Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:10




Створити нову тему Відповісти  [ 135 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
32772
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2011, 23:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Тобто усіх наіть 10 заповідей виконувати не слід??

Гал.5:14 Бо ввесь Закон в
однім слові міститься: Люби свого
ближнього, як самого себе!
То таки слід виконувати їх чи ні?Якось не чітко висловлюєшся.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
32779
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2011, 07:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
То таки слід виконувати їх чи ні?Якось не чітко висловлюєшся.

Закон ніхто не зруйнував. Благодать вища над Законом. Увесь Закон міститься у Благодаті.

sss написав:
Якось не чітко висловлюєшся.

Ти ж крім запитань взагалі то не висловився як вчать у вас.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
32786
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2011, 20:50 

Востаннє редаговано sss 07 жовтня 2011, 21:12 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
То таки слід виконувати їх чи ні?Якось не чітко висловлюєшся.

Закон ніхто не зруйнував. Благодать вища над Законом. Увесь Закон міститься у Благодаті.
Знову каламутиш.Я питаю слід чи не слід,або треба чи не треба виконувати десять заповідей ну й зоокрема 4-ту.

sss написав:
Якось не чітко висловлюєшся.

Цитата:
Ти ж крім запитань взагалі то не висловився як вчать у вас.
Мене ніхто про це не запитував-по перше.По-друге хочу зрозуміти до кінця вашу позицію щодо цього.Можете?,,,розкажіть.Ні то ні.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
32792
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2011, 21:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
sss написав:
prostak2 написав:
sss написав:
початківець написав:
''Шість день буде робитися праця,а дня СЬОМОГО - субота відпочинку від праці,святість для Господа... Це знак навіки поміж Мною та поміж Ізраїлевими симами, бо шість день творив Господь небо та землю, а дня СЬОМОГО - перервав працю та спочив".(Вих.31:15,17).
Мг,цікаво а чому написанно що суботта буде знаком лише між Богом та їзраїлевими синами??Також чи святкували її Божі люди(Енох,Ной,Авраам,тощо) які ще не мали закону?? Ну й взагалі скільки Господь спочивав-сьомого дня??-24год?Яка мета такого спочинку??Змучився чи лишень задля прикладу Божим людям??Прошу адвентистів та сторонників підключатись до бесіди на цю,мабуть найважливішу для вас тему.

Немощного в вере принимайте без споров о мнениях.
Ибо иной уверен, что можно есть все, а немощный ест овощи.
Кто ест, не уничижай того, кто не ест; и кто не ест, не осуждай того, кто ест, потому что Бог принял его.
Кто ты, осуждающий чужого раба? Перед своим Господом стоит он, или падает. И будет восставлен, ибо силен Бог восставить его.
Иной отличает день от дня, а другой судит о всяком дне равно. Всякий поступай по удостоверению своего ума.
Кто различает дни, для Господа различает; и кто не различает дней, для Господа не различает. Кто ест, для Господа ест, ибо благодарит Бога; и кто не ест, для Господа не ест, и благодарит Бога.
(Рим 14:1-6)
а де тут про суботу сказанно?ну і таким натяком чи хочеш ти дати зрозуміти що божим людям не треба виконувати 4 заповідь??І все ж,напиши трохи про себе,хто ти??


Иной отличает день от дня, а другой судит о всяком дне равно. Всякий поступай по удостоверению своего ума.
Кто различает дни, для Господа различает; и кто не различает дней, для Господа не различает


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
32793
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2011, 21:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
prostak2 написав:
sss написав:
prostak2 написав:
sss написав:
початківець написав:
''Шість день буде робитися праця,а дня СЬОМОГО - субота відпочинку від праці,святість для Господа... Це знак навіки поміж Мною та поміж Ізраїлевими симами, бо шість день творив Господь небо та землю, а дня СЬОМОГО - перервав працю та спочив".(Вих.31:15,17).
Мг,цікаво а чому написанно що суботта буде знаком лише між Богом та їзраїлевими синами??Також чи святкували її Божі люди(Енох,Ной,Авраам,тощо) які ще не мали закону?? Ну й взагалі скільки Господь спочивав-сьомого дня??-24год?Яка мета такого спочинку??Змучився чи лишень задля прикладу Божим людям??Прошу адвентистів та сторонників підключатись до бесіди на цю,мабуть найважливішу для вас тему.

