Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 16 квітня 2024, 08:10




Створити нову тему Відповісти  [ 135 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
19431
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2010, 14:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Якщо ти маєш на увазі фізичне обрізання, а не духовне, то ні!
І попрошу не плутати моральний закон з церемоніальним! Це різні речі!!!
До суботи це немає аж ніякого значення, тому що 4-а заповідь, де говориться про суботу належить до Божого (морального) закону писаного Його перстом на кам'яних скрижалях. Зверни увагу: Бог їх записав самостійно, а не людина!




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
19433
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2010, 15:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Шановний Юліан, наскільки я розумію Писання, був просто Закон Божий, аж доки його ( всього ) невиконав Ісус Хистос (і тільки Він ), і є просто Новий Заповіт -Благодать Божа. Вибери ж Благодать і не блукай між трьох сосен.




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
19437
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2010, 18:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Борис написав:
Юліан а ти обрізаний?

в обрізанні нема нічого поганого?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
19441
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2010, 19:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Юліан написав:
Якщо ти маєш на увазі фізичне обрізання, а не духовне, то ні!
А хіба виконання суботи не має духовного змісту? (читай Євр.4).
Субота - це відпочинок по нашому.
Бо коли б Ісус Навин дав їм відпочинок, то про інший день не казав би по цьому. (Євр.4:8)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
19442
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2010, 20:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Борис написав:
Новий Заповіт -Благодать Божа. Вибери ж Благодать і не блукай між трьох сосен.

а як ти розiмiеш ми не пiд законом.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
19446
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2010, 20:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Юліан написав:
Якщо ти маєш на увазі фізичне обрізання, а не духовне, то ні!
І попрошу не плутати моральний закон з церемоніальним! Це різні речі!!!
До суботи це немає аж ніякого значення, тому що 4-а заповідь, де говориться про суботу належить до Божого (морального) закону писаного Його перстом на кам'яних скрижалях. Зверни увагу: Бог їх записав самостійно, а не людина!

Та ти так і говори, що ти суботник або адвентист, і досить вже людей муляти. Бо по твоїм дописам такий висновок сам напрошується. Тільки для чого ти намагаєшься переконати нас у своїх поглядах?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
19449
UNREAD_POSTДодано: 05 січня 2010, 21:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
pika написав:
а як ти розiмiеш ми не пiд законом.

"Не під законом, а під благодаттю".
Це стосується лише тих, хто отримав благодать, себто духовне хрещення, і став рабом праведності (Богові).
14 Бо хай гріх не панує над вами, ви бо не під Законом, а під благодаттю. 15 Що ж? Чи будемо грішити, бо ми не під Законом, а під благодаттю? Зовсім ні! 16 Хіба ви не знаєте, що кому віддаєте себе за рабів на послух, то ви й раби того, кого слухаєтесь, або гріха на смерть, або послуху на праведність?
18 А звільнившися від гріха, стали рабами праведности. 19 Говорю я по-людському, через неміч вашого тіла. Бо як ви віддавали були члени ваші за рабів нечистості й беззаконню на беззаконня, так тепер віддайте члени ваші за рабів праведности на освячення. 20 Бо коли були ви рабами гріха, то були вільні від праведности.
(Рим.6:14-16,18-20)
Далі, ап.Павло пише до Галатів так:
21 Отож, чи ж Закон проти Божих обітниць? Зовсім ні! Якби бо був даний Закон, щоб він міг оживляти, то праведність справді була б від Закону! 22 Та все зачинило Писання під гріх, щоб віруючим була дана обітниця з віри в Ісуса Христа. 23 Але поки прийшла віра, під Законом стережено нас, замкнених до приходу віри, що мала об'явитись. 24 Тому то Закон виховником був до Христа, щоб нам виправдатися вірою. 25 А як віра прийшла, то вже ми не під виховником. 26 Бо ви всі сини Божі через віру в Христа Ісуса! (Гал.3:21-26)
Тобто благодать Божу ми отримуємо через віру в Ісуса Христа, бо Він хрестить Духом Святим.

