння, яке готове з'явитися останнього часу." (1Петр.1:3-5)
Тому вічне життя не є чимось, чим ми володіємо від природи, а вічне життя - це подарунок, який ми або приймаємо, або відкидаємо. А отримати можна тільки через віру в Ісуса (1Ів.5:12)




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26221
UNREAD_POSTДодано: 03 листопада 2010, 14:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Юліан написав:
Хто правий? Бог чи сатана?

Обидвоє праві.
Зі сторони Бога. Адам помер духовно для Бога, тобто не може уже перебувати у Божій присутності, аж до тих пір коли не відродиться духовно.
Диявол теж правду сказав, але перекручену. Бо людина не може померти ніколи, бо в неї Бог вдихнув від свого Духа. Людина на завжди позбавлена Божої присутності.

А що ви розумієте під словом "смерть"?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26224
UNREAD_POSTДодано: 03 листопада 2010, 17:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Sh_21 написав:
Диявол теж правду сказав, але перекручену.

Перекручена правда??? Такого не може бути, або правда, або брехня!
Згадай знову ж таки Аврама, а саме момент, коли він сказав про свою дружину. Він нібито говорив правду, бо вона дійсно була його сестрою, але він приховав всю інформацію. Наслідки ти знаєш які були. З цього зрозуміло, що Бог не схвалює навіть приховування повної інформації, не те що перекручення.
Sh_21 написав:
Бо людина не може померти ніколи, бо в неї Бог вдихнув від свого Духа.

Так само як вдихнув, так же само й забере!
Sh_21 написав:
А що ви розумієте під словом "смерть"?

Про це вже я писав, прочитай, будь-ласка, дану тему з першої сторінки.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26226
UNREAD_POSTДодано: 03 листопада 2010, 18:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Смерть душі можлива. Це коли втрачена остання можливість на її повернення до Бога. Тоді душа остаточно втрачає свою божествену сутність й поглинається злим духом.
Свого роду стає поживою, припиняючи бути собою.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26233
UNREAD_POSTДодано: 04 листопада 2010, 14:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Юліан написав:
Sh_21 написав:
Диявол теж правду сказав, але перекручену.

Перекручена правда??? Такого не може бути, або правда, або брехня!

Якщо так, тоді він сказав правду.

Юліан написав:
Sh_21 написав:
Бо людина не може померти ніколи, бо в неї Бог вдихнув від свого Духа.

Так само як вдихнув, так же само й забере!

Що забере... душу людську?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26285
UNREAD_POSTДодано: 06 листопада 2010, 22:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Юліан написав:
Хто правий? Бог чи сатана?
Обидвоє праві.Зі сторони Бога. Адам помер духовно для Бога, тобто не може уже перебувати у Божій присутності, аж до тих пір коли не відродиться духовно."?
Ш21 з яких саме Біблійних слів ви робите такий висновок??Хіба Адам не помер тілом??Припустимо якби Адам з Євою не зїли цього плоду,що би змінилось в їхньому житті тілесному??Далі:-З якою метою Бог створив Адама тілесного??З якою метою Бог дав Адаму тілесному-дочасному,якусь вічну душу яка переживає смерть тіла??З якою метою Бог дав вічній Адамовій душі смертне тіло??З якою метою Бог поселив дочасну людину з вічною дущею окремою від тіла на матеріяльній землі?? Ви можете хоча б собі дати відповідь на ці питання.Тож цікаво буде прочитати що ви думаєте стосовно цього.
Sh_21 написав:
Це Диявол теж сказав правду, але перекручену. Бо людина не може померти ніколи, бо в неї Бог вдихнув від свого Духа."

Юліан написав:
Перекручена правда??? Такого не може бути, або правда, або брехня!.."
Sh_21 написав:
Якщо так, тоді він сказав правду.."
Це ваші особисті роздуми чи є щось про це сказанно у Писанні.Взагалі то мені дуже дивно читати таке від вас.Якщо сатана сказав правду Єві,то виходить що вона не була обманенна,зведена ним.Адже вона дійсно не померла?!Проте такий висновок прямо суперечить Писанню-"Адам не був зведений, але, зведена(обманена) бувши, жінка попала в переступ"(1Тим2:14)Ви читали коли небудь ці слова??Тож не помиляйтесь так більше,бо ви таким чином починаєте суперечити Божому Слову.Результат може бути не дуже добрий.От власне це яскравий приклад як ДУХ відкриває розуміння Писання кожному зоокрема "народженному від Духа".Таким чином виникає безліч єресей(суперечностей словам Бога).Це проста констатація факту і нічого особистого.Якщо матимете що відповісти,то радий буду продовжити.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26286
UNREAD_POSTДодано: 06 листопада 2010, 22:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Юліан написав:
Sh_21 написав:
Диявол теж правду сказав, але перекручену.

Перекручена правда??? Такого не може бути, або правда, або брехня!

