Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:35




Створити нову тему Відповісти  [ 85 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
35213
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2012, 17:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Братик написав:
Все це так, але ж що робити з левом, який бавиться з дитиною та інші ознаки?
Ну це ж образом сказано, і вся одинадцята глава від Ісаї - це пророцтво про прихід Христа, що від кореня Єссеєвого, і там же написано: ...не вчинять лихого та шкоди не зроблять на всій святій Моїй горі, бо земля буде повна пізнання Господнього так, як море вода покриває! (Iс.11:9)
Свята гора Господня, земля - символізують Церкву Христову. Пізнання Господнє - це сказано про Духа Святого.
Ой,Сонячнику усюди ви намагаєтесь просувати свою філософію.Невстигаю й впильнувати де ви вчергове винирнете,подібно до підводного човна. :) Що ж дозвольте з вами і тут не погодитись.Ну й опісля все ж не пропадіть кудись як то часто є.Так от,чи можна довідатись яким чином ви дійшли до того що в цьому пророцтві горою дому Господнього є цервка Христова.Що для вас є церквою Христовою?Чому ви думаєте що "пізнання Господнє" це дух св??Ви самі собі так придумали,чи у вас є якісь вагомі підстави так вважати??Чи тут знову уся справа в тому помазанні яке вам про це підказало??поділіться будь ласка)))

Цитата:
Вовк, вівця, лев, пантера, козлятко, корова, ведмідь тощо - це всі бувші грішники, яких помилував Господь і дав їм спасіння, а тому вони разом пасуться і разом їдять солому (Слово Боже) як і чиста худоба.
Цікаво,а коли і де це все відбуватиметься??Чому і тут ви думаєте що солома це Боже Слово??
Є там слова -"бо земля буде повна пізнання Господнього так, як море вода покриває".Що в даному випадку є тут землею??чому це названно землею??і чому ви так думаєте??Також далі сказанно --"І буде бавитися немовлятко над діркою гада, і відняте від перс дитинча простягне свою руку над нору гадюки,".Тож цікаво і тут від вас довідатись хто в даному випадку є тим дитинчам чи немовлятком віднятим від перс?? А що тут є діркою гада чи норою гадюки??Тільки будь ласка не видумуйте що заманеться,а пишіть чому саме ви так думаєте ;-D .Домовились!?)))


Цитата:
Згадаймо, коли Петро остерігався поганських людей, то Господь йому у видінні показав чотириногих всяких і сказав, що від Бога очищене не вважай за нечисте. І Петро промовив тоді: Ви знаєте, що невільно юдеєві приставати й приходити до чужаниці. Та відкрив мені Бог, щоб я жадну людину не мав за огидну чи то за нечисту. (Дiї.10:28)
В даному випадку,як на мене то тут Бог у видінні використовує нечистих тварин не для того щоб показати що ці тварини є поганами,а для того аби Петро лишень міг зрозуміти волю Бога-"що хоче, щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди".


