Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:02




Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31229
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 13:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Протестант написав:
Братик написав:
Пятидесятники різні тепер бувають. Є і від сатани.

початківець написав:
Згоден. Бувають.

Ей, браття, Ви що. Не говоріть так голосно, без всяких причин. І в загалі як це " від сатани"? Бувають тілесні, або щось не те із вчення це інше, але те що Ви говорите перебір.

Там, де залишають хоч каплю сліпої віри(це стосується як кожного віруючого зокрема, чи служителя а то й цілого зібрання ще в більшій мірі), та ще помножену на ревність, яка є головною ознакою цього передового загону Божого - пятидесятників, там можливе все...

Нажаль не знайшов це на нашій рідній мові - Был я как-то в одной большой церкви и благословения там тоже были большие, много они имели "сосудов". И вот во время служения входит одна сестра, Роза ее звали, и начинает пророчествовать. Как пошла по тех "сосудах" по тех служителях, как начала открывать их грехи! Как махнет рукою все молятся духом. Такое собрание чудесное! А мне Бог открывает, что это дьявол говорит. И вот смотрите. Дети Божий, "сосуды" проповедники видение видят, пророчества имеют, молятся духом и сердца радуются, а сатана говорит. Я думаю, что делать? Если бы земля провалилась поло мною ,то мне было бы легче. Пресвитер тоже что-то ощутил, пишет мне записку «Митя, скажи, что ты об этом думаешь?" Я встал тогда и говорю: «Этому человеку нужно хорошо каяться». Через нее говорит не Божий Дух, ей нужно пост и молитву, ей нужно очиститься".

Думаете люди поверили? После служения подошли ко мне "сосуды" и просят: "Скажи, кто из вас имеет правду, ты или эта женщина?" Я им говорю: «Какие же вы сосуды, если не видите правды? Скоро она сама себя покажет, но знайте, что с вами нет Бога». Через месяц эта Роза стала на голову, вверх ногами, и начала реветь. Все тогда увидели, каким она духом водится.

Взято звітси - http://www.evangelie.ru/forum/t24249.html#post656820




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31230
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 14:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ну о бачите, договорилися, «п’ятидесятники від сатани». А тепер покажіть мені і Борису як Ви, Братик і Початківець їх відрізняєте?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31232
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 14:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
А тепер покажіть мені і Борису як Ви, Братик і Початківець їх відрізняєте?

Христос так сказав:
20 Ото ж бо, по їхніх плодах ви пізнаєте їх! 21 Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. 22 Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? 23 І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня! (Матв.7:20-23)

Хто виконує волю Божу, перебуваючи у Слові Христа, наслідуючи Христа, що у прийшов у тілі - той від Бога, а хто пророкує, демонів виганяє, чудеса творить, але нехтує заповідями Христовими, не наслідує Христа, - той не від Бога. Через такого "сосуда" діє сатана, який прикидається ангелом світла.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31233
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 17:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Однак, подібний дар
можна отримати від
сатани : якщо людина
одержима злим духом, то
вона також може мати
інші мови , і буде навіть
молитися в церкві
іншими мовами ,
пророкувати, але це не
від Бога. І
п'ятидесятники це
повинні розуміти, і
розрізняти чи від Бога
цей дар чи ні .

Я це не заперечую. Хоч ніколи не був свідком, як одержимі говорять ін.мовами, але багато про це чув. Просто я за те, що не треба робити висновок про всіх п'ятидесятників з побаченого якогось док.фільму по телевізору. Воно нас(п'ят-ків) теж жахає.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31235
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 17:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Протестант написав:
Братик написав:
Пятидесятники різні тепер бувають. Є і від сатани.

початківець написав:
Згоден. Бувають.

Ей, браття, Ви що. Не говоріть так голосно, без всяких причин. І в загалі як це " від сатани"? Бувають тілесні, або щось не те із вчення це інше, але те що Ви говорите перебір.

Цікаво, а одержимі злими духами, це теж не від сатани, а тілесно? Якщо інша мова не від Бога, то від кого? А ми знаємо, що сатана створив копію інших мов. Причому оці біснування уже стали нормою в деяких 50-х церквах. Що стало підставою для світу звинувачувати 50-ків у біснуванні.
Хоча, не виключено, що можуть бути прояви говоріння на мовах і від себе. В деяких 50-х церквах людей просто вчать говорити на незрозумілих мовах.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31239
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 18:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Якщо ти мав під тими слова:Цікаво, а одержимі злими духами, це теж не від сатани, а тілесно? ціП’ятидесятники різні тепер бувають. Є і від сатани. то це інше. Тоді не розумію для чого такий наголос робити на одержимості злими духами у нас, їх що багато? Ще й у такій темі.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31241
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 18:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Маю надію, що небагато. Я не суддя і не серцевидець. Це важко виявити в наших 50-х церквах. Однак, навіть КГБ-істи, які були пасторами, могли симілювати говоріння на інших мовах. Однак, в деяких харизматичних церквах є явні прояви біснування: як от "святий сміх", падіння на спину з подальшим трясіння на спині, опяніння, тимчасова втрата розсудку. Ці всі явища світ (і не тільки світ, наприклад баптисти) приписує 50-ким церквам.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31242
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 19:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
Ну о бачите,
договорилися,
«п’ятидесятники від
сатани». А тепер
покажіть мені і Борису
як Ви , Братик і
Початківець їх
відрізняєте ?

