Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:22




Створити нову тему Відповісти  [ 45 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
34700
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2012, 02:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Вольдемар написав:
Я притримуюсь думки, що дні однакові, і непотрібно святкувати якийсь чи то суботу чи неділю чи четвер.
Для християн даний Новий заповіт, то навіщо жити за старим??
І хіба Новий Завіт скасовує Закон Божий?

Чи не сказано: Оце Заповіт, що його Я складу по тих днях із домом Ізраїлевим, говорить Господь: Покладу Я Закони Свої в їхні думки, і на їхніх серцях напишу їх, і буду їм Богом, вони ж будуть народом Моїм! І кожен не буде навчати свого ближнього, і кожен брата свого, промовляючи: Пізнай Господа! Усі бо вони будуть знати Мене від малого та аж до великого з них! (Євр.8:10-11)

Закон Божий незмінний, змінився лише Заповіт Бога з людьми. Старий Заповіт з рукотворною скинією був лише образом Нового Заповіту у Крові Агнця. Новий Заповіт є досконалішим за Старий лише тому, що Господь пише Закони Свої не на кам'яних скрижалях, а на плотяних скрижалях серця благодаттю Духа Святого.

Чи заключили Ви Новий Заповіт з Богом? Чи живе у вашому серці Дух благодаті?

Ап.Павло рече: Хто відкидає Закона Мойсея, такий немилосердно вмирає при двох чи трьох свідках, скільки ж більшої муки, додумуєтеся, заслуговує той, хто потоптав Сина Божого, і хто кров заповіту, що нею освячений, за звичайну вважав, і хто Духа благодаті зневажив! Бо знаємо Того, Хто сказав: Мені помста належить, Я відплачу, говорить Господь. І ще: Господь буде судити народа Свого! Страшна річ упасти в руки Бога Живого! (Євр.10:28)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
34702
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2012, 10:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Вольдемар написав:
Я притримуюсь думки, що дні однакові, і непотрібно святкувати якийсь чи то суботу чи неділю чи четвер.
Для християн даний Новий заповіт, то навіщо жити за старим??
Новий Заповіт є досконалішим за Старий лише тому, що Господь пише Закони Свої не на кам'яних скрижалях, а на плотяних скрижалях серця благодаттю Духа Святого.
А чи є серед тих написанних законів на полотняних скрижалях серця,закон про суботу???
Цитата:
Чи заключили Ви Новий Заповіт з Богом?

В чому ж заключається сутть цього заповіту??Як його заключити?Чи він відрізняється від старого лише тим що закони написанні не на каменні а на серці??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
34729
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2012, 00:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
А чи є серед тих написанних законів на полотняних скрижалях серця,закон про суботу???
Закон Божий є той самий, але ж на скрижалях серця пишуться не букви закону, а поклик від Бога чинити те, що вгодно Йому. Як пише Павло: написаний не чорнилом, але Духом Бога Живого, не на таблицях камінних, але на тілесних таблицях серця... не тому, що ми здібні помислити щось із себе, як від себе, але наша здібність від Бога. І Він нас зробив бути здатними служителями Нового Заповіту, не букви, а духа, бо буква вбиває, а дух оживляє. (2Кор.3:3-6)
Коли ж дух вас провадить, то ви не під Законом... Закону нема на таких! (Гал.5:18)
Адже любов і є виконання Закону! І кожен, хто любить Бога, виконує й закон про суботу, хто бо ввійшов був у Його відпочинок, то й той відпочив від учинків своїх, як і Бог від Своїх. (Євр.4:10)
sss написав:
В чому ж заключається сутть цього заповіту??Як його заключити?Чи він відрізняється від старого лише тим що закони написанні не на каменні а на серці??
Покайтеся, і нехай же охреститься кожен із вас у Ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів, і дара Духа Святого ви приймете! Бо для вас ця обітниця, і для ваших дітей, і для всіх, що далеко знаходяться, кого б тільки покликав Господь, Бог наш. (Дiї.2:38-39)
Різниця в тому, що коли приймеш Христа у своє серце, то Дух Святий буде вести в Законі Божому.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
34762
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2012, 15:38 

