Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:03




Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30532
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2011, 16:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Сонячник написав:
Michail написав:
Цікавий поділ. Хто ж це з теологів, або пасторів так глибинно дослідив Біблію? І на основі яких цитат?
Не розумію, чим саме вам такий поділ сподобався, адже це звичайнісінька філософія, яка немає підтвердження в Біблії. Які ви ще цитати хочете побачити?
У світській науковій роботі мені самому доводилося видумувати всілякі класифікації, але в теології вважаю недопустимими подібні поділи, оскільки Отець і Син і Дух Святий - Одно, а отже й усі дари - від Бога.
Звичайно, що ми можемо як-завгодно поділяти дари, хай на три-чотири групи, наприклад: вроджені, розвинені та надприродні... чи ще якось... але не можна при цьому поділяти Творця Всесвіту відповідно до наших людських обмежених уявлень.

Не можна розділяти, ніби Отець дає одні дари, а Син Божий - інші, а Дух Святий ще щось інше, бо все походить від Отця.



Я лиш запитав, хто такий поділ зробив. Поки що я не одобрив і не осудив. Не осудив тому, що класифікація - лише шлях до легшого сприйняття.
Може щось таке і є, тому я і спитав, на основі яких цитат цей поділ.


А Ви науковець в якій галузі науки? Бо я біолог (хоча лише з дипломом магістра).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30536
UNREAD_POSTДодано: 19 квітня 2011, 17:27 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
... в теології вважаю недопустимими подібні поділи, оскільки Отець і Син і Дух Святий - Одно, а отже й усі дари - від Бога.
Звичайно, що ми можемо як-завгодно поділяти дари, хай на три-чотири групи, наприклад: вроджені, розвинені та надприродні... чи ще якось... але не можна при цьому поділяти Творця Всесвіту відповідно до наших людських обмежених уявлень.
Не можна розділяти, ніби Отець дає одні дари, а Син Божий - інші, а Дух Святий ще щось інше, бо все походить від Отця
Ні, дари дає Один триєдиний Бог, Котрий проявляє Себе у збудові Церкви, як Дух Святий; прийшов на землю, як Христос; творив світ, як Творець і.т.д. Візьмемо приклад із життя. Хіба одна людина не може бути батьком, керівником,головою сім ї, захисником?.. Чи я помиляюсь? :?
Michail написав:
Я лиш запитав, хто такий поділ зробив. Поки що я не одобрив і не осудив. Не осудив тому, що класифікація - лише шлях до легшого сприйняття.
Може щось таке і є, тому я і спитав, на основі яких цитат цей поділ.

Та ніякі видатні теологи такий поділ не робили :lol: А просто комусь відкрилося так, без теологічних досліджень. Хіба дар іноземних мов Бог не дає , саме як Бог- Дух Святий?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30541
UNREAD_POSTДодано: 20 квітня 2011, 12:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
Ні, дари дає Один триєдиний Бог, Котрий проявляє Себе у збудові Церкви, як Дух Святий; прийшов на землю, як Христос; творив світ, як Творець і.т.д. Візьмемо приклад із життя. Хіба одна людина не може бути батьком, керівником,головою сім ї, захисником?.. Чи я помиляюсь? :?
... Хіба дар іноземних мов Бог не дає , саме як Бог- Дух Святий?

4 Є різниця між дарами милости, Дух же той Самий. 5 Є й різниця між служіннями, та Господь той же Самий. 6 Є різниця й між діями, але Бог той же Самий, що в усіх робить усе. (1Кор.12:4-6)
Якщо можна сказати, що дар мов дається Духом Святим, то можна й сказати, що Отець дає цей дар, через Духа Святого.
Якщо написано, що Христос хреститиме Духом Святим, то також написано, що Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього.
І також Христос сказав: Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті. (Iван.14:10)
Тому то все, що говорить Христос і що дає Дух Святий, походить від Отця. Тобто як Отець говорив і діяв через Ісуса Христа, так говорить і діє нині через Духа Святого в наших серцях.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
30545
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2011, 16:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Сонячник написав:
Підсніжник написав:
Ні, дари дає Один триєдиний Бог, Котрий проявляє Себе у збудові Церкви, як Дух Святий; прийшов на землю, як Христос; творив світ, як Творець і.т.д. Візьмемо приклад із життя. Хіба одна людина не може бути батьком, керівником,головою сім ї, захисником?.. Чи я помиляюсь? :?
... Хіба дар іноземних мов Бог не дає , саме як Бог- Дух Святий?

