Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:43




Створити нову тему Відповісти  [ 85 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45351
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2013, 01:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Але ж як пояснити те, що воскресли ті, хто не поклонилися звіру, а не ті, хто повірили в Агнця?
Це можна розуміти так, що ті хто ожив і царював з Христом, то ті не вклонилися звірині.

Братик написав:
І як же вони царювали аж 1000 років, хіба віруючі не вмирають фізично, чи це така дрібниця, що її не варто навіть зґадувати, тобто після фізичної смерті віруючі далі продовжують царювати з Христом на землі? Зрештою, тут можно прийняти це умовно, тобто на протязі 1000 років, а не тривалістю 1000 років.
Я думаю, що це умовна величина, яка вказує, що цьому настане кінець, що це буде не короткий період і не вічний, а тому тисяча років. Як було сказано, що один день у Господа як тисяча років, і навпаки. Звісно, що тут мова не йде про конкретних тисяча років, а про великий період часу.
Братик написав:
Ще я хотів звернути увагу на хронологію. Про це написано в книзі Обявлення в 20-му розділі, тобто після великої скорботи, Армагедону та судом над Вавілоном. Якщо Бог звязав змія під час воскресіння, значить ті всі події вже відбулися до воскресіння?
Не обов'язково розглядати усі видіння Івана у хронологічному порядку. Однак, у 20-му розділі якраз говориться про те, що сатана буде випущений із в'язниці своєї. І вийде він зводити народи..., і я думаю, що це якраз доповнює інші видіння про Велику скорботу. І взагалі, духовні речі відбуваються поза часом. Це ми люди все мусимо розкласти по-порядку. А у Бога тисячу літ як один день, і один день як тисячу літ. Ми навіть не можемо уявити собі вічність, а наш час (навіть тисячі років) у шкалі вічності - це нуль, точка.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45371
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2013, 20:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Рим.11:25) Бо не хочу я, браття, щоб ви не знали цієї таємниці, щоб не були ви високої думки про себе, що жорстокість сталась Ізраїлеві дочасу, аж поки не ввійде повне число поган,
Куди має увійти поне число поган і для чого?
(Рим.11:26) і так увесь Ізраїль спасеться, як написано: Прийде з Сіону Спаситель, і відверне нечестя від Якова,
(Рим.11:27) і це заповіт їм від Мене, коли відійму гріхи їхні!
(Мт.15:24) А Він відповів і сказав: Я посланий тільки до овечок загинулих дому Ізраїлевого...
Чому вони загинули, коли Бог змилується над ними?
(Мт.15:25) А вона, підійшовши, уклонилась Йому та й сказала: Господи, допоможи мені!
(Мт.15:26) А Він відповів і сказав: Не годиться взяти хліб у дітей, і кинути щенятам...
(Мт.15:27) Вона ж відказала: Так, Господи! Але ж і щенята їдять ті кришки, що спадають зо столу їхніх панів.
(Мт.15:28) Тоді відповів і сказав їй Ісус: О жінко, твоя віра велика, нехай буде тобі, як ти хочеш! І тієї години дочка її видужала.
Всі ці цитати я привів для того, щоб подумати про овечок дому Ізраїля, хто труп, хто малі, хто орли і т.д.
Запитань більше ніж відповідей, то давайте досліджувати Писання.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45374
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2013, 21:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Шановний Богуславе ,цікаво а як гадаєте, яка мета тисячолітнього царства??Чому воно тисячолітнє а не 100 літнє?Чому його названно царством??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45375
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2013, 21:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Богуслав написав:
то давайте досліджувати Писання.

давайте, бо до цього нас закликає Ісус Христос. Тому давайте більше своїх думок пишіть, підтверджених Словом Божим, не самі цитати, бо Слово Боже багатогранне. І кожному може Бог по різному відкрити, а ви напишіть свою думку, щоб ми знали, як вам відкрито або як ви думаєте.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45384
UNREAD_POSTДодано: 02 вересня 2013, 20:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Шановний Богуславе ,цікаво а як гадаєте, яка мета тисячолітнього царства??Чому воно тисячолітнє а не 100 літнє?Чому його названно царством??


Бог в продовж шести днів творив матеріальний світ.
(Бут.2:2) І скінчив Бог дня сьомого працю Свою, яку Він чинив. І Він відпочив у дні сьомім від усієї праці Своєї, яку був чинив (від творіння матеріального доб.мною).
(Ів.5:17) А Ісус відповів їм: Отець Мій працює аж досі, працюю і Я.
Праця Отця і Сина продовжується до нині по спасінню душі людини - поклонитись Богові в дусі і правді.
(Ів.4:24) Бог є Дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись.
В сьмій тисячі років людина повинна утвердитися в поклонінні Богові в дусі і правді(слові доб.мною), а краще сказати в цілій правді, а не в матеріально – душевному.
(Єв.4:5) …До Мого відпочинку (неприступне світло, духовний вимір доб.мною) не ввійдуть вони!
Тисячолітнє бо 1000 років, а царством назвали через «царювали з Христом», «царюватимуть з Ним тисячу років».

taras15 написав:
Тому давайте більше своїх думок пишіть, підтверджених Словом Божим, не самі цитати, бо Слово Боже багатогранне. І кожному може Бог по різному відкрити, а ви напишіть свою думку, щоб ми знали, як вам відкрито або як ви думаєте.


