Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 14:53




Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20868
UNREAD_POSTДодано: 04 березня 2010, 20:24 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 червня 2011, 22:48
Написано: 34
Звідки: Волинь
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Тому ученики не докладали жодних зусиль аби зчинити шум, але весь шум та гомін був спричинений силою Божою, а не людською.

Ну от і я про те ж!!Людина таке не зробить(я не кажу за різних магів і нечистих-адже ми про прповідників і служителів).Адже на служінні не 1-2 людини сидить.




Найголовніше очима не побачиш,пильне лише серце...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20870
UNREAD_POSTДодано: 04 березня 2010, 22:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Вільний Вітер написав:
ви були на п'ятидесятницьких зібраннях ,бачили і чули як моляться чи пророкують на власні очі,а не з того ,що дес хтось сказав

вчора були брати гостi то були громкi але нехто некречiть (як говорять деякi) i було пророчiство до церкви. а саме ярке проротсво це було в Николаеве на зiздi молодi про свободу для хрiстiан але на кородкий час я це чув сам


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20877
UNREAD_POSTДодано: 05 березня 2010, 12:26 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Сонячник написав:
Крім того, вони не самі говорили іншими мовами, а як їм Дух промовляти давав.


правильно помітили, вони говорили ІНШИМИ МОВАМИ, а не тарабанщину!!!...шалом)

Сонячник написав:
Тому ученики не докладали жодних зусиль аби зчинити шум, але весь шум та гомін був спричинений силою Божою, а не людською.


Там не стільки був БАЛАГАН і розмови НЕЗРОЗУМІЛО ПРО ЩО, скільки учні, що отримали істинний дар іншої мови, стали говорити про СПРАВИ БОЖІ: "... слышим их нашими языками говорящих о великих делах Божиих?" (Деян.2:11)



Вільний Вітер написав:
Ну,не то що голосні,просто тоді коли Дух Святий наповняє і більшість починає молитися..ну..так..і іншою мовою і стан інший і через те виходить,шо зібрання голосніше.розумієте?


що за інший стан!? в Біблії хіба написано "ВХОДЬТЕ В ІНШИЙ СТАН ПІД ЧАС МОЛИТВИ"!?!...

Вільний Вітер написав:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Обгрунтуйте,будь ласка свою відповідь.... :?


це не я маю обгрунтовував свою відповідь, а ви маєте БІБЛІЙНО обгрунтувати ЕМОЦІЙНІ СТАНИ - ледь не екстатичні стани!!! де про це говориться в БІБЛІЇ!?!? хіба саме це признаки присутності БОГА!?

ви свої погляди, своє трактування дійсності видаєте за БОЖІ ПОНЯТТЯ, хоча ні капельки підтвердження того в БІБЛІЇ НЕ ЗНАЙТИ!!


П.С. "ви" - мається на увазі, прихильники п*ятидесятницького руху.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20878
UNREAD_POSTДодано: 05 березня 2010, 13:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Софійко, я також не сприймаю за ознаку Божої присутності такі випадки як перехід в екстатичні стани. Зрештою, я Вас дуже розумію, бо самому доводилося бувати у таких зібраннях, але вчасно накивав п'ятами.
Справді, іноді люди настільки захоплюються духовним світом, що попадають під вплив злих духів, а потім біснуються, видаючи це за Божу дію. І Христос про це попереджав: Бо постануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити великі ознаки та чуда, що звели б, коли б можна, і вибраних. (Матв.24:24)