Востаннє редаговано sss 04 лютого 2012, 15:41 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
:?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
34763
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2012, 15:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
А чи є серед тих написанних законів на полотняних скрижалях серця,закон про суботу???
Закон Божий є той самий, але ж на скрижалях серця пишуться не букви закону, а поклик від Бога чинити те, що вгодно Йому. Як пише Павло: написаний не чорнилом, але Духом Бога Живого, не на таблицях камінних, але на тілесних таблицях серця... не тому, що ми здібні помислити щось із себе, як від себе, але наша здібність від Бога. І Він нас зробив бути здатними служителями Нового Заповіту, не букви, а духа, бо буква вбиває, а дух оживляє. (2Кор.3:3-6)
Коли ж дух вас провадить, то ви не під Законом... Закону нема на таких! (Гал.5:18)
Адже любов і є виконання Закону! І кожен, хто любить Бога, виконує й закон про суботу, хто бо ввійшов був у Його відпочинок, то й той відпочив від учинків своїх, як і Бог від Своїх. (Євр.4:10)
Ммм,як цікаво.То яким чином ви як той хто любить Бога виконуєте закон про суботту??Та й як це відпочити від своїх учинків як і Бог відпочив від своїх??
sss написав:
В чому ж заключається сутть цього заповіту??Як його заключити?Чи він відрізняється від старого лише тим що закони написанні не на каменні а на серці??
Цитата:
Покайтеся, і нехай же охреститься кожен із вас у Ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів, і дара Духа Святого ви приймете! Бо для вас ця обітниця, і для ваших дітей, і для всіх, що далеко знаходяться, кого б тільки покликав Господь, Бог наш. (Дiї.2:38-39)
Почекайте ,не знаю чи я правильно вас зрозумів.Суть нового заповіту заключається в тому аби покаятись та охриститись у імя Ісуса Христа??
Цитата:
Різниця в тому, що коли приймеш Христа у своє серце, то Дух Святий буде вести в Законі Божому
А що раніше,до Христа дух не вів людину в законі Божому??Якось незрозуміло ви написали Сонячнику.Також цікаво чому власне заповіт??Чому старий ,новий??.Що це означає??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
34764
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2012, 03:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Ммм,як цікаво.То яким чином ви як той хто любить Бога виконуєте закон про суботту??Та й як це відпочити від своїх учинків як і Бог відпочив від своїх??

Господу приємно, коли ми любимо Його всім серцем своїм, всією душею своєю, всією силою своєю, всім своїм розумом. Заповідь про суботу - це той мінімум, що Господь запропонував євреям, щоб вони пам'ятали Господа.
Господь через пророка Ісаю каже:
Якщо ради суботи ти стримаєш ногу свою, щоб не чинити своїх забаганок у день Мій святий, і будеш звати суботу приємністю, днем Господнім святим та шанованим, і її пошануєш, не підеш своїми дорогами, діла свого не шукатимеш та не будеш казати даремні слова, тоді в Господі розкошувати ти будеш, і Він посадовить тебе на висотах землі, та зробить, що будеш ти споживати спадщину Якова, батька твого, бо уста Господні сказали оце! (Iс.58:13-14)
Отже, субота - це час посвячення Господу. І блаженний кожен, хто викупляє свій час для Бога, щоб чинити не свою, а Божу волю. Але одна справа, коли ти робиш це з примусу - по букві закону, а інша справа, коли це чинить Дух Божий, що живе у нас.

І так пише ап.Павло:
Тому то, коли хто в Христі, той створіння нове, стародавнє минуло, ото сталось нове! (2Кор.5:17)
А тепер ми звільнились від Закону, умерши для того, чим були зв'язані, щоб служити нам обновленням духа, а не старістю букви. (Рим.7:6)
Іншими словами, якщо ти живеш у Христі, то тобі вже не потрібно нагадувати, щоб хоча б одного дня в тижні жити для Бога, бо ти вже не чиниш своїх забаганок, не ходиш своїми дорогами, не марнословиш, а покорився повністю Духу Божому, не про своє тіло думаєш, а як догодити ближньому, не про життя на дочасній землі, а про вічне життя на небесах. Бо вже не ти живеш, а Христос живе в тобі - а Він є господарем суботи.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
34766
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2012, 03:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Також цікаво чому власне заповіт??Чому старий ,новий??.Що це означає??

