Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:22




Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Самогубство молодого християнина. Хто винний?
17038
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2009, 06:39 

Востаннє редаговано Братик 23 квітня 2009, 06:49 (всього 1 раз).

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
У штаті Массачусеттс, місті Вестфілді, стався безпрецендентний випадок: закінчив життя молодий юнак, якому було всього 22 роки... Я не знаю головної причини чому він на це пішов, розповідають різні версії, але точно відомо, що цей юнак зустрічався з дівчиною більше чотирьох років і збирався одружитися з нею, але допустив гріх перелюбу з нею і цим повною мірою скористався сатана. Юнак пішов до пастора церкви і у вьому сповідався перед ним. Що було далі, точно невідомо.
Одні кажуть, що цього виявилося мало, і сатана продовжував мучити юнака, підкидав йому думку, що він вчинив гріх на смерть і тим самим отримав контроль над ним, тому він не витримав і зламався.
Інші кажуть, що юнак не зміг себе заставити вийти перед церквою і прилюдно покаятися, як того вимагали брати, бо мав бездоганну репутацію і побоявся сорому. Точно лише відомо, що його хотіли брати на вилучку.
Треті розповідають трохи більше. Кажуть, що після сповідання перед пастором, той вирішив усе "замяти" і залишити це в тайні, оскільки юнак чистосердечно покаявся. Однак він відмовився женитися на дівчині, і ця дівчина розказала батькам що той юнак з нею згрішив і не хоче женитися і останні наробили багато шуму, самі прийшли до братів і усе розказали. Таким чином, ця справа набула розголосу, юнака вирішили взяти на замітку. Цього всього юнак не витримав.
Перед смертю, він розіслав усім друзям послання такого змісту: Слухайтесь пастирів і ніколи не робіть помилки, яку зробив я.

Питання залишається відкритим: хто винний?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Самогубство молодого християнина. Хто винний?
17043
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2009, 17:07 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 жовтня 2011, 21:56
Написано: 19
Братику
Чи варто про це писати так детально і публічно? Адже такі справи досконало знає лише Бог. А наші думки, здогади, повчання у таких випадках збільшують біль рідним, ставлять під удар служителів та інших причетних осіб. Також, такі дискусіі тільки спричиняють появі різних, часом неймовірних легенд, що до причин цього горя.... Якщо відверто, на мою думку, попереднє повідомлення, особливо в публічних засобах інформаціі, є недоречним...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Самогубство молодого християнина. Хто винний?
17045
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2009, 06:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я довго думав давати цей пост чи ні, але потім подумав що цей випадок має стати добрим уроком для всіх інших. Можливо Бог допустив це, щоб багато інших братів і сестер не робили таких помилок. Адже він сам про це написав у телефонному посланні. Крім того, ходить дуже багато різних думок, домислів, плідок. Я думаю, краще розібратися. Адже на іншому форумі вже "наїзжають" на служителів, вішають на них вину цього випадку. Якщо це правда, то краще про це говорити, щоб такого не повторилося в інших церквах. Якщо служителі не винуваті, і причиною трагедії стало щось інше, то треба знати правду щоб захистити церкву від наклепів.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Самогубство молодого християнина. Хто винний?
17046
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2009, 06:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
З ціллю конфідентційності, текст першого поста відредаговано.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Самогубство молодого християнина. Хто винний?
17047
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2009, 09:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Гріх став причиною цієї трагедії.
Спочатку людина може понадіятися на милість Божу, ніби Бог автоматично прощає всякі гріхи, а це зараз дуже поширене заблудження серед віруючих. А вчинивши гріх, людина втрачає зв'язок з Богом і стає підвладною дияволу. Тому цей гріх і привів юнака до самогубства.

