Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:50




Створити нову тему Відповісти  [ 85 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Тисячолітнє царство
17289
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2009, 23:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Пропоную дослідити доволі складне питання: що означає "тисячолітнє царство"?

Про це записано в Об'явленні Івана 20, зокрема:
1 І бачив я Ангола, що сходив із неба, що мав ключа від безодні, і кайдани великі в руці своїй. 2 І схопив він змія, вужа стародавнього, що диявол він і сатана, і зв'язав його на тисячу років, 3 та й кинув його до безодні, і замкнув його, і печатку над ним поклав, щоб народи не зводив уже, аж поки не скінчиться тисяча років. А по цьому він розв'язаний буде на короткий час. 4 І бачив я престоли та тих, хто сидів на них, і суд їм був даний, і душі стятих за свідчення про Ісуса й за Слово Боже, які не вклонились звірині, ані образові її, і не прийняли знамена на чола свої та на руку свою. І вони ожили, і царювали з Христом тисячу років. 5 А інші померлі не ожили, аж поки не скінчиться тисяча років. Це перше воскресіння. 6 Блаженний і святий, хто має частку в першому воскресінні! Над ними друга смерть не матиме влади, але вони будуть священиками Бога й Христа, і царюватимуть з Ним тисячу років. 7 Коли ж скінчиться тисяча років, сатана буде випущений із в'язниці своєї.

Як зазначив Тарас в іншій темі
Тарас написав:
Поки-що я чув дві думки: 1) Що воно ще буде 2) Що воно вже є.
Цікаво було б почути ваші аргументовані думки.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
17291
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2009, 00:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я вже говорив, що я схиляюся до думки, що тисячолітнє царство на землі вже давно настало, і настало з тих часів, коли Дух Святий зійшов на землю, а ми, віруючі, що духовно воскресли - тобто народилися згори, царюємо з Христом.

...Христос нас полюбив і кров'ю Своєю обмив нас від наших гріхів, що вчинив нас царями, священиками Богові й Отцеві Своєму... (Об.1:5-6)
... Ти був заколений, і кров'ю Своєю Ти викупив людей Богові з усякого племени, і язика, і народу, і люду. І Ти їх зробив для нашого Бога царями, і священиками, і вони на землі царюватимуть! (Об.5:9-10)

А що потрібно для того, щоб побачити Боже Царство і ввійти в нього?
Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не народиться згори, то не може побачити Божого Царства.
Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже. (Ів.3:3,5)

А що ж значить царювати? Що таке Царство Боже?
Бо Божеє Царство всередині вас! (Лук.17:21)
Бо Царство Боже не пожива й питво, але праведність, і мир, і радість у Дусі Святім. (Рим.14:17)

Тому я вважаю, що кожен, хто отримав духовне хрещення, має можливість царювати з Христом, тобто отримавши благодать, жити в праведності, сповняючись радістю Духа Святого.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
17292
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2009, 14:36 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Сонячник написав:
Я вже говорив, що я схиляюся до думки, що тисячолітнє царство на землі вже давно настало, і настало з тих часів, коли Дух Святий зійшов на землю, а ми, віруючі, що духовно воскресли - тобто народилися згори, царюємо з Христом.

а чому тоді вже 2 тисячі років пройшло? :?

ознаками тисячолітнього царства "традиційно" вважають
Ісая 11 : 7,8 :
7 А корова й ведмідь будуть пастися разом, разом будуть лежати їхні діти, і лев буде їсти солому, немов та худоба!
8 І буде бавитися немовлятко над діркою гада, і відняте від перс дитинча простягне свою руку над нору гадюки,
9 не вчинять лихого та шкоди не зроблять на всій святій Моїй горі, бо земля буде повна пізнання Господнього так, як море вода покриває!

Хіба ці ознаки вже виповнились?
та і хіба змій уже зв'язаний на 1000 років?

