Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 08:35




Створити нову тему Відповісти  [ 108 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Маструбація - гріх!
16853
UNREAD_POSTДодано: 31 березня 2009, 11:30 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2009, 12:05
Написано: 2
В мене таке питання. Мені 27 років. Я ще дівчина, з хлопцями зустрічалась, але єдиного, з яким можна було б одружитись і пізнати статеве життя ще не знайшла. Але маю проблему, мені здається що патологічну (раз на місяць мене тягне до самозадоволення, такого собі масажу статевих органів). Знаю що це великий гріх, але бажання виявилось вище мене. Скажіть як мені з цим боротися? Допоможіть!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
16865
UNREAD_POSTДодано: 31 березня 2009, 20:51 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
03 березня 2012, 21:48
Написано: 154
Звідки: зі Львова
Так - це гріх!
Вихід з гріховної залежності є тільки через покаяння! Тільки Христос може звільнити тебе і омити святою кровю!
В тебе дуже серьозна проблема, оскільки ти це робиш свідомо, знаючи що це гріх. Це може привести до психологічних відхилень і почуття виверження, бракованості...
Хай Бог помилує тебе!




Tak!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
16980
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2009, 22:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
це питання досі не доведено і не заперечено...

І чому нема ніяких пояснень/цитат з Біблії? А то все виглядає що Біблія тут ні при чому. :?

Виходить що самі християни вигадали що маструбація це гріх. Якщо є заперечення то наведіть вашу точку зору. Бажано щоб були також слова з Біблії/Євангелії.

Може що скаже на це питання Святослав, Братик, Сонячник і інші?


Востаннє редаговано jerelo 11 травня 2009, 00:53 (всього 1 раз).
На прохання учасників, ця тема була скорочена і відкоригована
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
16981
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2009, 00:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
YuraLviv написав:
Виходить що самі християни вигадали що маструбація це гріх. Якщо є заперечення то наведіть вашу точку зору. Бажано щоб були також слова з Біблії/Євангелії.

На мою думку, мастурбація - це свого роду фізіологічна залежність, як наприклад куріння чи алкоголізм. У Біблії немає конкретного застереження, що саме та чи інша залежність є гріхом.
Але ж ап. Павло говорить про тілесну залежність так (Рим.7):
19 Бо не роблю я доброго, що хочу, але зле, чого не хочу, це чиню. 20 Коли ж я роблю те, чого не хочу, то вже не я це виконую, але гріх, що живе в мені.

Подібну тему ми вже обговорювали тут.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
16994
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2009, 13:51 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 жовтня 2021, 23:31
Написано: 40
Самозадоволення, як на мене, великий гріх і такий від якого треба утікати, якщо він вже володіє людиною(а втікати лише до Бога, бо ніхто інший не допоможе), а якщо ні, то ретельно берегти себе від нього! Для мене таке явище ототожнюється з перелюбом(тілесним перелюбом), а як хочете - то з блудом. Блуд, або перелюб полягає в тому ,що людина грішить проти себе і проти Бога!Проти себе грішить тим, що опоганює себе, бо бажання "це" зробити виходить із серця (Мат. 15:18-20), а проти Бога - тим, що не кориться законам Господнім(Рим. 8:5-9) і зневажує нас як і ззовні, так і духовно(1Кор. 3:16-17) .Згідна з тим, що в Біблії не написано нічого про "це саме", про косметику та інші спірні питання,на яких зараз часто спотикаються християни.Я думаю, що і без цього є зрозумілим, що можна, а що - ні; якщо б у Біблії писало не робіть того, і того, то це було б не Слово Боже, а кримінальний кодекс! Ісус помер за гріхи світу і дав розуміння добра і гріха, а хто просить , тому Він відриває таємниці Свої. Єдине що можу сказати це " тікайте від цього роду лукавого" і ще " усе мені можна, та не все мені на пожиток. усе мені можна, але ніщо не повинно мною володіти"(1Кор. 6:12)


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
17300
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2009, 01:31 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
А от що наприклад робити коли вже просто аж треба розрядитись бо вже такий збудженний шо аж в голові паморочиться? Начинати Духом сповнятись? Чи може цитувати всі ті місця з Віблії де осуджуєтся сексуальний гріх?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
17304
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2009, 19:18 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
15 червня 2009, 02:26
Написано: 9
9 А Онан знав, що не його буде насіння те. І сталося, коли він сходився з жінкою брата свого, то марнував насіння на землю, аби не дати його своєму братові.
10 І було зле в очах Господа те, що він чинив, і вбив Він також його.

Це записано в буття 38:9-10 Мастурбація біблійним словом це онанізм.... любе виленя насіня на сторону це гріх.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
17306
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2009, 01:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
dead man walking написав:
А от що наприклад робити коли вже просто аж треба розрядитись бо вже такий збудженний шо аж в голові паморочиться?

А що могло бути причиною збудження? Мабуть, гріх.
28 А Я вам кажу, що кожен, хто на жінку подивиться із пожадливістю, той уже вчинив із нею перелюб у серці своїм. 29 Коли праве око твоє спокушає тебе, його вибери, і кинь від себе: бо краще тобі, щоб загинув один із твоїх членів, аніж до геєнни все тіло твоє було вкинене. (Матв.5)
Якщо так, то в такому випадку потрібно визнати гріх і просити прощення в Бога.

