Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:56




Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Буття чи еволюція
15372
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2008, 11:08 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 лютого 2009, 18:01
Написано: 4
Я спілкувалася із однією людиною на тему "походження людини". Начебто ми дійшли згоди що людина - творіння Боже, але мені задали запиання на яке я не зайшла відповідь. Питання полягало в тому, якщо Бог створив людину, то на початку окрім Адама, Єви і їх дітей нікого не було, невже могли народжуватись діти від рідних братів і сестер? як ви думаєте?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Буття чи еволюція
15380
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2008, 12:01 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Ну так в євреїв так і було що женидися тільки на братах і сестрах, і я ще чула таку думку там в старому Завітіт є написано що приходили Сини Божі до дочок людських що то ангели були, і в них тоді народилися велетні.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Буття чи еволюція
15384
UNREAD_POSTДодано: 24 травня 2008, 10:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Справді, коли одружуються рідні люди, то існує ймовірність, що нащадки будуть вироджуватися і можуть бути неповноцінними. Але це лише ймовірність, тобто існує пару десятків відсотків (не більше 25%) того, що гени відповідним чином несприятливо складуються. АЛЕ ЦЕ ЗОВСІМ НЕ ОБОВЯЗКОВО, ЩО ТАК БУДЕ і навіть більша ймовірність, що нащадки будуть повністю здоровими.
Погоджуюся і з версією Сабни, оскільки справді Біблія говорить нам про те, що сини Божі (мабуть ангели) сходили на землю до дочок людських і саме вони надали генам людським цієї необхідної різноманітності.
Це ж підтверджують і науковці, які віднайшли в людині такий ген (метахондра), який передається лише по жіночій лінії і не змінюється. Провівши дослідження сотень людей, вони дійшли висновку про існування в далекому минулому так званої метахондріальної Єви, яка й стала праматірю кожної людини на землі.
Це - чиста наука, що повністю заперечує абсурдну гіпотезу Дарвіна, у яку марно увірували так багато людей.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Буття чи еволюція
15386
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2008, 16:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ну так, сучасна наука доводить, що люди мають одного прабатька та одну прамати.

Щодо синiв Божих то я не думаю що мова йде про ангелське походження. Можливо це були просто велетнi.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Буття чи еволюція
15404
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2008, 11:30 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Ну якщо то були просто велетні то деж вони взялися??? Може ангели і були чи є велетнями?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Буття чи еволюція
15461
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2008, 13:09 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Так правда деякі Ангели були велетнями, інші тако ж зросту як і ми.
Однак окрім велетнів Анакім були і інші.
Сама історія про Адаму і Єву, це міф який преказувався від батька до сина, народів Гебра. А вже потім його записав Моісей.
Єва - "жива" не імя забуте, аналогічне із Адамом "людина" імя забуте, можливо вони були не перші люди... Міф про Авеля і Каїна має інше джерело походження, і протягом тисячоліть був привязаний до міфу про Адама і Єву.
Людина не появлялась на Землі, а була вигнана на Землю ангелами.
Нині незнайдено звязку між Людиною Розумною і видами крупних мавп, у всіх Еректусів була тупікова вітка. а неандертальці і кроманйонці, так само як Флоренсіанські хобіти і люди Палау (останні у 2890р тому назад), появляються нізвідки, вже коли Людина Розумна існувала. І це не єдина помилка у парадигмі еволюції, є ще одна різко у протерозої появляються не тільки найпростіші, а водорослі, молюски, і а ракоподібні. 100 тисяч років тому різко появляються свійські тварини, адже самого переходу від одного виду до іншого незнайдено, нізвідки появляються альбіноси і всі сумчасті, так як перехідної ланки незнвайдено, нізвідки появляється клевер, пшениця, хміль, і т.д. Нізвідки появляється така ролслин як ксеронтея - "дерево трави", у міфах Майя згадується, що зерно і Чау-чау привезли для них богі. Далі гени ДНК людни різко відрізняють від гені тварин, нізвідки появились цілих 33 гени.




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Буття чи еволюція
15462
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2008, 13:09 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Стає ясно, що є помилки не тільки у самій парадигмі, не новіть у нашій історії, можна наприклад взяти календар майя, пірамди 7-загадкових єгипетських, 5-Майя, 5-Китайських, 3-Австралійські, Кубінські океанічні, піраміди на Окінава, Основи Баальбек і Теотіуакана, статуї на о.Пасхи і у Тулі... Стає ясно що взагалі такі неможливо збодувати із використанням примітивних технологій, тут треба фрези і свердла, нажаль нині незнайдено таких твердих елемнтів, що можна було різати кварц і граніт як масло, робити 50см отвори у грані на глибину два метра, і є навіть сліди фрези на окремих каменях. Стає ясно що до нашої цивілізації існувало що як найменше ще три такі ж допотопні, де кожна була знищена катастрофами, біли більш розвинуті технічно і духовно за нашу сучасну, адже ми ще не придумали титанові і кварцитові компютери, а вони їх складали. Стає ясно, що наша цивілізація найбільш примітивна і зла, більше як 10000 років тому небуло поняття зла і ненависті, час коли на землі жили ангели.




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Буття чи еволюція
17259
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2009, 10:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Сонячник написав:
Щодо синiв Божих то я не думаю що мова йде про ангелське походження. Можливо це були просто велетнi.