Об.20:2-7:
2 І схопив він змія, вужа стародавнього, що диявол він і сатана, і зв'язав його на тисячу років,
3 та й кинув його до безодні, і замкнув його, і печатку над ним поклав, щоб народи не зводив уже, аж поки не скінчиться тисяча років. А по цьому він розв'язаний буде на короткий час.
4 І бачив я престоли та тих, хто сидів на них, і суд їм був даний, і душі стятих за свідчення про Ісуса й за Слово Боже, які не вклонились звірині, ані образові її, і не прийняли знамена на чола свої та на руку свою. І вони ожили, і царювали з Христом тисячу років.
5 А інші померлі не ожили, аж поки не скінчиться тисяча років. Це перше воскресіння.
6 Блаженний і святий, хто має частку в першому воскресінні! Над ними друга смерть не матиме влади, але вони будуть священиками Бога й Христа, і царюватимуть з Ним тисячу років.
7 Коли ж скінчиться тисяча років, сатана буде випущений із в'язниці своєї.




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
17293
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2009, 15:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
В даному питанні я більше схиляюся до думки Leri, а не Сонячника.
Тоді в такому випадку постає друге питання:
1000 Царство буде на землі? Чи на небі?




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
17294
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2009, 16:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Думаю і це місце про тисячолітнье царство:
12 Бо з радістю вийдете ви, і з миром проваджені будете. Гори й холми будуть тішитися перед вами співанням, і всі польові дерева будуть плескати в долоні.
13 На місце тернини зросте кипарис, а замість кропиви появиться мирт. І стане усе Господеві на славу, на вічну ознаку, яка не понищиться!
Іс.55.12,13
А в наші дні,як бачимо, тернина й кропива покищо є.




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
17295
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2009, 17:44 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
15 червня 2009, 02:26
Написано: 9
Leri дуже правильно висловився.... якщо дявол закритий на 1000 років зараз.... то чому наші вулиці переповнені барами, нічними клубами, казіно. Алкоголь і наркотики просто розлагають молоді да і не тільки молоді душі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
17296
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2009, 18:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Так, дякую, Leri, за слушні зауваження. Справді, з того часу вже минуло зо дві тисячі років по земному літочисленню. Хоча, для Бога один день як тисяча років. Зрештою, чому написано саме про тисячу років - я того не розумію.

Leri написав:
ознаками тисячолітнього царства "традиційно" вважають
Ісая 11 : 7,8 :
6 І замешкає вовк із вівцею, і буде лежати пантера з козлям, і будуть разом телятко й левчук, та теля відгодоване, а дитина мала їх водитиме!
7 А корова й ведмідь будуть пастися разом, разом будуть лежати їхні діти, і лев буде їсти солому, немов та худоба!
8 І буде бавитися немовлятко над діркою гада, і відняте від перс дитинча простягне свою руку над нору гадюки,
9 не вчинять лихого та шкоди не зроблять на всій святій Моїй горі, бо земля буде повна пізнання Господнього так, як море вода покриває!

Так, справді, це відноситься до часів нашої ери. Але це місце слід розглядати в духовному значенні. Як каже, ап.Павло, "Хіба за волів Бог турбується? Чи говорить Він зовсім для нас? Для нас..." (1Кор.9:9-10)
Можливо це говориться про те, що різні люди з різних народів будуть членами однієї Церкви, і разом будуть пастися на святій горі Господній - у Церкві Христовій.

Leri написав:
та і хіба змій уже зв'язаний на 1000 років?

Тепер суд цьому світові. Князь світу цього буде вигнаний звідси тепер. (Ів.12:31)
А як прийде (Утішитель), Він світові виявить про гріх, і про правду, і про суд... а про суд, що засуджений князь цього світу. (Ів.16:8,11)
Тобто можна розуміти це так, що диявол не може заподіяти шкоди тим людям, які живуть з Богом.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
17297
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2009, 20:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Leri написав:
ознаками тисячолітнього царства "традиційно" вважають
Ісая 11 : 7,8 :
7 А корова й ведмідь будуть пастися разом, разом будуть лежати їхні діти, і лев буде їсти солому, немов та худоба!
8 І буде бавитися немовлятко над діркою гада, і відняте від перс дитинча простягне свою руку над нору гадюки,
9 не вчинять лихого та шкоди не зроблять на всій святій Моїй горі, бо земля буде повна пізнання Господнього так, як море вода покриває!

