Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:36




Створити нову тему Відповісти  [ 85 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
30115
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2011, 05:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ось тут, здається, офіційна позиція ХВЄ про тисячолітнє царство:http://viruyu.at.ua/files/viruyu/2008_06_viruyu.pdf




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
30116
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2011, 11:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Підсніжник написав:
Michail написав:
Тоді незрозумілим є куди віднести тілесне воскресіння людей, тим більше Ви говорите про духовне тіло, що до землі ніяким чином не чіпляється....
А воскресіння чітко звязане з Другим Приходом Христа.

Слід розрізняти 1.воскресіння людського духа для Бога, тобто народження згори для нового життя Еф.5:14 і 2. воскресіння тіла, (яке прямо і попередньо залежить від духовного), яке буде після ІІ приходу Христа, щоб визначити участь людини у вічності.
Що ж до духовного тіла, то написано: "Але дехто скаже: "Як же мертві встануть ? У якому тілі прийдуть?"... Так само й воскресіння мертвих: сіється в тлінні, встає в нетлінні, сіється в неславі, встає в славі, сіється в немочі, встає в силі, сіється тіло душевне встає тіло духовне. Якщо є тіло душевне, то є й тіло духовне."Кор.15: 35, 42-44


Позиція католицької Церкви. +


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
30117
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2011, 11:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
— «... і покроплю вас (Ізраїль) чистою
водою, і станете чисті, зо всіх ваших не-
чистот очищу вас. І дам вам нове серце і
нового духа дам у ваше нутро, і викину
камінне серце з вашого тіла і дам серце із
плоті. І Духа Свого дам Я до вашого нутра,
і зроблю Я те, що уставами Моїми ходити
будете, а постанови Мої будете стерегти
та виконувати» (Єз. 36:25-27);
— «... і Яковів залишок (народ ізра-
їльський) буде серед численних народів,
як роса від Господа, як той дощ на траві,
і він надії не буде класти на чоловіка, і не
буде складати надії на людських синів. І
Яковів залишок буде між людами серед
численних народів, як лев між лісною
худобою...» (Мих. 5:6-7);
— «... останок Ізраїлю і врятовані дому
Якова обіпруться у правді на Господа
Святого Ізраїлевого. Останок Якова повер-
неться до Сильного Бога» (Іс. 10:20-21);
— «... розцвіте Ізраїль і поверхню все-
ленної плодом наповнить» (Іс. 27:6);
— «... стане Господь Саваот того дня
за прекрасну корону і за пишний вінок для
останку народу Його» (Іс. 28:5);

— «... звеселиться пустиня та пуща
і радітиме степ і зацвіте мов троянда»
(Іс. 35:1);
— «... бо води в пустині заб’ють джере-
лом, і потоки в степу» (Іс. 35:6);
— «... і місце сухе (безводне) стане
ставом, а спрагнений край — збірником
вод джерельних; леговище шакалів, в
якім спочивали, стане місцем тростини й
папірусу» (Іс. 35:7)

Ці стишки спокійно можуть стосуватись Новогої Землі і Нового Неба.


— «А раб Мій Давид буде царем над
ними» (Єз. 37:24);
— «А раб Мій Давид буде їм князем на
віки» (Єз. 37:25);


Я так і не зрозумів, хто буде царювати - Христос, чи Давид...?


Братик написав:
Підсніжник написав:
Іван написав: "І бачив я ангела, що сходив з неба, і мав ключі від безодні, і ланцюг великий в руці своїй. І схопив змія, вужа вікодавнього, що то диявол, сатана, і зв`язав його на тисячу років; і вкинув його у безодню, і зачинив його, і запечатав над ним, щоб не зводив більше народи, доки не скінчиться тисяча років; а після цього має бути розв`язаний на короткий час." Об.20:1-3. По - перше, диявол хіба зараз не зводить людей як ніколи, по-друге, коли він буде зв`язаний, то кого(?) тоді він не зможе зводити, я не думаю що тих, хто вже царюватиме з Христом, сидячи на престолах. Тому моє припущення таке, що буде такий період часу, коли народи матимуть змогу зробити свій вибір, не будучи керовані сатаною. Але це не Церква Христова, а можливо ті, хто не будуть підхоплені на зустріч на хмарах для весільної вечері Агнця, а можливо просто тих, хто не приняв 666....