Пропоную питання Нового Заповіту обговорювати у новій темі: Суть Нового Завіту




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
34790
UNREAD_POSTДодано: 06 лютого 2012, 22:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
Ммм,як цікаво.То яким чином ви як той хто любить Бога виконуєте закон про суботту??Та й як це відпочити від своїх учинків як і Бог відпочив від своїх??

Господу приємно, коли ми любимо Його всім серцем своїм, всією душею своєю, всією силою своєю, всім своїм розумом. Заповідь про суботу - це той мінімум, що Господь запропонував євреям, щоб вони пам'ятали Господа.
:shock: В інші дні могли і не памятати??Невже й інші заповіді не були нагадуванням про Господа,окрім того мінімума -суботи??До прикладу перша-Я Господь, Бог твій, що вивів тебе з єгипетського краю з дому рабства.: Хай не буде тобі інших богів передо Мною!".Чому вона не належить на ваш погляд до того мінімума завдяки якому вони б повинні були памятати про Бога???Чому на ваш погляд інші заповіді не є подібними до тої яка є тим мінімумом.

Цитата:
Господь через пророка Ісаю каже:Якщо ради суботи ти стримаєш ногу свою, щоб не чинити своїх забаганок у день Мій святий, і будеш звати суботу приємністю, днем Господнім святим та шанованим, і її пошануєш, не підеш своїми дорогами, діла свого не шукатимеш та не будеш казати даремні слова, тоді в Господі розкошувати ти будеш, і Він посадовить тебе на висотах землі, та зробить, що будеш ти споживати спадщину Якова, батька твого, бо уста Господні сказали оце! (Iс.58:13-14)
Отже, субота - це час посвячення Господу. І блаженний кожен, хто викупляє свій час для Бога, щоб чинити не свою, а Божу волю.
Вим цим натякаєте що в інші дні євреї могли і не згадувати Бога та не посвячувати йому час у молитвах чи наприклад у читанні закону???
Цитата:
Але одна справа, коли ти робиш це з примусу - по букві закону, а інша справа, коли це чинить Дух Божий, що живе у нас.
І тут ви натякаєте що християнину не слід докдадати зусиль аби догоджати Богу,бо все замість нього робитиме дух???
Цитата:
Тому то, коли хто в Христі, той створіння нове, стародавнє минуло, ото сталось нове! (2Кор.5:17)
Як на вашу думку,що Христос має на увазі кажучи "стародавнє минуло"??
Цитата:
Іншими словами, якщо ти живеш у Христі, то тобі вже не потрібно нагадувати, щоб хоча б одного дня в тижні жити для Бога, бо ти вже не чиниш своїх забаганок, не ходиш своїми дорогами, не марнословиш, а покорився повністю Духу Божому, не про своє тіло думаєш, а як догодити ближньому, не про життя на дочасній землі, а про вічне життя на небесах. Бо вже не ти живеш, а Христос живе в тобі - а Він є господарем суботи.
Знову ж таки,Соняшнику,хіба заповідь про суботу давала можливість чинити свої забаганки,ходити своїми дорогами,марнословити,не покорятись св духу,думати про своє тіло та не думати як догодити ближньому тощо,в інші дні окрім суботти??Дло чого оте все ви припасували до суботти??Вам немає про що писати???
Поясніть будьте добрі детальніше все це.При нагоді,так же з запалом, згадайте і про оте літочислення нашої ери яке за вашими словами розпочалось від часу обрізання Ісуса.Як ви про це довідались??.Буду вам дуже вдячний за ваші відповіді.Вони як промінчик світла у темному лісі :) .




