Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 13:18




Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Побачення Вашої мрії.
15679
UNREAD_POSTДодано: 25 червня 2008, 10:48 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Яхочу, щоб кожен спробував уявити побачення своєї мрії, а можливо в когось таке було, то розкажіть :) :) :) :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення Вашої мрії.
15865
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2008, 23:17 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 листопада 2010, 15:31
Написано: 6
Так як тема створена на мій День народження і вона без відповідей, думаю що вона(тема) чекала на мене. :)
Побачення моєї мрії надзвичайно просте.
Ми з дівчиною просто пішли десь в таке місце де мало людей, просто десь на лавочці біля ставу посидіти, і навіть просто помовчати, просто посидіти разом і відчути що ти таки знайшов свою половинку, і вона знайшла тебе....(Людину яка тебе розуміє, і ти її розумієш, яка просто любить і якій можна небоючись сказати про те що вона мож і щось не так зробила, і вона не обідиться, а буде намагатись виправитись, і що вона тобі також може таке сказати, а не приховувати....)
І ось так посидіти з таким відчуттям радості і подивитись на захід Сонця...... :)


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення Вашої мрії.
16144
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2008, 13:47 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 лютого 2009, 12:57
Написано: 8
випадкове знайомство з гарною дівчиною, звичайна розмова не про справи не про роботу захоплення політичну ситуацію в країні чи в світі, прогулянка по парку потім можна десь полазить де зазвичай не проводяться побачення за сценарієм (кафе діскатєкі чи хз шо), поїдання морозива чи ще чогось на вулиці навіть можна в якомусь кафе купить піцу завернуть її і піти їсти десь в центр міста сидячи і дивлячись на людей.....а потім .....не знаю....може зустріч заходу сонця і все




раз катлєта два катлєта три катлєта
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення Вашої мрії.
22308
UNREAD_POSTДодано: 15 квітня 2010, 21:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Віталек написав:
Побачення моєї мрії надзвичайно просте.......І ось так посидіти з таким відчуттям радості і подивитись на захід Сонця...... :)


Таку хорошу історію так можна спаплюжити.

Я із своєю був познайомився на весіллі, на яке навіть не хотів іти, і навіть знав що там будуть усі ті яких я знаю. Але прогадав, я там познайомився із своєю половинкою, яку я до цього не знав....а ще звати її було так яке ім’я мене найбільше подобалося у дівчат. Нас як познайомили я її був сказав що мені це ім’я дуже подобається, звісно вона не повірила, думала такий підхід до дівчат у мене.
І ми дуже похожі, навіть багато думали що ми рідні, брат і сестра. І смаки похожі і стиль одягу..... ми навіть тоді не вірили що так може бути багато схожого.
Напевно так має бути.....
Бут.2:23 І промовив Адам: Оце тепер вона кість від костей моїх, і тіло від тіла мого....

P.S. До речі я на день пізніше познайомився ніж твоє день народження




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення Вашої мрії.
22325
UNREAD_POSTДодано: 16 квітня 2010, 16:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
До речі що до схожості пар. Я вже не раз чув і бачив якщо одружується якась пара вони один на одного схожі. І нам це з дружиною говорили не раз. Я аж собі таку формулу придумав не знаю чи вона правильна якщо молодята схожі один на одного це якраз те що Бог призначив для неї чи нього.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення Вашої мрії.
22347
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2010, 18:04 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Leonidua написав:
До речі що до схожості пар. Я вже не раз чув і бачив якщо одружується якась пара вони один на одного схожі. І нам це з дружиною говорили не раз. Я аж собі таку формулу придумав не знаю чи вона правильна якщо молодята схожі один на одного це якраз те що Бог призначив для неї чи нього.