Наскільки я зрозумів, ви маєте на увазі цей текст:
"За тих днів на землі були велетні, а також по тому, як стали приходити Божі сини до людських дочок. І вони їм народжували, то були силачі, що славні від віку." (Бут.6:4)
Я погоджуюсь з думкою Сонячника
Цитата:
Щодо синiв Божих то я не думаю що мова йде про ангелське походження

І не можу погодитися з цією чуткою:
Сабна написав:
і я ще чула таку думку там в старому Завітіт є написано що приходили Сини Божі до дочок людських що то ангели були, і в них тоді народилися велетні.

Якщо ми так кажемо, що то були ангели, тоді ми неправильно розуміємо: хто такі ангели?
Щоб краще зрозуміти цей вірш, потрібно його розглядати так же само, як і інші, на перший погляд, складні вірші:
- брати до уваги контекст (кілька текстів, які написані до цього вірша і кілька після нього)
- якщо цього не достатньо, то потрібно звернутися до більш ширшого контексту: А що на ранунок цього каже Біблія? (тобто, хто такі ангели? хто такі Божі Сини? хто такі людські дочки?)
- часто на допомогу можна використовувати і історичні дані.
Тобто, потрібно підходити з принципу, що Біблія пояснює сама себе (solo scriptura). А якщо щось і залишається незрозумілим, то відкласти це питання продовжуючи досліджувати Слово Боже, тоді з часом все стане зрозумілим.
Отже, повертаючись до нашого питання:
- хто такі сини Божі:
"Бо всі, хто водиться Духом Божим, вони сини Божі;" (Рим.8:14)
"Бо ви всі сини Божі через віру в Христа Ісуса!" (Гал.3:26)
Це ті, що живуть за Божими принципами в спілкуванні з Ним.
- хто такі дочки людські
"І зійшов Господь, щоб побачити місто та башту, що людські сини будували її." (Бут.11:5)
Це ті людські дочки і сини, які противляться Богу
Якщо дослідити історію, то видно, що відбувся поділ на вірних Богу, і таких, які Його не слухались. Це все почалось від Авеля і Каїна і продовжувалось надалі.
Що ж відбулося, а все дуже просто:
"І побачили Божі сини людських дочок, що вродливі вони, і взяли собі жінок із усіх, яких вибрали." (Бут.6:2)
Часто так буває в нашому житті, ми хочемо бути з Богом, але проходить якийсь час, ми не знаходимо собі серед віруючих другої половинки і перестаємо довіряти Богові, задивляючись на вродливих дівчат, які, нажаль, як часто це буває відводять нас від Бога. Наслідки негативні, просто страшні. Це і було наслідком того, що в ті часи народжувались від таких сімей велетні. Як це відбувалось - важко пояснити. Але той факт, коли ми хочемо поєднати Боже з людським приводить до чогось негативного - беззаперечний.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Буття чи еволюція
17261
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2009, 16:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Так, саме у 4 розділі Буття просліджується розділ поміж синами людськими та синами Божими. Усі нащадки Каінові у своїх родах відійшли від Бога. Проте нащадки Сифові продовжували бути під Божим благословінням, і Господь виконував свій план через них (Енох, Ной і т.д.) Між цими двома лініями була яскрава розбіжність.
Але у 6 розділі Буття люди почали змішуватися між собою, тим самим стираючи розбіжності між двома лініями, що привело до гніву Божого та потопу. Бог знищив усіх людей залишивши тільки праведного Ноя та його родину, нащадків побажної лінії Сифа.
Що ж до ангелів, то згідно Писання це службові духи, які створенні для виконання Божих планів (Євреїв 1:14). Ангели не мають статі, тому ствердження, що ангели мали статеві стосунки з людськими жінками, не відповідає Писанню. Такі пояснення є просто людською уявою, сенсаційною, але помилковою.




Радіопрограма "Вірю і Знаю"
Щосуботи о 22:45 по Першому Каналі Українського Радіо
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Буття чи еволюція
17284
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2009, 13:46 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Taj написав:
коли одружуються рідні люди, то існує ймовірність, що нащадки будуть вироджуватися і можуть бути неповноцінними. Але це лише ймовірність, тобто існує пару десятків відсотків (не більше 25%) того, що гени відповідним чином несприятливо складуються. АЛЕ ЦЕ ЗОВСІМ НЕ ОБОВЯЗКОВО, ЩО ТАК БУДЕ і навіть більша ймовірність, що нащадки будуть повністю здоровими.


тільки це не в сучасних умовах.. заразякраз все більша і більша імовірніть спадкових хвороб, навіть якщо батьки народилися на різних континентах...

а що до Адама та Єви - у них були АБСОЛЮТНО чисті гени і ЖОДНИХ хвороб...

отже і питання "А звідки Каїн дружину взяв" просто і логічно можна пояМоснити тим, що він одружився на рідній сестрі... і заборон тоді не було і не могло бути...

лише Мойсею був даний Закон, а у ньому заборона одружуватися брату і сестрі, матері та сину, батьку і дочці...




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Буття чи еволюція
17315
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2009, 15:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, згоден з Лері.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Буття чи еволюція
46882
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2014, 18:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
я думаю все було саме так як написано в Біблії, ....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 8 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>