Але ж ми говоримо про те, що важливо отримати Духа Святого так, як Його отримали апостоли та всі перші християни. І про це написано багато, зокрема:
Як Петро говорив ще слова ці, злинув Святий Дух на всіх, хто слухав слова. А обрізані віруючі, що з Петром прибули, здивувалися дивом, що дар Духа Святого пролився також на поган! Бо чули вони, що мовами різними ті розмовляли та Бога звеличували... Петро тоді відповів: Чи хто може заборонити хреститись водою оцим, що одержали Духа Святого, як і ми?(Дії 10:44-47)
І сталося, що коли Аполлос перебував у Коринті, то Павло, перейшовши горішні країни, прибув до Ефесу, і деяких учнів знайшов, та й спитав їх: Чи ви Духа Святого одержали, як увірували? А вони відказали йому: Та ми навіть не чули, чи є Дух Святий! І він запитав: Тож у що ви христились? Вони ж відказали: В Іванове хрищення. І промовив Павло: Таж Іван христив хрищенням на покаяння, говорячи людям, щоб вірили в Того, Хто прийде по ньому, цебто в Ісуса. Як почули ж оце, то христились вони в Ім'я Господа Ісуса. А коли Павло руки на них поклав, то зійшов на них Дух Святий, і різними мовами стали вони промовляти та пророкувати! (Дiї 19:1-6)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20882
UNREAD_POSTДодано: 05 березня 2010, 18:49 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Сонячник написав:
Але ж ми говоримо про те, що важливо отримати Духа Святого так, як Його отримали апостоли та всі перші християни. І про це написано багато, зокрема:
Як Петро говорив ще слова ці, злинув Святий Дух на всіх, хто слухав слова. А обрізані віруючі, що з Петром прибули, здивувалися дивом, що дар Духа Святого пролився також на поган! Бо чули вони, що мовами різними ті розмовляли та Бога звеличували... Петро тоді відповів: Чи хто може заборонити хреститись водою оцим, що одержали Духа Святого, як і ми?(Дії 10:44-47)
+ (Дiї 19:1-6)


"що важливо отримати Духа Святого так, як Його отримали апостоли та всі перші християни" - НЕ ПРАВИЛЬНЕ формулювання висловлення. Хіба Дух Святий може бути таким, а потім сяким і ОТАКИМ і тим і іншим?!!?... Дух СВЯТИЙ ОДИН - а дари дає РІЗНІ!!!

ДАлі...По перше, ви маєте розуміти, що книга Дій - це книга історична. Не знаю як ви, але я дари Духа Святого розглядаю в контексті Біблії і в контексті історії і співставляю. Не знаю як ви, але притримуюсь тієї думки, що багато дарів сьогодні немає: зцілення, інших мов, пророцтва, та інш. Наприклад зцілення... Якщо прослідковувати уважно в Біблії, то ми бачимо що цей дар такби мовити "угасав". Візьміть Трофима(не знаю як точно українською), який був хворий і Павло не міг його зцілити (2Тим.4:20), Тимофій, якого Павло теж не зцілював а радить вино вживати (1Тим.5:23), сам ПАвло "изнемогал" (2Кор.11:29,30). Я притимуюсь думки, що такі дари "угасали" по мірі написання Нового Завіту. В тому числі і інші мови. Деякі Отці церкви писали, що не за їх часів дару інших мов вже немає!!!.. Більш того Біблія пише:
"Любовь никогда не перестает, хотя и пророчества прекратятся, и языки умолкнут, и знание упразднится."
(1Кор.13:8)


-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20884
UNREAD_POSTДодано: 05 березня 2010, 22:50 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 червня 2011, 22:48
Написано: 34
Звідки: Волинь
Віровизнання: п'ятидесятник
pika написав:
вчора були брати гостi то були громкi але нехто некречiть (як говорять деякi) i було пророчiство до церкви. а саме ярке проротсво це було в Николаеве на зiздi молодi про свободу для хрiстiан але на кородкий час я це чув сам
Ну ось і я про те ж.
Sofia написав:
інший стан!?

