Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 17 січня 2021, 14:27
Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: СТВОРЕННЯ ВСЕСВІТУ
15390
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2008, 17:02 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
"Вони мають очі але не бачать, Вони мають вуха але не чують..."

Євангеліє від Іоана: "1. Споконвіку було Слово, а Слово в Творця було, і Творець був Слово. Воно в Творця було споконвіку. Усе через нього повстало і ніщо, що повстало без нього. І життя було в нім, а життя було Світлом людей. А Світло у темряві світить, і темрява не обгорнула його"

Звернення 7-ми Thaora: "Спочатку був Дух-Творець і тільки Він і створив все існуюче потужною силою. Творець створив зорі, планети, рослини і тварини із єдиною ціллю: щоб задовольнити його духовну необхідність. Творець шукав компроміс, який виконується через матеріальний світ, і для того щоб мати такий досвід, Він захотів включити невелику частину свого Духа у фізичну реальність, і щоб зробити це, Він відвідав Четверте зусилля - де діє універсальний закон. Це – такий же випадок, що одне сонце обертається навколо іншого, яке ядро для девяти таких сонць, і їх девять планет і так це продовжує із центра всесвіту де Великий вибух був. "

Naacal: “Спочатку було ніщо і все було темнотою і тишиною, Дух – Вищий інтелект Творця вирішив створити світ всесвітів і зкерував у 4-ри вищі сили. Астральна душа засвоює це коли у фізичному тілі, но перевершивши себе – повертається до самого початку. Спочатку не було нічого крім темноти і Духа – який був безкінченно могутнім, щоб створити вибух із багатьма цепними реакціями, щоб створити нальбільш великі і найбільш дрібні. Він уявив собі атоми, коли він уявив себе ним він створив у своєму відображенні, все, що переміщене і перемістить, все, що пожите і поживе, все що нерухоме або здається – кожна єдина річ – матерія. Але все було лише у уяві і все ще була темрява і створив негайно 4-ри сили всесвіту і створив перший величний вибух всього часу – Великий вибух. Дух будучи у своєму центрі – створив це, темнота зникала і всесвіт створив себе по бажанню Духа, який є у центрі всесвіту – як майстер – Творець. Протягом мільярдів років, які для творця вічно нинішє, час – лише умовний, де створився світ атомів, зірок, де планети із своїми супутниками. Де планети охолоджуються і тверда порода сформовується і твердіє, формують океани і континенти, потім на планетах виникає життя – і все це атомне зусилля. Дух відчуває через спеціальні творіння – які ми називаєм людина із душою під 3-м зусиллям Ovoastromic. Людина була створена, і все живе завдяки інтелекту, щоб серце працювало і кров циркулювалась, легені які прочищують кров, нервова система і мозок яки виконує завдання, керовані 5-ма чуттями, спинний мозок який чутливий і керує рефлексами, як 1/10 секунди мозку щоб забрати руку із вогню. У мільярдів особистостей не має ні одного однакового відбитку пальця – кристалічна кров, де відбиток унікальний. І багато є експертів, щоб ствоювати клонів – які насправді є добре сформованими роботами. Щоб повертатись до кристального, як певна вібрація на кров кожної особистості і немає нічого спільного із кровяною групою, тому переливання є поєднання різних вібрацій, хоча не є небезпечним повне переливання, але має певний період вплив на отримувача, і через 1-н місяць вібрація донора зникає, характеристика донорського фізіологічного і потокового тіла чим фізичне тіло.”
"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: СТВОРЕННЯ ВСЕСВІТУ
15391
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2008, 17:08 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Кометар Thaora: Багато людей на землі думають, що атомна зброя це сама більша небезпека, але – це не так. Найбільша небезпека – матеріалізм. Земні здатні зробити все за гроші які ведуть до могутності над іншими, які не мають грошей, щоб закупити медикаменти, бажання мати краще чим у сусіда. Немає межі бажанням... Чому ця дурість? Коли людина помре – вона покине все, що назбирала, а його діти розтратять його спадок, і внуки житимуть у бідності? Купляти штучний рай.