Це не єдиний приклад. Я сам можу навести багато подібних прикладів, коли християнин згрішить, надіючись на прощення майбутнього гріху, а від так відпадає від благодаті Божої і трагічно закінчує життя.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Самогубство молодого християнина. Хто винний?
17049
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2009, 16:02 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 жовтня 2011, 21:56
Написано: 19
Згідний з Соняшником, що саме гріх доводить людину до психологічноґо, духовноґо, і навіть фізичноґо краху. І цей випадок є яскравим прикладом цього для застереження іншим.
Разом з тим, можливо, нам не потрібно робити фінальних висновків про душу людини у випадках з віруючими людьми. Дуже багато факторів тут задіяно, і немаючи досконалого знання, ми не можемо стверджувати ні спасіння ні загибелі душі. Існують різні ситуаціі. Такі як, тимчасовий психологічний зрив, хімічний дізбаланс в мозгу і т.д. І якщо Бог не посилає якогось особливого відкриття, краще не стверджувати якусь певну позицію, що до долі душі, а пзгодитися з тим, що Бог справедливий і милосердний, і за Ним стоіть остаточне вірне рішення.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Самогубство молодого християнина. Хто винний?
17050
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2009, 17:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, я згоден. Чому всі так впевнені що якщо хтось закінчив життя самогубством, то він обовязково іде в пекло?
Сонячник, не все так просто. Звичайно, гріх став причиною смерті, як і будь-якої. Але гріх - поняття об"єктивне. Гріх не може бути винуватим. Дуже легко обвинуватити того хто згрішив. Але юнак став жертвою гріха. Поки що зарано робити якісь висновки, бо наразі ще не відомо всіх деталей.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Самогубство молодого християнина. Хто винний?
17058
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2009, 15:44 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик написав:
Чому всі так впевнені що якщо хтось закінчив життя самогубством, то він обов'язково іде в пекло?


це дуже просто пояснити...

єдиний гріх що не може бути прощеним - це гріх проти Духа Святого...
наше тіло нам не належить - це Храм Духа...

якщо гріх зламав людину - значить у ній просто немає сили Божої що веде до реального покаяння...

коли Давид згрішив із Вірсавією і щей спричинив смерть її чоловіка то у нього відбулась от така розмова з пророком (служителем)

2 Сам.12:1-7

1. І послав Господь Натана до Давида, а він прийшов до нього та й сказав йому: Два чоловіки були в одному місті, один заможний, а один убогий.
2. У заможного було дуже багато худоби дрібної та худоби великої.
3. А вбогий нічого не мав, окрім однієї малої овечки, яку він набув та утримував при житті. І росла вона з ним та з синами його разом, із кавалка хліба його їла й з Келіха його пила, та на лоні його лежала, і була йому як дочка.
4. І прийшов до багатого чоловіка подорожній, та той жалував узяти з худоби своєї дрібної чи з худоби своєї великої, щоб спорядити їжу для подорожнього, що до нього прийшов, і він узяв овечку того вбогого чоловіка, і спорядив її для чоловіка, що до нього прийшов...
5. І сильно запалав Давидів гнів на того чоловіка, і він сказав до Натана: Як живий Господь, вартий смерти той чоловік, що чинить таке.
6. А овечку він оплатить чотирикротно, за те, що зробив таку річ, і за те, що не змилосердився.
7. І сказав Натан до Давида: Ти той чоловік! Так сказав Господь, Бог Ізраїлів

Давид сам себе засудив на смерть... але ж він не покінчив з собою! тільки тому що Господь до Нього "достукався" і Давид покаявся...

ця вся історія не була прихована і він (Давид) так і залишився царем і і до того ж найулюбленішим для Бога царем... чоловіком по серцю Його...


Братик написав:
закінчив життя молодий юнак, якому було всього 22 роки... Я не знаю головної причини чому він на це пішов, розповідають різні версії, але точно відомо, що цей юнак зустрічався з дівчиною більше чотирьох років і збирався одружитися з нею, але допустив гріх перелюбу з нею і цим повною мірою скористався сатана. Юнак пішов до пастора церкви і у вьому сповідався перед ним. Що було далі, точно невідомо.


