Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:36




Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Фільм "Дух часу": ваша думка
16734
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2009, 16:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Фільм "Дух часу", або більш відомий як "Дух времени", викликав великий резонанс по всьому світі. Якщо хто бачив цей фільм, хочу почути вашу думку: чи цей фільм правдивий, чи цей фільм обман. Якщо обман, то хто за ним стоїть і з якою метою він був зроблений. Опісля, я висловлю свою думку.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм "Дух часу": ваша думка
16755
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2009, 23:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А про що там йдеться? В чому суть правди чи неправди?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм "Дух часу": ваша думка
16758
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2009, 07:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цей фільм складається з трьох частин. Не памятаю як вони називаються, але у першій автори фільму заперечують божественність Ісуса Христа, мовляв це плід уяви людства, засіб впливу на людей їх правителів, щоб тримати людей у покорі. У другій частині, доводиться версія про те, що теракт 11 вересня 2001 року у Нью-Йорку зробило ФБР. У третій частині розповідається про банківську систему США та про таємні плани масонів запровадити новий світовий порядок з опечатуванням людей, тобто, власне про те, що писалося у Відкритті Івана Богослова.
Багато людей, відкидаючи першу частину, простодушно вірять у наступні дві. На християнських сайтах навіть зявився цей фільм без першої частини. На мою думку, роздавати фільм, вирізавши першу частину аморально. Хай люди знають хто такі автори фільму. Адже, якщо перша частина - вигадка, то закрадається сумнів у достовірність будь-яких аргументів фільма.
А недавно вийшла ще одна частина фільму: Додаток. У цьому додатку підсумовуються всі попередні частини фільму, з питанням про релігію у цьому числі, і навязується глядачам нова модель світового порядку, де не буде грошей, усі люди будуть піклуватися про інших людей, не буде воєн, усі будуть щасливими... Мимоволі подумалось, а чи не є це підготовкою свідомості людей до встановлення власне нового світового порядку? У фільмі гостро критикується політична і банківська система США, капіталізм прирівнюється до комунізму, фашизму. Навіть більше того, автор фільму каже що капіталізм ще гірше за комунізм. Фільм викликає ненавість до буржуазного класу (чим не теорія Маркса?), обіцяє безхмарне майбутнє без грошей та буржуїв (чим не світле комуністичне майбутнє?). Мені згадалась комуністична ідеологія і я подумав: а чи не були плани змінити світовий порядок ще тоді, 1917 року? Як вам такі гасла: диктатура пролетаріата, пролетарі всіх країн єднайтесь, світовий пролетаріат? А масонська зірка на прапорі СССР з чого б це раптом? Адже пятикутна зірка означала: пролетаріат на всіх 5 континенах Землі. Звичайно, автори фільму не наводили паралелей з комунізмом, але їхня ідеологія ну дуже вже нагадувала комуністичну. Всі релігії мають бути обєднані в одну релігію - робити добро, служити людству. Чи не нагадує це державну релігію комуністичного Китаю Пяти благ? Ніби нічого поганого в цій релігії немає, але ж скільки християн сиділо в тюрмах в Китаї лише за свої релігійні переконання і небажання прийняти цю релігію!
Тож чи потрібно вирізати першу частину з цього фільма?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм "Дух часу": ваша думка
16767
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2009, 11:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я думаю, що цей фільм, як ти кажеш, є підготовкою свідомості людей до сприйняття нового світового порядку.
Навіть те, що критикується сучасна (читай "нормальна") банківська система США, це також говорить про те, що масони планують зміни, які необхідні для впровадження безгрошової торгівлі.

Навіть в Україні Нацбанком керують масони. Про це говорять: і нещодавнє відсторонення Савченка від справ, лише за те, що він запропонував шляхи зміцнення гривні; і погодження з умовами МВФ задля одержання сумнозвісного кредиту.
А якщо масони справно управляють Україною, то не виключено, що вже майже весь світ в їх руках.

І звісно, що впливати на людей вони будуть через фільми.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм "Дух часу": ваша думка
16797
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2009, 18:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
А якщо масони справно управляють Україною, то не виключено, що вже майже весь світ в їх руках.

За винятком хіба що самої Америки? :yes:




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм "Дух часу": ваша думка
16817
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2009, 05:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
фільми є фільми. це по нашому називається фікція тобто творчі матеріали. А є дуже велика різниця між документальним і творчо створеним з нуля з нічого фільмом.

Тому я вважаю що нам нема чого сприймати серйозно такі кінематографічні і книжкові витвори де обговорено кілька разів різні версії.