Четверте зусилля мало таку ж роль, щоб екперементувати і виконати все, що Дух планував, це включення таким способом, нескінченно малу частину Духа у людському тілі – Астральне тіло, які форми 1/9 частини людини і складається із 1/9 Вищого самого – “потустороннього” – істота яка 1/9 себе посилає у людське тіло яка стає особистістю із астральним тілом. Інші фізичні тіла населені, аналогічно іншим частинам 9-тої того ж більш Високого Само і поки кожна частина інтегрована у центральну істоту – тобто кожний пов’язаний із 8-мами іншими земними людьми через більш Високе Само. І необхідно розвивати свою частинку духовно. Це не означає, що більш високе Само першої катеогорії незначне із іншими, хоч і існує на низькому рівні, але все ж потужне і важливе – можливість лікувати хвороби і оживляти мертвих – духовне Заживлення, що може бути досягнуто із допомогою більш Високого Само, без терпеливої реальності, і так допомагати всюди по світу. Це не обмін енергією, але обмін інформацією. Є багато людей які досягнувши клінічної смерті і повернуті у життя лікарями, які вже втратили надію. Тоді людина яка вже фактично була клінічно мертвою розказує як зустрілась із більш Високим Само. Частинка більш Високого Само оставила фізичне тіло у період смерті і бачить своє фізичне тіло під собою і лікарів, що пробують повернути у життя, це може відчути любимих те, які оплакують для цього. Астральне тіло відчуває себе у радості.
"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: СТВОРЕННЯ ВСЕСВІТУ
15392
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2008, 17:09 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Покинувши своє фізичне тіло, часте джерело страждань, щоб знайти себе тянутим психічним каналом у низ у кінці якого унікальне світло із-за стану радості. Якщо перед проходженням через цей канал на радісне світло і де більш Високе Само, і ви наприклад не хочете вмирати бо у вас малі діти, то вам буде дозволено повернутись. Ви – у постійному зв’язку із вашим більш Високий Само через церебральний канал і передаюче вібрації між більш Високим Само і Астральним тілом, і відповідно слідить Високе Само за вами постійно, як у день так і у ночі може втручатись, щоб зберегти Вас від аварії (у народі просто “ангел охоронець” який показує ваш стан, минуле і майбутнє у вашому сні, що не виключає екстрасенсорні можливості – або техніка Wing Maker, як приклад вгадування, удача, унікальні співпадання? Або наприклад вистріл Шакті – коли хрома людина яка ледве йде може перепригнути забор із страху – інстинкт самозбереження 1-го Чакра) – як пояснення не її час щоб померти і більш Високий Само вмішався у 1/100 секунди ініціює реакцію у залози введення адреналіну, на кілька секун якого хватає, щоб мускули активувались і виконався спасательний прижок, який зберіг людині життя. Адреналін що вводиться у кров надає можливість втікати від неминучої небезпеки, або перемагати непереможного через гнів або страх. У сильно високій дозі Адреналін маже перетворитись на фатальний яд. Інші канали у мрії і сні. Під час сну більш Високе Само викликає Астральне тіло до себе, щоб передати інструкції і ідеї, або щоб регенерувати це у певному шляху, наповнюючи духовною силою і показувати вирішення проблеми. Саме тому ваш сон не розрушений шумом або кошмарами, від шкідливих вражень дня. Фізичне тіло – ніщо у порівнянні із складністю процесу який відбувається із Астральними тілами і Вищого Самого. Астральне тіло приносить у більш Високе Само всі відчуття, які були відчуті протягом життя у фізичному тілі, які проходять фільтр 9-ти Вищих Само перед тим як попасти до ефірного океану навколо Духа. Якщо ці відчуття тільки на матеріалізмі, Вище Само має велику проблему, у фільтрації їх, подібно тому як водні помилки фільтра якщо він фільтрує грязну воду чим якщо вода вже була ясна.
"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: СТВОРЕННЯ ВСЕСВІТУ
15393
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2008, 17:10 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Якщо Ви маєте Астральні переваги у духовному, то це отримує все більше духовне розуміння і у час, яке може змінитись від 500 до навіть 15000 земних років, Ваше більш Високе Само, не матиме нічого, щоб фільтруватись. Відбувається духовний перехід на слідуючий рівень і має конкурувати із Більш Високим Само. Відбувається духовний перехід на слідуючий рівень і має конкурувати із Більш Високим Само. Це астральне тіло завершить цикл із більш Високим Само 1-ї категорії і потім відділиться від більш Високого Само 1, щоб приєднатись до більш Високого Само 2-ї категорії, цілий процес буде повторюватись. Астральне тіло сильно розвинеться, щоб пройти на планету слідуючої категорії. Коли людина духовно не розвивається протягом життя то її Астральне тіло просто не перейде на новий рівень. Чим більш духовно розвиваєтесь Ви тим більшу користь принесете, на планеті вищого рівня, здобувати їжу стане легше і це облегшить процес організації вашого шляху життя, наслідок – більш ефективна духовна розробка. На більш високих рівнях, сама природа вводить ступінь, щоб допомагати учням, від шостого рівня ваше Астральне тіло дуже розвинуте, так і ваше Фізичне тіло також виграло від вашої розробки. Ви навчитеся цінити природу, і у щасті істини ви станете чистим духом. Із цієї планети 9-го рівня, можливо, щоб оставатись у фізичному тілі і бути поєднаним із Великим Духом у ефірі.