Немощного в вере принимайте без споров о мнениях.
Ибо иной уверен, что можно есть все, а немощный ест овощи.
Кто ест, не уничижай того, кто не ест; и кто не ест, не осуждай того, кто ест, потому что Бог принял его.
Кто ты, осуждающий чужого раба? Перед своим Господом стоит он, или падает. И будет восставлен, ибо силен Бог восставить его.
Иной отличает день от дня, а другой судит о всяком дне равно. Всякий поступай по удостоверению своего ума.
Кто различает дни, для Господа различает; и кто не различает дней, для Господа не различает. Кто ест, для Господа ест, ибо благодарит Бога; и кто не ест, для Господа не ест, и благодарит Бога.
(Рим 14:1-6)
а де тут про суботу сказанно?ну і таким натяком чи хочеш ти дати зрозуміти що божим людям не треба виконувати 4 заповідь??І все ж,напиши трохи про себе,хто ти??


Иной отличает день от дня, а другой судит о всяком дне равно. Всякий поступай по удостоверению своего ума.
Кто различает дни, для Господа различает; и кто не различает дней, для Господа не различает
а де тут про суботу сказанно?ну і таким натяком чи хочеш ти дати зрозуміти що божим людям не треба виконувати 4 заповідь??І все ж,напиши трохи про себе,хто ти??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
32797
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2011, 21:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
sss написав:
prostak2 написав:
sss написав:
prostak2 написав:
sss написав:
початківець написав:
''Шість день буде робитися праця,а дня СЬОМОГО - субота відпочинку від праці,святість для Господа... Це знак навіки поміж Мною та поміж Ізраїлевими симами, бо шість день творив Господь небо та землю, а дня СЬОМОГО - перервав працю та спочив".(Вих.31:15,17).
Мг,цікаво а чому написанно що суботта буде знаком лише між Богом та їзраїлевими синами??Також чи святкували її Божі люди(Енох,Ной,Авраам,тощо) які ще не мали закону?? Ну й взагалі скільки Господь спочивав-сьомого дня??-24год?Яка мета такого спочинку??Змучився чи лишень задля прикладу Божим людям??Прошу адвентистів та сторонників підключатись до бесіди на цю,мабуть найважливішу для вас тему.

Немощного в вере принимайте без споров о мнениях.
Ибо иной уверен, что можно есть все, а немощный ест овощи.
Кто ест, не уничижай того, кто не ест; и кто не ест, не осуждай того, кто ест, потому что Бог принял его.
Кто ты, осуждающий чужого раба? Перед своим Господом стоит он, или падает. И будет восставлен, ибо силен Бог восставить его.
Иной отличает день от дня, а другой судит о всяком дне равно. Всякий поступай по удостоверению своего ума.
Кто различает дни, для Господа различает; и кто не различает дней, для Господа не различает. Кто ест, для Господа ест, ибо благодарит Бога; и кто не ест, для Господа не ест, и благодарит Бога.
(Рим 14:1-6)
а де тут про суботу сказанно?ну і таким натяком чи хочеш ти дати зрозуміти що божим людям не треба виконувати 4 заповідь??І все ж,напиши трохи про себе,хто ти??


Иной отличает день от дня, а другой судит о всяком дне равно. Всякий поступай по удостоверению своего ума.
Кто различает дни, для Господа различает; и кто не различает дней, для Господа не различает
а де тут про суботу сказанно?ну і таким натяком чи хочеш ти дати зрозуміти що божим людям не треба виконувати 4 заповідь??І все ж,напиши трохи про себе,хто ти??

Відосно святкувати Суботу чи несвяткувати - Всякий поступай по удостоверению своего ума.
Кто различает дни, для Господа различает; и кто не различает дней, для Господа не различает


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
32799
UNREAD_POSTДодано: 07 жовтня 2011, 22:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
prostak2 написав:
sss написав:
а де тут про суботу сказанно?ну і таким натяком чи хочеш ти дати зрозуміти що божим людям не треба виконувати 4 заповідь??І все ж,напиши трохи про себе,хто ти??