я мала на увазі,духовний.Адже коли людину сповняє Дух Святий,то...ну,...це ж і трепет,і в серці відчуття і нші,і думки лише про Бога і ні про що інше,і сльзи,і мир ,і радість...Ну я не знаю як такий стан можна словами описати.але, те ,що він відрізняється від повсякденного,чи звичайного-це факт.Невже Ви коли молитесьзалишаєтесь в тому ж звичайному,спокійному,такому ж як і при слуханні проповіді стані?невже?Ні ,ну якщо я помиляюсь,то може так і є.Я ще не дуже багато прожила,побачила,почула,дізналась,не заперечую-я ще не прочитала біблію з початку до кінця-мені ще до цього далеко,але....я просто висловлюю свою думку з побаченого і почутого і намагаюсь дізнатись і зрозуміти побільше.О і що означає
Sofia написав:
ЕМОЦІЙНІ СТАНИ - ледь не екстатичні стани!!!
??
Sofia написав:
ви свої погляди, своє трактування дійсності видаєте за БОЖІ ПОНЯТТЯ
Чому Ви так вирішили?Особисто я свої розуміння не видаю за "БОЖІ ПОНЯТТЯ",а просто ділюсь ними(як і більшість з учасників форуму напевно).А просячи обгрунтувати вашу попередню думку,я хотіла просто почути чому ви так думаєте("кошмар іт.д.") і що ви самі про це думаєте.Розумієте? :)




Найголовніше очима не побачиш,пильне лише серце...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20885
UNREAD_POSTДодано: 05 березня 2010, 23:58 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Вільний Вітер написав:
я мала на увазі,духовний.Адже коли людину сповняє Дух Святий,то...ну,...це ж і трепет,і в серці відчуття і нші,і думки лише про Бога і ні про що інше,і сльзи,і мир ,і радість...


Насправді сповнюватись Духом Святим - ось що значить:
"... но исполняйтесь Духом, назидая самих себя псалмами и славословиями и песнопениями духовными, поя и воспевая в сердцах ваших Господу,(Еф.5:18,19)

а те що ви написали - це чисто суб*єктивне людське емоційне бачення, але не Біблійне!

Вільний Вітер написав:
Ну я не знаю як такий стан можна словами описати.але, те ,що він відрізняється від повсякденного,чи звичайного-це факт.Невже Ви коли молитесьзалишаєтесь в тому ж звичайному,спокійному,такому ж як і при слуханні проповіді стані?невже?Ні ,ну якщо я помиляюсь,то може так і є.


Як для мене, то мій стан в молитві залежить від того, що я говорю Богу!... Я можу і плакати, якщо скажімо я каюсь в своїх ділах, коли усвідомлюю реальність гріха і т .д. Але сама себе я не довожу до якогось емоційного стану! І я не вважаю, як вище писала, що СПОВНЕННЯ ДУХОМ СВЯТИМ - це саме слюзи, сміх, незрозумілі викрики і незрозумілий стан, коли "земля з-під них уходить"!

"відрізняється від повсякденного,чи звичайного-це факт" - не погоджуюсь!!!... Припустимо(і в мене таке не раз було), я за щось протягом кількох днів молюсь, за що переживаю.. І Бог дарить мир в серці...! От ти просто знову подумаєш про те, про що твоє "людське" переживає, а в серці розумієш що мир!!!.. у мене таке часто буває!!!... Знаючи мене, для мене це неймовірне! І почуття миру Він дає не завжи в момент молитви, а навіть поза молитви - протягом певного періоду.(це на прикладі)

Вільний Вітер написав:

Я ще не дуже багато прожила,побачила,почула,дізналась,не заперечую-я ще не прочитала біблію з початку до кінця-мені ще до цього далеко,але....я просто висловлюю свою думку з побаченого і почутого і намагаюсь дізнатись і зрозуміти побільше.