в усьому чи не в усьому сповідався - це також не відомо...

тут представлені версії що суперечать одна одній...

одні кажуть, другі кажуть...

те що сатана цим скористався - оце єдине що відомо точно...

я також знаю історію коли самогубство вчинив молодий чоловік...
він віруючий, одружився з віруючою... але потім вони розлучилися... він пішов у світ... вона залишилась ніби як в церкві - але познайомилася з братом із іншої церкви, а що їм не хотіли дати шлюб ні в його церкві ні в її - вони обвінчались в католицькій...а її перший чоловік через кілька днів покінчив з собою...

також питання - хто винен? вона? він? вони разом? а може служителі церкви?




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Самогубство молодого християнина. Хто винний?
17061
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2009, 03:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сьогодні був похорон... Ця дівчина також прийшла... Сумно це все, але поки що не відомо всьго. Родичі хлопця не вірять що це було самогубство, адже хлопець був цілком нормальний і про таке навіть не думав, як і кожен з нас. Мене вже не так цікавить хто винен, як те, що саме сталося. По одній з версії, це навіть не було самогубство, а вбивство. Так кажуть родичі того хлопця. Цікаво, що його телефона, з якого він відправив месседжі друзям, не знайшли. Як тільки друзі і рідні отримали месседж, то відразу кинулися шукати його і знайшли відразу: брат вказав на це місце під знаменим вестфілдським мостом 91-ї дороги де вони часто бували разом. Батько з братом загиблого перші побачили обезголовлене тіло хлопця під мостом. Одна з версій така: дівчина зрадила Юрі з іншим, і юнак відмовився женитися на ній. Родина дівчини і служителі церкви наполягали на тому, щоб вони женилися. І тут, одне з двох: або він пішов і повісився від безвихідного становища (заставляють женитися на дівчині, яка його зрадила), або до його вбивства долучилася родина дівчини чи взагалі третя сторона. Відомо ще такий факт: це сталося за два тижня до того, як Юра повинен був дружкувати на весіллі свого друга, але він подзвонив йому у четвер (за два дня перед загибеллю) і відмовився дружкувати. Можливо причиною відмови було те, що Юру хотіли брати на відлучку. Ще кажуть, що в суботу у день смерті, він розмовляв з друзями нормально і казав що у нього все в порядку і він збирається женитися на цій дівчині. Одним словом, багато версій і одна одній суперечать...




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Самогубство молодого християнина. Хто винний?
17076
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2009, 20:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Братик!

Напиши мені на емайл детальну інфу з лінками якщо є. Дякую.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Самогубство молодого християнина. Хто винний?
17078
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2009, 20:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Цитата:
Батько з братом загиблого перші побачили обезголовлене тіло хлопця під мостом.


Цитата:
І тут, одне з двох: або він пішов і повісився від безвихідного становища (заставляють женитися на дівчині, яка його зрадила), або до його вбивства долучилася родина дівчини чи взагалі третя сторона.


сумнівно написано. Виглядає шо то не народ з Сх. Європи а з Латинської Америки...

можна краще лінки додати а не байки розказувати?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Самогубство молодого християнина. Хто винний?
17081
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2009, 21:17 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
YuraLviv написав:
сумнівно написано. Виглядає шо то не народ з Сх. Європи а з Латинської Америки...

бо це і не є народ із Сх.Європи... (іноді корисно читати перше повідомлення теми)

Братик написав:
У штаті Массачусеттс, місті Вестфілді, стався безпрецендентний випадок: закінчив життя молодий юнак, якому було всього 22 роки...




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Самогубство молодого християнина. Хто винний?
17083
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2009, 19:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Leri написав:
YuraLviv написав:
сумнівно написано. Виглядає шо то не народ з Сх. Європи а з Латинської Америки...