Борис написав:
Думаю і це місце про тисячолітнье царство:
12 Бо з радістю вийдете ви, і з миром проваджені будете. Гори й холми будуть тішитися перед вами співанням, і всі польові дерева будуть плескати в долоні.
13 На місце тернини зросте кипарис, а замість кропиви появиться мирт. І стане усе Господеві на славу, на вічну ознаку, яка не понищиться!
Іс.55.12,13

Ще одне запитання:
А як можна відрізнити, що відноситься до тисячолітнього Царства, а що до вічного Царства? Чи їх потрібно ототожнювати?




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
17298
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2009, 23:02 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Сонячник написав:
Тобто можна розуміти це так, що диявол не може заподіяти шкоди тим людям, які живуть з Богом.

якось це надто закручене.. :)

я схильна читати такі місця в контексті...


Цитата:
26 Як хто служить Мені, хай іде той за Мною, і де Я, там буде й слуга Мій. Як хто служить Мені, того пошанує Отець.
27 Затривожена зараз душа Моя. І що Я повім? Заступи Мене, Отче, від цієї години! Та на те Я й прийшов на годину оцю...
28 Прослав, Отче, Ім'я Своє! Залунав тоді голос із неба: І прославив, і знову прославлю!
29 А народ, що стояв і почув, говорив: Загреміло! Інші казали: Це Ангол Йому говорив!
30 Ісус відповів і сказав: Не для Мене цей голос лунав, а для вас.
31 Тепер суд цьому світові. Князь світу цього буде вигнаний звідси тепер.
32 І, як буду піднесений з землі, то до Себе Я всіх притягну.
33 А Він це говорив, щоб зазначити, якою то смертю Він має померти. (Ів.12:26-33)


Ів.16:7-11 написав:
7 Та Я правду кажу вам: Краще для вас, щоб пішов Я, бо як Я не піду, Утішитель не прийде до вас. А коли Я піду, то пошлю вам Його.
8 А як прийде, Він світові виявить про гріх, і про правду, і про суд:
9 тож про гріх, що не вірують у Мене;
10 а про правду, що Я до Отця Свого йду, і Мене не побачите вже;
11 а про суд, що засуджений князь цього світу.


тут сказано що "засуджений", але не сказано що "зв'язаний"
та й якщо подивитися в Об'явлення
Об.2:4 написав:
4 І бачив я престоли та тих, хто сидів на них, і суд їм був даний, і душі стятих за свідчення про Ісуса й за Слово Боже, які не вклонились звірині, ані образові її, і не прийняли знамена на чола свої та на руку свою. І вони ожили, і царювали з Христом тисячу років.


Суд і перше воскресіння уже були? :? дивно...
ну... хіба що рахувати "Першим воскресінням" ось це -
Мт.27:52 написав:
51. І ось завіса у храмі роздерлась надвоє від верху аж додолу, і земля потряслася, і зачали розпадатися скелі,
52. і повідкривались гроби, і повставало багато тіл спочилих святих,
53. а з гробів повиходивши, по Його воскресенні, до міста святого ввійшли, і багатьом із'явились.


коротше... тут або сприймати біблію буквально - або щось придумувати...

Давайте звернемось до простої логіки...

Івану об'явлення було десь у віці 93 роки... а коли він ходив з Ісусом йому було десь 25

Отже, якщо змій був уже зв'язаний на 1000 років (доречі, там дуже чітко сказано саме про 1 (одну) тисячу років і кілька разів) - тоді чому написано що він тільки буде зв'язаний???

адже, якщо змій зв'язаний смертю Ісуса на хресті - тоді до чого були слова що він тільки буде зв'язаний... :shock:

вай... шось воно дуже заплутано...




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
17299
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2009, 00:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Leri написав:
Отже, якщо змій був уже зв'язаний на 1000 років (доречі, там дуже чітко сказано саме про 1 (одну) тисячу років і кілька разів) - тоді чому написано що він тільки буде зв'язаний???