Мені вам порада: ШУКАЙТЕ, БО ВИ ЩЕ НЕ ЗНАЙШЛИ!!! (це я не про Христа кажу)
Вільний Вітер написав:

Чому Ви так вирішили?Особисто я свої розуміння не видаю за "БОЖІ ПОНЯТТЯ",а просто ділюсь ними(як і більшість з учасників форуму напевно)


А наскільки ваше розуміння відповідаюсь Слову Божому!?... я розумію: "я просто висловлюю свою думку з побаченого і почутого і намагаюсь дізнатись і зрозуміти побільше."... просто хочу сказати, що ви маєете керуватись в першу чергу Словом Божим!!.. просто не все те, що видається за Боже насправді Боже!! І єдиний критерій, який визначає чи від Бога воно чи ні - це Слово Боже, тобто Біблія! Тому все піддавайте сумніву : А чи це по Біблійному? Що Біблія говорить на те чи інше!? і т.д. :)

Вільний Вітер написав:
О і що означає
Sofia написав:
ЕМОЦІЙНІ СТАНИ - ледь не екстатичні стани!!!
?? А просячи обгрунтувати вашу попередню думку,я хотіла просто почути чому ви так думаєте("кошмар іт.д.") і що ви самі про це думаєте.Розумієте? :)



Слово "екстатичні" - від слова ЕКСТАЗ!...
Я не знаю якої ви конфесії, але підозрюю, що десь в районі "п*ятидесятників"!... З моїх слів явно має бути чітко видно, що я далеко не з "їхнього роду"!... На "незнайомих мовах"(тобто тарабанщина - це теперішнє трактування дару іншомовних мов, бо сьогодні справжнього дару нема, - читайте вище) не молюся, в осносному на служіннях ПОКАЗОВО не плачу і не кричу і не роблю чогось неадекватного. Взагалі поняття "екстаз" в даній тематиці в моєму "словнику" виник саме через дослідження дару інших мов!... (Повірте, я не раз і не два і чула і бачила як ті п*ятидесятник поляться і харизмати теж!)... Так от мої оці дослдження привели мене до тієї інформації, що в Коринфі язичники, поклоняючись своїм богам("Кебеле"(рос.), Бахусу і Діонісію), під час богослужіння викрикували НЕЗРОЗУМІЛІ СЛОВА і входили в такий стан, який називається ЕКСТАЗ!.... Щось подібне можна сьогодні бачити в деяких п*ятидесятницьких церквах і в харизматичних. До речі, саме тому Павло пише в посланні до КОритян про цей духовний дар, бо язичники, які стали християнами почали плутати свій попередній язичницбкий досвід з ІСТИННИМ ДАРОМ ІНШИХ МОВ!.. Тому не важко помітити, що лише в ОДНОМУ ПОСЛАННІ І ТІЛЬКИ ДО КОРИТЯН так багато місця і уваги надається саме оцій проблемі!... забігаючи слоліттями вперед, скажу вже ВКОТРЕ, Отці церкви писали, що не в їх час дар інших мов "упразнился" .. тобто цей дар ще ТОДІ, за ті далекі часи, перестав існувать.))) ОТАКІ ОТ ПИРОГИ :)

І моє відношення до ОТАКИХ НЕЗРОЗУМІЛИХ ПРОЯВАХ на служінні під час молитви - НЕГАТИВНЕ!!!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20888
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2010, 03:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Sofia написав:
Мені вам порада: ШУКАЙТЕ, БО ВИ ЩЕ НЕ ЗНАЙШЛИ!!! (це я не про Христа кажу)

обгрунтуй :shock:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20889
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2010, 03:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Sofia написав:
І моє відношення до ОТАКИХ НЕЗРОЗУМІЛИХ ПРОЯВАХ на служінні під час молитви - НЕГАТИВНЕ!!!