Коментар Thao: Віра – ніщо у порівнянні із знаннями. Є відома розповідь про сумніви Томи, який хотів доторкнутися рани Христа, бо він не вірив власним очам, поки не доторкнувся, хоча все ж оставався у сумнівах, він давав, що це магічні хитрості. Ви не знаєте про природу вашої планети, і як щось станеться за межами вашого розуміння то ви зразу називаєте це магічним. Наприклад навіщо обзивати левітацію магією? Бо ми покладаємось на відомі нам закони. А правильно говорити левітація, невидимість – все знання! Так Христос був посланий на Землю, щоб проповідувати любов і духовність, він був посланий, щоб розвинути людей які не розвивались, і говорячи це через притчі.. Коли він мав платити за чай за столом у вісці, він був розгніваний, і давав твердження проти грошей. Його місія в тому, щоб повідомити про любов і якість – любов до ближнього свого, також він не говорив про ренкарнації душ – однак ця інформація була стерта священниками протягом часу, що привело багатьох не співпадань які вели до появи багатьох сект, які заявляли, що йдуть за вченням Христа. Християни у всіх століттях вбивають один одного від імені Творця. Інквізиція була хорошим прикладом, і Іспанські католики у Мехіко поводили себе гірше за дикі племена, і все це від імені Христа і Творця. Релігії являються справжнім прокляттям на Землі. Що стосується нових сект які появляються прогресують по всьому світі, вони основані на керуванні іншими і промиванні мозку. Страшно бачити здорових як фізично так і духовно людей у руках шарлатанів, які заявляють, що вони великі майстри і Gurus, які є насправді майстри двох речей: розмов і збиранні великих капіталів грошей. Це дає їм гордість і потужність, щоб бачити себе у домінації над натовпом у якого і тіло і душа вже під контролем. Були навіть такі, що наказувати чинити самовбивство і люди виконували накази. Універсальний Закон забороняє самовбивство, і якщо тей майстер дісно майстер то він має знати це, що є доказом його незнання.
"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: СТВОРЕННЯ ВСЕСВІТУ
15394
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2008, 17:11 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Якщо, ви бачите коли Римський папа бере із собою мільйони доларів для його подорожі, коли він міг цими грошима допомогти країнам у яких голод, і переконать його неможливо бо він нібито виконує слово Христа. Є одна пословиця у Біблії: Легше пропустити верблюда через голку чим багатого у Рай. Ватікан є багатою церквою на планеті, а священники дали клятву бідності, і говорять, що це церква така багата, а не він. Це можна порівняти коли мільярдер каже, що не він багатий, а його батько. Церква не стерла проповіді про багатство, а поступила хитріше і використала це як свій привілей, що багатий будує церкву за рахунок бідного. Молоді покоління – у процесі самодослідження, перейшли у поворотний пункт, оскільки певні події сприяли цьому, і хочуть бути вільними від сект і від їх одинокості, а хочуть бути об’єднаними. З другого боку є ще політика: Якщо церква лізе у політику значить це вже не церква, а секта! (Робіть висновки самі як недавно владика Києво-Печерської лаври Московського патріархату був у списках комуністі. І тут появляється думка, невже релігійна людина буде підтримувати атеїстичні ідеї цих клоунів?) Треба самому розвиватись, Ви перш повинні роздумувати, а потім концентруватись. Вам не потрібно ходити на спеціальне місце, а бути собою і концентруватися у себе. Так Ви увійдете у зв’язок із своїм більш високим Само, щоб він допоміг вам долати ваші земні складності, це секрет молитви, не слова, а концентрація. Но певним людям необхідно зявзуватись із іншими людьми, подібними собі, і установити телепатичний зв’язок. Більш здатний може дати пораду но ніколи не виступати у ролі як майстера. Бо справжній майстер приходив на землю 2000 років тому, але люди розіпяли його. Ця інформація трималась 300 років, і поки не стала навмисно змінена до нині. І тепер Земні повернулись у точку яка більш гірша чим 2000 років тому. Молоді покоління просто повтавали на вашій планеті, і поступово почала прояснюватись істина багатьох речей. Вони повинні найти самі в собі всі відповіді, а не чекати підказку, щоб хтось показав для них шлях, або вони будуть розчаровані.
"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: СТВОРЕННЯ ВСЕСВІТУ
15395
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2008, 17:12 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Нормальне людське Астральне тіло має приблизно 4млрд трільйонів електронів, і ці електрони мають діапазон життя приблизно десять мільярдів трильйона ваших років. Вони створювались у момент появи всесвіту. Астральне тіло має їх і коли ви помираєте 12% приєднуються до електронів всесвіту до потреб природи, щоб формувати нове дерево, нову тварину, і 81% приєднуються до більш Високого Само. Астральне тіло не зовсім те, що називають чиста душа і із нічого – це неправда. Астральне тіло сформоване із мільярда електронів і комбінується із фізичною формою. Кожен із цих електронів має пам’ять і кожен може утримувати інформації стільки скіки є у всіх книгах, всієї бібліотеки середнього міста. Ця інформація закодована, подібно мікрофільму. Певним земним фізикам вже відомий цей факт, але для публіки це не повідомлено. Астральне тіло передає і отримує повідомлення завдяки цим електронам через канал мозку для і із вашого Високого Само. Інформація передається не інформуючи вас про неї, завдяки слабкій електричній течії із мозку у гармонії із вашими електронами. 4.0 x 1021 = 4 000 000 000 000 000 000 000 електронів 1022 = 10 000 000 000 000 000 000 000 років Так протягом сну Астральне тіло покидає Фізичне тіло, щоб приєднатись із Високим Само, і пробудившись зранку є нові рішення своїх проблем, іноді це так якщо воно є вигідним для Високого Само. Ті люди, що навчились відділяти своє Астральне тіло бачать серебристо-синю нить, це ті ж електрони, які формують Астральне тіло і створюють видимий ефект ниті.