Цитата:
Ось тоді вже сповнилися ті пророчі слова, що говорив Бог через Ісаю:
Та хіба вже тоді вся земля стала наповненою пізнання Господнього??Хіба вже тоді сповнились слова--" І Він буде судити між людьми, і буде численні народи розсуджувати.І мечі свої перекують вони на лемеші, а списи свої на серпи. Не підійме меча народ проти народу, і більше не будуть навчатись війни!"?.Чи може і ці слова Ісаї теж вже тоді сповнились-"І не скаже мешканець Я хворий! І прощені будуть провини народу, що в ньому живе."??А може то і ці слова вже в той час сповнились --" І доми побудують, і мешкати будуть, і засадять вони виноградники, і будуть їхній плід споживати. Не будуть вони будувати, щоб інший сидів, не будуть садити, щоб інший спожив, дні бо народу Мого як дні дерева, і вибранці Мої зуживатимуть чин Своїх рук! Не будуть вони працювати надармо, і не будуть родити на страх, вони бо насіння, благословлене Господом, і нащадки їхні з ними. І станеться, поки покличуть, то Я відповім, вони будуть іще говорити, а Я вже почую! Вовк та вівця будуть пастися разом, і лев буде їсти солому, немов та худоба, а гадові хлібом його буде порох!... Вони не чинитимуть зла й вигубляти не будуть на всій святій Моїй горі, говорить Господь."??Тож Сонячнику маєте нагоду себе оправдати в очах своїх кумирів.Але чомусь я побоююсь що ви знову зануритесь і тоді чекай де ви знову винирнете. :) Розвійте мої побоювання,та поясніть мені те про що я вас запитую.Зауважте,не спречаюсь поки,а лишень питаю??наснаги вам Неre))) :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45323
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2013, 10:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Сьомий день у Писанні вказує на Тисячолітнє царство:
(Бут.2:3) І поблагословив Бог день сьомий, і його освятив, бо в нім відпочив Він від усієї праці Своєї, яку, чинячи, Бог був створив.
(Єв.4:5) …До Мого відпочинку не ввійдуть вони!
(Єв.4:6) Коли ж залишається ото, що деякі ввійдуть до нього, а ті, кому Євангелія була перше звіщена, не ввійшли за непослух
(Єв4:7)
то ще призначає Він деякий день, сьогодні, … Сьогодні, як голос Його ви почуєте, не робіть затверділими ваших сердець!
Господь у Своєму Слові вказав ознаки другого приходу Свого.
(Мт.24:20) Моліться ж, щоб ваша втеча не сталась зимою, ані в суботу.
Однією із ознак є те, щоб не сталась спроба вашої втечі від гріха в суботу, або в період Тисячолітнього царства, бо спастись в цей час буде неможлово.
(Мт.24:21) Бо скорбота велика настане тоді, якої не було з первопочину світу аж досі й не буде.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45324
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2013, 13:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Богуслав написав:
Сьомий день у Писанні вказує на Тисячолітнє царство:
Так, погоджуюсь з цим.
Але як ви розумієте Тисячолітнє царство? Ви уже увійшли у суботу, в Тисячолітнє царство?
Богуслав написав:
Однією із ознак є те, щоб не сталась спроба вашої втечі від гріха в суботу, або в період Тисячолітнього царства, бо спастись в цей час буде неможливо.
А цього я не розумію. Поясніть як ви уявляєте Тисячолітнє царство і що заважатиме людині втекти від гріха... Чому ви ототожнюєте велику скорботу з неможливістю спастися?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45325
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2013, 15:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Тисячолітнє царство ще ненастало. Воно настане після закінчення періоду благодаті, після закінчення чсу Великої скорботи, коли Ізраїль увірує в свого Месію.
Втекти від гріха, це покаятись і увірувати в Господа. А кається людина тоді, коли Бог приводить до Ісуса Христа (до Слова), а Дух Святий через Слово звинувачує людину і вана кається.
(Об.18:23) І світло свічника вже не буде світити в тобі, і голос молодого й молодої вже не буде чутий в тобі.
А згідно приведеного вище вірша світло (докір) Духа, голос Христа і Церкви припинились.
Свічник образ на Духа, молодий – на Христа, молода – на Церкву.
У Велику скорботу можна спастись – познакомтесь будь ласка з дописами у темі «Ознаки Вавилону…».




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45328
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2013, 00:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Цитата:
Тисячолітнє царство ще не настало. Воно настане після закінчення періоду благодаті, після закінчення часу Великої скорботи, коли Ізраїль увірує в свого Месію.
А цю версію з якої книжки вичитали? Будь ласка, подавайте хоча б посилання або пояснюйте чому саме ви так гадаєте.