а ти якой вiри часом не атиiст


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20890
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2010, 12:33 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Ні, я не атеїстка :) Я - християнка :)


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20900
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2010, 19:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sofia написав:
І єдиний критерій, який визначає чи від Бога воно чи ні - це Слово Боже, тобто Біблія! Тому все піддавайте сумніву : А чи це по Біблійному? Що Біблія говорить на те чи інше!?
Я з цим повністю згоден. І віруючі саме так і роблять: прочитають Слово Боже, увірують, і Господь по їх вірі дасть Духа Святого. Власне п'ятидесятники не читають жодної філософії, а по-простому приймають Слова Ісуса Христа, і Він по їх вірі благословляє духовно.
Однак, я помітив, що Ви, Софійко, навпаки дуже багато значення надаєте всіляким думкам, філософіям, працям Отців церкви тощо.
Sofia написав:
По перше, ви маєте розуміти, що книга Дій - це книга історична...
Не знаю як ви, але притримуюсь тієї думки, що багато дарів сьогодні немає: зцілення, інших мов, пророцтва, та інш. Наприклад зцілення...

Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий! :) (Євр.13:8)
Sofia написав:
Деякі Отці церкви писали, що не за їх часів дару інших мов вже немає!!!

Sofia написав:
Взагалі поняття "екстаз" в даній тематиці в моєму "словнику" виник саме через дослідження дару інших мов!... (Повірте, я не раз і не два і чула і бачила як ті п*ятидесятник поляться і харизмати теж!)... Так от мої оці дослдження привели мене до тієї інформації, що в Коринфі язичники, поклоняючись своїм богам("Кебеле"(рос.), Бахусу і Діонісію), під час богослужіння викрикували НЕЗРОЗУМІЛІ СЛОВА і входили в такий стан, який називається ЕКСТАЗ!.... Щось подібне можна сьогодні бачити в деяких п*ятидесятницьких церквах і в харизматичних. До речі, саме тому Павло пише в посланні до КОритян про цей духовний дар, бо язичники, які стали християнами почали плутати свій попередній язичницбкий досвід з ІСТИННИМ ДАРОМ ІНШИХ МОВ!.. Тому не важко помітити, що лише в ОДНОМУ ПОСЛАННІ І ТІЛЬКИ ДО КОРИТЯН так багато місця і уваги надається саме оцій проблемі!... забігаючи слоліттями вперед, скажу вже ВКОТРЕ, Отці церкви писали, що не в їх час дар інших мов "упразнился" .. тобто цей дар ще ТОДІ, за ті далекі часи, перестав існувать.

А можете навести цитати з Біблії, на яких основується Ваша думка?
А те що деякі Отці церкви не знали про інші мови, то тут нічого дивного немає. Адже, сьогодні Ви теж пишете про те, що не знаєте, ніби то цього немає. Але ж той факт, що Ви не бачили, не чули, і не знаєте, не означає, що цього нема.
Причому ми знаємо з Євангелії, що навіть за часів апостольських не всі знали про духовне хрещення.
І Господь не змінився. І зараз Господь хрестить кожного, хто лише увірує в слово Ісуса Христа. І сьогодні є християни, які сповняються Духом Святим. І сьогодні Господь промовляє до людей, і сьогодні Господь зціляє та уздоровляє недужих. І це факт, бо Господь дає кожному по вірі його. Бог не змінився.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20907
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2010, 21:28 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Сонячник написав:
Я з цим повністю згоден. І віруючі саме так і роблять: прочитають Слово Боже, увірують, і Господь по їх вірі дасть Духа Святого. Власне п'ятидесятники не читають жодної філософії, а по-простому приймають Слова Ісуса Христа, і Він по їх вірі благословляє духовно.


Відверто скажу, я НЕНАВИДЖУ ФІЛОСОФІЮ! Я так прямо і заявила своїй викладачці в універі, хоча в кінечному результаті і отримала позитивну оцінку!)))