"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: СТВОРЕННЯ ВСЕСВІТУ
15396
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2008, 17:12 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Шум атакує електрони вашого Астрального тіла і створює помєхи які викликають радіо і телебачення. Якщо дивитись телевізор то видно кілька білих точок, це означає, що є невеличка помеха у роботі, і якщо хтось обслуговує електрику біля вас, то зображення зникне повністю. Така ж річ із Астральним тілом, і значно гірше чим ефект із телевізвійним екраном, шум пошкоджує ваші електрони, і коли люди говорять що вони привикають до цього, мозок у напруженні і душа включає ефект самозахисту, але не для Астрального тіла, помєха захоплює електрони і це має катастрофічні наслідки для Високого Само. Звуки які доходять до вух важливі. Деяка музика може підняти вас у стан ейфорії, як інша частина матиме ефект ультразвуку на вас і роздражати вас. Наприклад м’які звуки класичних інструментів не матиме ніякого ефекта на бараабанні перетинки, як скрипіння велосипеда викличе у три рази гірший чим шкідливі випаровування які впливають на горло і легені, шум впливає на Астральне тіло. Так як ніхто із земних наможе сфотографувати своє Астральне тіло то не задумується про наслідки. А як же земні прізраки які сфотогафували? Те що бачили це дійсно 12% електронів і не включають Астральне тіло. Ці електрони самі відділяються від Фізичного тіла протягом 3-х днів смерті. В результаті певних ефектів статичної електрики, ці електрони можуть бути видимі і мати форму як фізичне тіло, і вони також мають пам’ять, що подорожувати по місцях які вони знали – місця які вони полюбили, або зненавидили. Чи можете ви бачити моє майбутнє? Ти можеш бачити його сам. Ми можемо проглянути все ваше ціле життя аж до смерті вашого Фізичного тіла. Люди на Землі втянуті і залякані, бійнями між політичними і фінансовими картелями, які навіть зв’язані із відомими сектами і релігіями. Ці картелі користуються послугами рекламних компаній, щоб промивати мізкі людям, досягають успіху використавши політику, партії і релігії. Великі люди хочуть просто покінчити із цією несправедливістю. Наприклад Martin Luther досяг звільнення чорних від расистського гніту білими, аналогічно Ghandi. Люди вже помічають, що їх тримають за дурних і виводять на бійні стад баранів лідерами, які самі демократично вибирались. Люди формують більшість. У країні 100млн жителів, де група фінансистів мають собою тіки тисячу особистостей і рішають долю інших – подібно м’яснику на бійні. Така група придушила ідею водородного двигуна, щоб про нього більш не згадували. Їх не цікавить, що станеться із планетою у майбутньому і вони від природи нічого не залишать для своїх внуків. Для них ціль тіки прибутки, і ніколи не задумуються, що при смерті вони їх втратять. Якщо земну екологічну катастрофу рахують можливою, то вже треба щитати Землю мертвою. Земні як діти грають із вогнем поки не обпечуться. Ви ще технічно несильно розвинулись, і при катастрофі планети вам не буде як і куди втікати, земні просто вимруть претворивши планету у руїни.
"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: СТВОРЕННЯ ВСЕСВІТУ
15397
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2008, 17:13 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Людина реагує на слово “творіння” і відповідає слову “всюдисущий”, “все знаючий”, “всемогутній” – мільйони релігійних людей не розуміють природу істини творіння, де вони розуміють це по своєму як “творити”, вони путають ідею творіння, і коли починають розуміти слово правильно, воно підіймає їх внутрішній розум і підключає це до свого джерела як тільки слово буде почуте. Творіня відчуває поляризацію як результат досвіду яке добавляє до свого загального досвіду. Творіння – це безмежна краса, гармонія, мудрість, знання і істина, Творіння це річ краси: квіти, тварини, небо, вода, пейзаж, музика, колір і де у кожному є свої мікроорганізми які також Творіння. Як тільки правильна думка проходить у людині, він відчуває це, зникає страх і сумніви, людина насолоджується світом навколо нього – тобто “всезнаючий” і “всемогутній”. Чим більше людина замислюється над світом тим більше дізнається про світ, тим потужнішою істотою людина стає – “благословенною”, Творіння росте із миром, кількістю, знанням і мудрістю, враженнями і надією. Така людина може пройти через любі перешкоди і досягти своєї цілі, зникає люба потреба у матеріальних речах. І ніколи не зупинятись на своєму шляху, по скільки людина стає лідером і стійкою до часу, де всяке може статися у часі – перешкоди які необхідно долати, але одухотворена людина не знає любих меж і її ніхто не зупинить, де майбутнє в теперішньому, де людина стає обдуманою – щоб творити нині, щоб отримати найвищий рівень духовного стану і свідомості, ця людина не боїться майбутнього і дивитися тільки у перед.