бо це і не є народ із Сх.Європи... (іноді корисно читати перше повідомлення теми)

Братик написав:
У штаті Массачусеттс, місті Вестфілді, стався безпрецендентний випадок: закінчив життя молодий юнак, якому було всього 22 роки...


я знаю населення міста Вестфільд і Массачусеттс в цілому бо там жив 4 роки. То чому кажете що я не читав перші слова в повідомленні.

А в МА всякий народ живе на відміну від Флоріди.

Питання полягає в тому - про кого йдеться? яка етнічність? Я сумніваюся що християни будуть обезголовлювати людину. Тому виникають сумніви в повідомленнях і їхній автентичності. Чи насправді то сталося чи просто вигадано.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Самогубство молодого християнина. Хто винний?
17084
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2009, 00:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Юра, я не знаю чи є якась інформація про це в інтернеті. На сайті Однокласники у групі Вестерн Массачусеттс створили тему "Святиє убійци". Але там взагалі ніякої інформації немає, лише сварка і наїзди на церкву. Що було насправді, мабуть, не знає ніхто, иожна лише догадуватися. Версія про вбивство майже відкидається. Принаймні офіційно про вбивство ніхто не каже. Це було самогубство молодого хлопця, який запутався у житті. Сьогодні дізнався про те, що дівчині не було ще 16-ти років, а, отже, йому світила тюрма. Відомо лише, що шум підняли родичі тої дівчини і його збиралися виключити з членів церкви. Але чи збиралися вони одружитися, чи ні - невідомо.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Самогубство молодого християнина. Хто винний?
17110
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2009, 16:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Братик написав:
Юра, я не знаю чи є якась інформація про це в інтернеті. На сайті Однокласники у групі Вестерн Массачусеттс створили тему "Святиє убійци". Але там взагалі ніякої інформації немає, лише сварка і наїзди на церкву. Що було насправді, мабуть, не знає ніхто, иожна лише догадуватися. Версія про вбивство майже відкидається. Принаймні офіційно про вбивство ніхто не каже. Це було самогубство молодого хлопця, який запутався у житті. Сьогодні дізнався про те, що дівчині не було ще 16-ти років, а, отже, йому світила тюрма. Відомо лише, що шум підняли родичі тої дівчини і його збиралися виключити з членів церкви. Але чи збиралися вони одружитися, чи ні - невідомо.


інтернет це така штука що можна спотворити дійсність і нанести неправдиву інфо. Подивись останній фільм Брюса Вілліс (Міцний Горішок-4) і там є такий епізод де обманом підірвали Конгрес і показали по телебаченню на всю країну хоча це насправді компютерна маніпуляція.

А щодо однокласників - я б радив рано чи пізно залишити. Самого найгіршого сервісу як цей я ще не бачив.

щодо інфа про юнака - як ви думаєте що я можу зробити пошук в інтернеті про це. Пошук нічого не дав і тому в мене досі є сумніви чи насправді говорять в групі? А то виглядає що розважаюся і тему вигадали щоб доказувати за допомогою вчення Біблії про такі життя.

Навіщо то нам? Здалека видно де правда і де брехня.

Under Massachusetts law, it is illegal for anyone over age 16 to have sex with someone under that age. То зрозуміло що незнання законів не звільняє людину від відповідальності. А от цікаво раніше говориться про гріх перелюбу а зараз вже про неповноліття дійшли. Швидко байки по інтернету гуляють.

Але якщо ці стосунки офіційно не застукані поліцією то можна вважати як просто дрібязковість і розійтися (якщо ще сексом не займалися). А так церква неправильно робить такі речі. Виходить що удар прийдеться по церкві, батькам юнака, дівчині і її батькам. І ще на додачу поліція буде дуже довго копирсатися про особистостях церкви.

Темна та історія. І ще нема бажання обговорювати байки.

Напиши в приват назву церкви і що знаєш детально про це. Байок не треба.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>