Питання до Сонячника та прихильників теорії аміленізму: як ви поясните вище наведену цитату про звязання сатани? По вашій теорії, сатана зараз зв"язаний. Чи не так?
Я потім викладу свою думку щодо цього місця.



Ці слова можуть свідчити про перемогу Ісуса Христа на хресті.
Тобто що диявол не має вже такої сили над віруючими.

А потім на короткий час він буде мати силу (перед Парузією).

Як у тій статті написано, що гори і долини вирівняються.... Це знову ж з Одкровення, що є символічною книгою і це може трактуватись по-іншому!. А гора -це символ зустрічі з Богом, не забувайте.


І якщо ще лиш має прийти тисячолітнє царство, то про що нам турбуватись? Навіщо чувати? Жиймо собі спокійно, довго і щасливо :)


Але Христос сказав, що ніхто не знає часу Другого Приходу! Тобто це може бути в будь-який день. Тому і потрібно чуваати. Другий же прихід повязаний з воскресінням метрвих і приходом Царства Божого - Нового Неба і Нової Землі.



— «... І стане Господь за царя над
землею всією, вся земля стане степом,
який стане високим, і осядуть в ньому, і
закляття більш не буде» (Зах 14:9-11);


Закляття вже нема над тими, хто вірить у Христа (як свідчать пророк Єремія і Езекиїл)
Єр. 31, 29-33; Езикіїл 18,1-24


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
30118
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2011, 11:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
— «І замешкає вовк з вівцею, і буде
лежати пантера з козлям, і будуть разом
телятко й левчук, та теля відгодоване,
а дитина мала їх водитиме» (Іс. 11:6);
— «А корова й ведмідь будуть пастися
разом, разом будуть лежати їхні діти, і
лев буде їсти солому, немов та худоба. І
буде бавитися немовля над діркою гада, і
відняте від перс дитинча простягне свою
руку над нору гадюки. Не вчинять лихого та
шкоди не зроблять на всій святій Моїй горі,
бо земля буде повна пізнання Господнього
так, як море вода покриває» (Іс. 11:6-9).
Відомості про тривалість життя людей
так само знаходимо в старозаповітніх
пророцтвах:
— «З цього часу вже не буде юного
днями й старого, який своїх днів не по-
повнить, бо сторокий помре, як юнак, а
грішник в віці ста літ буде проклятий»
(Іс. 65:20);
— «Не будуть вони будувати, щоб інший
сидів, не будуть садити, щоб інший спожив,
дні бо народу Мого — як дні дерева і ви-
бранці Мої зуживатимуть чин своїх рук»
(Іс. 65:22);
— «Тоді то розплющаться очі сліпих і
відчиняться вуха глухих, тоді буде скакати
кривий, немов олень, і буде співати без-
мовний язик» (Іс. 35:5-6);
— «Ще будуть сидіти на єрусалимських
майданах діди та баби і кожен із палицею в
своїй руці через довгий вік» (Мих. 8:4).



Це також може стосуватись Царства Божого - вічного, де буде одухотворена вся Вселенна.




Тривалість життя залежатиме тільки
від самої людини. Сказано чітко і ясно:
«Бо сторокий помре, як юнак, а грішник і в
віці ста літ буде проклятий». Якщо людина
не буде грішити, вестиме праведне і святе
життя, то буде жити дуже довго. Якщо ж
почне грішити, то буде проклята і помре.
А скільки буде жити праведна і свята
людина, яка не грішить, Бог нам не відкри-
ває. Можливо, такі праведні не помруть,
а перейдуть живими на нову землю після
Тисячолітнього царства.

З одного боку тривалість життя і тепер залежить від того, як живе людина. З іншого боку вона залежить в першу чергу від Бога! І ак все буде, бо Бог визначає існуання всього.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
30119
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2011, 11:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Можу і далі продовжувати, але тоді вже в мене вийде стаття.