адже, якщо змій зв'язаний смертю Ісуса на хресті - тоді до чого були слова що він тільки буде зв'язаний... :shock:

Там не написано, що він БУДЕ зв'язаний, а в минулому часі: "і зв'язав його на тисячу років". :)

Я поцікавився як це питання пояснюють інші віруючі, і відразу знайшов одну цікаву статтю Про тисячолітнє царство на лютеранському сайті (рекомендую прочитати).

Зокрема пояснюють так:
Цитата:
Яке ж тоді значення «тисячі років» в Об. 20? Це кругле число, символ періоду, тривалість якого відома Богові, але невідома нам. Вираз означає період Месіанського царювання, або ж іншими словами теперішнього поширення Євангелія. Ця точка зору узгоджується зі свідченням Писання ще в інших місцях та із загальним змістом Євангелія. Ісус Христос прийшов у світ, щоб знищити диявола і його діла (Євр. 2:14-15, 1 їв. 3:8). З Христовим торжествуючим воскресінням, вознесінням і посіданням по правицій Божій, Сатанинська сила була обмежена. Сатана був «зв'язаний», «замкнений» і над ним «було покладено печатку», так що він більше не міг зводити народи і мати на них такий вплив, як це було раніше. Через Євангеліє його панування зламалося і його влада все більше і більше нищилася. Кінець, як це визначено, в Об. 20, дуже близький до того, як це стверджується у інших місцях Писання. Зазначте, зокрема, вірш 7: «Коли ж скінчиться тисяча років, сатана буде випущений із в'язниці своєї. І вийде він зводити народи» і т. д., наприклад, наприкінці цього періоду Сатана знову «на короткий час» матиме владу, якою він користувався до цього. Це перебуває у досконалій гармонії з пророцтвом Христовим і пророцтвами Його Апостолів про велике відступництво, яке Христос виявить на землі по Його поверненні в славі. (Пор. Лк. 18:8; 17:26-30; Мт. 34:37-39; 1 Тим. 4:1-3; 2 Тим. 3:1-9: 4:3-4; 2 Петр. 3:3-4). Ці міркування про період «тисяча років» синхронізуються з Новозаповітним поширенням, або ж з Євангельським віком.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
17301
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2009, 09:27 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Сонячник написав:
Там не написано, що він БУДЕ зв'язаний, а в минулому часі: "і зв'язав його на тисячу років". :)


Об.20:1-2
1. І бачив я Ангола, що сходив із неба, що мав ключа від безодні, і кайдани великі в руці своїй.
2. І схопив він змія, вужа стародавнього, що диявол він і сатана, і зв'язав його на тисячу років,

так... вибачаюся, не дочитала




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
17303
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2009, 13:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Сонячник написав:
Пропоную дослідити доволі складне питання: що означає "тисячолітнє царство"?

Саме так - дуже складне питання! Ой і нелегку ти тему зачепив, але якщо: "А страва тверда для дорослих, що мають чуття, привчені звичкою розрізняти добро й зло." (Євр.5:14), то можливо і можна про це роздумувати. Хоча, навіть, і в такому випадку це не проста задача, а якщо ще й не так, як Євр.5:14, то тим більше.
Можливо, варто було б розглянути інші складні питання, але тим не менш простіші за 1000-нє Царство, тоді на основі того розуміння підходити до даного питання.
Я задав питання, на які ще не отримав від вас відповідей. Та й навіть, коли вони будуть, то будуть різними, тому що існує велика кількість теорій, навідміну від інших тем. Тому ми й обговорюємо це, для того, щоб почути різні думки і зробити свій вибір, який також може змінитися з плином часу, по мірі дослідження Слова Божого.
В Об. 20:1-7 про тисячу років згадується 6 разів. І цей розділ є єдиним де згадується про цю подію.
Слово "мілленіум" (тисячоліття) не зустрічається в Святому Письмі. Це слово походить з двох латинських слів, які і означають тисяча років. А вираз "тисяча років" існує в Біблії.
Взагалі, існує три найбільш поширені точки зору стосовно мілленіуму: постміленізм, преміленізм і аміленізм.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
17307
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2009, 12:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Юліан написав:
Можливо, варто було б розглянути інші складні питання, але тим не менш простіші за 1000-нє Царство, тоді на основі того розуміння підходити до даного питання.
Я задав питання, на які ще не отримав від вас відповідей. Та й навіть, коли вони будуть, то будуть різними, тому що існує велика кількість теорій, навідміну від інших тем. Тому ми й обговорюємо це, для того, щоб почути різні думки і зробити свій вибір, який також може змінитися з плином часу, по мірі дослідження Слова Божого.