4 Є різниця між дарами милости, Дух же той Самий. 5 Є й різниця між служіннями, та Господь той же Самий. 6 Є різниця й між діями, але Бог той же Самий, що в усіх робить усе. (1Кор.12:4-6)
Якщо можна сказати, що дар мов дається Духом Святим, то можна й сказати, що Отець дає цей дар, через Духа Святого.
Якщо написано, що Христос хреститиме Духом Святим, то також написано, що Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього.
І також Христос сказав: Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті. (Iван.14:10)
Тому то все, що говорить Христос і що дає Дух Святий, походить від Отця. Тобто як Отець говорив і діяв через Ісуса Христа, так говорить і діє нині через Духа Святого в наших серцях.



Само собою, що все в Отці і від Отця: І Син Божий і Дух Святий (вічно) і все Створене (в часі)також.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31197
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2011, 17:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Прогрес у діалозі між католиками і п’ятидесятниками
Чергова семиденна сесія богословського
діалогу між Святим Престолом та п'ятдесятниками
завершилася 16 червня. Цього разу в центрі уваги
була ключова для всього п'ятидесятницького руху
тема духовного дару або харизми.


http://www.credo-ua.org/2011/06/46849




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31198
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2011, 19:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Прогрес у діалозі між католиками і п’ятидесятниками
Ого, який прогрес, жаль що не в ту сторону... чи не дійде до того, що так звані "п'ятидесятники" стануть перед іконами молитися, а католики почнуть "пророкувати"?

Слово Боже каже: Вийдіть із нього, люди мої, щоб не сталися ви спільниками гріхів його, і щоб не потрапили в карання його. (Об.18:4)
Ап.Павло хіба не нагадував: 14 До чужого ярма не впрягайтесь з невірними; бо що спільного між праведністю та беззаконням, або яка спільність у світла з темрявою? 15 Яка згода в Христа з белійяаром? Або яка частка вірного з невірним? 16 Або яка згода поміж Божим храмом та ідолами? Бо ви храм Бога Живого, як Бог прорік: Поселюсь серед них і ходитиму, і буду їм Богом, а вони будуть народом Моїм! 17 Вийдіть тому з-поміж них та й відлучіться, каже Господь, і не торкайтесь нечистого, і Я вас прийму, 18 і буду Я вам за Отця, а ви за синів і дочок Мені будете, говорить Господь Вседержитель! (2Кор.6:14-18)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31199
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2011, 20:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
чи не дійде до того, що так звані "п'ятидесятники" стануть перед іконами молитися