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
47302
UNREAD_POSTДодано: 08 листопада 2014, 13:17 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
18 листопада 2014, 17:43
Написано: 1
Віровизнання: протестант
Якби Вас не оштрафували за порушення правил дорожнього руху, а відпустили з порадою більше "не грішити"...Чи значить це, що і далі можна порушувати правила, чи, можливо, це момент задуматись і "більше не грішити"? Хіба стоїть питання перед християнами, виконувати чи не виконувати Божі заповіді? Ісус їх не тільки не відміняв, а планку підняв ще вище - до рівня думок і бажань, а не лише дій. Звісно, виконанням заповідей ніхто не спасається і не спасався в минулому. Лише Божа благодать через нашу віру це може зробити. Але ж оцінивши такий дорогоцінний Божий дар, чи стоятиме питання, до якої межі нам слухатися Бога? Адже ми не перестанемо бути Його дітьми, правда? Просто, будемо неслухняними дітьми. Якщо вам і до цього байдуже, то і далі перекручуйте Писання, шукаючи виправдання своєму непослухові."Все можу" - Павло не мав на увазі гріх. А все, що порушує Божі правила, то і є не що інше, як гріх. Більше 10 років мені довелось розмірковувати, як умудрились залишити десятину (яка і до заповідей не ввійшла) і при цьому відмінити або замінити суботу. Тепер це для мене не питання, як і не питання, вбивати чи не вбивати, красти чи ні...А як ви її пам'ятаєте і святкуєте - то "нехай ніхто не вказує", бо у кожного своє розуміння спокою та добрих справ, які не те, що можна творити в суботу, а й треба!
P.S.Я не адвентистка сьомого дня. Принаймні, не член цієї церкви.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
47382
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2015, 16:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ліна написав:
Якби Вас не оштрафували за порушення правил дорожнього руху, а відпустили з порадою більше "не грішити"...Чи значить це, що і далі можна порушувати правила, чи, можливо, це момент задуматись і "більше не грішити"? Хіба стоїть питання перед християнами, виконувати чи не виконувати Божі заповіді? Ісус їх не тільки не відміняв, а планку підняв ще вище - до рівня думок і бажань, а не лише дій. Звісно, виконанням заповідей ніхто не спасається і не спасався в минулому. Лише Божа благодать через нашу віру це може зробити. Але ж оцінивши такий дорогоцінний Божий дар, чи стоятиме питання, до якої межі нам слухатися Бога? Адже ми не перестанемо бути Його дітьми, правда? Просто, будемо неслухняними дітьми. Якщо вам і до цього байдуже, то і далі перекручуйте Писання, шукаючи виправдання своєму непослухові."Все можу" - Павло не мав на увазі гріх. А все, що порушує Божі правила, то і є не що інше, як гріх. Більше 10 років мені довелось розмірковувати, як умудрились залишити десятину (яка і до заповідей не ввійшла) і при цьому відмінити або замінити суботу. Тепер це для мене не питання, як і не питання, вбивати чи не вбивати, красти чи ні...А як ви її пам'ятаєте і святкуєте - то "нехай ніхто не вказує", бо у кожного своє розуміння спокою та добрих справ, які не те, що можна творити в суботу, а й треба!
P.S.Я не адвентистка сьомого дня. Принаймні, не член цієї церкви.
Доволі цікаві роздуми панянко.То все ж на вашу думку Бог сьогодні засуджує тих хто в субботу займається своїми буденними справами,вважаючи це гріхом чи не засуджує ,не вважаючи це гріхом??Я якось ясно цього не зрозумів,бо спершу ви натякаєте що це є гріхом,а по завершенню пишете що ніхто нехай не вказує як святкувати і памятати суботу.Тобто що це не є гріхом.То чи не могли б прояснити це??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: День, освячений Богом - субота чи неділя?
47464
UNREAD_POSTДодано: 31 березня 2015, 09:15 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 липня 2018, 18:52
Написано: 22
Віровизнання: християнин
адвентист написав:
[b] Варто зазначити, що саме християни, почують слова Ісуса Христа: Я ніколи не знав вас...[b]

Дуже багато тексту, не вміщається на панелі. Хочеться вас запитати: чи ви були у Бога на суді, що засудили усіх християн? Думаю ви стали на дуже опасну стжку. Може це не зле що ви св'яткуєте суботу але у цьому замаганні ви забули 1 заповідь, а в ній сповняється закон. До Рим 14:4 Ти хто єси що судиш чужого слугу? ... 5 Инший шанує день над день; инший же судить про всякий день однаково... 6 Хто вважає на день, Господеві вважає; і хто не вважає на день, Господеві не вважає.... 22 Ти маєш віру? Май (її) собі перед Богом...
адвентист написав:
[b] Він навчав їх молитися про те, аби їхня втеча з Єрусалима не відбулася суботнього дня (Матв. 24:20). Ісус мав на увазі зруйнування Єрусалима, яке сталося у 70 р. н.е., через сорок років після Його воскресіння[b]