П*ятидесятники не читають філософії!?!? Та п*ятидесятники НАВІТЬ НЕ ЗНАЮТЬ ЯК І ПОЯВИЛИСЬ НА СВІТ!?!? Ви знаєте як з*явився п*ятидесятницький рух!?!? От якби ви КОПАЛи і КОПАЛИ - тобто ШУКАЛИ І ШУКАЛИ - то може б і задумались над дійсністю!... То задумались ДЕ пропадали "інші мови" більше ніж ДЕСЯТЬ СТОЛІТЬ і от ні з того ні з сього він НІБИ-ТО з*явився, але в ЗОВСІМ ІНШІЙ ФОРМІ - в формі пустої тарабанщини!!! І в АНТИБІБЛІЙНОМУ ЗАСТОСУВАННІ!!!!.. цитувати 14 главу Першого послання до Коритян не збираюсь, самі маєте її на пам*ять знати!

Сонячник написав:
Однак, я помітив, що Ви, Софійко, навпаки дуже багато значення надаєте всіляким думкам, філософіям, працям Отців церкви тощо.


Всілякими думками!?!? Хм, а якщо думки основуються на СЛОВІ БОЖОМУ!?!?... Невже не очевидний той факт, виходячи з Біблії, що дар зцілення "угасав" з подальшою історією!? Невже не зрозумілі слова "пророчества прекратятся, и языки умолкнут, и знание упразднится."(1Кор.13:8) ?!.. Ось це то і підтверджується історією - Отцями церкви!!...


Сонячник написав:
Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий! :) (Євр.13:8)


ха... Це стандартна відмазка п*ятидесятників і харизматів!... І на мій погляд, ця цитата взагалі не в тему! Бо якщо розглядати її так як ВИ її розглядаєте, то тоді вона явно протирічить 1Кор.13:8 :)

Сонячник написав:
А можете навести цитати з Біблії, на яких основується Ваша думка?


ВПРИНЦИПІ думка грунтується на історичних фактах. Тому доводити по-іншому немає сенсу. Хоча і Біблією можна довести. Але відверто кажу БАГАТО ПИСАНИНИ, і це грунтується грецьким оригіналом довкола слів "незнакомый язык" в множині і однині. Там просто є різниця і відповідно в контексті багато що значить.

Сонячник написав:
А те що деякі Отці церкви не знали про інші мови, то тут нічого дивного немає. Адже, сьогодні Ви теж пишете про те, що не знаєте, ніби то цього немає. Але ж той факт, що Ви не бачили, не чули, і не знаєте, не означає, що цього нема.


хм... ви такі цікаві)))... Так, я НЕ ЧУЛА І НЕ БАЧИЛА СПРАВЖНІЙ ДАР ІНОЗЕМНОЇ МОВИ, який би використовувався для прославлення Бога і розповсюдження Євангелія, що робилося власне в першому столітті!!!.. А от НЕЗРОЗУМІЛУ, БЕЗЦІЛЬНУ, БЕЗСМИСЛОВУ, БІБЛІЙНО НЕОБГРУНТОВАНУ ТАРАБАНЩИНУ В ЦЕРКВАХ я чула!!! :)

І якщо ви стверджуєте що все-таки СПРАВЖНІЙ ДАР ІНОЗЕМНИХ МОВ ІСНУЄ - то ПОКАЖІТЬ МЕНІ ЙОГО НА ДІЛІ!!! :)
А щодо Отців церкви - то попрошу не ображати їх!! Ви б знали як вони бідненьки боролись з ЄРЕСЯМИ...!!!... Як вони БЕРЕГЛИ ІСТИНУ ХРИСТИЯНСЬКУ ВІРУ!!! (звичайно "до поры до времени")...

Сонячник написав:
Причому ми знаємо з Євангелії, що навіть за часів апостольських не всі знали про духовне хрещення.
І Господь не змінився. І зараз Господь хрестить кожного, хто лише увірує в слово Ісуса Христа. І сьогодні є християни, які сповняються Духом Святим.