Богуславе, чи відомо вам про що йдеться в Об'явленні 18? Хіба можна виривати з контексту окремі вірші, і на них будувати свою теорію? Там йдеться про Вавилон Великий, блудницю.
Богуслав написав:
(Об.18:23) І світло свічника вже не буде світити в тобі, і голос молодого й молодої вже не буде чутий в тобі.
А згідно приведеного вище вірша світло (докір) Духа, голос Христа і Церкви припинились.
Справді, коли Божий народ вийде з Вавилону, то там уже ніхто не почує Божого Слова, але Вони слух свій від правди відвернуть та до байок нахиляться. (2Тим.4:4)
Але ж це не означає, що поза Вавилоном не буде спасіння.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45330
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2013, 09:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Версію про Тисячолітнє церство вичитав у книзі Об‘явлення.
(Об.16:17) Сьомий же Ангол вилив чашу свою на повітря. І голос гучний залунав від небесного храму з престолу, говорячи: Сталося!
Час Великої скорботи закінчується вилиттям сьомої чаші гніву, слово Сталося говорить про спасіння народу Ізраїля.
А про Тисячолітнє церство говориться після цих подій.
(Об.20:2) І схопив він змія, вужа стародавнього, що диявол він і сатана, і зв'язав його на тисячу років,
(Об.20:3) …А по цьому він розв'язаний буде на короткий час.
(Об.20:4) ...І вони ожили, і царювали з Христом тисячу років.
(Об.20:5) А інші померлі не ожили, аж поки не скінчиться тисяча років. Це перше воскресіння.
(Об.20:6) Блаженний і святий, хто має частку в першому воскресінні! Над ними друга смерть не матиме влади, але вони будуть священиками Бога й Христа, і царюватимуть з Ним тисячу років.
(Об.20:7) Коли ж скінчиться тисяча років, сатана буде випущений із в'язниці своєї.
(Об.20:10) А диявол, що зводив їх, був укинений в озеро огняне та сірчане, де звірина й пророк неправдивий. І мучені будуть вони день і ніч на вічні віки.
У 18 розділі Об’явлення йдеться про засудження великого Вавилону, а в 17 розділі про засудження великої блудниці. Велика блудниця і великий Вавилон це одне і теж.
(Об.17:18) А жінка, яку ти бачив, то місто велике, що панує над царями земними.
Познайомтесь будь ласка з дописами у темі «Ознаки Вавилону…».
Ваше право погодитись або ні з даною версією.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45332
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2013, 10:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Богуслав написав:
Час Великої скорботи закінчується вилиттям сьомої чаші гніву, слово Сталося говорить про спасіння народу Ізраїля.
А про Тисячолітнє церство говориться після цих подій.
Ага, то за вашою версією виходить, що Велика скорбота ще не почалася, а тисячолітнє царство нібито буде після скорботи і тому воно ще не почалося, а у цитатах з Біблії ми читаємо, що сатана буде випущений на короткий час після тисячолітнього царства.

То як пов'язати вашу версію до Біблійного свідчення? Виходить так, що буде дві Великих скорбот, до тисячолітнього царства і після, коли сатана буде випущений із в'язниці своєї. І вийде він зводити народи... (Об.20:8)

І як ви собі уявляєте Тисячолітнє царство? Що значить бути священиком Бога і Христа, і царювати з Христом на землі? Чи на той час вже об'явиться Христос у другому приході, але як тоді царювати на землі, коли написано так, що будемо схоплені разом із ними на хмарах на зустріч Господню на повітрі, і так завсіди будемо з Господом.(1Сол.4:17)

А Петро називає святих так: Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого... (1Петр.2:9)
Ось і я вас запитаюся, чи ви воскресли для життя у Христі, чи ви перемогли гріх плоті, чи стали ви вже царювати з Христом, чи все ще очікуєте оцього царства у незвіданому майбутньому?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45337
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2013, 15:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Велика скорбота ще не почалась, Тисячолітнє цаиство буде після Великої скорботи. Сатана буде випущений на короткий час після тисячолітнього царства, другої скорботи в цей час не буде.
Другий прихід Христа буде в час Великої скорботи.
На ваші запитання в кінці допису відповім цитатами:
(Ів.1:12) А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його,
(Ів.1:13) що не з крови, ані з пожадливости тіла, ані з пожадливости мужа, але народились від Бога.
(1Ів.2:1) Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили! А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного.
(1Ів.2: 2) Він ублагання за наші гріхи, і не тільки за наші, але й за гріхи всього світу