Додаткова інформація взята із контактів :
Thiaoouba Prophecy - Michel Desmarquet 1987

У кого ще які питання? :wink:
"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: СТВОРЕННЯ ВСЕСВІТУ
15398
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2008, 15:32 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
І собі гадаєш, шо то хто годен перечитати?
Ти би ліпше свої думки написав, бо форум на то і є, шоби не книжну мудрість тута копіювати, а простими словами, аби можна було шо зрозуміти


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: СТВОРЕННЯ ВСЕСВІТУ
15399
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2008, 20:26 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
До чого я веду:
Думаєте, а що я відобразив у мому власному перекладі вище - я знайшов докази "Що все, що існує це не з проста, все між собою повязане, і що Творець дійсно існує, вірите ви у це чи ні"

Світ технологій поділяється на:
- тих хто винаходить нові технології
- ті на кому випробовують технології
(нажаль Україна належить до другої групи)
Відбувся поділ на експлуататорів (їх імена завжди невідомі і спеціальність від найбагатших людей світу до організованої злочинності) і експлуатеємих (всі інші у тому числі і всі політики, які все життя пахають на експлуататорів і живуть за їх ідеологією, тобто як вони скажуть). Навіть у Біблії про це згадується: народ-натовп як стая овець яку веде пастух, і доля овець залежить від пастуха. (особливістю овець є те, що коли їх ріжуть вони навіть цього неусвідомлюють - научно доказаний факт). Тому стоїть задуматись і жити по правилах "завжди перевіряй сам".
Здавна люди придумували безсмисленні технології, щоб вбивати один одного за для влади і гордині, нажаль так склалося, що більшість людей живуть в дуже матеріологічному світогляді не задумуючись, а що ж знаходиться навколо них і що знаходиться саме в них, думаючи лише про задоволення власних потреб не маючи межі їх повного задоволення, культ поклоніння коштовностям-грошам. Світ поділився на середовища Анклав (місць для багатих) та Ґетто (для бідних), а також середній клас – який зникає якщо застосувати політику марксизму.
Вже потрібно брати ситуацію у свої руки, і не очікувати допомоги із гори, поки ми це не зробимо самі, то ніхто не зробить це за нас.
А поки що, люди так нічому і не навчилися і повторюють одні і ті ж помилки знову і знову наступаючи на одні і тіж граблі, міняючи лише форму і метод, наче дитя із сірниками біля копиці сіна.
Коли людина доходить до межі втрати життя, людина повстає проти проблеми і використовує її в своїх цілях, перед людиною тоді стає нічого неможливого
Нинішні світогляд людини нічим не відрізняється від світогляду риби в озері яка нічого не розуміє про навколишній світ – там за межами озера.
"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: СТВОРЕННЯ ВСЕСВІТУ
15400
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2008, 20:27 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
У світі не має нічого непояснюваного, і якщо появляється, щось незрозуміле для сучасної науки, наприклад невідомі фізичні явища у дії, то не обовязково звинувачувати людей у тому, що вони ніби брешуть, або їх глючить..
Просто потрібно змінити підхід і глянути на світ чужими очима, задуматись і задати собі питання "Чи туда я дивлюся?"...