Читайте більше історичних книжок і знайдете там багато відповідей на запитання. Але книжки повинні бути не заангажованими.

А щодо масонства то подивися на Вашінгтона на звороті. З цього нема ніяких секретів. А чи керують світом то інше питання. Є різні причини на які багато розповідати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм "Дух часу": ваша думка
16826
UNREAD_POSTДодано: 29 березня 2009, 18:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Дуже вже той звір, який був поранений, але одужав, нагадує комунізм




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм "Дух часу": ваша думка
16827
UNREAD_POSTДодано: 29 березня 2009, 19:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
На цей раз цей звір прокидається в США. Ідеологію адміністрації Обами часто порівнюють з комуністичною. Наразі, ми бачимо збільшення податків та витрат на соціальну сферу, що призведе до загибелі приватної властності.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм "Дух часу": ваша думка
16839
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2009, 04:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Братик написав:
На цей раз цей звір прокидається в США. Ідеологію адміністрації Обами часто порівнюють з комуністичною. Наразі, ми бачимо збільшення податків та витрат на соціальну сферу, що призведе до загибелі приватної властності.


Я не думаю що так. Таке бувало не перший раз і тому нема смислу робити аналогії.
Мої позиції є нейтральні але я вітаю деякі програми Обами (про інвестиції в альтернативні джерела енергії тощо) хоча в більшості не згідний з деякими витратними програмами.

То вже було в роки Картера а що воно призвело то всі знають. А щодо підвищень податків то це не добре але нема інакшого виходу.

А чому при високих податках має загинути приватна власність? Будь-ласка доведіть вашу думку. Дякую.
Я вважаю що справа не в тому а в іншому. Про це я напишу пізніше після вашої відповіді на вищеназване питання.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм "Дух часу": ваша думка
16843
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2009, 17:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Тому що компанії ітак ледве зводять кінці з кінцями, а податки ще більше ослаблять компанії. Зараз навпаки, треба дотації виробникам давати і не затягувати зашморг на шиї. На мій погляд, потрібно зменшети видатки на соціальну сферу, в першу чергу переглянути медичну сферу, яка висмоктує просто шалені гроші з бюджету. Медицина в Америці найдорожча у світі, ви тільки погляньте скільки отримують доктора, лікарі і звичайні медсестри чи навіть ресіпієнтки, а ставлення до людей жахливе.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм "Дух часу": ваша думка
16848
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2009, 18:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Братик написав:
Тому що компанії ітак ледве зводять кінці з кінцями, а податки ще більше ослаблять компанії. Зараз навпаки, треба дотації виробникам давати і не затягувати зашморг на шиї. На мій погляд, потрібно зменшети видатки на соціальну сферу, в першу чергу переглянути медичну сферу, яка висмоктує просто шалені гроші з бюджету. Медицина в Америці найдорожча у світі, ви тільки погляньте скільки отримують доктора, лікарі і звичайні медсестри чи навіть ресіпієнтки, а ставлення до людей жахливе.


а чи це розуміють демократи? Я бачу що ні тому що в них є така позиція... Як дві сторони палки.

Ви правильно все пояснили. І ще одна цікава річ - застосування податків на доходи на народ який має більше 250К але є проблема тому що як правило сімя де чоловік і жінка працюють то виходить що на двох в них буде більше того ліміту. І що виходить - менше працювати... Того демократи не розуміють і ніколи не зрозуміють що такими кроками можна загнати економіку і втратити кваліфікований народ.

А приватна власність ніколи не пропадала при двох партійних силах. Прочитай історію США і багато цікавого дізнаєшся. Приватну власність можна скасувати тільки терором якої в США малоімовірно і ніколи того не буде.
Проблема є в застосуванні податків на робочу силу і робочу працю.

Тому я вважаю що зараз сьогоднішня адміністрація діє по настройях населення. А ще трохи неправильного піде і тоді знову населення побіжить в сторону республіканців. Про це історія не раз говорить. Просто за 8 років народ США змучився а криза (ресеція) призводить до ощишення від шлаків до наступного росту.

А медищина - а населення старіє і тому великий попит на медичний персонал, відповідно великі зарплати... Ставлення до людей нормальне хіба що якщо мають страховку або гроші. А в деяких місцях мегаполісів я не буду говорити тому що є різні причини.

Видатки на соціальну сферу не обовязково зменшувати а треба оптимізовувати і скасувати непотрібні покриття простих медичних послуг.