А це хіба погано що католики признають дію Д.С. сьогодні? П’ятидесятники появилися тому що Д.С. злинув на нас і поміняв тодішніх протестантів. То чому не може Д,С. поміняти католиків?
Я думаю це добре що є така зустріч, бо Д.С. буде міняти простих католиків від традицій до духовності. І можливо настане час що прості католики будуть молитися до Бога без ікони Iван.4:23 Але наступає година, і тепер вона є, коли богомільці правдиві вклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді, бо Отець Собі прагне таких богомільців.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31200
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2011, 01:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
І можливо настане час що прості католики будуть молитися до Бога без ікони Iван.4:23 Але наступає година, і тепер вона є, коли богомільці правдиві вклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді, бо Отець Собі прагне таких богомільців.
Та я сам знаю простих католиків (точніше бувших католиків), що й раніше молилися Богу без ікони. Справа в тому, що не організації, а богомільці правдиві вклоняються Богу в дусі та в правді. Але цей екуменізм, що будується зараз на основі міжконфесійних діалогів - це Вавилон Великий, який лише маскується іменем Христа, щоб звести багатьох, навіть вибраних. Все це робиться, як і було передбачено.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31212
UNREAD_POSTДодано: 24 червня 2011, 21:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Бути охрищеним Д.Св. - це не наука,не філософія і т.п. Я хочу сказати за себе. Читаючи Слово Боже, я загорівся бажанням отрим. дар Св. Духа. Я не міг спокійно реагувати на такі місця Писання, як:
До Римлян 8:9
А ви не в тілі, але в дусі,
бо Дух Божий живе в
вас . А коли хто не має
Христового Духа, той не
Його.
До Ефесян 4:30
І не засмучуйте Духа
Святого Божого , Яким ви
запечатані на день
викупу .
До Римлян 8:14
Бо всі, хто водиться
Духом Божим, вони сини
Божі
і б.ін. місць.
Я повірив, що Бог й сьогодні може христити і прийшов момент в моєму житті, коли мене Бог охристив Духом Святим! За що Йому честь і слава! Хоч спочатку проникали деякі сумніви. Але зараз твердо розумію, що наш Небесний Батько не подасть каменя, якщо просити хліба, гадину - замість риби!
А, іще! Питання до всіх противників мов: дар ін.мов, який мають п'ятидесятникі, від Бога чи сатани?! Вибачте за різке питання, але хай відповідь буде згідно Писання: так-так, ні-ні. Дякую.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31213
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 03:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Пятидесятники різні тепер бувають. Є і від сатани. Чому ти слово "хрещення" пишеш через "и"?




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31214
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 07:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Пятидесятники різні
тепер бувають . Є і від
сатани. Чому ти слово
"хрещення" пишеш
через "и"?

Згоден. Бувають.
Стараюсь писати біблійною мовою. Я спочатку читав рос.переклад Біблії, а як став читати Огієнка мені також було незрозуміло чого слово "хрещення" пиш. через "и".




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31215
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 08:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Пятидесятники різні тепер бувають. Є і від сатани.

початківець написав:
Згоден. Бувають.

Ей, браття, Ви що. Не говоріть так голосно, без всяких причин. І в загалі як це " від сатани"? Бувають тілесні, або щось не те із вчення це інше, але те що Ви говорите перебір.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31216
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 08:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Протестант написав:
Ей, браття, Ви що. Не
говоріть так голосно, без
всяких причин. І в загалі
як це " від сатани"?
Бувають тілесні, або
щось не те із вчення це
інше , але те що Ви
говорите перебір.

Ну, якщо деякі учасникі ремствують на мови - то яка причина тому? Я розумію, що 3-ої сторони нема. Якщо дехто хоче довести, що мови не від Бога, або ж не Божий дар. То питання: від кого?




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31218
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 11:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
початківець написав:
Ну, якщо деякі учасникі ремствують на мови - то яка причина тому?

Але це не п’ятидесятники ремствують. А в них інакше вчать про дар інших мов, це ж не означає що вони від сатани.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31223
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 12:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
початківець написав:
Я розумію, що 3-ої сторони нема. Якщо дехто хоче довести, що мови не від Бога, або ж не Божий дар. То питання: від кого?
Коли Бог хрестить Духом Святим, то охрещена людина отримує дар інших мов, але при цьому матиме і плоди Духа.
Однак, подібний дар можна отримати від сатани: якщо людина одержима злим духом, то вона також може мати інші мови, і буде навіть молитися в церкві іншими мовами, пророкувати, але це не від Бога. І п'ятидесятники це повинні розуміти, і розрізняти чи від Бога цей дар чи ні.

Єдине слід зазначити: якщо хтось у Бога просить (прагне) Духа Святого, то 100% Бог не дасть злого духа. Про це говорив Христос.
Але на жаль, є випадки, коли люди не просять в Бога, а вимагають дари, іноді погрожуючи що будуть служити сатані, то в цьому випадку вони не можуть отримати від Бога жодного дару. Однак, вони від лукавого обов'язково отримають дар, подібний на Божий, але це не від Бога.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>