Але Ісус Христос і так духовно з нами і Царює, бо вже є по правиі Отця.
І я вже писав, в чому суть Царства Христового на землі.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
30122
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2011, 12:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Питання до Сонячника та прихильників теорії аміленізму: як ви поясните вище наведену цитату про звязання сатани? По вашій теорії, сатана зараз зв"язаний. Чи не так?
Ісус Христос для того і прийшов, щоб смертю знищити того, хто має владу смерти, цебто диявола, та визволити тих усіх, хто все життя страхом смерти тримався в неволі. (Євр.2:14-15)
І Христос говорив: Тепер суд цьому світові. Князь світу цього буде вигнаний звідси тепер. 32 І, як буду піднесений з землі, то до Себе Я всіх притягну. (Iван.12:31-32)
Братик написав:
Ось тут, здається, офіційна позиція ХВЄ про тисячолітнє царство:http://viruyu.at.ua/files/viruyu/2008_06_viruyu.pdf
Ні, немає офіційної позиції ХВЄ (ХВЄ ще не має свого катехизму). Це газета "Вірую" опублікувала думку Ярослава Арборака, зазначивши, що "Редакція не завжди поділяє погляди авторів".




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
30123
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2011, 12:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Зрозуміло. Я читав одну статтю про небезпеку міленіаистичної теорії. Проаналлізовано в історичному плані скільки через це було бід... Як знайду і наведу.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
30124
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2011, 12:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А все таки я знайшов на офіційному сайті організації ВС ХВЄ(п) їхні вірування (але це всього лиш суб'єктивна думка керівників організації):
Цитата:
ІІ. Тисячолітнє царство Христове
Ісус Христос з Церквою прийде на землю, щоб заснувати Своє царство на тисячу років: "Блаженний і святий, хто має частку в першому воскресінні! Над ним друга смерть не матиме влади, але вони будуть священиками Бога й Христа, і царюватимуть з Ним тисячу років" (Об. 20:6):

а) в час тисячолітнього царства диявол буде зв'язаний на тисячу років: "...І схопив він змія, вужа стародавнього, що диявол він і сатана, і зв'язав його на тисячу років, - та й кинув його до безодні, і замкнув його і печатку над ним поклав..." (Об. 20:1-3);

б) тисячолітнє царство Христове буде царством миру, правди, богопізнання: "...І мечі свої перекують вони на лемеші, а списи свої на серпи. Не підійме меча народ проти народу, і більше не будуть навчатись війни" (Іс.2:4), див. також Іс.11:6-9, "І станеться поясом клубів Його справедливість, вірність же - поясом стегон Його" (Іс.11:5), "... бо земля буде повна пізнання Господнього так, як море вода покриває" (Іс.11:9), див. також Єр.31:34.

Насправді, Ісус Христос вже прийшов понад дві тисячі років тому, а перше воскресіння - це воскресіння нашого духа через хрещення в Дусі Святому. Народжений згори входить у Царство Боже, і диявол не має над ним влади. Тисяча років говорить про великий період часу. Від так тисячолітнє царство справді є царством миру, правди і богопізнання. І ще сьогодні кожен може увійти в нього.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
30126
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2011, 14:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Сонячник написав:
А все таки я знайшов на офіційному сайті організації ВС ХВЄ(п) їхні вірування (але це всього лиш суб'єктивна думка керівників організації):
Цитата:
ІІ. Тисячолітнє царство Христове
Ісус Христос з Церквою прийде на землю, щоб заснувати Своє царство на тисячу років: "Блаженний і святий, хто має частку в першому воскресінні! Над ним друга смерть не матиме влади, але вони будуть священиками Бога й Христа, і царюватимуть з Ним тисячу років" (Об. 20:6):

а) в час тисячолітнього царства диявол буде зв'язаний на тисячу років: "...І схопив він змія, вужа стародавнього, що диявол він і сатана, і зв'язав його на тисячу років, - та й кинув його до безодні, і замкнув його і печатку над ним поклав..." (Об. 20:1-3);

б) тисячолітнє царство Христове буде царством миру, правди, богопізнання: "...І мечі свої перекують вони на лемеші, а списи свої на серпи. Не підійме меча народ проти народу, і більше не будуть навчатись війни" (Іс.2:4), див. також Іс.11:6-9, "І станеться поясом клубів Його справедливість, вірність же - поясом стегон Його" (Іс.11:5), "... бо земля буде повна пізнання Господнього так, як море вода покриває" (Іс.11:9), див. також Єр.31:34.

Насправді, Ісус Христос вже прийшов понад дві тисячі років тому, а перше воскресіння - це воскресіння нашого духа через хрещення в Дусі Святому. Народжений згори входить у Царство Боже, і диявол не має над ним влади. Тисяча років говорить про великий період часу. Від так тисячолітнє царство справді є царством миру, правди і богопізнання. І ще сьогодні кожен може увійти в нього.