Leonid написав:
Це записано в буття 38:9-10 Мастурбація біблійним словом це онанізм.... любе виленя насіня на сторону це гріх.

Тут зле було в очах Божих не просто вилив насіння, а те, що він навмисне не давав насіння брату.
А чоловік, коли вийде з нього насіння парування, то обмиє в воді все тіло своє, і буде нечистий аж до вечора. (Лев.15:16) Тобто буде нечистий, але сам мимовільний вилив насіння не є гріхом.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
17330
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2009, 21:48 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Сонячник написав:
Якщо так, то в такому випадку потрібно визнати гріх і просити прощення в Бога.

це звісно так... але очі не зав'яжеш...

dead man walking написав:
А от що наприклад робити коли вже просто аж треба розрядитись бо вже такий збудженний шо аж в голові паморочиться? Начинати Духом сповнятись? Чи може цитувати всі ті місця з Віблії де осуджуєтся сексуальний гріх?


отже за гріх покаятись і почати молитися за дружину...

1Кор.7:9
8. Говорю ж неодруженим і вдовам: добре їм, як вони позостануться так, як і я.
9. Коли ж не втримаються, нехай одружуються, бо краще женитися, ніж розпалятися.




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
17500
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2009, 08:54 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 вересня 2009, 01:22
Написано: 83
Що ще можна сказати про тих жінок..., котрі вже вийшли заміж, абож дівчат..., котрі іще може вийдуть колись заміж.
Це не так вже просте..., а є дуже складне питання. Абож, якщо дівчина з малочутливою піхвою вийде заміж..., то її коханий чоловік по цій колії, з нею могтиме мати деякі проблеми, а якщо дівчина з високочутливою піхвою вийде заміж..., то її коханий чоловік по цій колії не матиме з нею ніяких проблем. Тоді чоловік герой.
Звичайно, нам є дуже зрозумілим той факт..., що чутливість статевих органів не залежить, ні від жінки самої, а ні від її коханого чоловіка..., а від Того, Которий сотворив їх. ;)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
18044
UNREAD_POSTДодано: 12 жовтня 2009, 07:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Leonid написав:
9 А Онан знав, що не його буде насіння те. І сталося, коли він сходився з жінкою брата свого, то марнував насіння на землю, аби не дати його своєму братові.
10 І було зле в очах Господа те, що він чинив, і вбив Він також його.

Це записано в буття 38:9-10 Мастурбація біблійним словом це онанізм.... любе виленя насіня на сторону це гріх.

Погоджуюся з думкою Леоніда, а також з тим, що пізніше доповнює Сонячник, тому що це дійсно записано в Біблії, і невже потрібно ще щось, чому виникають сумніви?
Якщо за паління, наркотики напряму в Біблії нічого не сказано, але ми розуміємо, що це шкодить нашому здоров'ю і це гріх, тому що розділяє нас з Богом, то в даному випадку чітко сказано: плата за гріх - смерть, за що і був покараний Онан.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
18045
UNREAD_POSTДодано: 12 жовтня 2009, 13:11 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 жовтня 2009, 15:00
Написано: 2
Мене звати Ігор :yes: , я женатий ось уже 18 років (хоча також мені було 18).
Також не один раз проводив працю душеопікунства по проблемі маструбаціїї.
По-перше маструбація до шлюбу, дає наслідок після весілля, з яким потім потрібно розібратися (в додаток до проблем яких і так в житті вистачає).
Але я хотів трохи зупинитися не на наслідках, а на причинах проблеми.
З моїх спостережень в 90 процентах проблема великою мірою вирішується до банальності просто - зміна розпорядку дня!
Проснувся... полежав... повалявся в ліжку.... (Біблійна аналогія: всі пішли на війну, а Давид вставши, далеко не зранку, вийшов на "терасу" свого будинку і побачив Вірсавію... і потягнуло на гріх)
Юність і молодість це час закласти здорову основу на життя: молитва, писання, відвідування зібрань, участь в церковному житті, і о молоді люди до банальності просто - ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ. Так, так не до 9.00 в теплому ліжечку (це залишіть для глибокої старості), ранкова пробіжка, гімнастика і т.д.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
18048
UNREAD_POSTДодано: 13 жовтня 2009, 03:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Ігор 2 я з тобою не згоден.


Востаннє редаговано jerelo 13 жовтня 2009, 11:39 (всього 1 раз).
Просимо писати українською, а також якщо Ви не погоджуєтеся з думкою дописувача, то слід конкретно вказувати з чим саме не згодні і чому.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
18049
UNREAD_POSTДодано: 13 жовтня 2009, 13:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Дякую за коментар, я з ним повністю погоджуюся і за хороший приклад:
Ігор 2 написав:
(Біблійна аналогія: всі пішли на війну, а Давид вставши, далеко не зранку, вийшов на "терасу" свого будинку і побачив Вірсавію... і потягнуло на гріх)

З чим саме pika ти не погоджуєшся?




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Маструбація - гріх!
18058
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2009, 21:28 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 червня 2012, 14:13
Написано: 15
1Кор.7:4 Дружина не володіє над тілом своїм, але чоловік; так же само й чоловік не володіє над тілом своїм, але дружина.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 108 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>