Відосно святкувати Суботу чи несвяткувати - Всякий поступай по удостоверению своего ума.
Кто различает дни, для Господа различает; и кто не различает дней, для Господа не различает
Так про які дні там мова йде Простак?З чого ти взяв що ті дні відносяться до 4 заповіді??Хіба євреї розрізняли лише сьомий день інших днів??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
32801
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2011, 10:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Тобто усіх наіть 10 заповідей виконувати не слід??
Ні, обов'язково слід виконувати, аж поки Христос не стане Царем у твоєму серці!
Закон добрий, але це лише мінімум для спасіння, і він каже:
12 Пильнуй дня суботнього, щоб святити його, як наказав тобі Господь, Бог твій. 13 Шість день працюй, і роби всю працю свою, 14 а день сьомий субота для Господа, Бога твого; не роби жодної праці ти й син твій та дочка твоя, і раб твій та невільниця твоя, і віл твій, і осел твій, і всяка худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх, щоб відпочив раб твій і невільниця твоя, як і ти. 15 І будеш пам'ятати, що був ти рабом в єгипетському краї, і вивів тебе Господь, Бог твій, звідти сильною рукою та витягненим раменом, тому наказав тобі Господь, Бог твій, святкувати суботній день. (Повт.5:12-15)
Ап.Павло у Божій премудрості пояснює так:
23 Але поки прийшла віра, під Законом стережено нас, замкнених до приходу віри, що мала об'явитись. 24 Тому то Закон виховником був до Христа, щоб нам виправдатися вірою. 25 А як віра прийшла, то вже ми не під виховником. (Гал.3:23-25)
Бо до Його відпочинку входимо ми, що ввірували...
Сьогодні, як голос Його ви почуєте, не робіть затверділими ваших сердець! 8 Бо коли б Ісус Навин дав їм відпочинок, то про інший день не казав би по цьому.
9 Отож, людові Божому залишається суботство, спочинок. 10 Хто бо ввійшов був у Його відпочинок, то й той відпочив від учинків своїх, як і Бог від Своїх. 11 Отож, попильнуймо ввійти до того відпочинку, щоб ніхто не потрапив у непослух за прикладом тим.
(Євр.4:8-11)
До приходу Благодаті люди не знали Бога, а тому задовільнялися Законом: шість днів для себе, а один день для Бога. Але сьогодні кожен, хто почує голос Божий у своєму серці, має шанс увійти до цього спочинку назавжди, щоб усі дні святити для Господа.
Христос закликає: Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! (Матв.11:28)
Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною. (Об.3:20)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
32804
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2011, 11:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
Тобто усіх наіть 10 заповідей виконувати не слід??
Ні, обов'язково слід виконувати, аж поки Христос не стане Царем у твоєму серці!
Ага,то вже після, виконувати їх не слід.Мм цікаво.А як Христос стає царем у серці людини??Що має відбутись??

Цитата:
9 Отож, людові Божому залишається суботство, спочинок. 10 Хто бо ввійшов був у Його відпочинок, то й той відпочив від учинків своїх, як і Бог від Своїх. 11 Отож, попильнуймо ввійти до того відпочинку, щоб ніхто не потрапив у непослух за прикладом тим.[/b] (Євр.4:8-11)
то що є тим відпочинком в який слід увійти??Як у нього увійти?
Цитата:
До приходу Благодаті люди не знали Бога, а тому задовільнялися Законом: шість днів для себе, а один день для Бога. Але сьогодні кожен, хто почує голос Божий у своєму серці, має шанс увійти до цього спочинку назавжди, щоб усі дні святити для Господа.
І коли саме ,можна скористатись тим шансом увійти до Божого відпочинку і святити усі дні для Господа??
Тож багато чого є недокінця зрозумілим.Прошу поясни))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
32811
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2011, 11:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
А як Христос стає царем у серці людини??Що має відбутись??
Став же Закхей та й промовив до Господа: Господи, половину маєтку свого я віддам ось убогим, а коли кого скривдив був чим, верну вчетверо. Ісус же промовив до нього: Сьогодні на дім цей спасіння прийшло, бо й він син Авраамів. (Лук.19:8-9)
sss написав:
то що є тим відпочинком в який слід увійти??Як у нього увійти?
Христос є тим відпочинком. Щоб у Нього увійти слід почути Його голос і послухатися Його. Христос каже: Мого голосу слухають вівці Мої, і знаю Я їх, і за Мною слідком вони йдуть. (Iван.10:27)
sss написав:
І коли саме ,можна скористатись тим шансом увійти до Божого відпочинку і святити усі дні для Господа??
Сьогодні! Сьогодні, коли Його голос почуєте, не робіте твердим серця вашого... (Пс.94:7-8)
Прийдіть, поклонімося, і припадім, на коліна впадім перед Господом, що нас учинив! Він наш Бог, а ми люди Його пасовиська й отара руки Його. (Пс.94:6-7)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
32813
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2011, 13:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
А як Христос стає царем у серці людини??Що має відбутись??
Став же Закхей та й промовив до Господа: Господи, половину маєтку свого я віддам ось убогим, а коли кого скривдив був чим, верну вчетверо. Ісус же промовив до нього: Сьогодні на дім цей спасіння прийшло, бо й він син Авраамів. (Лук.19:8-9)
Ну навіщо відводити увагу на інше,роблячи вигляд начебто ти пишеш по сутті.Де у наведенних вам словах йде мова про те як Христос стає царем у серці людини??
sss написав:
то що є тим відпочинком в який слід увійти??Як у нього увійти?
Цитата:
Христос є тим відпочинком. Щоб у Нього увійти слід почути Його голос і послухатися Його. Христос каже: Мого голосу слухають вівці Мої, і знаю Я їх, і за Мною слідком вони йдуть. (Iван.10:27)
Ого,цікаво.А які у тебе є підстави з Біблії вважати що тим відпочинком є Христос?.Я думаю що ти вигадав сам це.А ота цитата зовсім не стосується цього питання.Тож якось обгрунтуєш це не сперечаючись??