Якщо так, тоді він сказав правду.
Юліан написав:
Sh_21 написав:
Бо людина не може померти ніколи, бо в неї Бог вдихнув від свого Духа.
Так само як вдихнув, так же само й забере!

Що забере... душу людську?
Знову таки дивно читати таке запитання від вас.Хіба Бог вдихнув душу людині??Читаєм уважно-Бт2:7-" І створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її, і стала людина живою душею.".Отож1)-Вдихнув дихання життя ,це ж не душа,тому й забере оце дихання життя а не душу.2)Людина стала живою душею.Розумієте суть слова СТАЛА,тобто почала бути живою душею опісля як почала дихати.Тож висновок:людина не отримала вічну душу,а стала живою душею.Отже душа це жива дихаюча людина.Тому до прикладу в Писанні ми зустрічаємо неодноразово -"вони колись непокірливі були, як їх Боже довготерпіння чекало за Ноєвих днів, коли будувався ковчег, що в ньому мало, цебто вісім душ, спаслось від води."(1Пет3:20)Хіба тут не про живих дихаючих людей йде мова??Хоча й іноді в Писанні слово душа передає суть самого життя.Це вже інша тема мабуть.Доречі,чи ви коли небудь питали себе -а яким чином Єва отримала оцю вічну душу??Щодо неї не сказанно подібно як про Адама.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26288
UNREAD_POSTДодано: 06 листопада 2010, 23:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ш21 з яких саме Біблійних слів ви робите такий висновок??Хіба Адам не помер тілом??

Уважніше читайте, і не будьте за надто умні, я не фантазую, але помилятися можу, але в даному випадку ні. Бут.2:17 Але з дерева знання добра й зла не їж від нього, бо в день їди твоєї від нього ти напевно помреш! А хіба Адам помер у той день, чи він духовно помер в той день?


sss написав:
Sh_21 написав:
Це Диявол теж сказав правду, але перекручену. Бо людина не може померти ніколи, бо в неї Бог вдихнув від свого Духа."

Юліан написав:
Перекручена правда??? Такого не може бути, або правда, або брехня!.."

Sh_21 написав:
Якщо так, тоді він сказав правду.."
Це ваші особисті роздуми чи є щось про це сказанно у Писанні.Взагалі то мені дуже дивно читати таке від вас.Якщо сатана сказав правду Єві,то виходить що вона не була обманенна,зведена ним.Адже вона дійсно не померла?!Проте такий висновок прямо суперечить Писанню-"Адам не був зведений, але, зведена(обманена) бувши, жінка попала в переступ"(1Тим2:14)Ви читали коли небудь ці слова??

Читайте уважніше те що писав я вище, а не виривайте загальну мою думку.

sss написав:
От власне це яскравий приклад як ДУХ відкриває розуміння Писання кожному зоокрема "народженному від Духа".Таким чином виникає безліч єресей(суперечностей словам Бога).Це проста констатація факту і нічого особистого.Якщо матимете що відповісти,то радий буду продовжити.

Добре вам начитаєтеся В.Б. та й маєте одну думку, а своє не маєте, ні Божої.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26289
UNREAD_POSTДодано: 06 листопада 2010, 23:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
Юліан написав:
Sh_21 написав:
Диявол теж правду сказав, але перекручену.

Перекручена правда??? Такого не може бути, або правда, або брехня!

Якщо так, тоді він сказав правду.
Юліан написав:
Sh_21 написав:
Бо людина не може померти ніколи, бо в неї Бог вдихнув від свого Духа.
Так само як вдихнув, так же само й забере!

Що забере... душу людську?
Знову таки дивно читати таке запитання від вас.Хіба Бог вдихнув душу людині??Читаєм уважно-Бт2:7-" І створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її, і стала людина живою душею.".Отож1)-Вдихнув дихання життя ,це ж не душа,тому й забере оце дихання життя а не душу.2)Людина стала живою душею.Розумієте суть слова СТАЛА,тобто почала бути живою душею опісля як почала дихати.Тож висновок:людина не отримала вічну душу,а стала живою душею.Отже душа це жива дихаюча людина.Тому до прикладу в Писанні ми зустрічаємо неодноразово -"вони колись непокірливі були, як їх Боже довготерпіння чекало за Ноєвих днів, коли будувався ковчег, що в ньому мало, цебто вісім душ, спаслось від води."(1Пет3:20)Хіба тут не про живих дихаючих людей йде мова??Хоча й іноді в Писанні слово душа передає суть самого життя.Це вже інша тема мабуть.Доречі,чи ви коли небудь питали себе -а яким чином Єва отримала оцю вічну душу??Щодо неї не сказанно подібно як про Адама.

Я так і говорю що вдихнув Дух Свій і людина стала живою душею. Для того щоб стати живою душею потрібно тіло і дух. То які тут проблеми?
Ви краще скажіть, як людина може померти, якщо людина бере свій початок від вічного Бога, то тоді виходить Бог може померти?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 119 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>