Піднімай питання для обговорення, відкривай нові теми. На твої запитання, на запитання інших учасників Форуму я в міру знань і відкриття, які по милості Господь мені дав, старався відповідати. Вибачте, що можливо з надмірною обережністю, але я в Форумі недавно, ще мало досвіду і практики.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45385
UNREAD_POSTДодано: 02 вересня 2013, 22:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Богуслав написав:
(Єв.4:5) …До Мого відпочинку (неприступне світло, духовний вимір доб.мною) не ввійдуть вони!
Чому ви трактуєте, начебто це якесь неприступне світло? То для кого воно неприступне? Для тих хто впав у непослух.

Але ап.Павло у цьому ж розділі засвідчив: Отже, біймося, коли зостається обітниця входу до Його відпочинку, щоб не виявилось, що хтось із вас опізнився... Бо до Його відпочинку входимо ми, що ввірували... і далі ап.Павло наголошує на тому, що для нас є той день "Сьогодні", щоб увійти до спочинку. Отож, попильнуймо ввійти до того відпочинку, щоб ніхто не потрапив у непослух за прикладом тим. (Євр.4)

Отож, увійти до відпочинку належить усім, хто увірував, і кожен з них увійде і пасовисько знайде. Цей відпочинок і є отим тисячолітнім царством, тільки входити в нього потрібно вже СЬОГОДНІ, а не в якомусь незвіданому майбутньому.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45398
UNREAD_POSTДодано: 03 вересня 2013, 10:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Тілесні і душевні в цей відпочинок не ввійдуть, а тільки народжені з гори, народжені від Бога. Розмова Ісуса з Никодимом і з самарянкою.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45404
UNREAD_POSTДодано: 05 вересня 2013, 10:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Богуслав написав:
sss написав:
Шановний Богуславе ,цікаво а як гадаєте, яка мета тисячолітнього царства??Чому воно тисячолітнє а не 100 літнє?Чому його названно царством??


Бог в продовж шести днів творив матеріальний світ.
(Бут.2:2) І скінчив Бог дня сьомого працю Свою, яку Він чинив. І Він відпочив у дні сьомім від усієї праці Своєї, яку був чинив (від творіння матеріального доб.мною).
(Ів.5:17) А Ісус відповів їм: Отець Мій працює аж досі, працюю і Я.
Праця Отця і Сина продовжується до нині по спасінню душі людини - поклонитись Богові в дусі і правді.
(Ів.4:24) Бог є Дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись.
В сьмій тисячі років людина повинна утвердитися в поклонінні Богові в дусі і правді(слові доб.мною), а краще сказати в цілій правді, а не в матеріально – душевному.
(Єв.4:5) …До Мого відпочинку (неприступне світло, духовний вимір доб.мною) не ввійдуть вони!
Тисячолітнє бо 1000 років, а царством назвали через «царювали з Христом», «царюватимуть з Ним тисячу років».
Не знаю чи правильно вас зрозумів,але спробую оте проаналізувати.Перше ви згадуєте про шість днів Божого творива та сьомий в який Бог відпочив від своєї праці.Нерозумію як це повязанно з тисячолітнім(1000р) царством??До чого тут оті шість днів творива та сьомий день відпочинку з тою тисячою років царства??
Далі ви згадуєте про мету тисячолітнього царства вважаючи його періодом сьомої тисячі років існування людини,начебто вона полягає у тому аби людина утвердилась Богові в дусі і правді.Чому власне в сьомій тисячі років а не в 6-ій чи в 5-ій,тощо??Що заважло і заважає це зробити не в тисячолітньому царстві??Ну і чому для такого утвердження відведенно 1000 років??Та й зрештою чи це буквальні 1000 років чи всеж якісь символічні,котрі вказують на якусь повноту чи ще щось??
Цитата:
а царством назвали через «царювали з Христом», «царюватимуть з Ним тисячу років».
Хто на вашу думку царюватиме з Христом тисячу років??Над ким вони царюватимуть і де??Правдоподібно виглядає що ви обізнана людина у цих питаннях.Тож розкажіть про це детальніше)))) :?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45434
UNREAD_POSTДодано: 09 вересня 2013, 19:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Майже на всі ваші запитання є відповідь в попередніх дописах. Ви маєте повне право з ними не погодитись. (Тита 3:9)




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тисячолітнє царство
45563
UNREAD_POSTДодано: 30 вересня 2013, 21:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Богуслав написав:
Майже на всі ваші запитання є відповідь в попередніх дописах. Ви маєте повне право з ними не погодитись. (Тита 3:9)
Даруйте але я їх не можу ніяк розгледіти.Чому б вам ще раз не відповісти даби я не сумнівався у ваших словах та зміг таки вас зрозуміти.Прошу Богуславе,навпроти запитання напишіть або ж,якщо відповідь уже десь написана то просто її скопіюйте і поставте навпроти запитанння.І так по інших запитаннях на які,як ви кажете відповіді уже данні давно.Щиро прагну з вами порозумітись))) :yes:
Цитата:
Майже на всі ваші запитання є відповідь
А на які нема та чому??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 85 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>