Я не розумію навіщо бігати до лікаря з невеликою подряпинкою? Просто населення США необізнане з простою медичною допомогою де можна зробити власними силами.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм "Дух часу": ваша думка
16859
UNREAD_POSTДодано: 31 березня 2009, 18:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Та причому тут подряпини? Ось був у мене грип, температура. Якби не потрібна була довідка на роботу, то навіть гадки не мав іти до лікара. Але оскільки потрібна була довідка - пішов, простояв в черзі 2 години, а лікар навіть не оглянув мене, просто виписав довідку на один день і все. За це я заплатив 120 доларів. Коли я спитав що робити якщо завтра знову буде температура, він сказав мені - тоді прийдете знову. Причому він не виписав жодних ліків, просто сказав більше спати та пити малину. Виходить одна довідка на один день роботи коштує більше ніж я б за цей день заробив важко працюючи 8 годин. Медичну систему потрібно кардинально змінювати.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм "Дух часу": ваша думка
16860
UNREAD_POSTДодано: 31 березня 2009, 19:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Братик написав:
Та причому тут подряпини? Ось був у мене грип, температура. Якби не потрібна була довідка на роботу, то навіть гадки не мав іти до лікара. Але оскільки потрібна була довідка - пішов, простояв в черзі 2 години, а лікар навіть не оглянув мене, просто виписав довідку на один день і все. За це я заплатив 120 доларів. Коли я спитав що робити якщо завтра знову буде температура, він сказав мені - тоді прийдете знову. Причому він не виписав жодних ліків, просто сказав більше спати та пити малину. Виходить одна довідка на один день роботи коштує більше ніж я б за цей день заробив важко працюючи 8 годин. Медичну систему потрібно кардинально змінювати.


неправильна в тебе робота... в нас ніхто таке не питає за довідкою. Видно є різні правила в різних робочих місцях.
А чому заплатили 120 доларів? Це означає що страховки у вас нема... А так візит би міг обійтися вам з страховкою за 10-20 баксів. І ще лікаря треба обовязково міняти. Непрофесійно діяв і крім того ліків не виписав а взяв гроші ні за що. Я сумніваюся що в такого лікаря є ліцензія на лікарську практику...
Таке не буває і це однин з одних урбаністичних легендів...
То буває тільки в постсовєтських країнах, Європі тощо.

Не систему треба міняти а міняти відношення до людей. А то медищина виглядає як бізнес-конверєр... Від того що щось поміняєш в системі, відношення до людей ніяк не поміняється...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм "Дух часу": ваша думка
16901
UNREAD_POSTДодано: 03 квітня 2009, 17:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Бюджетна сфера в США сьогодні просто використовує приватну, подібно як пани рабів. На приватних підприємствах набагато нижчі зарплати ніж в бюджетній сфері. І це при тому, що бюджетники отримують гроші з податків тих хто дійсно щось виробляє. І якщо тобі грубить товста медсестра, яка сидить цілий день на стульчику і справляє тетерені з іншою, при цьому отримуючи зарплату вдвічі вищу за зарплату робітника заводу, в той час як пацієнт, у якого, незважаючи на хворобу, куча справ і обовязків, чекає поки вони завершать розмову про розпродаж у супермаркеті або їхні плани майбутньої поїздки на мексиканський курорт, то це починає трохи дратувати. І при цьому всьому, вони ще ниють і просять додаткові гроші в уряду, який, щоб задовільнити їхні захцянки, піднімає ще більше податки з чесних та бідних виробників, над якими потім знову знущатимуться в лікарні.

Не знаю, де це так дешево обходиться твій візит за 10 доларів, у нас тільки щоб записатися на прийом до лікаря - потрібно заплатити за послуги рецепієнта 20 доларів. Плюс, якщо лікар витратить на тебе свій дорогоцінний час (а міг він його провести за чашкою кави), то доведеться тобі вже 100 доларів заплатити. Незалежно від ефективності чи взагалі наявності лікування. І це по страховці. Справа в тому, що існує таке поняття як дедактебл, тобто якщо платиш менше 500 доларів (якщо не помиляюсь), то страховка взагалі нічого не платить - все повинен ти сам платити.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Фільм "Дух часу": ваша думка
16911
UNREAD_POSTДодано: 05 квітня 2009, 18:21 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 квітня 2009, 18:25
Написано: 3
Люди будьте поуважніше із "Дух часу" там говориться що християнство пішло від культа Хора, Мандейства, Крішнаїзму, культа Діонісія, Мітри. Все зводиться до того що християнство придумали як для маніпуляції свідомістю і для видурювання у людей грошей на церкву. Люди не вірте для них на слово, ось критика: http://www.anti-zeitgeistmovie.info/

"Дух Времени" - це брєд сивої кобили оснований на домислах.

Там унизу побачите фільм-критика, подивіться будь-ласка!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>