Ви де такого начиталися про храм і сорок років? Ученики питали про ознаки приходу 24:2...Скажи нам, коли се буде? й який знак Твого приходу й кінця світу?...24:20 Моліть ся ж щоб не довелось вам утікати Зимою, ані в Сунботу.
Думаю якщо перевірити усі ваші посилання, можна знайти ще багато неточностей.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
47660
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2015, 17:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Я якось ясно цього не зрозумів.....То чи не могли б прояснити це??

Все ясно на 100% кол. 2:16-17. Але якщо Ліна має бажання ще якось інше пояснити, то прошу.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
47707
UNREAD_POSTДодано: 16 квітня 2015, 09:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Я якось ясно цього не зрозумів.....То чи не могли б прояснити це??

Все ясно на 100% кол. 2:16-17. Але якщо Ліна має бажання ще якось інше пояснити, то прошу.
А що ясно Протестанте??Можеш пояснити що ти зрозумів з кол 2:16-17 і з написанного Ліною.Так слід чи не слід відзначати суботу,або іншими словами виконувати заповідь де згаданно про суботту.Чи й справді це залежить від того як хто розуміє це,то так і хай поступає?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
47734
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2015, 22:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 червня 2015, 22:40
Написано: 15
Віровизнання: просто вірю в Бога
Сонячник написав:
Господу приємно, коли ми любимо Його всім серцем своїм, всією душею своєю, всією силою своєю, всім своїм розумом. Заповідь про суботу - це той мінімум, що Господь запропонував євреям, щоб вони пам'ятали Господа.
Господь через пророка Ісаю каже:
Якщо ради суботи ти стримаєш ногу свою, щоб не чинити своїх забаганок у день Мій святий, і будеш звати суботу приємністю, днем Господнім святим та шанованим, і її пошануєш, не підеш своїми дорогами, діла свого не шукатимеш та не будеш казати даремні слова, тоді в Господі розкошувати ти будеш, і Він посадовить тебе на висотах землі, та зробить, що будеш ти споживати спадщину Якова, батька твого, бо уста Господні сказали оце! (Iс.58:13-14)


--- Звичайно, Господу приємно коли ми любимо Його всім серцем .... але при умові... якщо любимо за розумом ... Бо я свідчу їм, що вони мають ревність про Бога, але не за розумом. Вони бо, не розуміючи праведности Божої, і силкуючись поставити власну праведність, не покорились праведності Божій. Бо кінець Закону Христос на праведність кожному, хто вірує. Мойсей бо пише про праведність, що від Закону, що людина, яка його виконує, буде ним жити. А про праведність, що від віри, говорить так: Не кажи в своїм серці: Хто вийде на небо? цебто звести додолу Христа, (Рим.10:2-6)

--- Текст наведений Вами стосується Ізраїльського народу з яким і було укладено Заповіт в якому одною з вимог Декалогу було дотримання Суботи ....Однак щодо застосування його у час дії Нового Заповіту, це все одно, що користуватись законодавством, що втратило чинність. Це законодавство має силу лише щодо правочинів які вчинені у часи його чинності.
--- про Старий Завіт автор послання до Євреїв говорить -...Бо Закон, мавши тільки тінь майбутнього добра, а не самий образ речей, тими самими жертвами, що завжди щороку приносяться, не може ніколи вдосконалити тих, хто приступає.(Євр.10:1)....Святий Дух виявляє оцим, що ще не відкрита дорога в святиню, коли ще стоїть перша скинія. Вона образ для часу теперішнього, за якого приносяться дари та жертви, що того не можуть вдосконалити, щодо сумління того, хто служить, (Євр.9:8,9)
--- Отже, Старий Завіт - це лише тінь від майбутніх подій, суть яких в приході Ісуса Христа після Сила його (Старого Завіту) дії поширюється на всіх людей, що не прийняли Ісуса Христа. Тобто на тих на кого не поширюється праведність Христова через віру ... А з Нього ви в Христі Ісусі, що став нам мудрістю від Бога, праведністю ж, і освяченням, і відкупленням, (1Кор.1:30)... Деякі, відступивши від цього, звернулись до марнослів'я, бажаючи бути законовчителями й не розуміючи ні того, що кажуть, ані того, що твердять. Знаємо ж, що закон добрий, коли хто його законно виконує; знаємо й те, що закон не даний для праведника, але для беззаконних і непокірливих, безбожних і грішників, несправедливих і нечистих, для тих, що ображають батька й матір, для душогубців, розпусників, мужоложців, розбійників, ошуканців, кривоприсяжників і для всього іншого, що противиться здоровому навчанню, за доброю вісткою слави блаженного Бога, яка мені була довірена. (1-е Тимофiю 1:8)