4 Як настало ж виповнення часу, Бог послав Свого Сина, що родився від жони, та став під Законом, 5 щоб викупити підзаконних, щоб усиновлення ми прийняли. 6 А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина Свого, що викликує: Авва, Отче! 7 Тому ти вже не раб, але син. А як син, то й спадкоємець Божий через Христа.
9 А тепер, як пізнали ви Бога, чи краще як Бог вас пізнав, як вертаєтесь знов до слабих та вбогих стихій, яким хочете знов, як давніше, служити? 10 Ви вважаєте пильно на дні та на місяці, і на пори та роки. 11 Я боюся за вас, чи не дармо я працював коло вас?...
19 Дітки мої, я знову для вас терплю муки породу, поки образ Христа не відіб'ється в вас! 20 Я хотів би тепер бути в вас та змінити свій голос, бо маю я сумнів за вас. 21 Скажіть мені ви, що хочете бути під Законом: чи не слухаєтесь ви Закону?
(Гал.4:4-7,9-11,19-21)
І свідкую я знову всякому чоловікові, який обрізується, що повинен він виконати ввесь Закон. Ви, що Законом виправдуєтесь, полишилися без Христа, відпали від благодаті! (Гал.5:3-4)
16 І кажу: ходіть за духом, і не вчините пожадливости тіла... 18 Коли ж дух вас провадить, то ви не під Законом. (Гал.5:16,18)
А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість: Закону нема на таких! (Гал.5:22-23)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
19454
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 00:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Сонячник написав:
9 А тепер, як пізнали ви Бога, чи краще як Бог вас пізнав, як вертаєтесь знов до слабих та вбогих стихій, яким хочете знов, як давніше, служити? 10 Ви вважаєте пильно на дні та на місяці, і на пори та роки. 11 Я боюся за вас, чи не дармо я працював коло вас?...
19 Дітки мої, я знову для вас терплю муки породу, поки образ Христа не відіб'ється в вас! 20 Я хотів би тепер бути в вас та змінити свій голос, бо маю я сумнів за вас. 21 Скажіть мені ви, що хочете бути під Законом: чи не слухаєтесь ви Закону? (Гал.4:4-7,9-11,19-21)
І свідкую я знову всякому чоловікові, який обрізується, що повинен він виконати ввесь Закон. Ви, що Законом виправдуєтесь, полишилися без Христа, відпали від благодаті! (Гал.5:3-4)
16 І кажу: ходіть за духом, і не вчините пожадливости тіла... 18 Коли ж дух вас провадить, то ви не під Законом. (Гал.5:16,18)
А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість: Закону нема на таких! (Гал.5:22-23)


Для мене тут все ясно написано відносно суботи,


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
19468
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 08:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Сонячник написав:
"Не під законом, а під благодаттю".

А що, невже в Старому Завіті (думаю ти не будеш нічого заперечувати на рахунок виконання ізраїлтянами Божого закону) для тих, хто виконував закон не було благодаті???
NiXy написав:
Люди, майте совість вже! Не треба великі цитати вставляти!

В тебе все так просто получається, щось там сказав одне, два, максимум кілька речень і питання вирішилось?! Так не буває. Якщо ти хочеш знайти відповіді (якщо хочеш!), то прояви наполегливість, а не лінуйся і досліди уважно питання, в якому ти сумніваєшся чи принаймні для того, щоб аргументовано комусь іншому його пояснити.
prostak написав:
Для мене тут все ясно написано відносно суботи,

Ти виділив напівжирним шрифтом текст, таким чином підтверджуючи свою думку. А ти звернув увагу на речення до цього тексту? Про який закон тут йде мова? Про обрізання!
А на рахунок текстів, які навів Сонячник по Галатам, їх немало, тому вже трохи пізніше постараюся дати відповідь.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
19470
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 09:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Юліан написав:
В тебе все так просто получається, щось там сказав одне, два, максимум кілька речень і питання вирішилось?! Так не буває. Якщо ти хочеш знайти відповіді (якщо хочеш!), то прояви наполегливість, а не лінуйся і досліди уважно питання, в якому ти сумніваєшся чи принаймні для того, щоб аргументовано комусь іншому його пояснити.