sss написав:
І коли саме ,можна скористатись тим шансом увійти до Божого відпочинку і святити усі дні для Господа??
Цитата:
Сьогодні! Сьогодні, коли Його голос почуєте, не робіте твердим серця вашого... (Пс.94:7-8)
Тобто слово "сьогодні" вказує на час в якому ти живеш??
Цитата:
Прийдіть, поклонімося, і припадім, на коліна впадім перед Господом, що нас учинив! Він наш Бог, а ми люди Його пасовиська й отара руки Його. (Пс.94:6-7)
а для чого ці слова?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
32877
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2011, 22:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Я
питаю слід чи не слід,або
треба чи не треба
виконувати десять
заповідей ну й зоокрема
4-ту.

Треба! Але основа всього закону заключається в одному - ЛЮБОВІ! Бо любов - це союз досконалості. Є віра, є надія, але любов з них більша. Розумієш? Тобто я можу вірити в Бога, надіятись на нього, виконувати заповіді - не красти, не вбивати, шанувати батьків і т.д. Але без любові це все марнота, формальність і не більше. Ми не є служителями обряду, букви - а духа. Чи не так?




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
32883
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2011, 23:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
sss написав:
то що є тим відпочинком в який слід увійти??Як у нього увійти?
Цитата:
Христос є тим відпочинком. Щоб у Нього увійти слід почути Його голос і послухатися Його. Христос каже: Мого голосу слухають вівці Мої, і знаю Я їх, і за Мною слідком вони йдуть. (Iван.10:27)
Ого,цікаво.А які у тебе є підстави з Біблії вважати що тим відпочинком є Христос?.Я думаю що ти вигадав сам це.А ота цитата зовсім не стосується цього питання.Тож якось обгрунтуєш це не сперечаючись??
Спокій є лише у Христі: Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!.. і знайдете спокій душам своїм. (Матв.11:28-29) Бо Син Людський Господь і суботі!(Матв.12:8)
Лише увірувавши Христу, тобто приймаючи Слово Боже у своє серце, можна увійти у спокій.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
32889
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2011, 00:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
початківець написав:
sss написав:
Я
питаю слід чи не слід,або
треба чи не треба
виконувати десять
заповідей ну й зоокрема
4-ту.

Треба! Але основа всього закону заключається в одному - ЛЮБОВІ! Бо любов - це союз досконалості. Є віра, є надія, але любов з них більша. Розумієш? Тобто я можу вірити в Бога, надіятись на нього, виконувати заповіді - не красти, не вбивати, шанувати батьків і т.д. Але без любові це все марнота, формальність і не більше. Ми не є служителями обряду, букви - а духа. Чи не так?
Стоп,стоп,стоп.Не відводь уваги до іншого.Отож треба виконувати усі 10 заповідей.То чи ти виконуєш 4 і святиш день суботній(суботту)?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
32890
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2011, 00:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
sss написав:
то що є тим відпочинком в який слід увійти??Як у нього увійти?
Цитата:
Христос є тим відпочинком. Щоб у Нього увійти слід почути Його голос і послухатися Його. Христос каже: Мого голосу слухають вівці Мої, і знаю Я їх, і за Мною слідком вони йдуть. (Iван.10:27)
Ого,цікаво.А які у тебе є підстави з Біблії вважати що тим відпочинком є Христос?.Я думаю що ти вигадав сам це.А ота цитата зовсім не стосується цього питання.Тож якось обгрунтуєш це не сперечаючись??
Спокій є лише у Христі: Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!.. і знайдете спокій душам своїм. (Матв.11:28-29) Бо Син Людський Господь і суботі!(Матв.12:8)
Лише увірувавши Христу, тобто приймаючи Слово Боже у своє серце, можна увійти у спокій.
Мг,а ну давайно пороздумуєм над Євр4:11,-"Отож, попильнуймо ввійти до того відпочинку, щоб ніхто не потрапив у непослух за прикладом тим".До кого були промовленні ці слова?до людей які вже увірували в Христа чи до тих які ще неуварували у нього?? також отому "відпочинку" протиставляється непослух,а не невіра.Тому якось начебто відпочинком тут не є віра в Христа,а послух комусь чи чомусь.Як гадаєш чи правильно я пишу.Прокометуй.




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 135 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>