До речі вираз, що в Бога один день за 1000 років і навпаки, якраз тут дуже добре підходить. Тому ми живемо в останні часи (останні дні). ХАй це будуть навіть останні тисячі років...


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
30129
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2011, 22:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Може й так. До речі, можна провести аналогію з очікуванням Місії-Царя єврейським народом, який живе надією на пророцтва про царство Ізраїля на землі, але не замітили Його приходу, бо чекають на матеріальне (тисячолітнє) царство.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Підсніжник | 31 березня 2011, 21:03.
Причина: антихристиянські висловлювання
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
30470
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 15:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Насправді, Ісус Христос вже прийшов понад дві тисячі років тому, а перше воскресіння - це воскресіння нашого духа через хрещення в Дусі Святому. Народжений згори входить у Царство Боже, і диявол не має над ним влади. Тисяча років говорить про великий період часу. Від так тисячолітнє царство справді є царством миру, правди і богопізнання. І ще сьогодні кожен може увійти в нього.


Так вчать і католики і реформати, наприклад


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
35190
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2012, 14:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Все це так, але ж що робити з левом, який бавиться з дитиною та інші ознаки?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
35195
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2012, 16:11 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Якщо тисячолітнє царство на землі почнеться після приходу Господа нашого Ісуса Христа при голосі Архангела, то чому воно триватиме тільки тисячу років, а потім сатана буде розвязаний і знову прийде Господь? Це суперечить одне одному. Адже про третій прихід на землю Христа ніде не написано.
А де написано, що після міленіуму прийде Господь? При голосі архангела буде підхоплення церкви (1 Сол. 4:16). А в кінці тисячолітнього царства вогонь Божий пожере тих, хто воюватиме проти осередку Божої влади на Землі, Єрусалиму, табору святих, тобто Церкви : "І бачив я престоли та тих, хто сидів на них, і суд їм був даний, і душі стятих за свідчення про Ісуса й за Слово Боже, які не вклонились звірині, ані образові її, і не прийняли знамена на чола свої та на руку свою. І вони ожили, і царювали з Христом тисячу років. А інші померлі не ожили, аж поки не скінчиться тисяча років. Це перше воскресіння. Блаженний і святий, хто має частку в першому воскресінні! Над ними друга смерть не матиме влади, але вони будуть священиками Бога й Христа, і царюватимуть з Ним тисячу років. "Коли ж скінчиться тисяча років, сатана буде випущений із в'язниці своєї. І вийде він зводити народи, що вони на чотирьох краях землі, Ґоґа й Маґоґа, щоб зібрати їх до бою, а число їхнє як морський пісок. І вийшли вони на ширину землі, і оточили табір святих та улюблене місто. І зійшов огонь з неба, і пожер їх." Об. 20:7-9
Як пояснити вислів: "А інші померлі не ожили, аж поки не скінчиться тисяча років" ?Чому їм чекати, щоб воскреснути= навернутися до Христа (як це пояснюють аміленіалісти) тисячу років?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
35204
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2012, 17:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Все це так, але ж що робити з левом, який бавиться з дитиною та інші ознаки?
Ну це ж образом сказано, і вся одинадцята глава від Ісаї - це пророцтво про прихід Христа, що від кореня Єссеєвого, і там же написано: ...не вчинять лихого та шкоди не зроблять на всій святій Моїй горі, бо земля буде повна пізнання Господнього так, як море вода покриває! (Iс.11:9)
Свята гора Господня, земля - символізують Церкву Христову. Пізнання Господнє - це сказано про Духа Святого. Вовк, вівця, лев, пантера, козлятко, корова, ведмідь тощо - це всі бувші грішники, яких помилував Господь і дав їм спасіння, а тому вони разом пасуться і разом їдять солому (Слово Боже) як і чиста худоба.
Згадаймо, коли Петро остерігався поганських людей, то Господь йому у видінні показав чотириногих всяких і сказав, що від Бога очищене не вважай за нечисте. І Петро промовив тоді: Ви знаєте, що невільно юдеєві приставати й приходити до чужаниці. Та відкрив мені Бог, щоб я жадну людину не мав за огидну чи то за нечисту. (Дiї.10:28)
Ось тоді вже сповнилися ті пророчі слова, що говорив Бог через Ісаю:
І станеться в день той: до Кореня Єссеєвого, що стане прапором народам, погани звертатися будуть до Нього, і буде славою місце спочинку Його! (Iс.11:10)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 85 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>