Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:04




Створити нову тему Відповісти  [ 54 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому іноді Бог не відповідає на молитви?
46861
UNREAD_POSTДодано: 04 липня 2014, 20:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Dmitro написав:
як зрозуміти відповів тобі Бог на молитву чи ні
Відповідь від Бога ми отримуємо і бачимо (чи відчуваємо) її фактично, але відповісти Бог може не зразу. І тут важливо задаватися питанням чи прийняв Бог нашу молитву! Бо якщо Бог прийняв молитву - то й відповість неодмінно.

Отож, як зрозуміти, що Бог прийняв молитву?
Я думаю, що ми повинні завжди молитися до того часу, поки не відчуємо радість від Бога, потішення, благословіння. І тоді Господь буде промовляти в наш дух, Бог запевнить нас, що Він прийняв молитву. І тоді ми будемо мати впевненість в тому, що Бог почув нашу молитву. Якщо цього нема, то даремна наша молитва - як кажуть, до стелі. Якщо хтось молиться і не відчуває Божої присутності - потрібно покаятися, смиритися перед Богом, визнати свої гріхи, визнати свою нікчемність - і Бог неодмінно прийме молитву.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому іноді Бог не відповідає на молитви?
46864
UNREAD_POSTДодано: 07 липня 2014, 17:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
покаятися , що людина не буде зогрішати ви це маєте на увазі , але ж всі люди грішні то всеодно людина буде грішити чи не так. Ну мається ввиду що людина повина молитися тоді коли не грішить тоді Бог відповість на молитву так я вас зрозумів чи ні. Просто мені здається що люба людину завтра так чи інакше всеодно зогрішить тоді получається коли молитися щоб Бог відповів на молитву. Незнаю зумів я вам правільно розказати своє питання. Але мені б дуже хотілося взнати що потрібно щоб Бог відповів на молитву.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому іноді Бог не відповідає на молитви?
46866
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2014, 00:22 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Dmitro написав:
покаятися , що людина не буде зогрішати ви це маєте на увазі , але ж всі люди грішні то всеодно людина буде грішити чи не так. Ну мається ввиду що людина повина молитися тоді коли не грішить тоді Бог відповість на молитву так я вас зрозумів чи ні.

Думаю Сонячник не це мав на увазі, ви трохи не так зрозуміли. Може і я не зовсім правильно пояню, але мені здається що Сонячник мав на увазі, що ми повинні приготувати себе до розмови з Богом(молитви). Тобто для того щоб зрозуміти чи прийняв Бог нашу молитву, ми повинні перевірити свій зв'язок із Ним (якщо потрібно, коли відчуваєш свою провину, гріх потрібно попросити прощення, очистити своє сумління, щоб мати змогу знову вільно спілкуватисяз Богом. ) Звичайно що ми люди на землі грішимо, але Бог нам дав можливість покаятись, відновити зв'язок з Ним, який був утрачений через гріх. Тому ми повинні спочатку попросити прощення у Бога, а вже тоді, коли відчуєте, що ваше серце вільне, сумління чисте можете просити в Бога щось інше. Адже, коли ви знаєте що ви когось образили і хочете до нього звернутися, то безсумнівно спочатку примиретесь, попросите прощення, чи не так? Тому Сонячник написав:
Сонячник написав:
І тоді ми будемо мати впевненість в тому, що Бог почув нашу молитву. Якщо цього нема, то даремна наша молитва - як кажуть, до стелі. Якщо хтось молиться і не відчуває Божої присутності - потрібно покаятися, смиритися перед Богом, визнати свої гріхи, визнати свою нікчемність - і Бог неодмінно прийме молитву.
Dmitro написав:
Але мені б дуже хотілося взнати що потрібно щоб Бог відповів на молитву.
Насамперед слід пам'ятати, що у Бога є три види відповідей на молитву "Так", "Ні" і "Зачекай". І нам треба знати, що не завжди те що ми просимо є за Божою волею, і тому іноді Бог дає Свою відповідь "Ні", а ми часто в таких випадках кажемо"Бог не відповів!", тому нам завжди потрібно розуміти Його відповідь. А буває, що Бог бачить, що зараз ти ще не готовий до того, чого просиш, і тому "бариться", але це не означає що відповіді немає, просто нам потрібно набратися терпіння і зачекати...
А що потрібно, щоб Бог прийняв молитву... Моя думка така:
1)чисте серце;
2)віра;
3) терпіння
і звичайно вміння розуміти ту відповідь, яку Бог дав.




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому іноді Бог не відповідає на молитви?
46875
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2014, 14:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
правільніше було б в Бога попросити більш ніколи не грішити


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому іноді Бог не відповідає на молитви?
46877
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2014, 15:24 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Dmitro написав:
правільніше було б в Бога попросити більш ніколи не грішити
Ми можемо просити Бога допомоги, щоб Він дав нам мудрості відрізнити добре від злого, але вибір всеодно завжди залишається за нами...

І ще одне, людина не може бути непомильною, такою людина є - грішною, але...
щоб нам не бути багатослівними вставимо сюди такий вірш:

Однажды человек ошибку совершил,
Напуганный, не знал, куда деваться,
И, дорожа спокойствием души,
Поклялся вообще не ошибаться.
Чтобы не споткнуться, он замедлил шаг,
Чтобы не забыться, спорить не решался,
А собственное мнение прятал так,
Что, собственно, без мнения остался.
Он никому на свете не мешал.
Его встречали вежливой улыбкой.
Ошибок он уже не совершал.
Вся жизнь его теперь была ошибкой.

П.С. Вибачте, будь ласка, за те що це можливо тут не по темі :sorry:




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому іноді Бог не відповідає на молитви?
46971
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2014, 13:18 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 січня 2015, 22:36
Написано: 225
Віровизнання: християнин
Dmitro написав:
правільніше було б в Бога попросити більш ніколи не грішити

ви самі незможете не грішить, просіть в Бога Духа Святого і Він вам буде помогать не грішить




ВІРЮ!!!!!!!!!!!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому іноді Бог не відповідає на молитви?
46974
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2014, 15:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
згідний із Vero! сама по собі людина не може не грішити, тільки коли перебуватиме в Бозі і берегтиме себе силою Його, тоді зможе не грішити. Звичайно, не можна сказати, що така людина вже без гріха, Писання каже, що хто так говорить, той неправдомовець! але це таке життя християнина - постійна боротьба проти гріха! і таким людям Сам Бог помагає і направляє до досконалості.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому іноді Бог не відповідає на молитви?
46978
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2014, 16:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
То як про це попросити Бога


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому іноді Бог не відповідає на молитви?
46982
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2014, 23:56 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Dmitro написав:
То як про це попросити Бога

У простоті серця, як дитина просить чогось у рідної мами чи тата




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 54 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>