Я так бачу що ти унікаєшь деяких питаннь, тому до тебе буде прохання давати відповіді на усі питання, а не на ті, які тобі довподоби.
Завелике цитування заборонено правилами, якщо хочешь цитувати цілу главу з Біблії, достатньо привести ссилку, той кому треба, сам прочитає.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
19472
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 10:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
NiXy написав:
Я так бачу що ти унікаєшь деяких питаннь, тому до тебе буде прохання давати відповіді на усі питання, а не на ті, які тобі довподоби.

Гараз! Спробую відповідати на питання, які ще були на 1-ій сторінці (але які мають відношення до даної теми).
NiXy написав:
Завелике цитування заборонено правилами, якщо хочешь цитувати цілу главу з Біблії, достатньо привести ссилку, той кому треба, сам прочитає.

Де такі правила написані? А навіть, якщо і написані, для чого вони? "Сонячник" зацитував скільки захотів, він же ж під "благодаттю" - правила не для нього!!!
А якщо ти лінуєшся їх прочатати, то і навряд чи будеш піднімати стільки місць з Біблії, тому що для тебе всерівно все ясно і зрозуміло.
Eugene Loza написав:
(Рим.14:1-7)

На це питання я вже давав відповідь, його неодноразово згадують в цій темі та інших.
Eugene Loza написав:
(Гал.4:9-11)

А це ось вірші вже нещодавно згадані "Сонячником", на них постараюся також відповісти.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
19482
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 14:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
pika писав - а як ти розумієш ми не під законом.


Спробую пояснити що я мав наувазі. Або ти під наукою Мойсея, і то від А до Я, не викручуючись як деякі - '' моральний, церемоніальний ", або під наукою Мессії -
-"А тепер у Христі Ісусі ви, що колись далекі були, стали близькі Христовою кров'ю.
Він бо наш мир, що вчинив із двох одне й зруйнував серединну перегороду, ворожнечу, Своїм тілом,
Він Своєю наукою знищив Закона заповідей, щоб з обох збудувати Собою одного нового чоловіка, мир чинивши,
і хрестом примирити із Богом обох в однім тілі, ворожнечу на ньому забивши.
І, прийшовши, Він благовістив мир вам, далеким, і мир близьким,
бо обоє Ним маємо приступ у Дусі однім до Отця.
Отже, ви вже не чужі й не приходьки, а співгорожани святим, і домашні для Бога,
збудовані на основі апостолів і пророків, де наріжним каменем є Сам Ісус Христос,
що на ньому вся будівля, улад побудована, росте в святий храм у Господі,
що на ньому і ви разом будуєтеся Духом на оселю Божу." (Еф.2. 13-22).
І ось зовсім просто і зрозуміло -
-" До одежі ж старої ніхто не вставляє латки з сукна сирового, бо збіжиться воно, і дірка стане ще гірша.
І не вливають вина молодого в старі бурдюки, а то бурдюки розірвуться, і вино розіллється, і бурдюки пропадуть; а вливають вино молоде до нових бурдюків, і одне й друге збережено буде." (Мт.9. 16,17).




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
20018
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2010, 08:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 березня 2010, 02:00
Написано: 120
Хто мені дасть відповідь, яка різниця між адвентистами та суботніками?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
20091
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2010, 17:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
це така ж різниця, як між пятидесятниками, та християнами віри Євангельської, тобто ніякої.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
20292
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2010, 09:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 березня 2010, 02:00
Написано: 120
Братик написав:
це така ж різниця, як між пятидесятниками, та християнами віри Євангельської, тобто ніякої.

Насправді різниця є, але тут треба консультація суботника чи адвентиста.
А різниця між 50никами та ХВЄ також є, бо до перших чи других відносять себе також харизмати та деякі відділені ХВЄ, які можуть і не визнавати хрещення Духом з ознаками мов. А ще також є пресвітеріане чи баптисти, які також можуть називатись ХВЄ, бо признають ознаки мов. Тут насправді деякі відмінності є, бо до кого можна віднести "суботствующих 50ников" ?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 135 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>