Якщо ми будемо досліджувати це питання на основі інших гіпотез, то можемо далеко зайти... Одна помилка породить десятки інших. Однак, як Ви вже зауважили, що достатньо принципу "Біблія пояснює сама себе" або "solo scriptura".
Юліан написав:
Ще одне запитання:
А як можна відрізнити, що відноситься до тисячолітнього Царства, а що до вічного Царства? Чи їх потрібно ототожнювати?

В Євангелії іноді вживаєть Царство Боже, а іноді Царство Небесне. То я думаю, що коли йдеться про вічне Царство, то іноді вживається "Небесне". А Царство Боже всередині вас.
Юліан написав:
1000 Царство буде на землі? Чи на небі?

Якщо розуміти, що 1000 Царство, то є Царство Боже, то звісно, що на землі.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
17318
UNREAD_POSTДодано: 24 травня 2009, 13:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Сонячник написав:
В Євангелії іноді вживаєть Царство Боже, а іноді Царство Небесне. То я думаю, що коли йдеться про вічне Царство, то іноді вживається "Небесне". А Царство Боже всередині вас.

Це твердження мене щось не дуже переконує:
"бо Господь, Бог ваш, Він Бог на небесах угорі й на землі долі!" (Навина 2: 11)
"Господи, Боже Ізраїлів! Нема подібного Тобі Бога на небесах угорі та на землі долі. Ти стережеш заповіта та милість для Своїх рабів, що ходять перед Твоїм лицем усім своїм серцем." (1Цар.8:23)
"та й сказав: Господи, Боже батьків наших! Чи ж не Ти Бог на небесах? І Ти пануєш над усіма царствами народів, і в руці Твоїй сила та міць, і немає такого, хто б став проти Тебе!" (2Хр.20:6)
"Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, що нас у Христі поблагословив усяким благословенням духовним у небесах," (Еф.1:3)

Тому я не думаю, що Царство Боже і Царство Небесне потрібно по різному розуміти, можливо я і помиляюся і не навів тексти, які б дали найкращу відповідь на це питання. Але, я на мене, то виходить що є Бог Небесний і відповідно від перестановки слів Царство Боже (Небесне) нічого не поміняється.
Тим більше якщо ти кажеш,
Цитата:
В Євангелії іноді вживаєть Царство Боже, а іноді Царство Небесне.
, що підтверджує мою думку, що в цих випадках коли йде мова за Царство, то їх можна заміняти словами Боже і Небесне. Чи можливо ти можеш конкретизувати ці випадки!




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
17325
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2009, 15:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Так, Юліане, згоден, що Боже Царство і Небесне Царство - може бути одне і теж, і різниці у перестановці слів немає.

Але наведу для роздумів такі слова:
Лук.17 20 А як фарисеї спитали Його, коли Царство Божеє прийде, то Він їм відповів і сказав: Царство Боже не прийде помітно, 21 і не скажуть: Ось тут, або: Там. Бо Божеє Царство всередині вас!
Рим.14:17 Бо Царство Боже не пожива й питво, але праведність, і мир, і радість у Дусі Святім.
1Кор.4:20 Бо Царство Боже не в слові, а в силі.

Як бачимо, Царство Боже прийшло непомітно для людства, бо лише ті, хто царствує з Христом над своєю плоттю, має праведність, і мир, і радість, і силу у Дусі Святому. І звісно, тут говориться про Царство на землі. Чи не так? І ще є багато місць і притч, які пояснюють значення Царства Божого.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 85 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>