А це про що я сказав: "Поки ми всі не візьмемось міняти світ, він ніколи не зміниться сам. Створити світ, у якому існує лише добро, відсутні повіністю бартер і гроші - оскільки це вже застаріло - це зніме всю напругу злочинності, люди розвиваються із великими темпами як науково так і за вченням духа, нажаль за вченням духу люди вже тисячу років як нерозвиваються і т.д.." Хочемо ми цього чи ні но переміни будуть за десятки років у недалкому майбутноьму.

Біблію - писали люди! Деколи переклад був не точний або зміст був змінений, наприклад під час нарад в Nicein в 325 році нової ери, Constantinople 381 році, Ephese 431 рік, Chalcedoine 451 рік. Були і інші но меншого значення. Біблія не є книгою Творця, як багато людей на землі у це вірять, це просто документ давньої історії, який був модифікованим і повний преукрашень добавленими авторами які відрізняються від оригіналу навіть на 50%. Елементарний приклад: Рід Сі як Ред Сі, і результат ми маємо Червоне море замість Камишового моря. Багато людей нерозуміють навіть істини вчення Христа, люди моляться до абстакції, а абстракцію раніше малювали для неграмотних, щоб вони розуміли, із віками ця абстракція стала відхиленою "істиною", а як результат це призвело до повного нерозуміння. Дивіться на все через призму науки - от Вам моя порада!

А це що я сказав? - Найблищим часом ми знайдемо всі докази, що всі події які були у біблії, відбувались дійсно історично!
"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: СТВОРЕННЯ ВСЕСВІТУ
15403
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2008, 11:27 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
А хто такий чи що то таке Thaora??


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: СТВОРЕННЯ ВСЕСВІТУ
15407
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2008, 16:29 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Thaora - звичайна людина як і всі ми, просто не певному кращому рівні духовного розвитку, а саме ефіру із Творцем, сучасні люди (ми) ще недосягли такого духовного рівня розвитку, що мати ефір (спілкування) із Творцем, саме через це у нашому суспільстві стільки зла і ненависті та братовбивства. Thaora - загадний у контакті Дезмаґета, як людина, що представником місцевої влади на Thiaoouba, так само як у нас в Україні президент. Naacal - це я так поняв їх історичний пророк. (я можу говорити у про сотні інших контактів, не тільки про цей...) я можу для вас знайти любі пророцтва, половина яких мають авторство православних монахів:
http://wingmakers.narod.ru/History.html
"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: СТВОРЕННЯ ВСЕСВІТУ
15409
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2008, 21:48 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
У кого є пророча книга "Сабелія" або аналогічні які немає у розділі "Минуле і майбутнє" (там ссилка вище)? у електроному варіанті, якщо у бумажному, то відксерте, я буду дуже вдячний :D і розміщу поряд із іншими 33-ма книгами.
"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: СТВОРЕННЯ ВСЕСВІТУ
15413
UNREAD_POSTДодано: 30 травня 2008, 00:24 

Востаннє редаговано Сонячник 31 травня 2008, 00:42 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 січня 2021, 23:13
Написано: 4650
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
То якась нова філософія чи що?
Я звичайно не в силі перечитати так багато... :oops:
Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2021 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ> Радіопрограма щосуботи 23:15