Не завжди це так. По- перше, тому, що духе схожих на тебе чи мене може бути кілька людей, зя кими може ми ще і незнайомі. По- друге, коли люди спілкуються, то мимоволі переймають одне від одного якісь жести, міміку. Я про цю "формулу" чула давно, думала над цим :? . Напевно, схожі люди подобаються одне одному, тому що вони часто ... дивляться у дзеркало. Це всього - навсього моє припущення:"Ми так звикаємо до свого зображення, що нам подобаються схожі на нас". А ще я знаю, що хлопцям свідомо чи підсвідомо подобаються дівчата чимось схожі на їх матерів, а дівчатам - на татів. Серед моїх знайомих, особливо дівчата "велися" на таке: придивлялись на кого вони найбільше схожі і потім мучились від надуманих ілюзій про схожих на них хлопців. Дівчата, бережіться від такого! Я не відкидаю того, що Бог дає чоловіку дружину "до пари" (Бут. 2:18, переклад Куліша).
Розкажу таку історію. Брат і сестра познайомились по телефону. Під час їхнього спілкування вони виявили, що їх погляди на життя, на Божі істини і.т.д., і.т.п збігаються. Яке ж було їх здивування, коли зустрівшись вони побачили (та й усі навколо), які вони ззовні схожі: манерами, статурами, навіть голосами. Вони вирішили одружитися. Але, коли підійшов час їхнього весілля, то у хлопця почали виникати сумніви, пропала любов до дівчини, хоча раніше бачив у цих стосунках волю Божу... Вони розлучилися... Згодом цей хлопець одружився з іншою не настільки схожою на нього дівчиною. Висновок: не слід шукати схожості, але що порадить Бог.
Мені все - одно чи буде мій майбутній чоловік вищий чи нижчий ростом,товстіший чи худіший, це не головне. Господь мене втішив прорікши, що у моїй майбутній сім`ї буде одна думка згідно Слова Божого і мені такої схожості достатньо.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення Вашої мрії.
22948
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2010, 07:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
Я не казав що треба шукати собі пару схожу один на одних. Так далеко не зайдеш заблудишся і зробиш не правильний вибір з яким прийдеться жити все життя. Треба шукати таку людину яка любить Бога має страх Божий і живе християнським життям. Я казав що пари які одружилися і в них в сім'ї все добре то вони схожі одні на одних.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення Вашої мрії.
23006
UNREAD_POSTДодано: 03 травня 2010, 16:47 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Leonidua, а в чому ж полягає тоді Ваша формула і як її застосовувати?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення Вашої мрії.
23010
UNREAD_POSTДодано: 03 травня 2010, 17:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
В тому що якщо я побачу схожу пару і в них в сім'ї порядок значить від Бога. Ну звичайно якщо в них в сім'ї порядок і вони не схожі то теж від Бога. Ця формулу я придумав для себе.




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення Вашої мрії.
23043
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 14:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Подружжя повинне бути подібними характером в першу чергу. Зовнішнє сходство теж часто буває, бо у зовнішності проявляється характер, але це не головне.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення Вашої мрії.
23047
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 16:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Подружжя повинне бути подібними характером в першу чергу....

Теж не думаю що це головне, бо повноцінний характер уже показується після весілля, а то того на деякі недоліки навіть уваги не звертаєш, все в тумані :D Я думаю головне ці характери прийняти, бо скажу по собі що деякі різні характери це навіть добре, навіть доповнює сімю.
От я не люблю прибирати так щоб все блищало в хаті, а моя дружина одного разу на кухні цілий день прибирала. :yes:
Але звісно що вона так і буде, я думаю не можливо полюбити цю людину у якій зовсім інакший характер.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення Вашої мрії.
23051
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 17:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ну це вже здається не риса характеру (прибирати чи ні)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення Вашої мрії.
23052
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 17:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Ну це вже здається не риса характеру (прибирати чи ні)

ну звісно, що це не зовсім характеру стосується, але випливає з нього.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення Вашої мрії.
23686
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2010, 20:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 липня 2010, 20:32
Написано: 19
Звідки: Львів
Найкраще побачення - це коли дівчина і хлопець під час будування своїх стосунків йдуть до церкви на служіння замість того, щоб десь прогулятися разом.




Найкраще відчуття - це знання того, що твій Отець - Бог!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення Вашої мрії.
23747
UNREAD_POSTДодано: 20 червня 2010, 21:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Улюблений Господом написав:
Найкраще побачення - це коли дівчина і хлопець під час будування своїх стосунків йдуть до церкви на служіння замість того, щоб десь прогулятися разом.

не заперечую, але ви там не побачити негативних рис характеру, бо у церкві всі ангели, тільки без крил, найкраще я думаю коли молодь виїжджає на відпочинок,там можна побачити яка вона господиня, який хлопець працьовитий і т.д., у Церкві можна побачити тільки яка вона чи він християнин і то 50%.
А прогулянка теж потрібна, потрібно якось поговорити про свої характери, хто що любить і т.д., а то получається що женяться у «паранджі».




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>