Ab imo pectore Salve Pax vobiscum! Soli Deo gloria
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
47735
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2015, 11:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
engar написав:
Сонячник написав:
Господу приємно, коли ми любимо Його всім серцем своїм, всією душею своєю, всією силою своєю, всім своїм розумом. Заповідь про суботу - це той мінімум, що Господь запропонував євреям, щоб вони пам'ятали Господа.
Господь через пророка Ісаю каже:
Якщо ради суботи ти стримаєш ногу свою, щоб не чинити своїх забаганок у день Мій святий, і будеш звати суботу приємністю, днем Господнім святим та шанованим, і її пошануєш, не підеш своїми дорогами, діла свого не шукатимеш та не будеш казати даремні слова, тоді в Господі розкошувати ти будеш, і Він посадовить тебе на висотах землі, та зробить, що будеш ти споживати спадщину Якова, батька твого, бо уста Господні сказали оце! (Iс.58:13-14)



--- Текст наведений Вами стосується Ізраїльського народу з яким і було укладено Заповіт в якому одною з вимог Декалогу було дотримання Суботи ....Однак щодо застосування його у час дії Нового Заповіту це все одно, що користуватись законодавством, що втратило чинність. Це законодавство має силу лише щодо правочинів які вчинені у часи його чинності.
--- про Старий Завіт автор послання до Євреїв говорить -...Бо Закон, мавши тільки тінь майбутнього добра, а не самий образ речей, тими самими жертвами, що завжди щороку приносяться, не може ніколи вдосконалити тих, хто приступає.(Євр.10:1)....Святий Дух виявляє оцим, що ще не відкрита дорога в святиню, коли ще стоїть перша скинія. Вона образ для часу теперішнього, за якого приносяться дари та жертви, що того не можуть вдосконалити, щодо сумління того, хто служить, (Євр.9:8,9)
--- Отже Старий Завіт - це лише тінь від майбутніх подій суть яких в приході Ісуса Христа після Сила його (Старого Завіту) дії поширюється на всіх людей, що не прийняли Ісуса Христа. Тобто на тих на кого не поширюється праведність Христова через віру ... А з Нього ви в Христі Ісусі, що став нам мудрістю від Бога, праведністю ж, і освяченням, і відкупленням, (1Кор.1:30)... Деякі, відступивши від цього, звернулись до марнослів'я, бажаючи бути законовчителями й не розуміючи ні того, що кажуть, ані того, що твердять. Знаємо ж, що закон добрий, коли хто його законно виконує; знаємо й те, що закон не даний для праведника, але для беззаконних і непокірливих, безбожних і грішників, несправедливих і нечистих, для тих, що ображають батька й матір, для душогубців, розпусників, мужоложців, розбійників, ошуканців, кривоприсяжників і для всього іншого, що противиться здоровому навчанню, за доброю вісткою слави блаженного Бога, яка мені була довірена. (1-е Тимофiю 1:8)
Брр, :roll: ну й закрутили.Тож що змінилось по відношенню до виконнання заповідді про суботу?Відпала потреба її виконувати,бо оте законодавство за часу которого ця заповідь була дана втратила свою чинність??
Закон був тінню майбутніх благ.Цікаво,то тінню якого блага була заповідь про суботу?І що мається на увазі тінню мйбутніх?тобто яких?,тих що настали після скасування законну чи тих які настануть в майбутньому?Дуже цікавий хід думок у вас добродію.Хотілося б зясувати це))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 45 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>