Бог говорить у віяні тихого вітра. Бог, на мою думку, ніколи не буде на все зібрання говорити - ти блудник, обмовник, злодій, перелюбник, навіть якщо й дійсно згрішив якійсь християнин. Це грубо. Бог має "легший" підхід до людини.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31243
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 21:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Однак, в деяких харизматичних церквах є явні прояви біснування: як от "святий сміх", падіння на спину з подальшим трясіння на спині, опяніння, тимчасова втрата розсудку. Ці всі явища світ (і не тільки світ, наприклад баптисти) приписує 50-ким церквам.

І багато-хто підуть за пожадливістю їхньою, а через них дорога правдива зневажиться. (2Петр.2:2)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31244
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2011, 21:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
початківець написав:
Цитата:
Ну о бачите,
договорилися,
«п’ятидесятники від
сатани». А тепер
покажіть мені і Борису
як Ви , Братик і
Початківець їх
відрізняєте ?

Бог говорить у віяні тихого вітра. Бог, на мою думку, ніколи не буде на все зібрання говорити - ти блудник, обмовник, злодій, перелюбник, навіть якщо й дійсно згрішив якійсь християнин. Це грубо. Бог має "легший" підхід до людини.

Щось не можу зрозуміти як ця відповідь відповідає на моє запитання?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31276
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2011, 21:30 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Хоча, не виключено, що можуть бути прояви говоріння на мовах і від себе. В деяких 50-х церквах людей просто вчать говорити на незрозумілих мовах.

Так, найчастіше так і буває. Починають повторювати за кимось, щось. Це від того, що люди не хочуть прикладати зусилля в молитвах, очищати, готувати себе до занурення у Святу Особистісь.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31306
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2011, 18:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
початківець написав:
Цитата:
Ну о бачите,
договорилися,
«п’ятидесятники від
сатани». А тепер
покажіть мені і Борису
як Ви , Братик і
Початківець їх
відрізняєте ?

Бог говорить у віяні тихого вітра. Бог, на мою думку, ніколи не буде на все зібрання говорити - ти блудник, обмовник, злодій, перелюбник, навіть якщо й дійсно згрішив якійсь християнин. Це грубо. Бог має "легший" підхід до людини.

Так, це одна з ознак, що пророк від диявола. Диявол бо знає всі ці гріхи, і його мета - обвинувачувати дітей Божих, бо ім"я його - наклепник (клеветник - рос.).




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31307
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2011, 18:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
початківець написав:
Сонячник написав:
Однак, подібний дар
можна отримати від
сатани : якщо людина
одержима злим духом, то
вона також може мати
інші мови , і буде навіть
молитися в церкві
іншими мовами ,
пророкувати, але це не
від Бога. І
п'ятидесятники це
повинні розуміти, і
розрізняти чи від Бога
цей дар чи ні .

Я це не заперечую. Хоч ніколи не був свідком, як одержимі говорять ін.мовами, але багато про це чув. Просто я за те, що не треба робити висновок про всіх п'ятидесятників з побаченого якогось док.фільму по телевізору. Воно нас(п'ят-ків) теж жахає.

Жахає чи ні, але ми повинні знати. Звичайно, наявність сатанинських сил - це не означає, що всі 50-ки від сатани. Але тому і сатана між ними, що там є Бог. Тому сатана всю свою потугу зоспереджує саме в живих церквах. Мертві церкви його не цікавлять. Будилля росте на добрих грядках, але це не означає, що потрібно весь город знищити, бо між будиллям є і добрі рослини.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
31327
UNREAD_POSTДодано: 01 липня 2011, 21:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
початківець написав:
Сонячник написав:
Однак, подібний дар
можна отримати від
сатани : якщо людина
одержима злим духом, то
вона також може мати
інші мови , і буде навіть
молитися в церкві
іншими мовами ,
пророкувати, але це не
від Бога. І
п'ятидесятники це
повинні розуміти, і
розрізняти чи від Бога
цей дар чи ні .

Я це не заперечую. Хоч ніколи не був свідком, як одержимі говорять ін.мовами, але багато про це чув. Просто я за те, що не треба робити висновок про всіх п'ятидесятників з побаченого якогось док.фільму по телевізору. Воно нас(п'ят-ків) теж жахає.

Жахає чи ні, але ми повинні знати. Звичайно, наявність сатанинських сил - це не означає, що всі 50-ки від сатани. Але тому і сатана між ними, що там є Бог. Тому сатана всю свою потугу зоспереджує саме в живих церквах. Мертві церкви його не цікавлять. Будилля росте на добрих грядках, але це не означає, що потрібно весь город знищити, бо між будиллям є і добрі рослини.



НУ, з цього визначення Католицька і Поравославна Церква ще й які живі :) (Правда не в плані мов, але туди також намагається чим глибше запустити коріння лукавий)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
32053
UNREAD_POSTДодано: 04 вересня 2011, 15:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Тож очевидно сьогодні говоріння мовами не є ознакою хрещенні духом,бо як самі визнаєте такими мовами можуть говорити і від Сатани люди і просто ті кого так навченно.Це вже щось.Та всеж якось не до кінця є зрозумілим для чого був даний дар мови.?Для служіння людям чи для того щоб молитись до Бога??Я так розумію що тут є дві точки зору,одні кажуть для служіння людям інші для того щоб молитись.Тож уважно прочитаю ваші відповіді.Прошу.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>