Хм... Ну ви маєте розуміти, що хрещення Духом Святим і навіть В ТІ часи не завжди було з ІСТИННИМ даром інших мов :) Тобто не кожен, хто був хрещений Духом Святим, отримував дар іних мов!!! Не вдавайтесь в крайності і розмежовуйте поняття, будь ласка.

Сонячник написав:
І сьогодні Господь промовляє до людей, і сьогодні Господь зціляє та уздоровляє недужих. ... Бог не змінився.


Хм... Розмежуйте, будь ласка, два поняття: ДАР ЗЦІЛЕННЯ і ЗЦІЛЕННЯ ВІД БОГА!!!
Я погоджуюсь зі зціленням від БОГА, але не з даром зцілення.
Сонячник написав:
І це факт, бо Господь дає кожному по вірі його.


От попереднє був фактом. От це щодо віри - НЕ ФАКТ!... Трофим, ТИМОФІЙ - були маловірами?!?!? Сам ПАВЛО БУВ МАЛОВІРОМ, що, по-перше, не міг зцілити себе, а по-друге, отримати зцілення по вірі!?!? Не ВІРЮ!... не спекулюйте тими цитатами, які не відповідають дійсності!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20909
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2010, 00:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Sofia написав:
Сам ПАВЛО БУВ МАЛОВІРОМ, що, по-перше, не міг зцілити себе, а по-друге, отримати зцілення по вірі!?!? Не ВІРЮ!... не спекулюйте тими цитатами, які не відповідають дійсності

почитай що говорив Павел нащот свого недуга . Бог недав одаженя по причiнi того шоб невозгордився Павел , чи може у тебе друга Бiблiя, i хватить нести чуш


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20915
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2010, 16:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sofia написав:
Та п*ятидесятники НАВІТЬ НЕ ЗНАЮТЬ ЯК І ПОЯВИЛИСЬ НА СВІТ!?!?
:)
Я знаю історію: моя матір спочатку була баптисткою. Але ще в юному віці читала Слово Боже і повірила словам Ісуса Христа: 9 І Я вам кажу: просіть, і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам! 10 Бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а тому, хто стукає відчинять. 11 І котрий з вас, батьків, як син хліба проситиме, подасть йому каменя? Або, як проситиме риби, замість риби подасть йому гадину? 12 Або, як яйця він проситиме, дасть йому скорпіона? 13 Отож, коли ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ж більше Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього? (Луки 11)
І просто по-дитячому повірила і попросила Духа Святого, а Господь її охрестив, і вона до сьогодні часто сповняється Духом Святим, молячись іншими мовами, так, як Дух дає промовляти. Звичайно, потім вона пішла до тих віруючих, які так само отримали духовне хрещення.
І я також увірував словам Ісуса Христа, і Він мене також охрестив Духом Святим, і я тепер часто сповняюся неземною радістю, яку не передати словами.
Sofia написав:
І якщо ви стверджуєте що все-таки СПРАВЖНІЙ ДАР ІНОЗЕМНИХ МОВ ІСНУЄ - то ПОКАЖІТЬ МЕНІ ЙОГО НА ДІЛІ!!! :)
Софійко, якщо Ви також повірите Господу, то Він на ділі зіллє благодать і на Вас. Але якщо Ви не вірите Словам Ісуса Христа, то Ви не отримаєте благодать від Бога.
І це дуже просто: Хто увірує й охреститься, буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде. (Мар.16:16)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20923
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2010, 18:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Деякі Отці церкви писали, що не за їх часів дару інших мов вже немає!!!..

Правду казали. Але це стосувалося лише католицької та православної церкви. Слава Богу, окрім них існують ще й істинні живі церкви!
Цитата:
Більш того Біблія пише:
"Любовь никогда не перестает, хотя и пророчества прекратятся, и языки умолкнут, и знание упразднится."

Любов, як і Бог - вічна. А мови, пророцтва і знання перестануть існувати разом з кінцем існування світу, тобто землі.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>