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45338
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2013, 15:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Богуслав написав:
Велика скорбота ще не почалась, Тисячолітнє цаиство буде після Великої скорботи. Сатана буде випущений на короткий час після тисячолітнього царства, другої скорботи в цей час не буде.
Цікава думка, а як ви гадаєте, уявлене вами "тисячолітнє царство" має бути на теперішній землі чи на новій землі чи на небі?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: taras15 | 31 серпня 2013, 16:03.
Причина: поспішив)
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45340
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2013, 18:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Об.21:1) І бачив я небо нове й нову землю, перше бо небо та перша земля проминули, і моря вже не було.
Тисячолітнє царство буде на першій землі, або на теперішній.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45343
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2013, 22:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Богуслав написав:
Тисячолітнє царство буде на першій землі, або на теперішній.
Отже, ви гадаєте, що Христос прийде, щоб розпочати ще одне Царство на теперішній тлінній землі?
Але ж Сам Христос сказав такі слова: А коли відійду й приготую вам місце, Я знову прийду й заберу вас до Себе, щоб де Я були й ви. (Iван.14:3) Значить у другий прихід Христос забере Своїх до осель нетлінних в небеса. Про це ж говорить ап.Павло: Сам бо Господь із наказом, при голосі Архангола та при Божій сурмі зійде з неба, і перше воскреснуть умерлі в Христі, потім ми, що живемо й зостались, будемо схоплені разом із ними на хмарах на зустріч Господню на повітрі, і так завсіди будемо з Господом. (1Сол.4:16-17)
І ще ап.Петро звіщав: теперішні небо й земля заховані тим самим словом, і зберігаються для огню на день суду й загибелі безбожних людей... День же Господній прибуде, як злодій вночі, коли з гуркотом небо мине, а стихії, розпечені, рунуть, а земля та діла, що на ній, погорять... А коли все оце поруйнується, то якими мусите бути в святому житті та в побожності ви, що чекаєте й прагнете скорого приходу Божого дня, в якім небо, палючися, зникне, а розпалені стихії розтопляться? Але за Його обітницею ми дожидаємо неба нового й нової землі, що правда на них пробуває. (2Петр.3:7,10-13)
Таким чином, ми знаємо, що з другим приходом нашого Господа теперішня земля і все, що на ній, погорить, і буде знищена для загибелі безбожних людей. Але Церква буде підхоплена на зустріч Господеві, і так завсіди будемо з Господом. Як бачимо, все тлінне буде знищене, а також наші тлінні тіла переміняться у нетлінне тіло для замешкання нової землі у новому небі у Новому нетлінному Єрусалимі. Не буде вже ніякого тисячолітнього царства, а буде лише одне вічне Боже Царство в небесних оселях, де сіятиме Божа слава повіки віків.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45344
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2013, 22:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Сонячнику, значить всі істинні християни, ті, хто увірував в Ісуса Христа живуть зараз в Тисячолітньому Царстві? Правильно я зрозумів?
п.с. трохи почитав тему з початку. думки багатьох, в тому числі Сонячника, я зрозумів.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45345
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2013, 23:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
Сонячнику, значить всі істинні християни, ті, хто увірував в Ісуса Христа живе зараз в Тисячолітньому Царстві? Правильно я зрозумів?
Ну так я розумію. Це ж і є те саме Царство, про яке звіщав ще Іван Хреститель, а потім і Сам Христос і його ученики: Збулися часи, і Боже Царство наблизилось. Покайтеся, і віруйте в Євангелію! (Мар.1:15)
І так Христос говорив: Поправді, поправді кажу вам: Наступає година, і тепер уже є, коли голос Божого Сина почують померлі, а ті, що почують, оживуть... (Iван.5:25)
І ап.Павло рече: І вас, що мертві були в гріхах та в необрізанні вашого тіла, Він оживив разом із Ним, простивши усі гріхи... роззброївши влади й начальства, сміливо їх вивів на посміховисько, перемігши їх на хресті! (Кол.2:13,15)
Ось це є перше воскресіння, коли ми, будучи мертвими в гріхах, почули голос Божого Сина, увірували, і по вірі отримали Благодать - дар Духа Святого. Богові дяка, що Він Господом нашим Ісусом Христом перемогу нам дав. (1Кор.15:57)
Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого, колись ненарод, а тепер народ Божий, колись непомилувані, а тепер ви помилувані! (1Петр.2:9-10)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45348
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2013, 00:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Це цікава думка і можливо так і є. Особливо на таку версію вказує вірш Блаженний і святий, хто має частку в першому воскресінні! Над ними друга смерть не матиме влади, але вони будуть священиками Бога й Христа, і царюватимуть з Ним тисячу років.
(Об'явлення 20:6)
Але ж як пояснити те, що воскресли ті, хто не поклонилися звіру, а не ті, хто повірили в Агнця? І бачив я престоли та тих, хто сидів на них, і суд їм був даний, і душі стятих за свідчення про Ісуса й за Слово Боже, які не вклонились звірині, ані образові її, і не прийняли знамена на чола свої та на руку свою. І вони ожили, і царювали з Христом тисячу років.
(Об'явлення 20:4)
І як же вони царювали аж 1000 років, хіба віруючі не вмирають фізично, чи це така дрібниця, що її не варто навіть зґадувати, тобто після фізичної смерті віруючі далі продовжують царювати з Христом на землі? Зрештою, тут можно прийняти це умовно, тобто на протязі 1000 років, а не тривалістю 1000 років.
Ще я хотів звернути увагу на хронологію. Про це написано в книзі Обявлення в 20-му розділі, тобто після великої скорботи, Армагедону та судом над Вавілоном. Якщо Бог звязав змія під час воскресіння, значить ті всі події вже відбулися до воскресіння?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 85 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 8 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>